ORYGINALNY PREZENT DLA RODZICÓW

organizacja, lokale, oczepiny, program wesela, podziękowania, menu, terminy

ORYGINALNY PREZENT DLA RODZICÓW

Postprzez elad3 » Sob Sty 08, 2011 11:57 pm

Hello:)

Poszukuję oryginalnych pomysłów na prezent dla rodziców w ramach podziękowań. Nie chcę tez standardowej piosenki :"Cudownych rodziców mam..."-wolałabym coś na wesoło...Może ktoś z Was ma jakieś ciekawe doświadczenia??:P
Awatar użytkownika
elad3
prawie tu mieszkam:)

Miejscowość: Wroclaw

Re: ORYGINALNY PREZENT DLA RODZICÓW

Postprzez alla83 » Nie Sty 09, 2011 1:42 pm

Cześć, sama poszukuje czegoś odpowiedniego, słyszałam, że "radość najpiękniejszych lat" jest piosenką wybieraną przez wybrednych ;) http://www.youtube.com/watch?v=mTcwoJ6-yEk
alla83
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez elad3 » Nie Sty 09, 2011 9:08 pm

Dzięki za propozycję, kto wie, może się zdecydujemy, chodzi mi tez po głowie, żeby zamiast tańca z rodzicami puścić w momencie trwania piosenki jakąś fajna prezentację na rzutniku (lub tv).
Awatar użytkownika
elad3

Miejscowość: Wroclaw

Postprzez alla83 » Pon Sty 10, 2011 3:43 pm

Rzeczywiście, prezentacja okraszona odpowiednią nutą, chociażby właśnie "radość najpiękniejszych lat" może być ciekawa. Siostra na swoim weselu wręczyła wraz z mężem takie oto drzewko genealogiczne. [URL]http://www.ogrodybasi.pl/zdjecia[/URL]  Generalnie również chciałabym coś oryginalnego, zazwyczaj wszyscy wręczają kwiaty i to wszystko.

Alla
alla83
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez marlinka1 » Pon Sty 10, 2011 6:35 pm

ja miałam na podziękowaniu pokaz filmu ze zdjęciami właśnie na rzutniku przygotowany przez naszego kamerzystę, było raczej bardziej wzruszająco niż wesoło ale wszyscy byli zachwyceni, do tego kwiaty słodycze i płyta z filmem...

marlinka1

Miejscowość: wrocław

Postprzez Słonik » Wto Sty 11, 2011 2:30 pm

My też mieliśmy trochę inaczej - złożyliśmy podziękowania (krótkie), wręczyliśmy kwiaty i odśpiewaliśmy sto lat, do którego włączyli się goście. Mieliśmy jeszcze przygotowane bilety na wspólną wycieczkę do Pragi na weekend, ale że o nich zapomnieliśmy podczas pakowania - nie wspominaliśmy. Dopiero następnego dnia, gdy na spokojnie piliśmy kawę w naszym mieszkaniu, wspomnieliśmy, że jest jeszcze coś o czym zapomnieliśmy i daliśmy im wtedy te bilety - zaskoczenie ogromne :) Wycieczka też się udała, więc nieskromnie uważam, że ten pomysł był dobry :)
Słonik
często tu wpadam
często tu wpadam

Miejscowość: Wrocław

Postprzez Moderator » Wto Sty 11, 2011 8:57 pm

Jest już na forum mocno rozwinięty wątek podziękowań i prezentów dla rodziców, proszę kontynuować tutaj:
http://forum.przewodnikmp.pl/post118867.html?hilit=podzi%C4%99kowania%20rodzicom#p118867
pomoc, rady, porządeczek:)))

Awatar użytkownika
Moderator
pomoc, rady, porządeczek :)
pomoc, rady, porządeczek :)

Wróć do Wesele

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość