dekoracje stolow!!

dekoracje kościoła, sali, samochodu, ozdoby ślubne, bukiet ślubny

Postprzez lobuziontko » Czw Sie 26, 2010 6:49 pm

Zarąbiste :)

Awatar użytkownika
lobuziontko
uwielbiam tu pisać
uwielbiam tu pisać

Miejscowość: Jelenia Góra

Re: dekoracje stolow!!

Postprzez gosikorka » Nie Lut 20, 2011 10:48 pm

Cudne te snopki! Ja też takie chcę:D Ale coś nie mogę znaleźć na allegro, pod jakim hasłem tego szukacie??
Szczęśliwie Narzeczona:)
gosikorka
rozkręcam się
rozkręcam się

Postprzez serduszko » Śro Lut 23, 2011 7:10 pm

swietne te dekoracje, ale niektore utrudniaja kontakt wzrokowy miedzy goscmi :P
Strawberry truskawkowe na bezbarwne dni!
serduszko
pierwsze kroki
pierwsze kroki

Miejscowość: Poznań

Postprzez agejsza7 » Nie Mar 20, 2011 6:59 pm

dziewczyny moim zdaniem wsystkie sa swietne propozycje
agejsza7
agejsza7
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Miejscowość: wrocław

Postprzez Edusia » Czw Kwi 28, 2011 1:16 pm

u mnie wygląda na to,że osoby pracujące w hotelu dekorują salę bo dekoracja w cenie   

możemy kupić prawdziwe kwiaty i wówczas nimi ozdobią co się da, w tą sobotę zobaczę jak ze sztucznych czerwonych róż zrobili dekorację ( bo jadę obejrzeć przed czy weselem udekorowali salę itp)

Awatar użytkownika
Edusia
kocham to forum? :)

Miejscowość: Wrocław

Postprzez zakochana_zlosnica » Wto Maj 24, 2011 7:48 pm

Hey (jescze) Panienki :) bradzo ajny ten wątek więc dorzucę też coś od siebie ponieważ jestem w trakcie szału przygotowawczego.
Zastanawiam się nas połączeniem zieleni z bielą i fioletem - co o tym myślicie ?

Natomiast znazłam takie rozwiązanie i też mi sie podoba:

Moją uwagę też przykuły takie rozwiązania jeśli chodzi o dekoracje stołu, które znazłam na facbooku godana (dla gości, saszetki z cukerkami) to chyba taki umilacz dla gości ;) co o tym sądzicie ?
zakochana_zlosnica
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez Edusia » Śro Maj 25, 2011 6:12 am

zakochana_złośnico - pieknie wygląda ta kolorystka .... :)

bardzo mi się podoba naprawdę

Awatar użytkownika
Edusia

Postprzez ewelinka89 » Pon Cze 06, 2011 5:50 am

[quote="Malwina1979"]Dekorujemy m.in.szklanymi ozdobami: post skasowany - zostawiam to zdjęcie ku przestrodze...

Już pominę, że to reklama.. Ale jak można salę udekorować tandetnymi słoniami?! Ręcznie/nie ręcznie wykonane... Ale to jakiś ślubno dekoracyjny koszmarek..  ;/ Jeszcze może porcelanowe figurki piesków i kotków..
ewelinka89
prawie tu mieszkam:)

Postprzez Edusia » Pon Cze 06, 2011 6:22 am

mnie też nie powalają takie szklane rzeczy na ślubie - to może być pamiątka ale nie dekoracja

Awatar użytkownika
Edusia

Postprzez Fiołek84 » Nie Cze 19, 2011 5:43 pm

Niesamowite są te dekoracje, ale chyba w realiach mojej sali nie do końca się to sprawdzi... a szkoda...
A jak to wygląda u Was?

Awatar użytkownika
Fiołek84

Postprzez moriam » Pon Cze 20, 2011 9:37 pm

u nas dekoracje stanowily jedynie kwiaty-piekne, jak dla mnie:)
dodatkowo na stolach staly nr stolow z menu  oraz ozdobne naserwetniki.(moja robota!;) )
Załączniki
sala+widok+og%C3%B3lny.jpg
sala+widok+og%C3%B3lny.jpg (83.75 KiB) Obejrzany 19440 razy
st%C3%B3%C5%82+PM.jpg
st%C3%B3%C5%82+PM.jpg (64.61 KiB) Obejrzany 19440 razy
Dziekujemy i polecamy:
Toya Golf Restaurant,  Lady Stars,  Glogow Gospel Choir,  Srogie kadry-foto,  Llire-film,
p.Viola-dekoracja,  Cukiernia Sosniccy-Lechowscy

[URL=http://slub-wesele.pl/]
[/URL]
Awatar użytkownika
moriam
super gaduła
super gaduła

Miejscowość: Wroclaw

Postprzez Edusia » Wto Cze 21, 2011 6:21 am

moriam -pieknie mieliście naprawdę,tak gustownie to wszystko zrobione

u mnie będzie raczej cukierkowo - różowo ale co tam...najważniejsze ,że to mój kolor :P
Luby nie protestuje :)

Awatar użytkownika
Edusia

Postprzez jasada » Wto Cze 21, 2011 7:27 am

Moriam pięknie i z klasą tak jak lubię.
U mnie też mają byc bukiety na stołach w kolorze czerwonym jak mój bukiet, białe obrusy i białe pokrowce na krzesłach. Dodatkowo na okanch świece i rozsypane płatki róż i to cała dekoracja. Sala jest bardzo strojna sama w sobie, bo to zabytek więc tyle wystarczy. Wychodzę z założenia czy mniej tym lepiej.

Awatar użytkownika
jasada

Miejscowość: wrocław

Postprzez ewelinka89 » Wto Cze 21, 2011 9:58 am

moriam napisał(a):u nas dekoracje stanowily jedynie kwiaty-piekne, jak dla mnie:)
dodatkowo na stolach staly nr stolow z menu  oraz ozdobne naserwetniki.(moja robota!;) )

Ślicznie. Bardzo mi się podoba ;)
ewelinka89

Postprzez Fiołek84 » Wto Cze 21, 2011 11:25 am

Moriam - piekne dekoracje i to w moich kolorach :)

W piątek jedziemy obejrzeć dekoracje sali z naszym kolorem, oby nam się podobało... :)  ale chyba się martwie, bo już dekoracja kościoła mnie rozczarowała...

Awatar użytkownika
Fiołek84

Postprzez Phatka » Wto Cze 21, 2011 12:03 pm

Moriam, ja również planuję jedynie kwiaty. Jakoś nie przemawiają do mnie inne dekoracje stołów... może świeczniki... ale tego nie jestem do końca pewna :/

Awatar użytkownika
Phatka

Postprzez Edusia » Wto Cze 21, 2011 12:26 pm

ja jednak zostanę przy organzie na białym obrusie + kolorowe koraliczki i kwiaty :)

Awatar użytkownika
Edusia

Postprzez ovika » Śro Kwi 03, 2013 6:19 pm

A u mnie będą stoły okrągłe i nie mam pojęcia jaką dekorację dać. Chciałam kwiaty ale razem ze świeczką skomponowane żeby wieczorkiem świeczki zapalić. Myślałam też o wazonach z wodą i kwiatem i na to pływająca świeczka, ale czy ja sama dam radę to zrobić?...któraś z was sama robi taki cudo?Czy tą kompozycje z wazonem można już robić w piątek, te kwiaty zanurzone z pączkami wytrzymają??
Awatar użytkownika
ovika
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez Pestka » Czw Kwi 18, 2013 12:46 pm

Niestety tutaj nie pomoge ;-( Ale wiem, ze w kwiaciarniach stosuje sie specjalne plyny(odzywki) zeby kwiaty wytrzymaly dluzej..wiec moze moznaby zrobic to w piatek...choc ja bym sie tym zbytnio stresowala (ze zwiedna) ;-(

Ja takze poszukuje teraz dekoracji na okragle stoly...I nie moge sie zdecydowac. W maju mam spotkanie z florystka (w cenie mamy dekoracje z zywych kwiatow, swiece, biezniki, obrusy itp)
Zobaczymy co mi ta pani doradzi...
Pestka
często tu wpadam
często tu wpadam

Postprzez 27 sukienek » Wto Kwi 23, 2013 3:19 pm

Przepraszam, że tak późno, ale musiałam trochę pozbierać informacji, może jeszcze się przyda!

Co do dekoracji okrągłych stołów, przesyłam odpowiedź zaprzyjaźnionej florystki:

"Można zrobić okrągłe kompozycje z mieszanych kwiatów, bo jakoś takie najbardziej mi pasują do tego rodzaju stołów. Tak zrobiłam na jednym weselu. Młodym zależało na świecach ze względu na to, że na sali było dość mocne oświetlenie którego trzeba było się pozbyć. Ze względu na to, że nie chcieli kompozycji ze świecami w środku, ustaliliśmy że rozmieścimy na stołach podgrzewacze w szkle i fajnie się to sprawdziło. Proponowałam im też wcześniej kompozycje z grubą świecą - coś w stylu załączonych zdjęć, jednak pomysł odpadł i pozostały same kwiaty. W przedsionku pałacu i na stolikach koktajlowych umieściłam świece pływające w naczyniach wraz z ozdobnymi kamyczkami i główkami kwiatów takich jak w głównych kompozycjach. Dobrze wyglądały małe kieliszki z takimi świecami przewiązane wstążką. Jeśli chodzi o pływające świece, nie było z tym dużo pracy wiec myślę że nawet ktoś nie mający styczności z florystyką poradziłby sobie z taką dekoracją. Jeśli takie świece umieścimy w dużym kielichu z wodą wraz z zanurzonymi kwiatami może to być także główna kompozycja na stoły. Radziłabym tylko zaopatrzyć się w dość duży zapas tych świeczek bo szybko się wypalają (ewentualnie można zastąpić podgrzewaczami ale nie wyglądają już tak atrakcyjnie). Zdjęcia takich kielichów też mam na blogu. Takie kompozycje spokojnie można zrobić w piątek i na pewno kwiatom nic się nie stanie. Ja akurat wykonywałam je z róż i eustomy i użyłam tylko główek kwiatów. Niektóre kwiaty o giętkich łodygach np tulipany ładnie wyglądają zanurzone w wodzie wraz w całości np z okręconą łodygą jeśli wybierzemy naczynie okrągłe. Jeśli będzie to prosty wazon wysoki i wąski ze szkła kwiaty mogą w nim po prostu być pionowo i też to dobrze wygląda, jeśli dno wysypiemy np kamykami. Uzupełnieniem takiej dekoracji na stołach mogą być np.rozsypane płatki róż które podkreślą jej romantyczny charakter, bądź lampiony postawione przed wejściem, na tarasie itp."

Po więcej szczegółów zapraszam do osobistego kontaktu :)
Piszę o ślubach, bo wierzę w małżeństwo!
27sukienek.blogspot.com
Awatar użytkownika
27 sukienek
rozkręcam się
rozkręcam się

PoprzedniaNastępna

Wróć do Dekoracje i bukiety ślubne

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości

Przejdź do portalu >>