Proaction - prośba o opinie

zdjęcia ślubne, plenery, wideofilmowanie

Proaction - prośba o opinie

Postprzez Dagusia » Nie Sty 16, 2011 11:13 pm

Jestem na etapie wyboru fotografa i może kamerzysty na naszym ślub. Zdjęcia i filmy na ich stronie bardzo mi się podobają, ale szukam opinii na temat współpracy z tą firmą? Czy ktoś miał ich na swoim ślubie i jak się spisali?

Polecam skorzystanie z forumowej wyszukiwarki
Moderka
Dagusia
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Re: Proaction - prośba o opinie

Postprzez P&M » Śro Maj 25, 2011 3:19 pm

[url=member4356.html]member4356.html[/url]madeleine013- dlaczego uważasz że o ProAction nie można napisać nic dobrego ?
Damian z tej firmy rok temu kręcił film na moim ślubie i weselu.  Rezultat jego pracy przeszedł najśmielsze oczekiwania moje i mojego męża. Film nagrany jest ciekawie do takiego stopnia że sięgamy po niego przynajmniej raz w miesiącu i jeszcze nam się nie znudził. Sam Damian w czasie uroczystości w kościele i potem na weselu był dla nas i gości niewidzialny. Jest to człowiek sympatyczny i otwarty na wszelkie propozycje związne z nagraniem filmu. Uważam że firma ta nie musi się reklamować bo i bez tego ma masę chętnych na swoje usługi choćby z poleceń. My żałujemy tylko że dwa lata temu podpisując z nimi umowę na film nie zdecydowaliśmy się tez na zdjęcia. Podpisaliśmy umowę o zdjęcia z inna firmą i niestety nie jestesmy zadowoloni chocby dlatego że na zdjęciach z wesela prawie nas niema. Na 300 zdjęciach z wesela jesteśmy może na 50. ProAction polecam z czystym sumieniem.

Awatar użytkownika
P&M
często tu wpadam
często tu wpadam

Miejscowość: Wrocław

Postprzez kasiulka86 » Czw Lis 10, 2011 9:20 am

Czy ktoś ma jeszcze opinie o Proaction - konkretnie chodzi mi o filmowanie :)

Awatar użytkownika
kasiulka86
prawie tu mieszkam:)
prawie tu mieszkam:)

Postprzez _KASIA_ » Czw Lis 10, 2011 11:35 pm

[url=member5870.html]kasiulka86[/url] my mieliśmy tą firmę na naszym ślubie. Zarówno film, jak i zdjęcia wyszły super. Jesteśmy bardzo zadowoleni i mamy świetne pamiątki. Bardzo elastyczni ludzie z fajnymi pomysłami. Możemy godnie polecić firmę Proaction
_KASIA_
pierwsze kroki
pierwsze kroki

Postprzez b_blonka » Śro Sty 16, 2013 10:12 pm

Szukam opinii na temat firmy ProAction. Moja siostra ich miała ale 3 lata temu i była bardzo zadowolona. Zdjęcia również nam się bardzo podobają ale szukam jakichś świeżych opinii od ludzi z tego roku, którzy korzystali z ProAction.
b_blonka
lubię tu popisać
lubię tu popisać

Postprzez Asiula_M » Śro Lut 13, 2013 3:22 pm

...absolutnie przepięknie fotografie, świetny film i oryginalny teledysk ślubny. To wszystko miała moja koleżanka a czego ja mieć nie będę! Mój ślub odbędzie się w 2014 roku a ProAction mają już mój termin zajęty! Może ktoś mi poleci jakiegoś dobrego fotografa i kamerzystę z Wrocławia lub okolic?
Będę zobowiązana za wszelkie sugestie wysyłane na priv'a.
Asiula_M
rozkręcam się
rozkręcam się

Postprzez malwina_86 » Śro Lut 13, 2013 3:34 pm

Współczuję Asiula_M
Ja miała trochę więcej szczęścia. Nie tylko udało mi się wstrzelić w ich kalendarz z terminem na ten rok to jeszcze podpisać umowę na zdjęcia i film. Życzę Ci powodzenia w dalszych poszukiwaniach a na priv'a przesyłam Ci namiary na dwóch innych fotografów, których brałam pod uwagę zanim zdecydowałam się na "najlepszych"
Awatar użytkownika
malwina_86
często tu wpadam
często tu wpadam

Postprzez Asiula_M » Pią Mar 15, 2013 12:00 pm

malwina_86 napisał(a):Współczuję Asiula_M
Ja miała trochę więcej szczęścia. Nie tylko udało mi się wstrzelić w ich kalendarz z terminem na ten rok to jeszcze podpisać umowę na zdjęcia i film. Życzę Ci powodzenia w dalszych poszukiwaniach a na priv'a przesyłam Ci namiary na dwóch innych fotografów, których brałam pod uwagę zanim zdecydowałam się na "najlepszych"

Dzięki malwina_86 za namiary na innych fotografów, ale nie będą nam już potrzebne. Wraz z moim M. postanowiliśmy zmienić datę ślubu. Trochę to trwało, ale zgraliśmy termin z salą, orkiestrą i oczywiście z Agnieszką i Damianem z ProAction Mamy teraz wszystko tak, jak sobie wymarzyłam
Asiula_M
rozkręcam się
rozkręcam się

Postprzez malwina_86 » Pon Kwi 08, 2013 5:31 pm

Asiula_M - Nie ma za co Cieszę się, że udało Wam się zmienić termin! To co zrobiliście jeszcze bardziej mnie potwierdza w tym, że wybór Proaction był strzałem w dziesiątkę! Buziaki
Awatar użytkownika
malwina_86
często tu wpadam
często tu wpadam

Postprzez partycjazwroclawia » Pon Maj 06, 2013 12:27 pm

Też się zastanawiamy nad nimi. Niebanalne ujęcia i dużo fajnych pomysłów. Liczymy na coś innego niż większość oklepanych zdjęć.
W kolejnym tygodniu chcemy się spotkać i porozmawiać o szczegółach.
Awatar użytkownika
partycjazwroclawia
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez Lika » Śro Maj 15, 2013 11:02 pm

A czy któraś z Was może powiedzieć ile sobie życzą za filmowanie ?
Awatar użytkownika
Lika
kocham to forum? :)

Postprzez malwina_86 » Wto Cze 25, 2013 12:09 am

Lika napisał(a):A czy któraś z Was może powiedzieć ile sobie życzą za filmowanie ?

Niemało   
Ale czy dla takiego teledysku (i filmu) nie warto sięgnąć głębiej do kieszeni?
http://youtu.be/jpwuUaBEH3g
Awatar użytkownika
malwina_86
często tu wpadam
często tu wpadam

Postprzez b_blonka » Pon Sie 05, 2013 10:48 am

Lika napisał(a):A czy któraś z Was może powiedzieć ile sobie życzą za filmowanie ?

Wysyłałam na priv'a.
Ostatnio edytowany przez b_blonka, Wto Mar 17, 2015 1:48 pm, edytowano w sumie 1 raz
b_blonka
lubię tu popisać
lubię tu popisać

Postprzez b_blonka » Sob Gru 28, 2013 1:02 am

Lika i jak podpisałaś z Proaction umowę na filmowanie ?
b_blonka
lubię tu popisać
lubię tu popisać

Postprzez Lika » Sob Gru 28, 2013 4:27 pm

Nie :) Wybrałam Weddmedia, bo mają podobny poziom a ceny niższe
Awatar użytkownika
Lika

Postprzez malwina_86 » Nie Sty 05, 2014 10:17 pm

„Prawie robi wielką różnicę”
ProAction podąża za światowymi trendami i dysponuje najwyższej klasy sprzętem, zatem nie są do podrobienia. Przed świętami otrzymaliśmy od nich przepiękny film ślubny oraz cudowne zdjęcia.
Polecam ich z całego serca!
Awatar użytkownika
malwina_86
często tu wpadam
często tu wpadam

Postprzez b_blonka » Śro Sty 29, 2014 11:38 pm

malwina_86 napisał(a):„Prawie robi wielką różnicę”
ProAction podąża za światowymi trendami i dysponuje najwyższej klasy sprzętem, zatem nie są do podrobienia. Przed świętami otrzymaliśmy od nich przepiękny film ślubny oraz cudowne zdjęcia.
Polecam ich z całego serca!

malwina_86 co prawda to prawda :-)
Jesteśmy tego samego zdania co Ty!
b_blonka
lubię tu popisać
lubię tu popisać

Postprzez malwina_86 » Wto Lut 11, 2014 9:27 pm

I po raz kolejny podnieśli poprzeczkę ;) Ich zdjęcia zostały zauważone przez VOGUE! Gratulacje!
http://proaction.com.pl/blog/proaction-na-lamach-vogue/
Jeśli jeszcze jakaś para zastanawia się na wyborem fotografa lub filmowca na swój ślub to z czystym sumieniem polecam ProAction! My ich wybraliśmy i decyzji nie żałujemy!
Awatar użytkownika
malwina_86
często tu wpadam
często tu wpadam

Postprzez b_blonka » Pon Sty 12, 2015 4:57 pm

malwina_86 napisał(a):I po raz kolejny podnieśli poprzeczkę ;) Ich zdjęcia zostały zauważone przez VOGUE! Gratulacje!
http://proaction.com.pl/blog/proaction-na-lamach-vogue/
Jeśli jeszcze jakaś para zastanawia się na wyborem fotografa lub filmowca na swój ślub to z czystym sumieniem polecam ProAction! My ich wybraliśmy i decyzji nie żałujemy!

Łał... super!!!
b_blonka
lubię tu popisać
lubię tu popisać

Postprzez Asiula_M » Pią Lip 29, 2016 1:21 pm

Witam, w imieniu męża i swoim pragnę serdecznie podziękować za pełny profesjonalizm i wspaniałą pracę jaką wykonała podczas naszego ślubu i wesela ekipa ProAction. Na zdjęciach wykonanych przez Panią Agnieszkę wyglądamy świetnie, ukazują ona jak bardzo radośni byliśmy w dniu naszego ślubu. Film w wykonaniu Pana Damiana to istny majstersztyk. Jakże cieszymy się, że zostaliśmy namówieni na 20-minutową wersję filmu... i ten niesamowity teledysk! 100% satysfakcji! Na pewno będziemy polecać ProAction znajomym. Jeszcze raz dziękujemy i życzymy dalszych sukcesów zawodowych.
Asiula_M
rozkręcam się
rozkręcam się

Wróć do Fotografia i wideofilmowanie

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości

Przejdź do portalu >>