Dieta przed ślubem

jak dbamy o ciało, zabiegi i upiększanie

Re: Dieta przed ślubem

Postprzez galazka111 » Sob Lip 27, 2013 3:28 pm

ja chciałabym do ślubu zrzucić ok 5kg. Nie wiem czy mi się uda :( Ciężko pozbyć się nawet 1dag.
galazka111
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez Mish » Nie Lip 28, 2013 5:45 pm

Wbrew pozorom wcale nie jest to dużo. Robiłaś już coś, żeby schudnąć? No i w jakim czasie chciałabyś schudnąć? Bo nie napisałaś kiedy ten ślub :)
Awatar użytkownika
Mish
rozkręcam się
rozkręcam się

Postprzez ZuzaZu » Pon Lip 29, 2013 10:42 am

Ale taka dieta to musi być chyba strasznie nudna, nie?
ZuzaZu
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez Asiela » Pon Lip 29, 2013 8:54 pm

ZuzaZu napisał(a):Ale taka dieta to musi być chyba strasznie nudna, nie?

taka, tzn. jaka?

Awatar użytkownika
Asiela
kocham to forum? :)

Miejscowość: Wrocław

Postprzez Mish » Śro Lip 31, 2013 11:16 am

Heh, w sumie trafne pytanie. Ja bym pewnie z automatu odniosła do swojej i przystąpiła do zaprzeczania, bo DC akurat nudna nie jest. Co chwila wprowadzają jakieś nowe smaki. Ostatnio np. batoniki cytrynowo-jogurtowe. Jeszcze nie jadłam, ale chyba się skuszę :D

Jak tam dziewczyny waga? Chudniemy? Ćwiczymy? U mnie powoli drgnęło... 0,5 kg w dół.
Awatar użytkownika
Mish
rozkręcam się
rozkręcam się

Postprzez agataikuba » Czw Sie 22, 2013 9:43 pm

Mish napisał(a):Heh, w sumie trafne pytanie. Ja bym pewnie z automatu odniosła do swojej i przystąpiła do zaprzeczania, bo DC akurat nudna nie jest. Co chwila wprowadzają jakieś nowe smaki. Ostatnio np. batoniki cytrynowo-jogurtowe. Jeszcze nie jadłam, ale chyba się skuszę :D

Jak tam dziewczyny waga? Chudniemy? Ćwiczymy? U mnie powoli drgnęło... 0,5 kg w dół.

U mnie na początku było ciężko, potem zrzuciłam 4 kg a potem znów stanęło w miejscu. Ale teraz lekko spada, ale bardzo powoli. Jeszcze parę tygodni i będzie można pofolgować podjadając rarytasy.
agataikuba
pierwsze kroki
pierwsze kroki

Postprzez martatf9 » Wto Sie 27, 2013 9:08 pm

Cześć dziewczyny :)  jestem tu nowa, za rok mam  ślub i postanowiłam zarejestrować się na forum związanym z tą tematyką. Czytałam dużo waszych postów na różny temat i muszę powiedzieć, że dowiedziałam się ciekawych rzeczy :) Mam nadzieję, że doradzicie mi coś w związku ze zrzuceniem paru kilogramów. Do ślubu daleko, ale mam zamiar wziąć się za siebie wcześniej, później będą inne sprawy na głowie :p No więc moim problemem jest to, że mam refluks..niby zaleczony, ale jednak często daje znać o sobie;/ nie wiem czy to wina refluksu czy nie ale po każdym posiłku strasznie wzdyma mi brzuch, strasznie mnie to wkurza. Kiedyś miałam idealnie płaski, jak wstaje rano to jest taki w miarę, ale wystarczy, że coś zjem i już balon;/ Poza tym chciałabym ujędrnić ciało, mam straszny cellulit. Próbowałam kilku diet, ale zawsze coś nie wypalało...albo źle się czułam, było mi słabo, albo po prostu były w niej taki potrawy, że wszystkiego się odechciewało. Macie jakieś rady? może coś sprawdzonego. Jakieś ćwiczenia? Pomóżcie...za rok chcem mieć już płaski ładny brzuszek i jędrne uda :)
martatf9
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez paulina384 » Śro Sie 28, 2013 2:23 pm

martatf9 napisał(a):Cześć dziewczyny :)  jestem tu nowa, za rok mam  ślub i postanowiłam zarejestrować się na forum związanym z tą tematyką. Czytałam dużo waszych postów na różny temat i muszę powiedzieć, że dowiedziałam się ciekawych rzeczy :) Mam nadzieję, że doradzicie mi coś w związku ze zrzuceniem paru kilogramów. Do ślubu daleko, ale mam zamiar wziąć się za siebie wcześniej, później będą inne sprawy na głowie :p No więc moim problemem jest to, że mam refluks..niby zaleczony, ale jednak często daje znać o sobie;/ nie wiem czy to wina refluksu czy nie ale po każdym posiłku strasznie wzdyma mi brzuch, strasznie mnie to wkurza. Kiedyś miałam idealnie płaski, jak wstaje rano to jest taki w miarę, ale wystarczy, że coś zjem i już balon;/ Poza tym chciałabym ujędrnić ciało, mam straszny cellulit. Próbowałam kilku diet, ale zawsze coś nie wypalało...albo źle się czułam, było mi słabo, albo po prostu były w niej taki potrawy, że wszystkiego się odechciewało. Macie jakieś rady? może coś sprawdzonego. Jakieś ćwiczenia? Pomóżcie...za rok chcem mieć już płaski ładny brzuszek i jędrne uda :)

hej też jestem nowa. ślub się zbliża a waga ani drgnie. zaczęłam ćwiczyć z chodakowską, ale ciężko mi to idzie. Staram się zmieniać jej treningi, ale większości nie jestem w stanie wykonać...pozostaje przy skalpelu. Próbowałaś chodakowskiej? Może to by Ci pomogło na cellulit. Nie napisałaś ile kg chcesz zrzucić. Ja chciałabym tak przynajmniej 10-15. Przydałaby się jakas dieta, ale też nie mogę się na żadną zdecydować a do dietetyka nie mam czasu chodzić;/
paulina384
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez martatf9 » Śro Sie 28, 2013 9:51 pm

próbowałam jej ale jakoś mi nie podpasowała. chyba zacznę ćwiczyć z mel b, podobno są lepsze efekty, ale to pewnie też zależy od osoby. jakiej diety próbowałaś?
martatf9
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez paulina384 » Śro Sie 28, 2013 10:08 pm

też duzo słyszałam o tej mel b. z diet to próbowałam dukana ale więcej do niej wrócę. Ostatnio tez paryska
paulina384
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez martatf9 » Śro Sie 28, 2013 10:16 pm

Fajne są takie jednodniowe, oczyszczajace..no ale to od czasu do czasu. Miałam zamiar isc do dietetyka, bo chciałabym taka dietę rozlozona na dlugi okres czasu, bez wiekszych wyrzeczeń..przynajmniej na początku. Ale postanowiłam się wstrzymać. Spotkałam się dzisiaj z koleżanką, która miała taki sam problem. Była u dietetyka ale nie za bardzo podobała jej się ta dieta..a troche kasy ją to kosztowało;/ Poleciła mi tą dietę:  http://vitalia.pl/diety.html . Jest na niej dwa miesiące, schudła 6 kg a przede wszystkim czuje się świetnie. Chyba skuszę się na nią. Widziałam na własne oczy jakie przynosi efekty, a na tej stronce są też historie osób, które schudły. Uwielbiam ogladać takie metamorfozy. To dla mnie duża motywacja. Co o niej sądzisz? Myślę, że warto.
martatf9
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez paulina384 » Śro Sie 28, 2013 10:21 pm

Mówisz że takie efekty? Te zdjęcia sa wlasnie strasznie motywujące. Fajne jest to, że nie chudnie się za szybko a stopniowo, zdrowo. Ciekawe jakie tam są potrawy. Mam nadzieje, że nie takie, które ciężko przygotować, albo gdzie zajmuje to dużo czasu. Poczytam jeszcze  opinie, te pamiętniki i chyba tez się skuszę. Może tym razem mi się uda.  A koszt pewnie taki jak te wszystkie wizyty u dietetyczki, albo i mniejszy. Nie masz zdjęć przed i po tej koleżanki?
paulina384
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez martatf9 » Śro Sie 28, 2013 10:26 pm

Niestety nie:( Chyba żebym ją poprosiła, ale to na maila jak już cos. Się napaliłam na tą dietę po rozmowie z K. już w myślach widziałam siebie za kilka miesiecy po tej diecie. Z tego co mówiła to smaczne są te potrawy.
martatf9
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez paulina384 » Śro Sie 28, 2013 10:28 pm

No jeszcze przejrzę ten portal, pooglądam zdjęcia. Ale też nabrałam dużej chęci.
paulina384
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez martatf9 » Śro Sie 28, 2013 10:32 pm

Jutro zamawiam dietkę i zaczynam ćwiczyć z mel b :) Tym razem musi się udać. Daj znać na co się w końcu zdecydujesz. Ale jeśli chcesz zdrowo schudnąć to myślę, że tez powinnaś spróbować. Najlepiej byłoby dodać do tego jakieś ćwiczenia. Powodzenia! :)
martatf9
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez dawid_zielinski » Śro Wrz 04, 2013 12:26 pm

Polecam ćwiczenia Ewy Chodakowskiej! :)
I życzę powodzenia i wytrwałości!
dawid_zielinski
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez agataikuba » Czw Paź 10, 2013 11:52 am

dawid_zielinski napisał(a):Polecam ćwiczenia Ewy Chodakowskiej! :)

To może pochwalisz się troszkę wynikami. Inaczej czyta się wiadomosci z pierwszej ręki a inaczej z czasopism.
agataikuba
pierwsze kroki
pierwsze kroki

Postprzez Asiela » Czw Paź 10, 2013 12:02 pm

agataikuba napisał(a):

To może pochwalisz się troszkę wynikami. Inaczej czyta się wiadomosci z pierwszej ręki a inaczej z czasopism.

o tak :)

Awatar użytkownika
Asiela

Miejscowość: Wrocław

Postprzez sabinamusial » Pon Paź 28, 2013 1:22 pm

Znam niezawodny sposób na zrzucenie kilku kilogramów a przede wszystkim na pozbycie się wałeczka z brzucha. Przede wszystkim:
-wyeliminować cukry z diety, słodycze itd.
-nie jeść produktów takich jak chleb, makaron, ryż
-jeść dużo warzyw
-starać się w miarę możliwości ruszać, trochę sportu a jak ktoś nie ma czasu to chociaż spacer raz dziennie

Po pierwszymi miesiącu zauważycie efekty. Pozdrawiam
sabinamusial
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Miejscowość: Kraków

Postprzez biala_dama » Śro Paź 30, 2013 1:59 pm

O tak! Zaczęłam ostatnio ćwiczyć z Ewką, między innymi z myślą o nadchodzącym ślubie. Jak widzę efekty, to oczom nie wierzę.
biala_dama
świeżutko na forum
świeżutko na forum

PoprzedniaNastępna

Wróć do Sylwetka i ciało

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości

Przejdź do portalu >>