JAKIE ATRAKCJE DLA DZIECI 3-8 lat

organizacja, lokale, oczepiny, program wesela, podziękowania, menu, terminy

JAKIE ATRAKCJE DLA DZIECI 3-8 lat

Postprzez EDIK » Sob Kwi 03, 2010 5:50 pm

Witajcie :)
chciałam zapytać Was wszystkich, jakie macie pomysły na zabawy dla dzieci na weselu wlasnie w wieku od 3 do 8 lat. Ja bedę miala sporo takich małych gości;) dlatego zastanawiam sie, co by tu ciekawego dla nich wymyslic zeby sie nie nudzily:) Nie ukrywam, że licze na Waszą kreatywność i małe podpowiedzi:)
Ja myslałam o takich skromnych przebraniach dla dzieciaczków:) np dziewczynki skrzydełka aniolków a chlopcy rogi diabełków itp, albo o takich długich balonach, z których mozna robić zwierzaki i inne rzeczy. A jakie Wy macie pomysły? :))))
EDIK
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez marlenn » Sob Kwi 03, 2010 5:56 pm

Przylaczam sie do prosby o propozycje zabaw, bo sama zupelnie nie mam pomyslu czym takie maluchy zajac? U mnie beda 3 i 4-ro latki. Myslalam o takim nadmuchiwanym baseniku do ktorego moznaby wsypac kolorowe kulki, balony, zabawki itp , ale z drugiej strony obawiam sie , ze po godzinie te wszystkie rzeczy beda fruwac po calej sali :-)

Awatar użytkownika
marlenn
uwielbiam tu pisać
uwielbiam tu pisać

Miejscowość: Breslau

Postprzez marlinka1 » Nie Kwi 04, 2010 10:34 am

powiem szczerze że też się zastanawiam choć dzieci przewiduję kilkoro właśnie kilkuletnich, myślałam o balonach z helem i zwykłych (dzieci lubią się nimi bawić) albo o pistoletach z bańkami mydlanymi, ale nie wiem czy coś wymyślę zawsze i tak biegają po sali po dworze i tańczą, zresztą dzieciaki są tak pomysłowe że same coś wymyślą...
url=http://www.przewodnikmp.pl] [/url]
marlinka1
prawie tu mieszkam:)
prawie tu mieszkam:)

Miejscowość: wrocław

Postprzez lusiaa » Wto Kwi 06, 2010 11:40 am

byłam na paru weselach i dzieciaki zawsze cobie jakieś zajęcie znalazły, przeważnie zabawa balonami, ale bańki mydlane - super pomysł
Awatar użytkownika
lusiaa
pierwsze kroki
pierwsze kroki

Postprzez berbyll » Wto Kwi 06, 2010 12:27 pm

Fajna jest zabawa z dzieciakami przy piosence Arki Noego " taki duży, taki mały".Widziałam filmik i super się dzieciaki wraz z dorosłymi w to bawiły. Wszyscy w kółeczku i pokazuj po kolei tak jak w piosence :)

Awatar użytkownika
berbyll
kocham to forum? :)
kocham to forum? :)

Miejscowość: ...

Postprzez kiwikiwi » Wto Kwi 06, 2010 12:37 pm

Ostatnio edytowany przez kiwikiwi, Pią Gru 10, 2010 1:06 pm, edytowano w sumie 1 raz
kiwikiwi
super gaduła
super gaduła

Postprzez dygotka » Wto Kwi 06, 2010 2:46 pm

U mnie na weselu organizowałam dzieciaczkom konkurs na rysowanie Pary Młodej, super zabawa a ile smiechu. Obrazki wkleiłam sobie do księgi gości i mam super pamiatkę. Do tego były balony i bańki mydlane, choć wszystko było potem wyciapane, łacznie z moja suknia płynem do baniek, ale warto. Oczywiście konkurs na najładniejszy taniec, zabawa w ciuchcię. Wszystkie te zabawy były organizowane w przerwie kiedy orkiestra miała chwilke przerwy, żeby na parkiecie nikt nie był rozdeptany z maluszków. A tak wogóle to dzieci same sobie doskonale organizują zabawę.    
Awatar użytkownika
dygotka
lubię tu popisać
lubię tu popisać

Miejscowość: Jelenia Góra/Głogów

Postprzez manuelka.iw » Wto Maj 11, 2010 9:10 am

Proponuję profesjonalną opiekę i zabawę z dzieciakami na weselu,komunii,organizuję także urodziny.Zabawy były zawsze udane,mogę podac namiary na zadowolonych z moich usług osób.Dzieciaki były zachwycone.Cena do uzgodnienia,zawsze można się jakoś dogadać:)Mój telefon:502612436-Iwona. Pozdrawiam!!!

Awatar użytkownika
manuelka.iw
uwielbiam tu pisać
uwielbiam tu pisać

Miejscowość: Wrocław

Re: JAKIE ATRAKCJE DLA DZIECI 3-8 lat

Postprzez maarrta » Sob Paź 16, 2010 12:22 pm

u nas idealnie sprawdzil sie tzw. kacik plastyczny - byly kartki, krefki, pastele i mnostwo innego tego typu talatajstwa i dzieciakow nie bylo:) a jak zdjecia pokazują dorosli tez sie tam niezle bawili (wiele wpisow do ksiegi gosci bylo rysunkowych)
[
Awatar użytkownika
maarrta
uwielbiam tu pisać
uwielbiam tu pisać

Postprzez anitawielgosz » Wto Cze 14, 2016 2:36 pm

Jeśli chodzi o atrakcje dla dzieci to ja mogę polecić ten artykuł: http://pozytywka.com/blog/planowanie-czasu-dziecka
Wyhaczyłam tutaj sporo ciekawostek, które zamierzam wdrożyć w życie w najbliższym czasie :)
anitawielgosz
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez sreg » Wto Paź 18, 2016 2:40 pm

Najlepiej skorzystać z usług animatora, na pewno zapewni dzieciom super zaba:)
Awatar użytkownika
sreg
pierwsze kroki
pierwsze kroki

Postprzez aga2113 » Wto Sty 17, 2017 8:49 pm

Myślę, że najlepszym rozwiązaniem będą różnego rodzaju zabawy dla dzieci oraz piosenki dal dzieci, żeby mogły sobie potańczyć :) Świetnym pomysłem są też Place z abaw obok sali weselnej oczywiście jeśli wesele będzie odbywało się latem. Dzieci na pewno się ucieszą :)

aga2113
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez Schola83 » Wto Mar 28, 2017 10:41 am

Animator to najlepszy pomysł. Nie jest aż tak drogi. Zapewni dobrą zabawę dzieciom a rodzicom spokój i możliwość pobawienia się choć przez chwilę.
Awatar użytkownika
Schola83
rozkręcam się
rozkręcam się

Postprzez bogusia28 » Śro Mar 29, 2017 12:25 pm

Byłam na wielu weselach - na takich, gdzie był animator i takich, gdzie go nie było. Przyznam szczerze, że wszystko zależy od osoby animatora. Czasami jego obecność wprowadza więcej zamieszania niż pożytku.
bogusia28
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez Schola83 » Śro Kwi 05, 2017 9:10 am

bogusia28 napisał(a):Byłam na wielu weselach - na takich, gdzie był animator i takich, gdzie go nie było. Przyznam szczerze, że wszystko zależy od osoby animatora. Czasami jego obecność wprowadza więcej zamieszania niż pożytku.

Bogusia przyznaję Ci racje, że czasami animator narobi więcej złego niż dobrego, dlatego lepiej brać kogoś z polecenia.
Awatar użytkownika
Schola83
rozkręcam się
rozkręcam się

Wróć do Wesele

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości

Przejdź do portalu >>