WESELE STARA GARBARNIA - PORADY

organizacja, lokale, oczepiny, program wesela, podziękowania, menu, terminy

Re: WESELE STARA GARBARNIA - PORADY

Postprzez Monia1981 » Nie Lis 13, 2011 2:08 am

Cześć Dziewczyny:)

Ja mam zarezerwowaną salę American Dream na 08.09.2012. Zgadzam się z opiniami, że Pani Magda sprawia wrażenie osoby bardzo kompetentnej i m.in. dlatego wybraliśmy tą salę.
Mam również pytanie, które menu wybieracie? Mi też się wydaję,że te za 195 zł wystarczy ale wolę się skonsultować z Wami:))

Pozdrawiam
Monika
Monia1981
uwielbiam tu pisać
uwielbiam tu pisać

Postprzez gola5 » Śro Gru 28, 2011 1:19 pm

ja z narzeczonym zarezerowalismy sale American Dream na 1.09.2012. :))) tez wydaje nam sie ze menu za 195zl bedzie wystarczajace tymbardziej ze dodatkowo dokupujemy pieczone udzca oraz stol wiejski albo rybny. stoly napewno bedziemy wybierac okragle, wkoncu to styl amerykanski:) wesele robimy 80-90 osob i mam wrazenie ze parkiet jest troszke maly czy wiecie moze czy Stara Garbarnia udostepnia stelaze pod tort? bo znalazlam super cukiernie ale niestety nie maja stelazow:(
gola5
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez Monia1981 » Nie Sty 08, 2012 6:05 pm

Cześć Gola5
My też bierzemy stoły okrągłe:) Co do parkietu to też miałam podobne wątpliwości ale skoro sala jest do max 120 osób a u nas też będzie ok. 90 to chyba powinno być ok.
Pozdrawiam ciepło
Ps. a dużo już macie załatwione? Jaką cukiernie znalazłas fajną? Ja własnie biorę się już poważnie za organizację:) Jak cos to pisz na priv
Monika
Monia1981
uwielbiam tu pisać
uwielbiam tu pisać

Postprzez gola5 » Nie Sty 08, 2012 8:43 pm

Hej Monia1981
Niestety z ta cukiernia juz nieaktualne:( co do pozostalych spraw to mamy juz kamerzyste,fotografa,orkiestre i odbębnione nauki przedmalzenskie, aaa i mamy juz nawet obraczki:)sukienke tez mam juz wybrana i zamowiona:)troche sie pospieszylam ale nie moglam sie oprzec:) szukamy jakiejs niedrogiej bazy noclegowej w okolicy lesnicy, bo bedziemy mieli duzo gosci "z daleka". Garbarnia z tego co wiem oferuje noclegi, za 12 miejsc 1000zl , ale niestety w naszym terminie ktos inny juz zarezerowal wszystkie noclegi. Pozatym te 12 miejsc i ta by nam nie pomoglo, bo gosci bedzie wiecej. Czas szybko leci, zostalo nam 9 miesiecy:D zycze powodzenia w dalszej organizacji:) Pozdrawiam Gosia
gola5
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez kaczka.dziwaczka » Pon Sty 09, 2012 12:01 am

Ja też wybrałam starą garbarnię na miejsce mojego wesela, lokal fajny, dobre jedzenie, szybki dojazd od centrum, jedynie czego się obawiam to tego, że tam odbywa się kilka wesel w jednym czasie co może powodować mieszanie się gości. Jednak jak zapewniała mnie kierowniczka sali, te odległości między sali są na tyle duże, że goście na pewno nie będą sobie zaglądali po oknach. Byłam raz na weselu w lokalu przy wylocie na Poznań i tam tego doświadczyłam. Ciekawość ludzka nie zna granic.

kaczka.dziwaczka
dziwne jest życie kaczki dziwaczki :)
Awatar użytkownika
kaczka.dziwaczka
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez Prying » Pon Sty 09, 2012 7:12 am

Witaj, my mieliśmy wesele na sali bankietowej. Nie słyszałam nic od bliskich, ani sama nie zauważyłam, aby taki problem wystąpił. Możesz być spokojna, choć wiadomo, że zależy to od gości innych młodych par, które w tym czasie mają ślub. Jednak myślę, że menager ma rację. Odległości są na tyle duże, że ludziom nie powinno się chcieć zaglądać do innych.

Dziękuję i polecam: p. Marta Janicka - Stara Garbarnia; M.E. Pośpieszni; mmfilms; cocons club; DJ Vico; dekoracja - p. Kazia 693 068 771 oraz Decorum; salon ślubny - Adeline; makijaż - p. Maja - MAC; pierwszy taniec - Al-mara.
Awatar użytkownika
Prying
rozkręcam się
rozkręcam się

Miejscowość: Wrocław

Postprzez marta1 » Śro Kwi 11, 2012 12:05 pm

Witam,
ja tez organizuje z wesele w Starej Garbarni  i poszukuje pokrowców na krzesła do wypożyczenia. Czy któraś z Was będzie wypożyczać pokrowce od firmy zewnętrznej? pozdrawiam marta1
marta1
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez Monia1981 » Nie Kwi 15, 2012 4:06 pm

Cześć Marta1
Ja też się zastanawiałam nad wypożyczeniem pokrowców osobno ale chyba jednak wezmę te, które oferuje Stara Garbarnia.
Znalazłam firmę, która za 1 szt. bierze 6 zł ale trzeba by było jechać i przymierzyć a szczerze:to przy tym nawale innych spraw do załatwienia mi się nie chce:)
Marta, daj znać co postanowiłaś ostatecznie albo jak będziesz miała sprawdzone pokrowce:)))

Pozdr.
Monika
Monia1981
uwielbiam tu pisać
uwielbiam tu pisać

Postprzez Monia1981 » Pon Kwi 30, 2012 12:20 pm

Cześć marta1
Znalzałas może firmę z tymi pokrowcami? Jak tam przygotowania?
Zastanawiam się czy do tej sali będą pasowaly fioletowe dodatki. Jak sadzisz?

Pozdrawiam:)
Monia1981
uwielbiam tu pisać
uwielbiam tu pisać

Postprzez anchenek » Nie Cze 03, 2012 5:52 pm

Cześć dziewczyny:)

W piątek byliśmy wstępnie rezerwować salę American Dream w Starej Garbarnii.Ustalilismy,że to będzie maj 2013. Chciałabym, żeby mój kolor przewodni był w odcieniach fioletu...może kolor wrzosowy;).Jak myślicie będzie tam pasował?
Jeszcze te pokrowce... kurcze, nie wiem gdzie najtaniej.

pozdrawiam:)
Awatar użytkownika
anchenek
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Miejscowość: Wrocław/ Strzelin

Postprzez nat89 » Nie Cze 03, 2012 8:42 pm

Anchenek - Szczerze powiedziawszy wydaje mi się, że fioletowe dodatki będą do sali American Dream średnio pasować... Tym bardziej, że oni sami można powiedzieć narzucają kolorystykę - dając dodatki w kolorze do wyboru złotym/białym/bordowym... Mnie się osobiście najbardziej w tej sali widzi właśnie bordo - bordowe świece, szarfy z białym - serwetki i pokrowce :) No i jakieś małe bukieciki na stołach w tej kolorystyce :) Przynajmniej taką wizję miałam tej sali (bo też miałam wstępnie zarezerwowany tam termin) zanim zdecydowałam się na inną salę :)

Awatar użytkownika
nat89
kocham to forum? :)
kocham to forum? :)

Postprzez Monia1981 » Nie Cze 03, 2012 10:36 pm

anchenek - nat89 ma rację. Ja też mam zarezerwowaną salę American Dream na 08.09.2012. Osobiście również chciałam mieć kolor przewodni w odcieniach fioletu/wrzosu. Niestety jak pojechałam na salę z pokrowcem i kokardami właśnie w tych odcieniach to w zupełności to nie pasowało do kolorystyki sali. Wyglądało jakna jarmarku, za dużo było kolorów namieszanych. Ale to moje zdanie. Tez nie chciałam mieć tonacji bordo ale jednak ona najbardziej tam pasuje. Byłam tam z Mama (a Ona zna się na takich rzeczach:))) i dodatkowo doradzała mi Pani Marta. Co do pokrowców to też wypożyczyłam z innej firmy bo chciałam zaoszczędzić ale jak pojechałam właśnie na salę przymierzyć na krzesło to od razu wiedziałam, że przy tej całej inwestycji 500 zł nie robi mi różnicy a pokrowce ze Starej Garbarni nie dość, ze są z super materiału uszyte to jeszcze wyglądają elegancko. Tamte natomiast mi się nie podobały. Ale oczywiście to wszystko to rzecz gustu. Jedyna moja rada, zanim się zdecydujesz to wypożycz sobie pokrowiec i kokardy i jedź na salę sobie przymierzyć. Mnie też Pani zapewniała, że pokrowce pasują na każde niemal krzesło. Ale ja jestem troszkę niedowiarek i musiałam sprawdzić osobiście. I dobrze, że tak się stało:))))
Monia1981
uwielbiam tu pisać
uwielbiam tu pisać

Postprzez anchenek » Pon Cze 04, 2012 9:31 am

dzięki dziewczyny za porady
Zastanawiałam się nad kolorem bordowym (takim,co pokazała mi p.Magda),fajnie to wygląda na sali,ale za tym kolorem nie przepadam... Pewnie go wybiorę

Co do pokrowców... chyba wydam te 600 zł (w moim przypadku to 60 osób). Będę mieć już z głowy,nie będę się bawić w ich przymierzanie, zakładanie...:) przy nawale innych spraw. Jakby broń Boże nie pasowały to miałabym errora. Tak to widać,że te pokrowce są z dobrego materiału
Awatar użytkownika
anchenek
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Miejscowość: Wrocław/ Strzelin

Postprzez Namarie » Wto Cze 03, 2014 6:22 pm

Tak wznowię troche wątek. Mam w SG zarezerwowany termin w Domu Weselnym, ale zastanawia mnie czy 1,5 sztuki mięsa na osobę to nie za mało? Z tego co widzę, inne sale oferują często 2,5.

Byłam raz na weselu, gdzie jedzenia zabrakło, a jak wiadomo jedzenia i wódki zabraknąć nie może...

Co myślicie?
Awatar użytkownika
Namarie
lubię tu popisać
lubię tu popisać

Postprzez Beata88 » Czw Cze 05, 2014 9:36 pm

Zależy jakiej wielkści będą te kawałki mięsa, bo na moim weselu były przewidziane 3 porcje, ale niestety dość małe.
Beata88
pierwsze kroki
pierwsze kroki

Postprzez Monia1981 » Pią Lip 18, 2014 9:49 pm

Namarie-nie masz się co martwić, że w Starej Garbarni zabraknie jedzenia dla gości. Porcje są tak duże, że nie da się ich w całości zjeść:) U nas zostało baaardzo dużo jedzenia. Praktycznie całe poprawiny były zrobione z jedzenia i alkoholu, które pozostały z wesela.
Monia1981
uwielbiam tu pisać
uwielbiam tu pisać

Postprzez REAListka » Wto Sie 26, 2014 3:48 pm

Monia a które menu braliście? My mamy zarezerwowany termin w SG na przyszły rok, ale też mam straszną obawę, że 1,5 porcji to jednak za mało. Zwłaszcza, że ostatnio byłam na dwóch weselach gdzie zabrakło jedzenia i jestem teraz w stresie :/ dziewczyny jak sądzicie?
[URL=http://www.przewodnikmp.pl] [/URL][URL=http://www.przewodnikmp.pl]
[/URL][URL=http://www.przewodnikmp.pl] [IMG]http://www.przewodnikmp.pl/img-260920150060.png[/IMG] [/URL]
Awatar użytkownika
REAListka
rozkręcam się
rozkręcam się

Postprzez Monia1981 » Czw Sie 28, 2014 10:45 pm

Szczerze to już nie pamiętam ale braliśmy chyba najtańsze menu plus dodatkowo mieliśmy wiejski stół (tam było bardzo dużo pyszności:::) z bimberkiem domowej roboty, hehehe) oraz chyba udziec płonący z tego co pamiętam. Było tego jedzenia bardzo dużo.
Monia1981
uwielbiam tu pisać
uwielbiam tu pisać

Postprzez kochliwywyksztalcony » Śro Wrz 03, 2014 9:51 pm

dokładnie
kochliwywyksztalcony
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez REAListka » Czw Wrz 04, 2014 10:49 am

No my generalnie mamy pomieszne menu, po trochę z każdego plus właśnie wiejski stół też chcemy :) To m nie uspokoiliście trochę :)
[URL=http://www.przewodnikmp.pl] [/URL][URL=http://www.przewodnikmp.pl]
[/URL][URL=http://www.przewodnikmp.pl] [IMG]http://www.przewodnikmp.pl/img-260920150060.png[/IMG] [/URL]
Awatar użytkownika
REAListka
rozkręcam się
rozkręcam się

PoprzedniaNastępna

Wróć do Wesele

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości

Przejdź do portalu >>