DJ GALIX - opinie

orkiestra, DJ, muzyka w kościele, oprawa muzyczna na przyjęciu weselnym, program artystyczny, pokazy sztucznych ogni, inne atrakcje

DJ GALIX - opinie

Postprzez alesza » Pon Mar 07, 2011 8:46 pm

Czy ktoś może zna tego dj-a, bawił się na weselu bądź poprawinach prowadzonych przez niego? W necie intensywnie się ogłasza. Natomiast jakichkolwiek opinii brak :(

Pozdrawiam

Przypominam nowym użytkownikom o regulaminie forum (posty skasowane)
Moderka
alesza
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Re: DJ GALIX - opinie

Postprzez Szmaragdowa » Pią Maj 20, 2016 4:27 pm

Dołączam się do pytania - czy ktoś bawił się na weselu prowadzonym przez niego??? Już sam fakt, że na tym forum brak o nim opinii jest zastanawiający :/ on w ogóle jest typowo weselnym DJem? Wydaje się być bardziej na studniówki i imprezy firmowe, a wiadomo na prowadzeniu wesel trzeba się znać, to nie to samo co studniówka
Awatar użytkownika
Szmaragdowa
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Re: DJ GALIX - opinie

Postprzez lex » Nie Sie 28, 2016 5:39 pm

Wczoraj byłem na weselu w Balkonie w większej sali. W sali obok grał DJ Galix. Nie wiem jak gra itd. Ale powiem tylko jedno..
Sam miałem wesele 2 lata temu w Balkonie i nie było słychać drugiego wesela za ściany. A wczoraj tak napieprzał u nas bas z sali obok że tam było chyba nie było wesele tylko jakieś techno party :)
lex
pierwsze kroki
pierwsze kroki

Wróć do Muzyka i oprawa artystyczna ślubu i wesela

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości

Przejdź do portalu >>