"Dzieciaczki Forumowych Panien Młodych cz. IV"

9 miesięcy, refleksje, wspomnienia, trudności, opisy, rady ...

Re: "Dzieciaczki Forumowych Panien Młodych cz. IV"

Postprzez Motylek22 » Nie Gru 15, 2013 9:19 pm

Justyna zauważyłam ze cukrzyca ciazowa pojawia sie ostatnio u wielu ciezarnych...moje dwie kolezanki w ciazy takze to przechodza. Wyobrazam sobie ze musi Ci ten glukometr troche dokuczac. A jak tam brzusio?? Juz widoczny?
Motylek22
kocham to forum? :)

Miejscowość: Świdnica

Postprzez Asiela » Pon Gru 16, 2013 7:58 pm

agatka89 napisał(a):ja powinnam być w 19tc
a nasz Aniołek odszedł 9 tygodni temu...dalej się z tym pogodzić nie możemy

przykro mi

Awatar użytkownika
Asiela

Miejscowość: Wrocław

Postprzez agatka89 » Sob Gru 28, 2013 6:05 pm

dzięki dziewczyny, kochane jesteście...

my od wczoraj w grze
agatka89
super gaduła
super gaduła

Miejscowość: NY

Postprzez dora01 » Sob Gru 28, 2013 6:38 pm

agatka89 napisał(a):dzięki dziewczyny, kochane jesteście...

my od wczoraj w grze

Trzymam kciuki za owocna gre
Awatar użytkownika
dora01

Miejscowość: Ząbkowice Śląskie/Wrocław

Postprzez marlinka1 » Śro Sty 08, 2014 9:27 pm

Agatko bardzo mi przykro, wiem co czujesz tak się cieszyłam jak zaczęło ci się wszystko układać ale ja też sie nie poddaję pozdrawiam i powodzenia!
url=http://www.przewodnikmp.pl] [/url]
marlinka1
prawie tu mieszkam:)

Miejscowość: wrocław

Postprzez berbyll » Śro Lut 26, 2014 4:33 pm

Witam wszystkich :)

Nie wiem czy ktoś mnie jeszcze pamięta, ale w końcu mam trochę  czasu żeby sobie posiedzieć przy komputerze i pobuszować.
U nas nic ciekawego się nie dzieje. Mały rośnie i jest na szczęście zdrowy. Ja niestety nie pracuję, więc tylko zajmuję się dzieckiem i domem.

Wszystkim dziewczynom gratuluję maluszków oraz gratuluję ciężarnym.

Pozdrowionka :)

Awatar użytkownika
berbyll

Miejscowość: ...

Postprzez Jena » Śro Mar 19, 2014 10:03 pm

o jezuniu, jak nie dawno tu nie było :)

postaram sie wkręcić na nowo :)

berbyll- JA CIE PAMIETAM :p

wszystkim mamusia gratuluje szkrabów :) a za staraja ce sie trzymam kciuki :)

Awatar użytkownika
Jena

Miejscowość: z daleka

Postprzez marlinka1 » Pią Mar 21, 2014 6:55 pm

witajcie!

berbyll ja cię pamiętam witaj na nowo,
Jena witam cię również , fajnie że zaglądają "stare" forumowiczki

ja nie mam ostatno czasu na komputer strasznie dużo racy a potem dom i córcia która jest najbardziej absorbująca, u nas wszystko ok Maja rośnie niedługo rusza rekrutacja do przedszkola i mam nadzieję że gdzieś się dostanie a co do starań o kolejnego bobasa to niestety na razie chwilowa przerwa ze względu na nawał pracy ale jeszcze chwilka i znów działam

pozdrawiam wszystkie forumowiczki
marlinka1

Postprzez berbyll » Wto Mar 25, 2014 4:40 pm

Jena i marlinka miło mi, że ktoś jeszcze mnie pamięta hehhe

Ja też dawno tu nie zaglądałam, bo na komputer rzadko wchodzę, przy dziecku nie jest to zbyt łatwe.

Marlinka my też Szymonka chcemy posłać do przedszkola. Papiery mam złożone do trzech, ale nie wiem czy się dostanie, bo ja nie pracuję. Nie mam z kim małego zostawić i niestety jestem skazana na siedzenie w domu. Jedyny plus tego, że mam cały czas kontakt z moim synusiem. Tylko przez to zrobił się taki "maminy cycuś".

Chciałabym drugie dziecko, ale my niestety nie mamy na to funduszy. Kredyt niestety nas trochę osłabia.

Jena a jak tam Twoja córcia ?

Pozdrawiam :)

Awatar użytkownika
berbyll

Postprzez Anecia:) » Pią Kwi 11, 2014 3:42 pm

BAAAAARDZO dawno mnie tu nie było ;-) Pozdrawiam wszystkie :-)

Gratuluję nowych szkrabów i trzymam kciuki za starające się i te zafasolkowane ;-)

My jakoś ciągniemy :-) Z dwójką dzieciaczków to wesoło :-P Choć ostatnio męczy mnie myśl, że może by tak trzeciego bobasa.... :-P Póki co mam spiralę i tylko w teorii zostają moje myśli :-)

Pozdrawiam :-*
Awatar użytkownika
Anecia:)
uwielbiam tu pisać
uwielbiam tu pisać

Postprzez marlinka1 » Wto Maj 06, 2014 12:51 pm

witajcie, na wstępie pozdrawiam wszystkie odwiedzające forum,
u nas strasznie dużo pracy właśnie kończymy z mężem budowę firmy i wreszcie po 10 latach ciężkiej pracy "będziemy na swoim" strasznie się ciesze ale jestem już zmęczona bo to było bardzo intensywne pół roku ale już prawie koniec i kiedy złapiemy oddech to zabieramy się ostro za powiększanie naszej małej rodzinki bo już czas najwyższy, mam nadzieję że tym razem wszystko się uda ten rok zaczął sie dla mnie super więc na to liczę i szczęśliwie zostanę mama po raz drugi, ale póki co mam pytanie do was dziewczynki mianowice borykam się z problemem choroby lokomocyjnej mojej Majci, odkąd skończyła rok wymiotuje mi w aucie po 15 minutach, próbowaliśmy plasterków akupresurowych (ściągała je sobie bo ją denerwowały) po lokomotivie wymiotuje a nie znam nic innego co można stosować u 3 letniego dziecka, jeśli któraś zna jakiś skuteczny sposób to prosze o radę bo już nie mogę patrzec jak się męczy dla mnie samej jakakolwiek nawet najkrótsza podróż to ogromny stres , cały czas jadę z ręcznikiem i patrze na nią , nie wiem już co robić w zeszłym roku nie wyjechaliśmy nigdzie na wakacje  ale w tym roku chciałabym żeby moja córcia zmieniła trochę klimat prosze pomóżcie bo jestem już w zdesperowana .....
marlinka1

Postprzez berbyll » Wto Maj 13, 2014 9:03 pm

Anecia ja marzę o drugim, ale finansowo niestety nas nie stać :(

Marlinka niestety nie pomogę, bo mój mały nie ma takich problemów. Biedna Majeczka :(

Mogę się pochwalić, że dostaliśmy się do jednego z trzech przedszkoli. Z czego bardzo się cieszę. Mam nadzieję, ze znajdę w sierpniu jakąś pracę i będziemy mogli się po niedługim czasie starać o drugie dzieciątko.
Mamy problem z Szymusiem tylko, bo nie chce wołać nam siku. Na dworze czy gdziekolwiek poza domem woła i ma suche majteczki, a w domu non stop mokre majteczki. Już sama nie wiem czy to moja wina. W zeszłym roku pięknie wołał, a teraz nie wiem co mu się dzieje. Przez trzy miesiące siedział z moją teściową i wtedy przestał wołać.

Awatar użytkownika
berbyll

Postprzez marlinka1 » Śro Maj 14, 2014 6:40 pm

kurcze berbyll a może po prostu za długo trzyma bo tak się zajmie zabawą, u nas niekiedy tak jest Maja tez ma takie wypadki jak się fajnie bawi to czeka do ostatniej chwili i nim przyniose nocnik to już zrobi w majty , ale musisz poobserwowac go a może nie pasuje mu nocnik , znajoma miała tak bo synek był juz duży i lekko papuśny i poprostu miał za mały nocnik a do kibelka nie chciał siusiać więc szukali dużego nocnika bo tak się zraził że wrócił do pampersów ale juz jest ok, nie wiem chyba kwestia obserwacji

co do przedszkola to nam sie nie udało , ale wogóle uważam tą rekrutację za niesprawiedliwą i beznadziejną , a gdzie sie dostaliście jesli mogę spytać ? bo u mnie było ogólnie bardzo mało miejsc.
marlinka1

Postprzez berbyll » Pon Cze 02, 2014 9:05 pm

Marlinka już jestem całkowicie załamana :( Moje dziecko całkowicie przestało wołać siku. Muszę chyba z nim zapisać się do psychologa, bo może coś faktycznie jest tego powodem. Sika do toalety, bo do nocnika w ogóle nie chciał. Chyba jeszcze spróbuję kupić takie naklejki do toalety. może one pomogą.

My do przedszkola dostaliśmy się w Sosnowcu. Też uważam, że te rekrutacje są beznadziejne i bezsensowne. I jak tylko o tym pomyślę to się wkurzam. Pomimo, że moje dziecko się dostało.

Awatar użytkownika
berbyll

Postprzez agatka89 » Pon Cze 30, 2014 12:32 pm

my tyle czasu się staramy i nic
agatka89
super gaduła
super gaduła

Miejscowość: NY

Postprzez marlinka1 » Wto Lip 01, 2014 7:59 pm

Agatko a może po prostu za bardzo się staracie , wrzuccie na luz bo ja tak miałam za pierwszym razem za bardzo chciałam i nie wychodziło, jak zajęłam sie innymi sprawami to nie wiedziałam że już zaszłam w ciążę . My zaczniemy niedługo starania mam nadzieję że szybko pójdzie...
marlinka1

Postprzez marlinka1 » Wto Lip 01, 2014 7:59 pm

Agatko a może po prostu za bardzo się staracie , wrzuccie na luz bo ja tak miałam za pierwszym razem za bardzo chciałam i nie wychodziło, jak zajęłam sie innymi sprawami to nie wiedziałam że już zaszłam w ciążę . My zaczniemy niedługo starania mam nadzieję że szybko pójdzie...
marlinka1

Postprzez Namarie » Śro Lip 02, 2014 6:27 pm

Mam znajomą, która próbowała in vitro przez kilkanaście lat, ale tak się spinali z mężem, że nic im z tego nie wychodziło. Ciągle w nerwach chodzili, starali się strasznie, aż w końcu coś w niej pękło, powiedziała dość, ale że już zapłacili, to poszła na ostatni zabieg i ... mają śliczną dziewczynkę. Lekarz powiedział, że to rozluźnienie mogło właśnie pomóc, bo psychika jest bardzo ważna i wpływa na organizm bardzo :)

To oczywiście ekstremalny przypadek, ale warto rozważyć jakiś relaks, czy cuś ;)

Powodzenia!!
Awatar użytkownika
Namarie
lubię tu popisać
lubię tu popisać

Postprzez malgonia i mariunio » Nie Lip 06, 2014 11:47 am

Pozdrowienia dla wszystkich mamuś
Mam ten sam problem z Milusią co z Majeczka. Wymiotuje w samochodzie jak nie wiem. Też nie znalazłam nic co by działało.  Teraz chcę kupić opaski sea band ponoć działa?  Zobaczymy. Poza tym Mili zrobiła kibelkowy postęp jesteśmy w dzień wolni  od pieluch :D  Niestety postanowiliśmy znów wyprowadzić się z Polski.  :,( Nie dajemy rady finansowo. NIE wiem jak mała to zniesie jest tak zżyta z dziadkami i kuzynami
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
malgonia i mariunio

Postprzez marlinka1 » Wto Gru 16, 2014 6:06 pm

kurcze ale tu cisza, czy ktoś tu jeszcze zagląda może jakieś nowe zafasolkowane przyszłe mamy, mi sie wreszcie udało choć było juz bardzo niebezpiecznie i nie obyło się bez leków, jestem w 15 tygodniu ciąży już czuje się dobrze z dzidzią wszystko ok oby tak dalej, pozdrawiam wszystkich serdecznie.
marlinka1

PoprzedniaNastępna

Wróć do Ciąża i młode matki

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości

Przejdź do portalu >>