alternatywa dla balonów

dekoracje kościoła, sali, samochodu, ozdoby ślubne, bukiet ślubny

alternatywa dla balonów

Postprzez Gala » Nie Sie 22, 2004 10:46 pm

Czesc Wszystkim "przed" i "po"!
Proszę o radę jeśli chodzi o dekorację sali - nie mogę już patzrec na te kiczowate balony, z drugiej strony nie mamy pomysłu co można, oczywiści w ramach rozsądnych kosztów, wymyśleć na piękn dekorację sali weselnej?

:tecza:
Gala

tiul

Postprzez Kaska2 » Wto Sie 24, 2004 11:48 pm

hej,
bylam na pieknym weselu, sala tonela w tiulu, gdzieniegdzie poprzetykanym duzymi stokrotami, super wrazenie, elegancko i zwiewnie, ale niestety kosztowniej niz balonowo...

:kwiatek:    ale jesli macie budzet...
Kaska2

Postprzez Elcia26 » Nie Wrz 12, 2004 9:54 pm

Jestem zwolenniczka eleganckich i gustownych sal, w ktorych wystarcza pieknie nakryte stoly i bukiety z zywych kwiatow, aby byl piekny i elegancki efekt.
Takie lokale jak Maria Magdalena, Hotel Bugatti itp sa do tego idealne.
Elcia26

Postprzez Rave » Nie Paź 10, 2004 3:54 pm

Witaj

Sala slicznie wyglada udekorowana tiulem i girlandami w tonacji kolorystycznej sali. Balony juz wyszly z mody...
Rave

Postprzez bobo » Pon Paź 18, 2004 4:30 pm

a ja mysle ze z balonow z tiulem tez jest czadowo, z balonow mozna robic rozne ksztalty i przedmioty nawet, to nie musza byc podwieszone w kupkach balony, ale przemyslane kompozycje lepper
bobo

Postprzez domi » Nie Sie 21, 2005 10:09 pm

Bylam na weselu na ktorym nowoczesna sala zostala udekorowana bialymi delikatnymi tkaninami rozpietymi pod sufitem i luzno opadajacymi przy filarach, a filary byly oplecione bezbarwnymi malutkimi lampeczkami - takimi jak na choinke, na bialych stolach palily sie swiece, a na kazdym stal bukiet z zywych kwiatow.
Wygladalo pieknie i elegancko, ale sala musi byc raczej prosta i nowoczesna.
Taka dekoracja na pewno nie byla droga, a pomysl swietny i efekt zaskakujacy.
:serdusio:
domi

Wróć do Dekoracje i bukiety ślubne

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości

Przejdź do portalu >>