szkoły tańca we wrocławiu

orkiestra, DJ, muzyka w kościele, oprawa muzyczna na przyjęciu weselnym, program artystyczny, pokazy sztucznych ogni, inne atrakcje

Re: szkoły tańca we wrocławiu

Postprzez betalena » Pią Sty 06, 2012 12:10 am

Kathrin, ile $ za lekcję? I czy mają "naukę ekspresową"?

have a sweet day
100% handmade
Awatar użytkownika
betalena
kocham to forum? :)

Miejscowość: LDN

Postprzez moriam » Wto Sty 10, 2012 5:23 pm

polecam KT Extra.Nam choreografie robila p.Magda. Kilka lekcji, a goscie oniemieli z zachwytu:))
Dziekujemy i polecamy:
Toya Golf Restaurant,  Lady Stars,  Glogow Gospel Choir,  Srogie kadry-foto,  Llire-film,
p.Viola-dekoracja,  Cukiernia Sosniccy-Lechowscy

[URL=http://slub-wesele.pl/]
[/URL]
Awatar użytkownika
moriam
super gaduła
super gaduła

Miejscowość: Wroclaw

Postprzez ewa182 » Śro Sty 11, 2012 11:37 am

Czesc :) Mogę polecić szkołę tańca Renn na Krupniczej. Można umawiać się na bardzo późne godziny 22-23 dla zapracowanych. Nic nie narzucają, wspólnie opracowuję się kroki, muzykę i honorują kartę multisport

Awatar użytkownika
ewa182

Miejscowość: Wrocław

Postprzez emilanka » Czw Lip 05, 2012 9:23 pm

Umówiliśmy się z Maćkiem z Gawenda Dance na sobotę ( a w sumie to trafiło się nam to jak ślepej kurze ziarno, bo z miejscami krucho), tak więc bierzemy się ostro za siebie...

w niedzielę napiszę jak było :)

Awatar użytkownika
emilanka

Postprzez wiedzma_wroclawska » Pią Lip 06, 2012 8:26 am

Emilianko - zatem powodzenia i czekamy na relację :D
Awatar użytkownika
wiedzma_wroclawska

Postprzez emilanka » Nie Lip 08, 2012 7:57 pm

Lekcja super :) Maciek ma talent do przekazywania wiedzy :) I potwierdzam wszystko co zostało wcześniej napisane :)

Awatar użytkownika
emilanka

Postprzez Asiela » Sob Sie 18, 2012 11:07 pm

emilanka napisał(a):Lekcja super :) Maciek ma talent do przekazywania wiedzy :) I potwierdzam wszystko co zostało wcześniej napisane :)

ja też się pod tym podpisuję dwiema rękami

Awatar użytkownika
Asiela

Postprzez betalena » Nie Sie 19, 2012 3:29 pm

Bardzo polecam Gawenda Dance, Maciek jest świetnym instruktorem! Jest bardzo cierpliwy i przesympatyczny. Rewelacyjnie przygotował nas do pierwszego tańca, a każda lekcja była przyjemnością.

have a sweet day
100% handmade
Awatar użytkownika
betalena

Postprzez madeline » Pią Wrz 14, 2012 9:14 pm

Dziewczyny a kiedy powinniśmy zacząć tańczyć??? Slub 6 kwietnia
Awatar użytkownika
madeline

Postprzez Asiela » Pią Wrz 14, 2012 9:57 pm

madeline napisał(a):Dziewczyny a kiedy powinniśmy zacząć tańczyć??? Slub 6 kwietnia

Nam Maciek mówił, że im bliżej ślubu tym lepiej, bo się pamięta kroki na bieżąco :) no chyba, że chcecie mieć więcej jak 10 lekcji :D pierwsze spotkanie na wybranie utworu i tańca mieliśmy 2,5 miesiąca przed ślubem, a zaczęliśmy ćwiczyć 1,5 miesiąca przed ślubem :) średnio jedno spotkanie w tygodniu :D za tydzień zweryfikujemy co osiągnęliśmy :D

Awatar użytkownika
Asiela

Postprzez betalena » Sob Wrz 15, 2012 11:18 am

Madeline, my mieliśmy ślub 7 lipca, zaczęliśmy ćwiczyć 24 czerwca, o ile dobrze pamiętam. Oczywiście terminy na lekcje wcześniej zaklepane, bo okres gorący. Natomiast w marcu spotkaliśmy się jeszcze z Maćkiem na 5 czy 6 godzin, aby zobaczyć, jak razem tańczymy, jak w ogóle nam idzie no i żeby Maciek mógł zaplanować dla nas piękny układ i plan nauki :) W fajnym terminie macie ślub, zaraz po zimie, która jest spokojnym okresem na wszelkie działania ślubne :)

have a sweet day
100% handmade
Awatar użytkownika
betalena

Postprzez madeline » Pon Wrz 17, 2012 2:59 pm

Nam pierwszy taniec będzie układać moja przyjaciółka, ale ogólnie tak chcieliśmy pochodzić na jakieś lekcje bo mój M. mam dwie lewe nogi...chyba uderzymy do gawędy w najbliższym czasie
Awatar użytkownika
madeline

Postprzez betalena » Śro Wrz 19, 2012 9:46 pm

Made, idźcie. Maciek nauczy go tańców użytkowych i na pewno będzie dobra zab.awa :)

have a sweet day
100% handmade
Awatar użytkownika
betalena

Postprzez emilanka » Pią Wrz 21, 2012 8:57 am

Zgadzam się z Bet w 100 % Maciej ma dar do przenoszenia swojej wiedzy w nogi nawet lewe :P

Awatar użytkownika
emilanka

Postprzez thauranti » Wto Lis 06, 2012 3:51 pm

Madeline,
Jeśli zależy Ci tylko na pierwszym tańcu to miesiąc, półtora powinnostarczyć. My z mężem chodziliśmy dłużej, bo spać nie mogliśmy myśląc o tym, żeprzez całe wesele będziemy w centrum uwagi i goście nie tylko będą na naspatrzeć podczas pierwszego tańca, ale też wszystkich pozostałych, no i mogą teżchcieć z nami zatańczyć. A u nas był ten problem, że mąż zanim mnie poznał całeżycie podpierał ściany, a ja z kolei w dzieciństwie chodziłam na kurs tańca(swoją drogą z często wspominanym tu Maćkiem) i to mnie tak wbrew pozorom"skrzywdziło", że nie umiałam być w tańcu "lekką, powabną idającą się prowadzić", tylko swoje tańce opierałam na wyuczonych krokach,no i co tu dużo mówić prowadziłam partnera. Ojjj zdecydowanie tańcowanie nainnych weselach kończyło się porażką. No a w perspektywie było nasze własne(wymarzone, idealne itd.) wesele.

I tu na szczęście trafiliśmy do świetnej instruktorki, która nas w okamgnieniu "wyleczyła ze złych skłonności" ;), mnie nauczyła "daćsię prowadzić", ale przede wszystkim odmieniła mojego męża - tego nigdynie tańczącego, który po kilku lekcjach stał się królem parkietu. Autentycznie- przed naszym weselem, byliśmy na kilku innych chodząc równolegle na kurs, i zwesela na wesele mój mąż tak pewniej tańczył, że jego własna mama oczom niewierzyła. No a przede wszystkim przestaliśmy się stresować, że co to będzie jakjakaś ciocia czy wujek na naszym weselu zechcą z nami zatańczyć.

Ale do rzeczy, bo dążę do tego, że jeśli ktoś jest na ogół nie tańczący, towarto zadbać o to, żeby znać jakieś podstawy czy figury przydatne w każdymtańcu. To za co jestem najbardziej wdzięczna naszej instruktorce, to to, żenauczyła nas pierwszego tańca w oparciu o podstawowe figury, które będziemywykorzystywać przez lata na każdej możliwej imprezie. Bo nie raz widziałampiękne pierwsze tańce - z obrotami, podnoszeniami - para młoda się pomyliła istanęła jak wryta, bo nic nie umiała zaimprowizować. A potem przy normalnychtańcach uciekali przed kamerzystą, bo nie umieli razem niczego zatańczyć.
A my po nauce pierwszego tańca wiemy, że przydała się ona nie tylko naten jeden taniec (goście oniemiali z zachwytu), ale też na każde inne.
Swoją drogą jasię bardzo stresowałam pierwszym tańcem i tym którzy mają podobne odczucia jakja powiem tylko, że nie ma co się stresować - wiadomo że publiczność weselnajest najłaskawszą publicznością na świecie i czy się uda, czy się nie uda, itak będą owacje na stojąco ;)  

Pozdrawiam i życzę powodzenia w przygotowaniach :)
thauranti
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez estimo23 » Pią Lis 16, 2012 10:18 am

Moja przyjaciółka chodziła do szkoły tańca Kt Extra we Wrocławiu. Ani ona ani jej narzeczony nie mieli wtedy pojecia o tańcu ;p jednak po kursie wyglądali naprawdę cudownie! wszyscy byli zachwyceni i zdziwieni, że potrafili tak zatanczyc :) sama pewnie skorzystam z tej szkoly, bo rowniez mam dwie lewe nogi! pozdrawiam :)
estimo23
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez Asiela » Pią Lis 16, 2012 10:20 am

estimo23 napisał(a):Moja przyjaciółka chodziła do szkoły tańca Kt Extra we Wrocławiu. Ani ona ani jej narzeczony nie mieli wtedy pojecia o tańcu ;p jednak po kursie wyglądali naprawdę cudownie! wszyscy byli zachwyceni i zdziwieni, że potrafili tak zatanczyc :) sama pewnie skorzystam z tej szkoly, bo rowniez mam dwie lewe nogi! pozdrawiam :)

wieje tu słabą reklamą

Awatar użytkownika
Asiela

Postprzez madeline » Pią Lis 16, 2012 12:16 pm

Asiela napisał(a):
estimo23 napisał(a):Moja przyjaciółka chodziła do szkoły tańca Kt Extra we Wrocławiu. Ani ona ani jej narzeczony nie mieli wtedy pojecia o tańcu ;p jednak po kursie wyglądali naprawdę cudownie! wszyscy byli zachwyceni i zdziwieni, że potrafili tak zatanczyc :) sama pewnie skorzystam z tej szkoly, bo rowniez mam dwie lewe nogi! pozdrawiam :)

wieje tu słabą reklamą

kurcze faktycznie...a my z M. właśnie się zapisaliśmy do tej szkoły...
No nic estimo23- sprawdzimy, sprawdzimy czy my też wyjdziemy z tej szkoły tańcująco...
Awatar użytkownika
madeline

Postprzez Asiela » Pią Lis 16, 2012 1:22 pm

Madeline to będziemy czekać na info z pierwszej ręki :)

Awatar użytkownika
Asiela

Postprzez weselicho » Pią Lis 16, 2012 5:10 pm

Każda instruktorka i szkoła tańca jest dobra, kiedy para młoda radzi sobie na treningach :)

Jeśli jest między Wami "taneczna przepaść" wybierzecie treningi INDYWIDUALNE!
Jeśli lubicie tańczyć i radzicie sobie "w ogólnym tańcu, jesteście spontaniczni i otwarci" - GRUPOWE.

Piosenka zostanie wybrana wtedy, kiedy poczujecie już jaki rodzaj tańca jest dla Was lepszy... nie na siłę ROCK n ROLLA :)

Pozdrawiam Ludziska wierne temu forum :)
Z chęcią przygotowałbym kolejne wesele... oczywiście z tą samą żoną :)
Awatar użytkownika
weselicho
często tu wpadam
często tu wpadam

PoprzedniaNastępna

Wróć do Muzyka i oprawa artystyczna ślubu i wesela

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości

Przejdź do portalu >>