to dopiero podróż

listy prezentowe, formalności poślubne, wyjazdy i podróże poślubne, prezenty tradycyjne i nowoczesne, a może ekstrawaganckie

to dopiero podróż

Postprzez kamtytka » Nie Kwi 10, 2011 11:24 am

a słyszeliście o tej parze ze Szwecji która w czasie swojej podróży przeżyła 6 katastrof ? tsunami, trzesienie ziemi itd
kamtytka
rozkręcam się
rozkręcam się

Re: to dopiero podróż

Postprzez akad82 » Pon Kwi 11, 2011 10:21 pm

pare dni temu sluchalam radia jadac do pracy (w Szkocji) i nawet tu o tym wspomnieli. Podobno co nie wybrali jakiegos miejsca to dzien/dwa dni po ich ladowaniu byl jakis kataklizm.

Slyszalam tez o parze ktora wybrala sie na tydzien do NY doslownie na dzien przed nieszczesnym 11/09.

Ja wybieram sie do Californii i odpukac w niemalowane, ze najgorsze co moze mnie spotkac to przegrac w pokera w Las Vegas troche wiecej niz przewiduje.
akad82
często tu wpadam
często tu wpadam

Miejscowość: Wroclaw / GB

Postprzez kamtytka » Pon Kwi 25, 2011 1:12 pm

Slyszalam o tej parze, to mieli przygode zycia :) My jakos nie myślimy o żadnej podróży, może dlatego, że wolimy skupić się na własnym "m", a gdy już wejdziemy w jego posiadanie to sie pomyśli o jakiej wyprawie. Po ślubie to może jedynie co to skusimy się na tygodniowy oidpoczynek gdzieś w kraju :)
kamtytka
rozkręcam się
rozkręcam się

Postprzez Kajkolcia » Pon Sie 15, 2011 7:19 pm

My także nie mamy jakiś odległych planów co do wyjazdu w podróż poślubną. Może gdzieś w kraju na tydzień czy parę dni pojedziemy, ale to wszystko wyjdzie jak to się mówi "w praniu" :)
Awatar użytkownika
Kajkolcia
super gaduła
super gaduła

Miejscowość: Wrocław

Postprzez kamtytka » Pią Wrz 02, 2011 8:21 pm

Myśmy daleko nie zajechali....kilka dni nad polskim morzem i też było fajnie. Ważne, że miałam mojego mężusia przy sobie i świat od razu był piękniejszy..na nic palmy i kokosy :)
kamtytka
rozkręcam się
rozkręcam się

Postprzez morpen » Śro Wrz 07, 2011 5:00 pm

Ważne też, że żadne katastrofy Was po drodze nie spotkały i było spokojnie...;)
morpen
pierwsze kroki
pierwsze kroki

Miejscowość: Gdańsk

Postprzez toma001 » Pon Lut 13, 2017 3:40 pm

Dla mnie katastrofą podczas wakacji na Gran Canari było nie zabranie suszarki do włosów. :) Albo nie zapalenie zioła podczas wczasów na Jamajce :) Co człowiek to inna katastrofa ;)
toma001
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Wróć do Prezenty i podróż poślubna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] oraz 0 gości

Przejdź do portalu >>