wesele bez poprawin!

inne tematy, wasze sugestie, opinie, rady

Re: wesele bez poprawin!

Postprzez betalena » Pon Kwi 08, 2013 7:28 pm

Na takie większe śniadanko polecam Przystań. Jest pięknie w słoneczny dzień, jedzenie pyszne, ceny do przyjęcia no i w niedziele rano cichutko i spokojnie :) My robiliśmy śniadanie na około 20 osób i wszystko było przygotowane bardzo dobrze, tak jak wcześniej ustalone itd.

have a sweet day
100% handmade
Awatar użytkownika
betalena
kocham to forum? :)

Miejscowość: LDN

Postprzez nat89 » Wto Kwi 09, 2013 9:38 pm

betalena napisał(a):Na takie większe śniadanko polecam Przystań. Jest pięknie w słoneczny dzień, jedzenie pyszne, ceny do przyjęcia no i w niedziele rano cichutko i spokojnie :) My robiliśmy śniadanie na około 20 osób i wszystko było przygotowane bardzo dobrze, tak jak wcześniej ustalone itd.

O tak! Przystań to cudowne miejsce :) Jest jeszcze Marina - restauracja obok prowadzona przez tych samych właścicieli - równie cudowne miejsce :)

Awatar użytkownika
nat89

Miejscowość: Wrocław

Postprzez hector55 » Wto Kwi 16, 2013 6:46 pm

Jeśli zrobicie Wesele długie do rana :) to może nie być poprawin
Zapraszam do kontaktu
hector55
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez agatka2426 » Wto Kwi 16, 2013 6:59 pm

my w sumie oficjalnych poprawin nie robimy :P ale że będzie troche osób przyjezdnych i pewnie z wesela troche jedzonka zostanie to robimy grila, na wsi u rodziców D. :) w sumie zawsze tak to widziałam :D a sama w życiu na żadnych poprawinach nie byłam bo wyadje mi się to męczące :P
Awatar użytkownika
agatka2426
uwielbiam tu pisać
uwielbiam tu pisać

Postprzez Asiela » Wto Kwi 16, 2013 7:13 pm

hector55 napisał(a):Jeśli zrobicie Wesele długie do rana :) to może nie być poprawin

najczęściej są do rana :D

Awatar użytkownika
Asiela

Postprzez nisia » Wto Kwi 16, 2013 8:13 pm

Ja myśle dokładnie tak samo jak agatka:):)

Awatar użytkownika
nisia
prawie tu mieszkam:)
prawie tu mieszkam:)

Postprzez lotosik00 » Śro Kwi 17, 2013 8:09 pm

ja również jestem zdania jak Nisia i Agatka. Dla mnie poprawiny są męczące, jak człowiek pohula do rana, to o tej 14 nie jest super rześki :)
Awatar użytkownika
lotosik00
uwielbiam tu pisać
uwielbiam tu pisać

Miejscowość: Wałbrzych

Postprzez Brusia » Czw Kwi 18, 2013 7:52 pm

Ja tam już jestem przyzwyczajona do poprawin, a gdy ich nie ma to jest tak dziwnie, czegoś brak.  Uwierzcie mi to nie jest męczące. Może bardziej dla Pary Młodej, ale o tym przekonam się już sama :) a poprawiny, zależ jak u kogo, ale przeważnie zaczynają się koło 17. Oczywiście nikogo nie potępiam, każdy ma swoje upodobania ;)
[URL=http://www.przewodnikmp.pl] [IMG]http://www.przewodnikmp.pl/img-180620090133.png[/IMG] [/URL]

[URL=http://www.przewodnikmp.pl] [IMG]http://www.przewodnikmp.pl/img-150620120141.png[/IMG] [/URL]

[URL=http://www.przewodnikmp.pl] [IMG]http://www.przewodnikmp.pl/img-270720130180.png[/IMG] [/URL]
Awatar użytkownika
Brusia
uwielbiam tu pisać
uwielbiam tu pisać

Postprzez SlubNaCyprze_net » Wto Kwi 30, 2013 10:35 pm

Brusia napisał(a):Ja tam już jestem przyzwyczajona do poprawin, a gdy ich nie ma to jest tak dziwnie, czegoś brak.  Uwierzcie mi to nie jest męczące. Może bardziej dla Pary Młodej, ale o tym przekonam się już sama :) a poprawiny, zależ jak u kogo, ale przeważnie zaczynają się koło 17. Oczywiście nikogo nie potępiam, każdy ma swoje upodobania ;)

Wcale nie są męczące. Po ślubie, weselu człowiek jest okropnie naładowany energią. Nasze wesele skończyło się przed 6, a poprawimy o  14 :) Wszyscy byli na nogach i bawiliśmy się do 22 :D
SlubNaCyprze_net
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez perła ziemi » Czw Maj 02, 2013 12:26 pm

/..................
Ostatnio edytowany przez perła ziemi, Wto Lis 12, 2013 8:44 pm, edytowano w sumie 1 raz
perła ziemi
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez magicznacalineczka » Sob Maj 04, 2013 3:03 pm

Trudno sie mowi, tzreba bylo czytac uwazniej :)
Awatar użytkownika
magicznacalineczka
często tu wpadam
często tu wpadam

Postprzez żabula » Pon Maj 06, 2013 11:05 am

hmmmm a ja uważam, że zalezy jakie poprawiny;) My ich nie mamy, ale planujemy zrobić jakis grill czy coś dla przyjeżdżających i rodziny, ale jako takich poprawin nie będzie. Natomiast byłam na poprawinach na weselu mojego brata, które polegały  na porozkładaniu kocyków na pełnym słoneczku, wyciągnięciu muzyki i beczułek z piwkien na łąkę przed salą i było cudownie..i w taki poprawiny na prawdę można troche odpocząć:)
ale siedzenie następnego dnia znowu na sali i w klimie- dla mnie nie za bardzo, tym bardziej, że ja na klimatyzację w upalne lato kiepsko reaguję;)
także zalezy tez, jakie poprawiny według mnie:)

Awatar użytkownika
żabula
uwielbiam tu pisać
uwielbiam tu pisać

Postprzez Asiela » Pon Maj 06, 2013 3:24 pm

żabula napisał(a):hmmmm a ja uważam, że zalezy jakie poprawiny;) My ich nie mamy, ale planujemy zrobić jakis grill czy coś dla przyjeżdżających i rodziny, ale jako takich poprawin nie będzie. Natomiast byłam na poprawinach na weselu mojego brata, które polegały  na porozkładaniu kocyków na pełnym słoneczku, wyciągnięciu muzyki i beczułek z piwkien na łąkę przed salą i było cudownie..i w taki poprawiny na prawdę można troche odpocząć:)
ale siedzenie następnego dnia znowu na sali i w klimie- dla mnie nie za bardzo, tym bardziej, że ja na klimatyzację w upalne lato kiepsko reaguję;)
także zalezy tez, jakie poprawiny według mnie:)

grill super sprawa :D

Awatar użytkownika
Asiela

Postprzez agatka2426 » Śro Maj 08, 2013 9:06 am

zabula tez marze o takich poprawinach gdzie wszyscy będa wyluzowani i w o góle :) my będziemy tez miec grilla :)
Awatar użytkownika
agatka2426
uwielbiam tu pisać
uwielbiam tu pisać

Postprzez Asiela » Śro Maj 08, 2013 12:56 pm

agatka2426 napisał(a):zabula tez marze o takich poprawinach gdzie wszyscy będa wyluzowani i w o góle :) my będziemy tez miec grilla :)

Awatar użytkownika
Asiela

Postprzez Kasia_Casia » Wto Maj 14, 2013 4:47 pm

A my będziemy mieć poprawiny :) Też się zastanawiałam czy to dobry pomysł czy nie, zwłaszcza że salę mamy poza Wrocławiem a większość gości z Wrocławia, więc trzeba będzie dojechać, ale w końcu stanęło na tym, że jak się bawić to do końca;) Zawsze zadziwiała mnie moja rodzina, bo już nie jedno wesele razem balowaliśmy i zawsze w komplecie stawiali się na poprawinach, a z parkietu ciężko ich potem wygonić:D Mam nadzieję że u mnie będzie podobnie :)

Awatar użytkownika
Kasia_Casia
uwielbiam tu pisać
uwielbiam tu pisać

Postprzez Asiela » Wto Maj 14, 2013 7:26 pm

Kasia_Casia napisał(a): Zawsze zadziwiała mnie moja rodzina, bo już nie jedno wesele razem balowaliśmy i zawsze w komplecie stawiali się na poprawinach, a z parkietu ciężko ich potem wygonić:D Mam nadzieję że u mnie będzie podobnie :)

i tego Ci życzę

Awatar użytkownika
Asiela

Postprzez aicha2583 » Pon Cze 03, 2013 12:06 pm

dziś już nie te czasy że wesele zawsze było z poprawinami, coraz częściej jest to skromna uroczystość:)
aicha2583
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez anaia » Śro Cze 05, 2013 8:54 pm

aicha2583 napisał(a):dziś już nie te czasy że wesele zawsze było z poprawinami, coraz częściej jest to skromna uroczystość:)

ja myślę że to zależy od regionu w jakim się mieszka i od rodziny ;) niektórzy mają zwyczaje kilka dni swiętować i są w stanie się zapożyczyć ale wybawić :) i poprawiny to drugie wesele, zapijasz ból głowy.

my stwierdziliśmy że mamy wesele wyjazdowe i będzie ciężko w pon nam i gościom się zebrać, wracać po nocy, więc wybawimy się na weselu do oporu i w niedzielę dla przyejzdnych śniadanie wspólne. wyjdzie taniej, kameralniej ale zawsze coś i wspólnie :) Ale osobiście lubię poprawiny

Awatar użytkownika
anaia
super gaduła
super gaduła

Postprzez krokodile1 » Wto Cze 25, 2013 12:38 pm

hah też dobry pomysł :) a co jest takeigo złego w poprawinach?
Umrze miasto, jeżeli budowa jego będzie zakończona.
krokodile1
świeżutko na forum
świeżutko na forum

PoprzedniaNastępna

Wróć do Porady i komentarze ogólne

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

Przejdź do portalu >>