Lotto, zdrapki......sposoby na zdobycie kasy na wesele

facetom wstęp WZBRONIONY; ploteczki i rozmowy na luzie, o pożyciu, radościach i problemach

Re: Lotto, zdrapki......sposoby na zdobycie kasy na wesele

Postprzez tazz » Nie Wrz 18, 2011 12:19 am

Paula to rzeczywiście miła niespodzianka dla nowożeńców:) niestety większość nie ma takiego szczęścia z kuponami czy zdrapkami lotto. Sama lubię kupować zdrapki, ale największa wygrana jaka mi się z nich "wydrapała" to 2x10 zł, a z kuponów 20zł :D
Awatar użytkownika
tazz
uwielbiam tu pisać
uwielbiam tu pisać

Postprzez maidanka » Pon Wrz 19, 2011 8:29 am

Niestety szanse trafienia są małe. Nie jesteśmy też fanami takich gier, więc u nas kuponów nie będzie. Wymyślimy coś innego
Awatar użytkownika
maidanka
kocham to forum? :)

Miejscowość: Wrocław

Postprzez Phatka » Pon Wrz 19, 2011 9:10 am

Maidanko- macie jakieś pomysły?

Awatar użytkownika
Phatka

Postprzez maidanka » Wto Wrz 20, 2011 9:59 am

Pomysłów mamy dużo ale chyba zamiast kwiatów poprosimy o coś dla innych. Pójdziemy do dziecięcego hospicjum przy Bujwida i zapytamy czego potrzebują. A potem poprosimy gości np o  książeczki, filmy, zabawki, farby itp. 7 razy zbieraliśmy dla WOŚP w tym 2 razy dla kliniki na Bujwida. Impreza odbywała się na terenie hospicjum dla dzieci. Widzieliśmy rodziców, którzy trzymali swoje umierające maleństwa na rękach i pokazywali im nas przez okno (co roku jesteśmy śmiesznie przebrani - mamy słomowe kapelusze ze słonecznikami, czapkę Mikołaja, czapkę wiedźmy ze słonecznikami i gwiazdkami; zawsze wcześniej pieczemy też kruche ciasteczka w kształcie serduszek i za każdy banknot dodajemy od siebie ciasteczko - serduszko; jeśli wrzucają nam do puszki dzieci to też dostają ciasteczko, piecze je też moja przyjaciółka i dzięki temu mamy zawsze do rozdania ponad 300ciasteczek). Te dzieci machały do nas, a mi krajało się serce na drobne kawałeczki. Do puszki wrzucali nam też rodzice, których dzieci były chore i to, co mówili podczas wrzucania bardzo wzruszało. Takie chwile pamięta się do końca życia. Dlatego podzielimy się naszym szczęściem i może prezentami, które zbierzemy wywołamy choć parę uśmiechów na małych buźkach.
Awatar użytkownika
maidanka

Postprzez valhalla » Wto Wrz 20, 2011 5:16 pm

A ja właśnie zrobiłam przelew na 750zł na konto fundacji dla zwierząt :) pod ich opiekę trafiła skrajnie wychudzona sunia i teraz o nią walczą, więc właśnie na jej rzecz przekazaliśmy pieniążki uzbierane z wesela zamiast kwaitów i jeszcze troszkę od siebie dołożyliśmy ;)

Dziękujemy i polecamy: Karczma u Michelle, Dj- Łukasz Basta, barman- Marcin Szuścik, fotograf- Łukasz Sulka, dekoracje kwiatowe- p. Viola, makijaż- Barbara Romer, fryzjer-Sylwia Larisz, salon sukien ślubnych Clarissa, cukiernia Godek, transport- Idenbus.
Awatar użytkownika
valhalla

Postprzez maidanka » Śro Wrz 21, 2011 11:04 am

Val piękny i szczytny cel
Awatar użytkownika
maidanka

Postprzez inka » Nie Wrz 23, 2012 8:34 pm

valhalla napisał(a):A ja właśnie zrobiłam przelew na 750zł na konto fundacji dla zwierząt :) pod ich opiekę trafiła skrajnie wychudzona sunia i teraz o nią walczą, więc właśnie na jej rzecz przekazaliśmy pieniążki uzbierane z wesela zamiast kwaitów i jeszcze troszkę od siebie dołożyliśmy ;)

Godne podziwu! To naprawdę niesamowity cel, miło widzieć że są ludzie, co mają serca :)

Kocha się za nic. Nie istnieje żaden powód do miłości.
Awatar użytkownika
inka
lubię tu popisać
lubię tu popisać

Postprzez farinka » Czw Gru 20, 2012 9:19 pm

myślałam nad kuponami lotka, ale po przeglądnięciu tego wątku jednak zdecydujemy sie na wino.. ;)
mus z twoich ust, ja sauté

Awatar użytkownika
farinka
pierwsze kroki
pierwsze kroki

Postprzez Goplanka » Śro Sty 16, 2013 2:13 pm

Moja mama miała raz piątkę w dużego lotka. Jedna cyferka więcej, a na pewno skorzystałabym z jej bogactwa :)
Goplanka
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez radek-misiak » Czw Mar 03, 2016 8:01 pm

Szukałem opinii o tej stronie http://lifetips.pl/forum/lottoland, wszyscy mówią to samo, powiedzcie mi czy to prawda? Nie wiem już co mam o tym myśleć, może ktoś korzystał????
radek-misiak
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Poprzednia

Wróć do Między nami kobietami

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości

Przejdź do portalu >>