Wizażystka Maria Babiarz - Mobilne Studio Makijażu

profesjonalny makijaż ślubny, wizaż, makijaż permanentny, koki, ekstrawaganckie i tradycyjne "umeblowanie" głowy

Re: Wizażystka - P. MARIA BABIASZ

Postprzez Lika » Śro Sie 06, 2014 9:01 pm

Dziewczyny z całego serca polecam Wam Panią Marię !! Kontaktujcie sie z nią mailowo, bo w przewodniku podali błędny numer niestety.
Makijaż przetrwał na prawdętrudne warunki pogodowe - upał 30 stopni i tańce całonocne ;) Niestety nie mam jeszcze zdjęć,ale jak tylko będę miała to je wrzucę :)
Awatar użytkownika
Lika
kocham to forum? :)

Postprzez Asiela » Czw Sie 07, 2014 7:09 am

Super Lika, czekam na fotkę :D

Awatar użytkownika
Asiela

Miejscowość: Wrocław

Postprzez maczek » Nie Sie 10, 2014 9:38 pm

Dziewczyny,

polecam z całego serca panią Marię Babiasz!!!! Przecudowna kobieta i profesjonalistka w swoim fachu! Miesiąc temu malowała na ślub mnie, moją siostrę i mamę, wszystkie 3 byłyśmy zachwycone. Świetnie się czułam w swoim makijażu, każdy go chwalił :) makijaż przetrwał cały ślub, wesele, noc i jeszcze miałam go na śniadanie rano w niedzielę. Nic się nie zmywało, ścierało, nie błyszczałam się. Najbardziej się bałam, że cień na powiekach będzie mi się ścierał, bo mam głęboko osadzone oczy, ale nic się nawet nie naruszyło, było perfekcyjnie :)

Kilka dni po weselu, po raz kolejny pani Maria malowała mnie na sesję w plenerze, było 36 stopni, więc upał nie z tej ziemi., Makijaż przez cały czas pozostał na swoim miejscu!

Jak dostaniemy fotki, to też wrzucę. Jeszcze raz polecam! Buziak :)
Awatar użytkownika
maczek
prawie tu mieszkam:)

Postprzez emulkaaa » Pon Sie 11, 2014 8:25 am

Dzięki maczek. Jestem w poszukiwaniu makijażystki ale chyba nie ma pośpiechu jeszcze (8.08.2015r). Kiedy najlepiej odezwać się do P. Marii jeśli  ślub mam w przyszłym roku?
Przy okazji...masz jakiegoś sprawdzonego fotografa? Głowa mnie już boli od szperania w internecie....:/
emulkaaa
super gaduła
super gaduła

Postprzez maczek » Wto Sie 12, 2014 8:48 am

Hmm, myślę, że i terminy na przyszły rok powoli się zapełniają w kalendarzu Pani Marii, nie wiem jak dokładnie, ale myślę, że warto zadzwonić wcześniej i zarezerwować :) wcześniej jest próbny makijaż, na który warto pójść, aby upewnić się w swoim wyorze :) ja na ślub w lipcu 2014 umówiłam się chyba w listopadzie 2013.

Mam świetną fotograf!! Właśnie dostaliśmy zdjęcia to wiem, że na 100% był to trafiony wybór, wysłałam Ci na priw info :)
Awatar użytkownika
maczek

Poprzednia

Wróć do Makijaż i fryzury ślubne

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości

Przejdź do portalu >>