szkoły tańca we wrocławiu

orkiestra, DJ, muzyka w kościele, oprawa muzyczna na przyjęciu weselnym, program artystyczny, pokazy sztucznych ogni, inne atrakcje

Re: szkoły tańca we wrocławiu

Postprzez emilanka » Śro Lip 20, 2011 10:41 pm

Serdecznie polecam szkołę tańca Al-Mara. Chodziliśmy na kurs tańca przez trzy miesiące ( raz w tygodniu) i z mojego narzeczonego zarzekającego się że jest totalnym beztalenciem tanecznym pan Andrzej stworzył całkiem nie źle radzącego sobie tancerza :)

Awatar użytkownika
emilanka
kocham to forum? :)

Miejscowość: Wrocław

Postprzez weselicho » Czw Lip 21, 2011 9:37 pm

czasem godzina 22.00 jest dobra bo juz nic innego do wesela o tej porze nie zalatwisz :) :) :) chyba, ze ma sie na 5.00 do pracy a nie lubi sie wstawac po 3 h snu :)

KAŻDA SZKOŁA TAŃCA JEST DOBRA KIEDY PARA JEST ZAANGAŻOWANA I NAPRAWDĘ TEGO CHCE :) :) :)
Z chęcią przygotowałbym kolejne wesele... oczywiście z tą samą żoną :)
Awatar użytkownika
weselicho
często tu wpadam
często tu wpadam

Postprzez ewelinka89 » Pią Lip 22, 2011 8:49 am

My wprawdzie po dwóch lekcjach, ale chociaż układ mamy i coś tam próbujemy tańczyć.. Szkoda, że zabraliśmy się za to późno, bo spodobało nam się. Jakby któraś chciała to mogę wam polecić prowadzącego;p
ewelinka89
prawie tu mieszkam:)

Postprzez Kajkolcia » Czw Sie 18, 2011 8:24 pm

Czy ktoś, by mi mógł podać ceny takich kursów tańca??? :) Byłabym bardzo wdzięczna.
Awatar użytkownika
Kajkolcia
super gaduła
super gaduła

Postprzez ewelinka89 » Czw Sie 18, 2011 8:27 pm

Lekcje pojedyncze - za grupowe płaciliśmy 59, za indywidualne 135 (90 minut). Tak jak wcześniej orientowałam się to godzinna lekcja indywidualna wszędzie ok. 80 zł..  Ale są też kursy, że można np. miesięczny wykupić, wtedy pewnie taniej wychodzi;p
ewelinka89

Postprzez weselicho » Wto Sie 23, 2011 12:06 am

ewelinka89 napisał(a):Lekcje pojedyncze - za grupowe płaciliśmy 59, za indywidualne 135 (90 minut). Tak jak wcześniej orientowałam się to godzinna lekcja indywidualna wszędzie ok. 80 zł..  Ale są też kursy, że można np. miesięczny wykupić, wtedy pewnie taniej wychodzi;p

Zgadzam się z ewelinka89, lekcje indywidualne w większości szkół tańca zaczynają się od hmmm 70 zł do 120 zł za 1 godzinę.

Jest szkoła tańca gdzie płaci się  AŻ 80 zł za 45 minut lekcji indywidualnych.

Popytaj innych dziewczyn lub przeczytaj pierwszą stronę tego tematu tam o tym dziewczyny rozmawiały i podawały inne ceny i szkoły tańca.

Nie polecam treningów grupowych bo znam pary, które niestety musiały na szybko poprawiać technikę i tworzyć układ bo grupa nie zdązyła :(
Awatar użytkownika
weselicho
często tu wpadam
często tu wpadam

Postprzez Prying » Wto Sie 23, 2011 9:15 am

Ja również polecam szkołę Al-mara. Płacimy 70zł za godzinę zajęć. Świetna atmosfera. A jaki efekt będzie, zobaczymy pózniej;)

Dziękuję i polecam: p. Marta Janicka - Stara Garbarnia; M.E. Pośpieszni; mmfilms; cocons club; DJ Vico; dekoracja - p. Kazia 693 068 771 oraz Decorum; salon ślubny - Adeline; makijaż - p. Maja - MAC; pierwszy taniec - Al-mara.
Awatar użytkownika
Prying
rozkręcam się
rozkręcam się

Postprzez jasada » Wto Sie 23, 2011 1:28 pm

My w piątek idziemy do Gawenda dance. 1 Lekcja 60 min 50zł, jak będziemy po to napisze jak było.

Awatar użytkownika
jasada

Miejscowość: wrocław

Postprzez Dorek » Wto Sie 23, 2011 10:16 pm

jasada napisał(a):My w piątek idziemy do Gawenda dance. 1 Lekcja 60 min 50zł, jak będziemy po to napisze jak było.

Witaj w klubie :) My już jesteśmy po dwóch lekacja u Macieja :) My jesteśmy zadowoleni- stara się chłopina i my też :) Zresztą tak jak powiedział musi być wszystko w porządku bo byśmy mu tu wysmarowały opinię :)

Dziękujemy i polecamy: Sala Balkon, Witold i Iwona- fotografia, Wokutuner- video, Gawenda Dance, Cukiernia Joker, Violetta- kwiaty, Daria Drozdalska- Kachnikiewicz- makijaż,
Awatar użytkownika
Dorek

Postprzez akad82 » Śro Sie 31, 2011 4:26 pm

my tez bylismy w szkole Gawenda. Jestesmy bardzo zadowoleni, bo w ciagu zaledwie 4-5 godzin tanca mamy caly uklad przecwiczony do dosc trudnej piosenki. wspomne, ze mamy poczucie rytmu, ale zadnych doswiadczen w profesjonalnym tancu, a rade dalismy. Podeszlismy do calej sprawy dosc na luzie, bo najwazniejsze to nie gibac sie w miejscu do calego utworu 4 minutowego, ale tez nie robic na sile show, ktory w wykonaniu nieprofesjonalstow wygladal by po prostu sztucznie. nie dosc ze pan Maciek dobral nam uklad, to jeszcze dwoil sie zeby mowic do nas w dwoch jezykach:))
akad82
często tu wpadam
często tu wpadam

Miejscowość: Wroclaw / GB

Postprzez Dorek » Śro Sie 31, 2011 8:45 pm

Ooooooo to widzę że przynajmniej do 1 października Maciek ma pracę zapewnioną :) A będziecie mieć próbę na sali np. 30 września? :) A któraś z Was była we wtorek na treningu.... na 20:40 a musiała poczekać aż my w końcu wyjdziemy z sali ok 21? :)
Ostatnio edytowany przez Dorek, Śro Wrz 21, 2011 7:11 am, edytowano w sumie 1 raz

Dziękujemy i polecamy: Sala Balkon, Witold i Iwona- fotografia, Wokutuner- video, Gawenda Dance, Cukiernia Joker, Violetta- kwiaty, Daria Drozdalska- Kachnikiewicz- makijaż,
Awatar użytkownika
Dorek

Postprzez akad82 » Śro Sie 31, 2011 9:55 pm

Mysmy zapisali sie  jescze na godzinke przed na dwa dni przed slubem, ale to czy zdolamy tego dokonac z gaszczu bieganiny przedslubnej to zobaczymy. Teraz pozostaje nam juz tylko cwiczyc i cwiczyc ten nasz uklad, zeby sie chociaz nie zblaznic ze zapomnielismy wlasnego tanca:))
akad82
często tu wpadam
często tu wpadam

Miejscowość: Wroclaw / GB

Postprzez mirounga » Wto Wrz 20, 2011 10:04 pm

Witam

a ja chodziłam do ESENS, mają 2 siedziby, i ćwiczyłam u p. Przemka.

mojego deptacza kapusty nauczył tańca, a i mnie podszkolił świetnie.

układ przygotował nam na wymiar (sali i naszych możliwości).

były nawet podnoszenia, a wszystko na 2 miesiące przed ślubem.

goście byli zachwyceni nie tylko układem, muzyką, ale też ukłonami które ich ujęły... całość była git. choć wiem że trema nas zżerała i czułam że wykonanie na ślubie było dość sztywne.

ceny w szkole oscylują w granicach już wspominanych przez forumowiczki, a zajęcia odbywają się także o 23 (opcja dla zabieganych).

polecam
mirounga
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez Dorek » Pon Paź 03, 2011 9:07 pm

Będąc już po najważniejszym występie przed gośćmi weselnymi z czystym sumieniem polecam Gawenda Dance! Najlepsza cena w mieście lekcji indywidualnych, szeroki wachlarz godzin możliwych do trenowania, profesjonalizm i cierpliwość trenera i przede wszystkim wspaniały efekt końcowy...jak to mówili goście: ciary mieli tu i tu i tu :)

Awatar użytkownika
Dorek

Postprzez jasada » Śro Paź 05, 2011 3:00 pm

Także polecam GAWENDA DANCE. Osiągnęliśmy praktycznie to czego chcieliśmy po 3 lekcjach.

Awatar użytkownika
jasada

Miejscowość: wrocław

Postprzez margolciak » Śro Paź 26, 2011 8:31 am

Mój narzeczony ma dwie lewe nogi i sie zastanawiam czy wybrać się z nim na jkais kursik, który przygotuje nas chcopiaż do tego pierwszego tańca. Czy da rade w ogole nauczyc tańczyć faceta, ktory tego nie lubi, bo nie umie? Czy po prostu przemećzyć się przez ten pierwszy taniwec bujając sie jakoś. Bo nie wiem czy przez naukę tanca jeszcze bardziej sie nie zestresuje i podczas pierwszego tanca wszystko pomyli, bo będzie liczył kroki
margolciak
pierwsze kroki
pierwsze kroki

Postprzez weselicho » Śro Paź 26, 2011 10:24 am

Moje zdanie jest takie, że nikogo na siłę nigdzie nie powinno się ciągnąć. Do Opery, na zakupy i również NIE po naukę kroków tanecznych.

W Waszym przypadku proponuję żebyście zgłosili się gdziekolwiek na naukę tańca w parze ale nie konkretnie pierwszego tańca.

DLACZEGO?:
Pamiętaj, że Twoj facet NIE LUBI TAŃCA bo NIE POTRAFI TAŃCZYĆ!  

Jak będzie znał kilka podstawowych kroków to już nie będzie to dla niego takie nie miłe.

Póki co taniec = nerw, że z Tobą nie tańczy, nerw że nie zna kroków czy też ze nie prowadzi Ciebie.

Nie nastawiaj go na POKAZ PRZED WSZYSTKIMI GOŚĆMI. Nauczcie się tańczyć ze sobą tak normalnie wśród innych par. Być może te kroki staną się Waszym pierwszym tańcem.

Z facetami (z nami) jak z dziećmi. Czasem trzeba nam powiedzieć wprost bo się nie domyślimy. Czasem należy nas powoli przyzwyczajać do złego żeby stało się to przez nas tolerowane.

POWODZENIA!!!!:):):)
Awatar użytkownika
weselicho
często tu wpadam
często tu wpadam

Postprzez margolciak » Śro Paź 26, 2011 10:33 am

Dziękuję :) na pewno na siłę go nie będę ciągnęła po żadne nauki. Czasami w domu jak leci jakaś melodia to podchodzę i zaczynamy się przez chwilke kołysać w jej rytm, mam nadzieję, że to go jakoś ośmieli :)
margolciak
pierwsze kroki
pierwsze kroki

Postprzez betalena » Czw Sty 05, 2012 12:25 am

Czy ktoś słyszał o Flashdance? Mają Groupon i specjalizują się w ekspresówkach... Ale tak widzę, że ten kupon wcale nie jest taki rewelka, bo mają w ogóle wysokie ceny. Więc stąd pytanie o jakość.

have a sweet day
100% handmade
Awatar użytkownika
betalena

Miejscowość: LDN

Postprzez kathrin » Czw Sty 05, 2012 10:10 am

Ja polecam RENN. WYprobowalismy chyba ze 4 rozne i tam maja jakies najlepsze podejscie. Sluchaja co Wy chcecie a nie narzucaja swoje. W ukladzie jak powiedzialam np ze nie dam rady sie sama obrocic bo mi nie wygodnie to szybko podmienilismy na co innego. Takie jakies ludzkie podejscie. Po hmm... 5 lekcjach chyba jestesmy bardzo zadowoleni a moj A. nie umial wogole tanczyc - widze postepy :)
kathrin

Miejscowość: Wroclove

PoprzedniaNastępna

Wróć do Muzyka i oprawa artystyczna ślubu i wesela

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

Przejdź do portalu >>