Sala weselna Jarzębina - jakieś opinie?

organizacja, lokale, oczepiny, program wesela, podziękowania, menu, terminy

Re: Sala weselna Jarzębina - jakieś opinie?

Postprzez dora01 » Czw Lip 18, 2013 5:38 pm

Engy napisał(a):Dziewczyny, nie wiem czy jeszcze tu zaglądacie.
Jeśli tak, to czy mogłybyście mi zdradzić co dokładnie na stół daje nasza piękna sala?
Nie będę zamawiać nikogo do dekoracji, więc chciałabym wiedzieć co jest dostępne, a co muszę jeszcze dokupić żeby było idealnie :D

Hej ;)

W cenie są obrusy, świeczniki + świece oraz serwetki. Jeśli chodzi o pokrowce są odpłatne - w zależności od wariantu menu którego weźmiesz ). Ja jeszcze tylko wystroję stoły małymi bukietami  i to moim zdaniem starczy.
Awatar użytkownika
dora01
kocham to forum? :)

Miejscowość: Ząbkowice Śląskie/Wrocław

Postprzez Asiela » Czw Lip 18, 2013 9:35 pm

dora01 napisał(a):
Engy napisał(a):Dziewczyny, nie wiem czy jeszcze tu zaglądacie.
Jeśli tak, to czy mogłybyście mi zdradzić co dokładnie na stół daje nasza piękna sala?
Nie będę zamawiać nikogo do dekoracji, więc chciałabym wiedzieć co jest dostępne, a co muszę jeszcze dokupić żeby było idealnie :D

Hej ;)

W cenie są obrusy, świeczniki + świece oraz serwetki. Jeśli chodzi o pokrowce są odpłatne - w zależności od wariantu menu którego weźmiesz ). Ja jeszcze tylko wystroję stoły małymi bukietami  i to moim zdaniem starczy.

pewno, że tak :D

Awatar użytkownika
Asiela

Miejscowość: Wrocław

Postprzez Engy » Pią Lip 19, 2013 12:48 pm

Śliczne dzięki za informacje :)
A poza kwiatami miałyście jakieś dodatki kolorystyczne na stołach?
Zastanawiałam się, czy nie kupić organzy lub tiulu i położyć go na środku stołu, co o tym myślicie? czy będzie to już nadto?

"Dotąd dwoje choć jeszcze nie jedno.
Odtąd jedno chociaż nadal dwoje."
Awatar użytkownika
Engy

Postprzez Asiula93 » Czw Lip 25, 2013 3:03 pm

Wraz z narzeczonym planujemy wesele również w Jarzębince :) Chcemy również zrobić poprawiny, ale już nie u nich, ale na sali działkowej, ponieważ nie chcemy ograniczać poprawin czasowo.
Przeczytałam wszystkie 14 stron i udało mi się wyczytać, że zostało dużo jedzonka po weselu. Zastanawiamy się, czy troszkę tego będzie, czy mamy domawiać więcej jedzenia z cateringu, czy wystarczy grill, który będzie na poprawinach? :)
Jak to u Was było?
Rozważamy II menu + stół wiejski.
Asiula93
pierwsze kroki
pierwsze kroki

Postprzez Asiela » Czw Lip 25, 2013 4:50 pm

Asiula93 napisał(a):Wraz z narzeczonym planujemy wesele również w Jarzębince :) Chcemy również zrobić poprawiny, ale już nie u nich, ale na sali działkowej, ponieważ nie chcemy ograniczać poprawin czasowo.
Przeczytałam wszystkie 14 stron i udało mi się wyczytać, że zostało dużo jedzonka po weselu. Zastanawiamy się, czy troszkę tego będzie, czy mamy domawiać więcej jedzenia z cateringu, czy wystarczy grill, który będzie na poprawinach? :)
Jak to u Was było?

my w tym wariancie tez mieliśmy i było bardzo dużo jedzenia, które później rozdawaliśmy po rodzinie i znajomych i sami je pałaszowaliśmy przez miesiąc :) [oczywiście to, co można było zamrozić i później konsumować :)]

Awatar użytkownika
Asiela

Postprzez Asiula93 » Czw Lip 25, 2013 5:12 pm

Asiela napisał(a):
Asiula93 napisał(a):Wraz z narzeczonym planujemy wesele również w Jarzębince :) Chcemy również zrobić poprawiny, ale już nie u nich, ale na sali działkowej, ponieważ nie chcemy ograniczać poprawin czasowo.
Jak to u Was było?

my w tym wariancie tez mieliśmy i było bardzo dużo jedzenia, które później rozdawaliśmy po rodzinie i znajomych i sami je pałaszowaliśmy przez miesiąc :) [oczywiście to, co można było zamrozić i później konsumować :)]

Super :) Dziękuję bardzo za odpowiedź. W menu weselnym wydaje się bardzo dużo jedzenia.

A P. Anetka jest bardzo miła i pomocna - pierwsza sala, na której żadne wstępne pytania mi do głowy nie przychodziły, bo wszystko nam przedstawiła! Zapewne za jakiś czas coś mi wpadnie, ale ogółnie byłam pozytywnie zaskoczona!
Asiula93
pierwsze kroki
pierwsze kroki

Postprzez dora01 » Czw Lip 25, 2013 5:39 pm

Oj to prawda p. Anetka jest rewelacyjna .... My teraz jesteśmy na sierpień umówieni żeby ustalić całe menu.
Awatar użytkownika
dora01

Postprzez Asiela » Czw Lip 25, 2013 5:43 pm

Asiula93 napisał(a):A P. Anetka jest bardzo miła i pomocna - pierwsza sala, na której żadne wstępne pytania mi do głowy nie przychodziły, bo wszystko nam przedstawiła! Zapewne za jakiś czas coś mi wpadnie, ale ogółnie byłam pozytywnie zaskoczona!

to fakt, P. Anetka bardzo życzliwa i pomocna :) byliśmy bardzo zadowoleni ze współpracy :)

Awatar użytkownika
Asiela

Postprzez Asiula93 » Pią Lip 26, 2013 10:04 am

Asiela napisał(a):
Asiula93 napisał(a):
A P. Anetka jest bardzo miła i pomocna - pierwsza sala, na której żadne wstępne pytania mi do głowy nie przychodziły, bo wszystko nam przedstawiła! Zapewne za jakiś czas coś mi wpadnie, ale ogółnie byłam pozytywnie zaskoczona!

to fakt, P. Anetka bardzo życzliwa i pomocna :) byliśmy bardzo zadowoleni ze współpracy :)

Asiela myślisz, że zostanie tyle jedzonka, żeby było troszkę na poprawiny? Dodam, że na poprawinach będzie grill, ale boimy się, żeby nie zabrakło jedzenia :)

Ogólnie zastanawiam się jak ew rozsadzić gości... Bo będzie ok 150osób. Na jednej sali stoły, a na drugiej tańce? :)
Asiula93
pierwsze kroki
pierwsze kroki

Postprzez Asiela » Pią Lip 26, 2013 12:48 pm

a ile osób będzie na poprawinach :D? myslę, że starczy Wam, no chyba. że macie z gości niezłych głodomorów :)

Awatar użytkownika
Asiela

Postprzez Asiula93 » Pią Lip 26, 2013 4:35 pm

Oby nie :D
Asiula93
pierwsze kroki
pierwsze kroki

Postprzez Asiela » Pią Lip 26, 2013 7:41 pm

Asiula93 napisał(a):Oby nie :D

Awatar użytkownika
Asiela

Postprzez siasz » Pon Wrz 23, 2013 5:29 pm

Witam was :) my już jesteśmy po weselu. Wybraliśmy tą salę, gdyż po pierwsze miała bardzo dobre opinie, po drugie świetnie otoczenie i sama sala też pięknie zrobiona a po trzecie kontakt z p. Anetą świetny. I jak najbardziej wszystko wyszło suuuper. Jedzenie wyśmienite, obsługi prawie nie zauważyłam co było dużym plusem. Tak szybko się uwijały, żeby wymienić talerze albo podać obiad że wszyscy ich chwalili że jeszcze z taką obsługą się nie spotkali :) Wszystko było dopracowane w 100 %. Po weselu każdy się nas pyta o salę i wszyscy są naprawdę bardzo zadowoleni. Więc szczerze polecam tą salę i w życiu bym nie zrobiła wesela w innym miejscu.
siasz
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez Asiela » Pon Wrz 23, 2013 8:55 pm

siasz napisał(a): Więc szczerze polecam tą salę i w życiu bym nie zrobiła wesela w innym miejscu.

też mam takie zdanie :D

Awatar użytkownika
Asiela

Postprzez Engy » Wto Wrz 24, 2013 8:35 pm

Potwierdzacie mnie w przekonaniu, że wybranie tej sali to był strzał w dziesiątkę :D

Mam do Was tylko pytanko, czy też musiałyście podać liczbę gości na miesiąc przed weselem? boję się, że w ciągu miesiąca dużo osób może mi się wykruszyć :(

Awatar użytkownika
Engy

Postprzez Asiela » Wto Wrz 24, 2013 9:04 pm

Engy napisał(a): czy też musiałyście podać liczbę gości na miesiąc przed weselem? boję się, że w ciągu miesiąca dużo osób może mi się wykruszyć :(

tak, a taką już mega ostateczną chyba do 10 czy 14 dni przed Wielkim Dniem :) i niestety i tak kilka osób nie dojechało :( ale najważniejsze, że Młodzi byli

Awatar użytkownika
Asiela

Postprzez Engy » Wto Wrz 24, 2013 9:07 pm

to mnie pocieszyłaś, bo na te 14 dni już dużo bliżej do Wielkiego Dnia :D a będziemy mieć kilka par z maleńkimi dziećmi, więc im może nawet w dniu ślubu coś przeszkodzić w przyjeździe :(

Awatar użytkownika
Engy

Postprzez Justynak86 » Śro Wrz 25, 2013 11:47 am

Ja również potwierdzam, że wybór tej sali był najlepszym jakiego dokonałam, dodatkowo w sytuacji jakiej się znalazłam (na 3 dni przed zmarł mój dziadzio i dodatkowe osoby z zagranicy przyjeżdżały, bo pogrzeb planowany był na poniedziałek zaraz po ślubie) nawet na te 3 dni przed ślubem udało mi się z Panią Anetką ustalić że będę miała dodatkowe dwie osoby i żeby się nie martwiła tylko zastawę postawiła i nie doliczała mi ich bo z pewnością tyle ile zamówiliśmy jedzenia powinno wszystkim starczyć :) i tak właśnie było że te dwie osoby najadły się w zupełności :) a jedzenia i tak sporo zostało pomimo organizowanych poprawin. Także bez obaw zawsze znajdzie się jakieś wyjście z opresji ;)

Trzeba być podobnym, aby się zrozumieć i innym, aby się pokochać.                                          
                                                                 Eliza Orzeszkowa
Awatar użytkownika
Justynak86

Postprzez dora01 » Czw Wrz 26, 2013 9:28 am

Jak czytam Wasze opinie na temat tej sali to jestem spokojna. Chociaż już czułam spokój jak tylko spotkaliśmy się pierwszy raz z panią Anetką - ona jest rewelacyjna, odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu.
Awatar użytkownika
dora01

Postprzez Engy » Nie Paź 06, 2013 2:25 pm

dora już za 6 dni będziesz ślubować więc, gdybym zapomniała, chciałam CI życzyć już teraz powodzenia i wszystkiego wszystkiego dobrego :D

i będę baaaaaaaardzo wdzięczna jak już po ślubie i załatwianiu wszystkiego dasz znać jak się spisała obsługa sali, jedzonko itp itd :D

Awatar użytkownika
Engy

PoprzedniaNastępna

Wróć do Wesele

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości

Przejdź do portalu >>