scenariusz wesela

inne tematy, wasze sugestie, opinie, rady

Re: scenariusz wesela

Postprzez marika.trzebnica » Nie Cze 17, 2012 3:14 pm

Plan wesela to fajna sprawa, ale mogę się podzielić moimi radami. Dobrze jest wszystko zaplanować i dać wspólny plan dla dj, sali i fotografa. U nas troszkę fotograf pokrzyżował nam plany. Ale po godzinie wszystko się wyjaśniło.
Awatar użytkownika
marika.trzebnica
rozkręcam się
rozkręcam się

Miejscowość: Trzebnica

Postprzez follow » Śro Sie 22, 2012 2:59 pm

Racja, taki plan powinni dostać wszyscy z obsługi, bo np. jakby ktoś zapomniał podać tort o zaplanowanej godzinie, to ktoś inny mógłby przypomnieć. Nie wspominając o tym, że akurat w tym czasie fotograf może pójść "na dymka"...
follow
pierwsze kroki
pierwsze kroki

Postprzez betalena » Śro Sie 22, 2012 11:50 pm

follow napisał(a):Racja, taki plan powinni dostać wszyscy z obsługi, bo np. jakby ktoś zapomniał podać tort o zaplanowanej godzinie, to ktoś inny mógłby przypomnieć. Nie wspominając o tym, że akurat w tym czasie fotograf może pójść "na dymka"...

Dokładnie, ale ci profesjonalniejsi usługodawcy sami się upominają o scenariusz :) To bardzo istotna kwestia.

have a sweet day
100% handmade
Awatar użytkownika
betalena
kocham to forum? :)
kocham to forum? :)

Miejscowość: LDN

Postprzez Pestka » Pią Kwi 12, 2013 8:03 pm

Hej!!

Chcialam wrocic do tego tematu...Macie moze takie przykladowe scenariusze...bo ja nie wiem kiedy powinnien byc tort podany...i kiedy zrobic podziekowania dla rodzicow... ;-(
Pestka
często tu wpadam
często tu wpadam

Postprzez christie » Pon Kwi 15, 2013 6:35 pm

/edycja postu/
Ostatnio edytowany przez christie, Nie Cze 30, 2013 9:56 am, edytowano w sumie 1 raz
Awatar użytkownika
christie
prawie tu mieszkam:)
prawie tu mieszkam:)

Miejscowość: Wrocław

Postprzez Pestka » Czw Kwi 18, 2013 6:33 pm

Nasz Dj takze mowil, ze musimy miec scenariusz, ale powiedzila, ze ustalimy wszystkie szczegoly na ok miesiac przed slubem...Tylko ja jestem w goracej wodzie kapana i chcialbym juz wszystko na raz :-) ;-)

My takze sklaniamy sie zeby podac tort wczesniej...A co po podziekowan...myslicie ze moglyby byc po pierwszym tancu?
Pestka
często tu wpadam
często tu wpadam

Poprzednia

Wróć do Porady i komentarze ogólne

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości

Przejdź do portalu >>