Katastrofa z zaproszeniami

jak napisać, zaprojektować i wysłać ...

Katastrofa z zaproszeniami

Postprzez MadziaM » Pią Maj 14, 2010 6:29 pm

Masakra. Odebrałam dziś zaproszenia z druku i okazało się, że połowa zaproszeń jest przesunięta o 3 cm w górę, a jutro mamy je rozwozić!! Normalnie nie mogę na miejscu wysiedzieć. A są one drukowane imiennie więc nawet nie mam możliwości wybrania na jutro tylko tych dobrych :( Już wiem, że nigdy w życiu więcej nie będę sama robić zaproszeń. Więcej stresu niż przyjemności w moim przypadku. ;(
MadziaM
uwielbiam tu pisać
uwielbiam tu pisać

Miejscowość: Nysa

Postprzez dzinka » Pią Maj 14, 2010 6:47 pm

ale, że jak?? coś obcięło???
pokaż... :(

Awatar użytkownika
dzinka
kocham to forum? :)

Miejscowość: z domku :)

Postprzez dzinka » Pią Maj 14, 2010 6:48 pm

aż taka masakra???

Awatar użytkownika
dzinka

Postprzez berbyll » Pią Maj 14, 2010 7:45 pm

A może jednak nie wygląda to tak źle ?

Awatar użytkownika
berbyll

Miejscowość: ...

Postprzez Sallyan_86 » Pią Maj 14, 2010 7:55 pm

.
Ostatnio edytowany przez Sallyan_86, Pon Wrz 19, 2011 6:21 pm, edytowano w sumie 1 raz
Sallyan_86

Miejscowość: --------------

Postprzez MadziaM » Pią Maj 14, 2010 9:02 pm

Nie obcięło tylko podniosło do góry ze prawie od razu strona zaczyna sie tekstem a na dole jest pełno wolnego miejsca. Dzięki Dziewczyny za słowa otuchy. Dobrze, że jesteście.
MadziaM
uwielbiam tu pisać
uwielbiam tu pisać

Postprzez aggg » Sob Maj 15, 2010 9:09 am

.
Ostatnio edytowany przez aggg, Śro Cze 02, 2010 9:07 am, edytowano w sumie 1 raz
aggg
super gaduła
super gaduła

Miejscowość: Wrocław

Postprzez theli_85 » Sob Maj 15, 2010 9:37 am

Nie zazdroszczę Ci. My drukowaliśmy zaproszenia sami w domu i  wszystko sami robiliśmy, niedługo jeszcze za winietki się zabieram, ale zanim poszło na dobry papier robiliśmy próbne wydruki na zwykłych kartkach dopóki nie byliśmy w 100% zadowoleni. Domyślam się, że drukarni to obojętne jak to wygląda - ale ty Ci ludzie nie mogą też być ludźmi a nie tylko maszynami  i spojrzeć czy jest ok?

theli_85
super gaduła
super gaduła

Miejscowość: Wrocław/Glinianki

Postprzez jamaica » Sob Maj 15, 2010 9:48 am

a może na dole na tym pustym miejscu można dokleić jakąś dekorację??
Ja też robiłam sama zaproszenia, ale całe szczęście miałam wkładki które były zadrukowane, więc w przypadku jak coś skaszaniłam to wyrzucałam tylko wkładkę, a całe zaproszenie było.
Może pomyśl o tym by to jakoś uratować - szkoda pracy!!! Proponuję jakiś ładny ornament dac na dole by wypełnić to miejsce - pokaż nam jak to wygląda to będzie łatwiej doradzić.
Awatar użytkownika
jamaica
prawie tu mieszkam:)

Postprzez szeklly » Sob Maj 15, 2010 3:08 pm

heh, ja miałam bardzo podobny przypadek, tyle że z 'okładką' zaproszenia. Pliki do drukarni poszły dobre, to im się coś przesunęło i ornament, który miał być na środku jest przesunięty o jakieś 3 cm w prawo. Podobno nie zauważyli... Drukarnia była znajoma, więc nie robiłam żadnej afery, resztę rzeczy wydrukują mi za darmo, a na zaproszenia razem z Mamą zrobiłyśmy płaskie kokardki na taśmie i teraz każdy się zachwyca zaproszeniami, że takie eleganckie i oryginalne :P też myślę, że trzeba coś wymyślić, tak żeby wyglądało, że tak miało być. Trzymam kciuki:)

szeklly

Miejscowość: wrocław

Postprzez MadziaM » Nie Maj 16, 2010 11:16 am

Moje Kochane!!

Po paru godzinach jak nie mogłam na nie patrzeć, zabrałam się za ich wykańczanie. Tzn. przyklejanie kokardek :) Powiem Wam, że mam kochanych rodziców, którzy cały czas mnie pocieszali i powiedzieli, tak jak Wy, że nie ma co rozpaczać, a głupi nie zauważy, a mądry nic nie powie :) Także rozdaliśmy wczoraj część. Puki co nikt nic nie zauważył :)

A Wam dziękuję za wsparcie i pomysły jak zatuszować błędy !  Buuuuziaki!!
MadziaM
uwielbiam tu pisać
uwielbiam tu pisać

Postprzez Sallyan_86 » Nie Maj 16, 2010 11:21 am

.
Ostatnio edytowany przez Sallyan_86, Wto Wrz 20, 2011 9:54 am, edytowano w sumie 1 raz
Sallyan_86

Miejscowość: --------------

Postprzez dzinka » Nie Maj 16, 2010 11:27 am

super, że kryzys zażegnany :D

Awatar użytkownika
dzinka

Postprzez berbyll » Nie Maj 16, 2010 11:39 am

Super, że wszystko dobrze się skończyło :) Dobrze, ze masz oparcie w rodzinie :)

Awatar użytkownika
berbyll

Miejscowość: ...

Postprzez szeklly » Nie Maj 16, 2010 5:01 pm

i widać, że kokardki są dobre na wszystko :) super, że sie udało :)

szeklly

Miejscowość: wrocław

Re: Katastrofa z zaproszeniami

Postprzez luca » Pon Lut 21, 2011 1:54 pm

Tak to jest, kiedy faje sie nieodpowiednim drukarnią zlecenia...
luca
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez margolcia2167 » Pią Kwi 01, 2011 3:24 pm

my też niestety zaliczyliśmy katastrofę z zaproszeniami :( trzeba drukować jeszcze raz wszystkie. w środku są ok. tylko na zewnątrz słowo "zaproszenie" jest niedodrukowane. niektóre literki nie mają kształtu. ale firma która to robiła powiedziała, że to oni pokryją koszty ponownego drukowania. choć tyle. a tak już się cieszyłam, że mam zaproszenia i część będę mogła rozesłać. a tu klapa. ale obiecali, że się postarają i zrobią zaproszenia do końca przyszłego tygodnia.
margolcia2167

Miejscowość: małopolska

Postprzez Smoczyca » Nie Kwi 03, 2011 7:21 pm

bo najlepiej zostawić w drukarni zaproszenia zapisane w pliku w którym nie da się nic skaszanić :P np pdf a nie w wordzie:P worda tio i komp z innym windowsem czy wersją office inaczej otworzy i co druga drukarka inaczej wydrukuje. Pliku pdf nic nie zmienisz...zawsze otworzy się tak samo.
Więc wcale nie msuiała to być wina panów z drukarni:P jakby tak mieli sprawdzać każde zlecenie, to z roboty by nie wyszli

Awatar użytkownika
Smoczyca
lubię tu popisać
lubię tu popisać

Postprzez ewelinka89 » Pon Kwi 04, 2011 10:19 am

Smoczyca napisał(a):bo najlepiej zostawić w drukarni zaproszenia zapisane w pliku w którym nie da się nic skaszanić :P np pdf a nie w wordzie:P worda tio i komp z innym windowsem czy wersją office inaczej otworzy i co druga drukarka inaczej wydrukuje. Pliku pdf nic nie zmienisz...zawsze otworzy się tak samo.
Więc wcale nie msuiała to być wina panów z drukarni:P jakby tak mieli sprawdzać każde zlecenie, to z roboty by nie wyszli

Nie wiem jak jest w innych firmach, ale mi przesłano plik z projektem i kazano odesłać ten sam plik z ewentualnymi poprawkami, więc jeżeli takie coś robią i narzucony jest word, to trudno obarczać winą program.. Trzeba liczyć na profesjonalizm firmy.. Kurcze im bliżej odbioru zaproszeń mam coraz większe obawy. Dobrze, że odbieram osobiście, to od razu wszystko będę sprawdzać;p
ewelinka89

Postprzez Smoczyca » Pon Kwi 04, 2011 3:46 pm

jak wysłali worda- no to rzeczywiście klapa, a ich profesjonalizm poszedł się pieścić, brzydko mówiąc:P
ja jak pliki z lapka na stacjonarny 4 metry dalej przenoszę i potrafi rozjechać, tylko dlatego że inne operacyjne, a office ten sam:P mi wysłali pdf do podglądnięcia:P niom- ewentualne same możemy zmieniać następnym razem doc w pdf:P może kiedyś przyda się ta informacja:P

Awatar użytkownika
Smoczyca
lubię tu popisać
lubię tu popisać

Następna

Wróć do Zaproszenia i podziękowania

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

Przejdź do portalu >>