Ile za garnitur ślubny?

strój Pana Młodego, dodatki, trendy, porady

Ile za garnitur ślubny?

Postprzez demetrios » Pią Lip 09, 2010 1:50 pm

Dziewczyny chciałabym się dowiedzieć ile Wasi przyszli lub obecni mężowie zapłacili za garnitur ślubny?

Awatar użytkownika
demetrios
kocham to forum? :)

Miejscowość: okolice Krakowa

Postprzez marlinka1 » Pią Lip 09, 2010 3:36 pm

o ile dobrze pamiętam to ok 700 zł, ale można znaleźć za 250 lub za 2000 wszystko zależy od zasobnośći portfela i od tego jakiego garnituru się szuka czy ma być klasyczny czy jkiś frak lub smoking ....
url=http://www.przewodnikmp.pl] [/url]
marlinka1
prawie tu mieszkam:)

Miejscowość: wrocław

Postprzez berbyll » Pią Lip 09, 2010 6:23 pm

My jeszcze nie kupowaliśmy, ale myślę, że tak do 1000 zł. Za 2 tygodnie idziemy na zakupy "garniturowe" więc się okaże :) Jednak na pewno kupimy jakieś porządne buty.

Awatar użytkownika
berbyll

Miejscowość: ...

Postprzez szeklly » Pią Lip 09, 2010 9:14 pm

a gdzie we wrocławiu można kupić garnitur za 700zł? te co ja widziałam to kosztowały ok 1500 zł... w ogóle na męskich sklepach sie nie znam, mój to raczej typ koszulkowy:P

szeklly

Miejscowość: wrocław

Postprzez m&p » Sob Lip 10, 2010 2:22 pm

W takich cenach możesz znaleźć garnitury  np. w Factory. Oczywiście cena odzwierciedla też jakość - z reguły będą wykonane z poliestru. Wszystko zależy od tego czego szukasz - jednorazowego "ślubnego" garnituru czy czegoś co będzie można jeszcze założyć. My wybraliśmy druga opcję - udało się kupić w promocji za 1200,-

Awatar użytkownika
m&p

Miejscowość: Wrocław

Postprzez Hitman » Sob Lip 10, 2010 8:01 pm

Dokładnie to nie pamiętam, ale całość, wraz z kamizelką, koszulą, musznikiem etc w Giacomo Conti oscylowało coś koło 1000 zł. Myślę, że cena nie najgorsza :)
Hitman
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez emm » Wto Wrz 28, 2010 4:02 pm

Mój mąż ubrał się od stóp do głów w New Men, profesjonalna obsługa, wiedzieliśmy jak ma wyglądać garnitur (fason, kolor itp) więc zakupy trwały 20 min :) a cena przystępna bo 1000 zł :)
Awatar użytkownika
emm
rozkręcam się
rozkręcam się

Re: Ile za garnitur ślubny?

Postprzez margolcia2167 » Pią Paź 08, 2010 8:43 am

mam nadzieję, że w granicach 1000zł się zmieścimy. garnitur ok. 500 zł (nie dziwcie się tej ceni, bo u nas takie są), buty 200 - 300zł, 2 koszule - druga obowiązkowo musi być żeby była na niedziele, choć poprawin nie robimy, tylko małe spotkanie rodzinne. ciekawe jak mój misiek przeżyje ślub i wesele w koszuli z długim rękawem hihi jeszcze jak będzie gorąco to się będzie "topił." w koszuli z krótkim rękawem się "topi", a co dopiero w długim. no i oczywiście dodatki - pasek obowiązkowo, bo uwielbia paski do spodni.
margolcia2167

Miejscowość: małopolska

Postprzez Wiktoria_S » Pią Paź 08, 2010 9:42 am

margolcia2167 napisał(a):mam nadzieję, że w granicach 1000zł się zmieścimy. garnitur ok. 500 zł (nie dziwcie się tej ceni, bo u nas takie są), buty 200 - 300zł, 2 koszule - druga obowiązkowo musi być żeby była na niedziele, choć poprawin nie robimy, tylko małe spotkanie rodzinne. ciekawe jak mój misiek przeżyje ślub i wesele w koszuli z długim rękawem hihi jeszcze jak będzie gorąco to się będzie "topił." w koszuli z krótkim rękawem się "topi", a co dopiero w długim. no i oczywiście dodatki - pasek obowiązkowo, bo uwielbia paski do spodni.

ślub macie w sierpniu, więc pomyśl o co najmniej 2 koszulach- rozsądnie to o 3-4. Znajoma miała ślub w lipcu i większość panów przebierała się co najmniej 2 razy. Koniec sierpnia, więc jest co prawda szansa, że traficie na chłodniejszy dzień, ale i tak do oczepin jedna a po następna. Pan młody musi tańczyć, więc się zgrzeje na pewno nie raz i nawet najlepszy antyperspirant nie pomoże, więc koszulę trzeba zmienić- aby Pan Młody, Panna i osoby z którymi tańczy czuły się komfortowo a nie lepiły do niego :)
A białe koszule to na pewno mu się przydadzą później:) Zresztą nawet gdyby nie to pomyślcie ile Wy wydajecie na suknię, którą założycie raz (dwa jeżeli plener macie w inny dzień), więc ten wydatek na prawdę nie jest jakiś strasznie wielki :)

Wiktoria_S

Miejscowość: Wrocław

Postprzez margolcia2167 » Pią Paź 08, 2010 4:53 pm

myślę, że nie ma co przesadzać. sale mamy z klimatyzacją. a poza tym jeszcze nie wiadomo jaka będzie pogoda. w tym roku było brzydko i zimno. mój misiek za czysto białymi koszulami nie przepada, więc nie ma sensu kupować 4 białych koszul z długim rękawem jak ma to potem leżeć. na suknie też nie będę wydawać dużo kasy, bo nas na to nie stać.
margolcia2167

Miejscowość: małopolska

Postprzez natalinda » Pon Lut 06, 2017 2:23 pm

Kochane pozwolę sobie jeszcze dopytać w tym temacie. Orientujecie się czy gdzieś są jeszcze jakies dobre promocje na garnitury ślubne?  Z góry dziękuję za odpowiedź :)
Awatar użytkownika
natalinda
rozkręcam się
rozkręcam się

Wróć do Pan Młody

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości

Przejdź do portalu >>