ktoś zamienił moje zdjęcie- dlaczego?

Zasady obowiązujące na forum PMP. Pomoc w edycji profilu, używaniu emoticonów, wstawianiu zdjęć i korzystaniu z kalkulatora wydatków ślubnych.

ktoś zamienił moje zdjęcie- dlaczego?

Postprzez Magdag2 » Sob Lis 19, 2005 10:53 am

już dośc dawno zamieściłam ogłoszenie o sprzedaży sukni śłubnej w dziale PAnna Młoda. Dołączyłąm zdjęcie (moje zdjęcie), które przez jakiś czas rzeczywiście znajdowało się na stronie. OStatnio jednak zauważyłam, że do mojego ogłoszenia dołączone jest zupełnie inne zdjęcie nieznanej mi osoby, a mojego niestety już nie ma. Jak to jest możliwe, dlaczego tak się dzieje  i kto może dokonywac takich zmian? Proszę o o dpowiedź. MAgda
Magdag2

Postprzez Marcin » Pon Lis 21, 2005 12:35 pm

Proszę podać linka do tego posta, czasem jestem zmuszony do wprowadzania poprawek ze względu na format lub nazwy plików (niestety system nie jest w stanie przewidzieć każdej sytuacji)

Zmiana mogła zajść również przy modernizacji forum i strony Przewodnika Młodej Pary i kilka plików mogło ulec nadpisaniu.

Proszę się zalogować na swoje konto i zmienić swojego posta ponownie na poprawny.

Za wynikłą sytuację serdecznie przepraszamy.
Awatar użytkownika
Marcin
moc jest ze mną ;)
moc jest ze mną ;)

Miejscowość: Wrocek

Postprzez magdag2 » Wto Lis 22, 2005 9:04 pm

Oto link do strony: http://www.przewodnikmp.pl/forum/viewtopic.php?t=479  Niestety nie pamiętam hasła :) więc nie mogę poprawić strony,. ale to nic, skorzystam z nowego działu ofert- wkrótce. Dzięki za odpowiedź
magdag2

Postprzez Marcin » Śro Lis 23, 2005 9:31 am

Witam ponownie, zdaje się że to wina systemu, prawdopodobnie ktoś uploadował zdjęcie sukni nazywając je dokładnie tak jak pani i plik został nadpisany.

Będziemy pracować nad rozwiązaniem tego problemu.

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Marcin
moc jest ze mną ;)
moc jest ze mną ;)

Postprzez Marcin » Śro Lis 23, 2005 10:07 am

Upload plików został przerobiony i teraz do każdego pliku będzie dodawany specjalny unikalny ciąg znaków, co zapobiegnie powtarzaniu się nazw plików wgrywanych przez użytkowników.

Dziękujemy za naprowadzenie na ten błąd i prosimy o pisanie o problemach na które Państwo napotykacie. Dzięki temu forum będzie wygodniejsze w użytkowaniu:)
Awatar użytkownika
Marcin
moc jest ze mną ;)
moc jest ze mną ;)

Wróć do Regulamin forum, pomoc techniczna, kalkulator wydatków ślubnych

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

Przejdź do portalu >>