Koperty na zaproszenia

jak napisać, zaprojektować i wysłać ...

Koperty na zaproszenia

Postprzez Anulka » Śro Lis 16, 2005 2:30 pm

Witam wszystkich "Forumowiczow". Czy znacie moze miejsce we Wroclawiu gdzie mozna kupic lub zamowic roznego rodzaju, formatu, koloru ozdobne koperty na zaproszenia?
Zrobilismy zaproszenia wedlug wlasnego pomyslu :zabawa:  ale niestety w drukarni gdzie byly drukowane nie zajmuja sie koprtami. Problem polega na tym ze nasze zaproszenia sa nieformatowe i potrzebujemy kopert do nich dopasowanych plus w kolorze ecru lub bez (kawa z mlekiem :wykrzyknik: -nie mam polskiej czcionki i wyszedl bez czyli zupelnie cos innego;-))).
Bardzo prosze o informacje jesli cos wiecie na ten temat
Pozdrawiam :kiss_heart:
Anulka
pierwsze kroki
pierwsze kroki

Postprzez miszka » Śro Lis 16, 2005 6:03 pm

Witam,

zobacz na ASP i na Jatkach.
Na Jatkach jest bardzo duży wybór. Są różne kolory, wzory i fakturki.:-)

Pozdrawiam.
miszka
pierwsze kroki
pierwsze kroki

Postprzez Gość » Pią Lis 18, 2005 12:06 pm

Dzieki miszka, na ASP sie wybiore a na Jatkach kupowalam papier na te zaproszenia i rzeczywiscie wybor kolorow duzy ale rozmiary tylko standardowe.
Dzieki bardzo
pozdrawiam :kwiatek:
Anulka
Gość

Postprzez Gość » Sob Lis 19, 2005 11:19 pm

Hej, zapytaj moze w Roxy na Kielbasniczej, tam sa strasznie mile dziewczyny, robia recznie zaproszenia i maja talent plastyczny, moze po prostu zrobia Ci koperty na wymiar, z papieru kupionego na Jatkach?
powodzonka
jola  :kiss_heart:
Gość

Postprzez Gość » Śro Lis 30, 2005 11:51 pm

Anulka i jak, znalazlas? Bo tez moge potrzebowac  cancan
Gość

Postprzez Anulka » Czw Gru 01, 2005 5:58 pm

Mniej wiecej znalazlam...
Otorz moj przyszly tesc wszedl do zwyklej papierni na Biskupinie i kupil prawie idealny rozmiar i kolor ktory pasuje do tych zaproszen takze jesli nie znajde nic lepszego to pozostane przy tym
dzekuje Wam za rady
Anulka
pierwsze kroki
pierwsze kroki

Postprzez Anulka » Czw Gru 01, 2005 5:59 pm

Do papierniczego wszedl oczywiecie, sorry
Anulka
pierwsze kroki
pierwsze kroki

Postprzez Malwis » Sob Mar 17, 2007 9:56 pm

na Jatkach jest duzy wybor w sklepie z papierem, formaty, kolory itp, lepszego chyba nie ma miejsca, kupuje tam czasem do firmy materialy i jest tego sporo, no i zaproszenia tez tam sa i papiery jak ktos chce sam sobie drukowac, na pewno warto wpasc i sprawdzic w tym miejscu:)
Awatar użytkownika
Malwis
pierwsze kroki
pierwsze kroki

Postprzez foszek » Nie Mar 18, 2007 12:38 pm

Na Jadkach robia tez koperty na zamowienie. Nie trzeba sie sugerowac tymi wystawianymi.
Awatar użytkownika
foszek
super gaduła
super gaduła

Postprzez gusiaa7 » Wto Maj 29, 2007 10:01 pm

a ja sama wykonałam koperty takie jak potrzebowalam Polecam... naprawde nie ma dużo roboty a ile przyjemności jak się wykona samemu zaproszenia od a do z.
Wystarczy kupić jedną kopertę najbardziej zbliżoną rozmiarami do tej którą potrzebujecie rozkleić ją odrysować calość na kartce (ozdobnej wg uznania) dopasować wymiary czyli dodać lub odjąć dookoła koperty po pare milimetrów. wyciąć, złożyć, skleić i gotowe.... spróbujcie, polecam
gusiaa7
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez Dania » Śro Maj 30, 2007 12:59 pm

Gusia, jeny, musisz miec strasznie duzo czasu:)
Awatar użytkownika
Dania
często tu wpadam
często tu wpadam

Miejscowość: woj. dolnośląskie

Re: Koperty na zaproszenia

Postprzez zosia98765 » Czw Paź 24, 2013 1:08 pm

A sprawdzałyście może na Allegro? Ja zastanawiam się nad kupnem zaproszeń na allegro. Co sądzicie na ten temat?
zosia98765
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez rybka1503 » Śro Paź 30, 2013 7:22 pm

A ja takie pytanie z innej beczki, bo właśnie zabrałam się za personalizację kopert i mam pytanie jak wy to robicie jak np zapraszacie osobę z osobą towarzyszącą  to czy na kopercie też piszecie np. "Sz.P. Jan Nowak z osobą towarzyszącą" czy tylko "Sz.P. Jan Nowak" i dopiero w środku zaproszenia że z osobą towarzyszącą? No i jak robicie w przypadku dzieci? Czy na kopercie też je wymieniacie czy tylko rodziców a dzieci w środku?
rybka1503
super gaduła
super gaduła

Postprzez hardcorowa » Wto Lis 26, 2013 7:12 pm

zosia98765 napisał(a):A sprawdzałyście może na Allegro? Ja zastanawiam się nad kupnem zaproszeń na allegro. Co sądzicie na ten temat?

Ja też ostatnio sprawdzałam na allegro. Ale nie wybrałam nic ciekawego. Może polecicie jakąś firmę, która na zamówienie robi projekt i drukuje zaproszenia?
hardcorowa
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Wróć do Zaproszenia i podziękowania

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

Przejdź do portalu >>