WESELE STARA GARBARNIA - PORADY

organizacja, lokale, oczepiny, program wesela, podziękowania, menu, terminy

Re: WESELE STARA GARBARNIA - PORADY

Postprzez Moderator » Pon Lut 21, 2011 11:53 pm

Nowym Forumowiczom przypominam, żeby przed zapytaniem o usługi zajrzeć do naszej bazy firm - może akurat znajdziecie to, czego szukacie.
Tutaj mamy dwie firmy z pokrowcami: Tamen Liberi i Vena:
http://www.przewodnikmp.pl/baza-firma/7-kwiaciarnie-dekoracje-akcesoria-slubne/189-tamen-liberi---pokrowce
http://www.przewodnikmp.pl/baza-firma/7-kwiaciarnie-dekoracje-akcesoria-slubne/120-vena---pokrowce

pozdrawiam
Moderka
pomoc, rady, porządeczek:)))

Awatar użytkownika
Moderator
pomoc, rady, porządeczek :)
pomoc, rady, porządeczek :)

Postprzez tiramisu26 » Śro Lut 23, 2011 1:36 pm

Witam Was,  

Również i ja wybrałam SG i sale American Dream na 80 osób. Czekam na opinię tych z Was, które również zdecydowały sie na AD. Chciałabym wiedzieć wszytsko tzn czy stoły okrągłe czy lepiej jakieś inne ustawinie do tej sali, jak najlepiej ją udekorować ( sala ma akcenty, carno, czerowno, srebrne) z tego co pamiętam ;)
Pomożcie dziewczyny ;)
tiramisu26
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez mirounga » Nie Mar 06, 2011 12:46 am

przeszperałam zasoby portalu w zakresie oprawy muzycznej, szukałam także na innych stronach... czas mija a impreza niczyja czyli nadal nie mam zespołu.

chętnie skorzystam z porad/propozycji...zależy mi na zespole grającym tj. śpiew + instrument (nie DJ i nie śpiew do podkładu z laptopa), byłoby świetnie gdyby wokal był także żeński...

help, hilfe, aiuto, pomocy..
mirounga
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Miejscowość: Wrocław

Postprzez lena84 » Pon Kwi 18, 2011 9:11 pm

Dzisiaj znalazłam taką informację na stronie garbarni-

PANI AGNIESZKA T. - nie jest juz naszym pracownikiem.

Osoby, które podpisywały z nią umowę proszone są o kontakt do Starej Garbarni na adres m.janicka@staragarbarnia.pl w celu potwierdzenia terminu.

I powiem szczerze że się zmartwiłam- mam nadzieję że w związku z tym nie okaże się nagle że mój termin ma też ktoś inny!!!
lena84
często tu wpadam
często tu wpadam

Postprzez Prying » Wto Kwi 19, 2011 12:07 pm

Również wczoraj byłam zmartwiona tą wiadomością, ponieważ umowa jest umową.. Ale Pani Marta odpisała mi, że chodzi tylko o potwierdzenie naszych danych. Ja i tak nie rozumiem po co taka informacja.. Ale, lepiej się skontaktować.

Dziękuję i polecam: p. Marta Janicka - Stara Garbarnia; M.E. Pośpieszni; mmfilms; cocons club; DJ Vico; dekoracja - p. Kazia 693 068 771 oraz Decorum; salon ślubny - Adeline; makijaż - p. Maja - MAC; pierwszy taniec - Al-mara.
Awatar użytkownika
Prying
rozkręcam się
rozkręcam się

Postprzez mirounga » Nie Kwi 24, 2011 1:02 pm

Ha, witaj.

nie mamy fotografa, orkiestrę wreszcie upolowaliśmy, ale z ciekawości zapytam: jaki zespół?

to ja myślę, że kangurzątko wykluje się w czasie, w którym powinno, całe, zdrowe i wyjątkowo fikające

pozdrawiam cieplutko
mirounga
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez mirounga » Nie Kwi 24, 2011 1:05 pm

Młode Panny! w SG zmienił się menedżer. nie wiem, czemu, ale nie wygląda to na mój gust na miłą, uroczystą zmianę warty...

ktoś coś wie więcej?

mirounga
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez lena84 » Nie Kwi 24, 2011 4:36 pm

Jak piszerz że miła to sie cieszę z tej zmiany- bo szczerze mówiąc Pani Agnieszka była bardzo zimna i się stresowałam jak chciałam o coś spytać albo poradzić się- choć zawsze odpowiadała ( ale niestety nie zawsze jasny dla mnie sposób)
lena84
często tu wpadam
często tu wpadam

Postprzez mirounga » Pon Kwi 25, 2011 6:50 pm

lena84 napisał(a):Jak piszerz że miła to sie cieszę z tej zmiany- bo szczerze mówiąc Pani Agnieszka była bardzo zimna i się stresowałam jak chciałam o coś spytać albo poradzić się- choć zawsze odpowiadała ( ale niestety nie zawsze jasny dla mnie sposób)

też miałam podobne wrażenie, choć pracuję w zawodzie "frontem do klienta" i nie przejmuję się takimi zwykłymi humorami ludzi.
od początku czułam, że coś jest nie tak, ale moi "pomocnicy w organizacji" uspokajali mnie.

osobiście nie interesuje mnie kto jest nowym menadżerem i jaki ma wygląd. jeśli na swoim stanowisku jest kompetentny i dobrze się czuje to drobne błędy czy humory nie są ważne.

aczkolwiek SG jest w tarapatach
mirounga
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez lena84 » Pon Kwi 25, 2011 8:44 pm

w jakim sensie w tarapatach?
lena84
często tu wpadam
często tu wpadam

Postprzez gosikorka » Wto Kwi 26, 2011 8:22 pm

Ja dowiedziałam się na 4 tygodnie przed weselem o zmianie managera. Powiem szczerze, że stresa trochę mam, bo jednak Panią Agnieszkę poznałam  i nie mam zarzutów odnośnie współpracy z nią. A teraz muszę zaufać komuś, kogo zupełnie nie znam. Mam tylko nadzieję, że wszystko będzie ok, choć nie ukrywam że sytuacja mocno mnie zaskoczyła i dostarczyła dodatkowej niepewności. Bo nie wiem z kim współpracuję, jakie ta nowa Pani ma doświadczenie. A wcześniej fakt, że w SG będę prowadzona przez doświadczonych managerów, był jednym z atutów i przyczyn, dla których zdecydowałam się na wybór tego miejsca!
Szczęśliwie Narzeczona:)
gosikorka
rozkręcam się
rozkręcam się

Postprzez Prying » Śro Kwi 27, 2011 3:51 pm

Mam te same odczucia ( niepewność ). Również zdecydowałam się na sale w SG ze względu na doświadczonego menagera. Dotychczas miałam doczynienia z Panią Agnieszką i bardzo chwalę sobie naszą współpracę. Mam nadzieje, że jednak wszystko pozostanie w dobrych relacjach i warunkach.

Proszę daj znać po swoim weselu;)

Dziękuję i polecam: p. Marta Janicka - Stara Garbarnia; M.E. Pośpieszni; mmfilms; cocons club; DJ Vico; dekoracja - p. Kazia 693 068 771 oraz Decorum; salon ślubny - Adeline; makijaż - p. Maja - MAC; pierwszy taniec - Al-mara.
Awatar użytkownika
Prying
rozkręcam się
rozkręcam się

Postprzez mirounga » Nie Maj 08, 2011 9:52 am

osobiście, po pierwszym kontakcie, mam lepsze odczucia...

pracuję z ludźmi, codziennie inni, można powiedzieć, ze jestem handlowcem, ale sprzedaję towary wymagające...

zmierzam do tego, że z reguły potrafię wyczuć osobę kompetentną i myślę, że na 85% ta pani taka jest. miła, ambitna... w moim odczuciu bardziej przyjazna. nie żeby p. Agnieszka była niemiła, ale obecna pani mnie bardziej przypadła do gustu.

właściciel obiektu na pewno będzie chciał utrzymać dobre imię firmy, więc kobitki czujnie, ale bez paniki proszę  

p.s. tortu, tortu szukam. i ciast. zapytam nowej menedżer (p. Marta) co może polecić i dam znać jak było  

ściskersy
mirounga
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez gosikorka » Nie Maj 08, 2011 12:08 pm

Mirounga- też pracuję w sprzedaży, do tego w sprzedaży usług (nazwijmy je luksusowymi:), a więc podobnie jak ty przykładam bardzo dużą wagę do profesjonalizmu serwisu. A o profesjonalności usług świadczy przede wszystkim wiedza, doświadczenie i kompetencje pracowników. Ja pracuję też na projektach, obsługuję stałych Klientów i wiem jak ważna jest budowa relacji. Więc sytuacja, że na miesiąc przed ślubem miałam 3 managerów (!!!), nie uważam za ok. Bo pracuję tu z człowiekiem, chcę go poznać i mu zaufać. A tu najpierw Agnieszka Tuszyńska, potem przez 2 tygodnie Pani Marta, teraz nowa Pani Agnieszka.

Generalnie, że jestem osobą ugodową, cierpliwą i lubiącą się powtarzać, to jakoś to przeżyłam, że wszystko musiałam od nowa tłumaczyć.  Wszystko przebiega ok, na organizacje nie narzekam, ale brakuje mi bliższej relacji z managerką, bo dopiero się poznałyśmy. Za tydzień podsumujemy.

Uważam, że za stresa jakiego mi dostarczono na miesiąc przed uroczystością, powinnam dostać rabat na pokrowce, ale nie udało mi się go wynegocjować :P :))) Ale mają tu szczęście, że trafili na mnie, a nie na inną mniej ugodową osobę.
gosikorka
rozkręcam się
rozkręcam się

Postprzez lena84 » Nie Maj 08, 2011 5:00 pm

Mi się osobiście nie podoba to że nikt z Starej Garbarni nie skontaktował się  ze mną- mail to chyba nie taki problem- nowa Pani Manager powinna napisać do wszystkich chociażby żeby podać mail do siebie i przedstawić się z imienia i nazwiska i uspokoić.
lena84
często tu wpadam
często tu wpadam

Postprzez gosikorka » Śro Maj 18, 2011 8:17 pm

Dziewczyny, ja już jestem po:) I powiem Wam tylko, że możecie spać spokojnie:))) Gdybym miała raz jeszcze robić wesele to tylko w SG:) Nie tylko my jako para młoda, ale wszyscy goście byli zachwyceni! Piękne miejsce, wspaniała obsługa, przepyszne jedzonko! Ja jestem bardzo zadowolona ze współpracy z nową manager, wręcz czułam się w ostatnich dniach jakbym miała konsultanta ślubnego, bo ona pamiętała o niektórych rzeczach za mnie! Aż wam zazdroszczę, że to dopiero przed Wami!
gosikorka
rozkręcam się
rozkręcam się

Postprzez jasada » Czw Maj 19, 2011 2:40 pm

gosikorka wpadaj na Forumowa Małżeństwa wszystkie tam czekamy na Twoją relację ze ślubu i wesela

Awatar użytkownika
jasada
kocham to forum? :)
kocham to forum? :)

Miejscowość: wrocław

Postprzez lena84 » Czw Maj 19, 2011 8:31 pm

powiem wam ze wymieniałam maile i nowa Pani manager jest bardzo miła:)
Zmartwiła mnie tylko informacja  że nie będziemy mogli puszczac lampionów bo za blisko lotniska.....dobrze że ich jeszcze nie kupiłam.
lena84
często tu wpadam
często tu wpadam

Postprzez lena84 » Śro Paź 05, 2011 6:31 pm

Myślę że jeśli zdarzyłaby się sytuacja że ktoś ma umowę i potwierdzenie wpłaty zaliczki a okazałoby się że ktoś inny ma ten sam termin to właściciele staneliby na głowie by to jakoś rozwiązać.
Ja miałam wesele w czasie tych zawirowań z managerkami-  ale nic nie odczułam z tych problemów. Przed poprawinami przyszła do nas właścicielka i się pytała czy mamy jakieś uwagi.

Pani Manager podczas całego wesela była na każde nasze skinienien a jeśli jej nie było na sali to każda z kelnerek z uśmiechem na twarzy ( pomimopuźnej godziny) spełniała każdą naszą prośbę.

Jedzenie przepyszne- trafiało zawsze ciepłe na stoły. Wódka super schłodzona.

Naprawdę polecam Starą Garbarnie. Bardzo sprawna i miła obsługa.
Super miejsce. Polecam wszystkim poprawiny grillowe.
lena84
często tu wpadam
często tu wpadam

Postprzez kasiulka86 » Pon Paź 17, 2011 10:13 am

Witam! Dołączam do starogarbarnianek, bo w przyszłym roku we wrześniu, w domu weselnym odbędzie się moje wesele!!! :)
Dzwoniąc tam, nie sądziłam, że uda mi się tak późno złapać termin, ale ... udało się!! :)
Oglądałam sale w sobotę i jest przepiękna, naprawdę lepiej niż na zdjęciach, a na pokrowcach dodatkowo były przewiązne wstążki koloru... beżowo-herbacianego? :) Myśle, że nie będę zatrudniać żadnej firmy, bo sala tak przygotowana, naprawdę broni się sama :)
A jakie stoły wybieracie? okrągłe czy prostokątne? Okrągłe bardzo mi sie podobają, ale nie wiem, czy nie podzelą gości... i ciekawe czy 12 osób przy jednym stole, to nie będzie tłok...
Pan Adrian wydaje się być naprawde pomocny i ugodowy, ale jak będzie w praktyce - zobaczymy :P
Aha, a które menu wybieracie?
Bo mi się wydaje, że to za 195 wystarczy, a jak jeszcze dobrac swiniaka i stół wiejski to bęzie aż nadto :P

Awatar użytkownika
kasiulka86
prawie tu mieszkam:)
prawie tu mieszkam:)

PoprzedniaNastępna

Wróć do Wesele

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości

Przejdź do portalu >>