Ksiega gosci, pamiatka czy zawracanie glowy?

dekoracje kościoła, sali, samochodu, ozdoby ślubne, bukiet ślubny

Re: Ksiega gosci, pamiatka czy zawracanie glowy?

Postprzez agataikuba » Sob Mar 29, 2014 8:10 am

Ostatnio na weselu koleżanki była księga pamiątkowa na której goście wklejali od razu swoje zdjęcia z polaroida. Pomysł i wykonanie fajny, tylko koszty aparatu i papieru były dość wysokie, ale raz na całe życie warto.
agataikuba
pierwsze kroki
pierwsze kroki

Postprzez aluzja » Nie Sie 24, 2014 9:07 pm

Dziewczyny jestem juz po weselu i powiem wam ze moja ksiega gosci wyszla super .Nie trzeba bylo przypominac ani polnowac nic nie pomazali i wyszlo lux :)

aluzja
kocham to forum? :)

Miejscowość: Dk

Postprzez Asiela » Sob Sie 30, 2014 11:17 am

Aluzja super efekt! :)

Awatar użytkownika
Asiela

Miejscowość: Wrocław

Postprzez papi » Pon Mar 23, 2015 11:07 am

My kupiliśmy już Polaroida i nasza księga gości będzie mieszanką zdjęć i wpisów:)
papi
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez emulkaaa » Pon Kwi 06, 2015 1:41 pm

Szukam wpisów na 1 stronę do księgi gości. Nie podobają mi się te w internecie-wierszyki. Chciałabym umieścić coś od serca,szczerego a nie to co juz jest oklepane i na każdej stronie. Macie jakieś pomysły?
emulkaaa
super gaduła
super gaduła

Miejscowość: Wrocław

Postprzez Namarie » Śro Kwi 08, 2015 7:21 pm

emulkaaa napisał(a):Szukam wpisów na 1 stronę do księgi gości. Nie podobają mi się te w internecie-wierszyki. Chciałabym umieścić coś od serca,szczerego a nie to co juz jest oklepane i na każdej stronie. Macie jakieś pomysły?

Wydaje mi się,  że jak chcesz coś najbardziej szczerego to powinnaś to sama napisać :)  Będzie od serca, nieoklepane i na pewno nikt inny tego nie miał ;)
Awatar użytkownika
Namarie
lubię tu popisać
lubię tu popisać

Postprzez pannamigotka88 » Pon Maj 30, 2016 5:16 pm

Księga gości jest jak najbardziej wskazana. Ostatnio koleżanka miała u siebie na wesele właśnie taką w formie drzewka. Widziałam fotki i wyglądało to naprawdę fajnie.
[url=http://www.przewodnikmp.pl] [/url
pannamigotka88
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez Wilku » Sob Cze 11, 2016 8:44 pm

Ja rozważałam zrobienie typowej księgi gości samemu, ale ostatnio męczy mnie inna jej wersja.

Umyśliłam sobie wystawić pudełko, a przy nim położyć stos papeterii tak, żeby każdy chętny (byłoby miło, gdyby każdy z naszych bliskich gości) mógł napisać coś od siebie, zamknąć to w kopercie i wrzucić do pudełka. Myślałam, że to zachęciłoby ich bardziej do pisania, bo odpada stres, że ten czy tamten to przeczyta i skrytykuje/wyśmieje albo wytknie błędy. A dwa: dla nas, przyszłych młodych, byłaby to dodatkowa dawka emocji wiążących się z otwieraniem później każdej takiej koperty.
Awatar użytkownika
Wilku
pierwsze kroki
pierwsze kroki

Postprzez Tabaluga » Wto Cze 28, 2016 1:21 pm

W Księdze Pamiątkowej moich znajomych obijaliśmy natomiast kolorowe dłonie i podpisywaliśmy się pod nimi. Zabawa była przednia, tylko nie wszyscy mieli na nią ochotę, bo bali się pobrudzić.
Awatar użytkownika
Tabaluga
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez sreg » Wto Paź 18, 2016 2:53 pm

Dla mnie księga gości to zdecydowanie świetny pomysł, super pamiątka dla Pary Młodej ;)
Ostatnio edytowany przez sreg, Śro Kwi 05, 2017 2:29 pm, edytowano w sumie 1 raz
Awatar użytkownika
sreg
pierwsze kroki
pierwsze kroki

Postprzez Mish » Nie Mar 05, 2017 12:08 pm

To jest cudna pamiątka i naprawdę się do niej wraca. :)
Awatar użytkownika
Mish
rozkręcam się
rozkręcam się

Postprzez Penelopka » Pią Mar 24, 2017 11:19 am

Księga gości to super pomysł, jestto fajna pamiątka. Na prawie każdym weselu, którym byłam takaksięga była obecna. Raz to był tylko ładny ozdobny zeszyt, innymrazem prawdziwa księga. Do takiej księgi przez całe weselewpisywali się goście. Często pisali jakieś wspomnienie z parąmłodą oraz życzenia, jakieś słowa czy rady. Zazwyczaj do takiejksięgi pary wpisywały się razem a single osobno. No i przyjętaregułą jest, że małżeństwa pisały jakieś rady dla państwamłodych. Jest to bardzo fajna pamiątka. A i jeszcze na weselachspotykałam się z prezentem dla gości. Przy każdym siedzeniu dlagościa coś było. Raz to była karteczka z podziękowaniami zato,że się przyszło a do niej doczepiony jakiś smakołyk. Innymrazem mała buteleczka winna. Za każdym razem wszystko było opisanedatą i inicjałami państwa młodych. Ja się zastanawiałam czy niefajnym pomysłem byłoby stworzenie kalendarzy takich biurowych. Niejest to drogie a wygląda efektywnie. Zamówić to można na https://www.drukarniaonline.pl/product/print/1742/kalendarze-biurkowei wydaje się to dość łatwym pomysłem. A wy jak uważacie?
Penelopka
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez ana_bullfinch » Sob Kwi 29, 2017 11:48 am

Myślę, że to fajna sprawa. Na weselu znajomych sprawdziła się, aż trudno było się dopchać do niej ;) Myślę, że jeśli kupi się porządną księgę, to można potem nawet wnukom się chwalić xD Mi podoba się taka https://www.zapi.pl/ksiegi-gosci/125-ks ... kg-02.html
ana_bullfinch
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Poprzednia

Wróć do Dekoracje i bukiety ślubne

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

Przejdź do portalu >>