Ile płacicie za wystrój kościoła??

ceremonia, przysięga, formalności, organizacja

Ile płacicie za wystrój kościoła??

Postprzez kasiakuzniki » Pon Wrz 13, 2010 7:29 pm

dziewczyny ile płacicie za wystrój kościoła z kwaitami

Awatar użytkownika
kasiakuzniki
prawie tu mieszkam:)

Miejscowość: Wrocław

Postprzez lobuziontko » Pon Wrz 13, 2010 9:16 pm

Ja jak dobrze pójdzie, to zmieszczę się w granicy 500 zł.

Awatar użytkownika
lobuziontko
uwielbiam tu pisać
uwielbiam tu pisać

Miejscowość: Jelenia Góra

Postprzez Rudzia » Wto Wrz 14, 2010 6:18 am

o rany az tyle? tzn. nie orientuje sie jeszcze w cenach ale zakladalam ze to wyniesie okolo 300 zl. czy to jest jedyny slub tego dnia?
Serdecznie DZIĘKUJEMY I POLECAMY: Salon Sukni Ślubnych "Anna Lisa" , Kwiaciarnia Glorioza; Cukiernia Spychała; p. Basia Romer - makijaż, Hotel Radisson; DJ Kamel:)

Rudzia
kocham to forum? :)

Postprzez kasiakuzniki » Wto Wrz 14, 2010 6:38 am

dziewczyny ja też mam jedna w kościele ale pani zawołała ode mnie 900zł!!!!! masakra mama zamówiła ją w lipcu  ale zapomniała zapytać o cenę!! to masz babo placek na półtora tygodnia przed uroczystością o godzinie 21 musiałam obdzwonić pół internetu! i mam jakąś jedną Panią może tak w granicach 500zł się zmieścimy!!oj bez niespodzianek to się chyba nie da obejść

Awatar użytkownika
kasiakuzniki

Postprzez lobuziontko » Wto Wrz 14, 2010 6:16 pm

900 zł??? O kurczę, ale się ceni babka! Moje 500 zł będzie podzielone na dwa, bo oprócz nas, będzie jeszcze jedna para. Ale te 500zł to taka orientacyjna cena. Nasza kwiaciarka za przyozdobienie klęcznika i krzesełek zażyczyła sobie 120 zł, przed tabernakulum wymyśliła sobie, że będą stać dwa bukiety - koszt jednego to 130 zł, nie wiem ile za duży bukiet koło ołtarza, no i jeszcze kokardy przy ławkach też  dojdą. Umówiliśmy się z tamtą parą, że przed tabernakulum jeden bukiet wystarczy, o ile nie zrezygnujemy z niego w ogóle. Ławki będą przyozdobione zwykłymi tiulowymi kokardami, bez żadnych kwiatków, a przed ołtarzem większy bukiet, ale z tańszych kwiatów, bo babka pewnie zaproponuje nam jedne z droższych, a ja myślałam o mieczykach albo margaretkach... Za to marzy mi się jakiś fajny świecznik - w tamtą sobotę dwie pary, które brały ślub miały 4 świeczniki, dwa po jednej stronie, dwa po drugiej, super nastrój wprowadziło to.

Awatar użytkownika
lobuziontko
uwielbiam tu pisać
uwielbiam tu pisać

Miejscowość: Jelenia Góra

Postprzez blanka87 » Wto Wrz 14, 2010 7:17 pm

My płaciliśmy 1000 zł i to sami, bo nie było więcej par na ten dzień w "naszym" kościele. Nie żałuję tych pieniędzy, bo było pięknie i tak jak to sobie wymarzyłam. :)
blanka87
uwielbiam tu pisać
uwielbiam tu pisać

Postprzez malgonia i mariunio » Wto Wrz 14, 2010 9:44 pm

ja place 250 bo to polowa po nas  jeszcze jeszcze jedna para sumie zostawilam to tej drugiej dziewczynie bo z racji tego ze mnie tam nie ma ni mialabym jak sie tym zajac
Awatar użytkownika
malgonia i mariunio

Postprzez Stefcia » Śro Wrz 15, 2010 12:17 am

Jak wstępnie pytałam w kwiaciarni, to jakieś 300-400 zł, 500 jak pani powiedziała to jest już "świat i wypas". Po nas jest jakaś para, ale nie mam kontaktu do nich, ksiądz nam da numer do nich, ale to potem. Mam nadzieję, że się da z nimi dogadać.
Stefcia
rozkręcam się
rozkręcam się

Miejscowość: Rydzykowo

Postprzez marlinka1 » Śro Wrz 15, 2010 10:10 am

ja płaciłam ok 400 zł a że ślub miałam po odpuście to i tak miałam mega wielką ilość kwiatów na ołtarzu może nie pasowały (słoneczniki i anturium) ale nie było pusto i blado a pozatym to ubrane 4 krzesła w pokrowce i klęcznik na nich dekoracyjne kółko z różą i dwa wazony koło nas , a na ławkach biały tiul na całej długości byłam zachwycona iązanką i całym wysrtojem kościoła, wklejam zdjęcie trochę mało ale może coś widać...
image file name: 2kbe8a0a3eba.jpg

marlinka1

Miejscowość: wrocław

Postprzez Rudzia » Śro Wrz 15, 2010 10:42 am

Za taką cenę super przystrojenie.
Serdecznie DZIĘKUJEMY I POLECAMY: Salon Sukni Ślubnych "Anna Lisa" , Kwiaciarnia Glorioza; Cukiernia Spychała; p. Basia Romer - makijaż, Hotel Radisson; DJ Kamel:)

Rudzia

dot. ile kosztuje wystrój kościoła

Postprzez Cyganeczka » Śro Wrz 15, 2010 4:26 pm

Witam Was wszystkie :) My za wystrój kościoła orientacyjnie zapłacimy 450 zł. W tym jest przystrojenie tiulem i kwiatkami ławek po bokach, dywan, wystrój krzesełek i klęczników, brama i kwiaty na ołtarz.
Awatar użytkownika
Cyganeczka
pierwsze kroki
pierwsze kroki

Miejscowość: Ziębice

Re: Ile płacicie za wystrój kościoła??

Postprzez kociaczek » Pon Paź 11, 2010 11:18 am

My zapłaciliśmy 800 zł, ale kwota rozłożyła się na wszystkie 4 pary, czyli po 200 zł :)
Awatar użytkownika
kociaczek

Miejscowość: Wroclove

Postprzez dabrowianka » Pią Sty 14, 2011 9:04 pm

My płaciliśmy 350zł, mieliśmy bardzo ładnie przystrojony ołtarz, klęczniki i krzesełka. Ksiądz zaproponował kwiaciarnię, która zawsze ozdabia kościół na różne uroczystości. Zgodziliśmy się i jakie było nasze zaskoczenie, jak się okazało, że kwiaty w kościele świetnie pasowały kolorystycznie do mojego bukietu, a ksiądz nie wiedział, jak będę miała bukiet :)  To dopiero była niespodzianka :)
dabrowianka
pierwsze kroki
pierwsze kroki

Miejscowość: Wrocław/Opole

Postprzez luca » Pon Lut 21, 2011 3:26 pm

my zamkniemy się najprawdopodobniej w kwocie 1200 zł, ale to opcja full: alejki, kwiaty, zdobienie ołtarza, dywan, lampiony, oświetlenie...  i gratis jeszcze kilka dekoracji na sale dostalismy...
luca
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez Rudzia » Wto Lut 22, 2011 9:00 pm

o rany 1200 to sporo, nam kosciol przyozdabia siostra zakonna, bo w naszym kosciele taki zwyczaj, trzeba jej tylko kwiaty dosatarczyc, mamy nadzieje zamknac sie w 500 zl,  a jak bedzie wiecej par na ten sam dzien to koszty sie rozloza.

Rudzia

Postprzez luca » Śro Lut 23, 2011 9:08 pm

Rudzia napisał(a):o rany 1200 to sporo, nam kosciol przyozdabia siostra zakonna, bo w naszym kosciele taki zwyczaj, trzeba jej tylko kwiaty dosatarczyc, mamy nadzieje zamknac sie w 500 zl,  a jak bedzie wiecej par na ten sam dzien to koszty sie rozloza.

no niby tak...ale w perspektywie tego, że praktycznie wszystko robią (trochę kwiatów i to co napisałam wyżej)... to w sumie nawet tak dużo nie wychodzi... :)

... powiem Ci w ogóle, że jeśli będziesz ostatnia po dajmy na to dwóch parach to nie za fajnie już będzie to wszystko wyglądać... obicia krzeseł się brudzą, ozdoby też, kwiaty więdną (przy zaduchu)... wole nie oszczędzać na takich rzeczach...
luca
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez valhalla » Śro Lut 23, 2011 10:05 pm

luca niby ok, ale jak będzie kilka ślubów jeden po drugim (co się często zdarza) to nie ma szans na zmianę wystroju i trzeba się z tym liczyć, a oszczędzanie bądź też nie, nie ma tu kompletnie znaczenia.

Dziękujemy i polecamy: Karczma u Michelle, Dj- Łukasz Basta, barman- Marcin Szuścik, fotograf- Łukasz Sulka, dekoracje kwiatowe- p. Viola, makijaż- Barbara Romer, fryzjer-Sylwia Larisz, salon sukien ślubnych Clarissa, cukiernia Godek, transport- Idenbus.
Awatar użytkownika
valhalla

Postprzez Rudzia » Czw Lut 24, 2011 9:32 am

val zgadzam sie z toba, skoro i tak za to siostra jest odpowiedzilana to nie mam do konca na to wplywu. z tego co mi kolezanka mowila oni byli po kims i nie mieli zadnych ale....nie mam jakis super wymagan co do przyozdobienia, widzialam jak siostra przyozdabia go na slub i jak dla mnie jest super:)

Rudzia

Postprzez Nanu » Czw Lut 24, 2011 1:57 pm

A mi osobiście jest obojętne jak będzie przystrojony kościół ;) Pewnie nawet nie będę zwracać na to uwagi. Często w niedzielę w kościele są jeszcze zostawione kwiaty, czasem widziałam jak są przystrojone ławki i nie miałam nigdy nic do zarzucenia.
Najważniejszy dla mnie tego dnia będzie mężczyzna stojący obok mnie i on ma być. Reszta jest nieważna ;)
Awatar użytkownika
Nanu

Miejscowość: małopolska

Postprzez Dorek » Czw Lut 24, 2011 7:56 pm

To jest mój kościół, strojenie kościoła w tej wersji bardzo mi się podoba ale kosztowało 500 zł. Chciałabym tak max za 350 zł..... może się uda jak wywale te stojące bukiety na wysokości młodych.

067.jpg
067.jpg (128.96 KiB) Obejrzany 10329 razy

Dziękujemy i polecamy: Sala Balkon, Witold i Iwona- fotografia, Wokutuner- video, Gawenda Dance, Cukiernia Joker, Violetta- kwiaty, Daria Drozdalska- Kachnikiewicz- makijaż,
Awatar użytkownika
Dorek

Następna

Wróć do Ślub

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości