Dbanie o ciażę

9 miesięcy, refleksje, wspomnienia, trudności, opisy, rady ...

Re: Dbanie o ciażę

Postprzez marlinka1 » Sob Sty 28, 2012 8:52 am

hej Kasia dawno cię nie było , imię które wybraliscie bardzo ładne, życzę pomyślnego rozwiązania.
url=http://www.przewodnikmp.pl] [/url]
marlinka1
prawie tu mieszkam:)

Miejscowość: wrocław

Postprzez kasiakuzniki » Śro Lut 22, 2012 8:38 am

hej dziewczyny my się toczymy powoli:D:D ciężka jest końcówka ciąży no ale już bliżej jak dalej!!!! imię jednak zmienione na to co było pierwsze w planach czyli Milenka co tydzień latamy na ktg z nadzieją na jakieś skurcze:D:D mała jest duża 2 tyg temy dokładnie w 36tyg ważyła już 3258 więc mogła by za długo nie siedzieć bo jak ja ją urodzę!!! ale mam przeczucie że przenoszę!! moja mama długo nas nosiła więc pewnie się w nią wdam:D

Awatar użytkownika
kasiakuzniki

Miejscowość: Wrocław

Postprzez marlinka1 » Śro Lut 22, 2012 10:53 am

hehe Kasia ja miałam przeczucie że urodzę szybciej a przenosiłam więc głowa do góry juz niedługo będziesz tulić maleństwo w ramiona, życzę zdrówka i pomyślnego rozwiązania i oczywiście liczymy że pochwalisz się w wątku dzieciaczkowym jak juz będzie po wszystkim pozdrawiam.
url=http://www.przewodnikmp.pl] [/url]
marlinka1

Miejscowość: wrocław

Postprzez marzenka84 » Śro Lut 22, 2012 11:49 am

Ja myślałam, że urodzę wcześniej, bo sama urodziłam się w 36 tygodniu, a urodziłam idealnie w terminie. Mi też ta końcówka strasznie się dłużyła ;) na bolący kręgosłup polecam basen :) chociaż ratownicy nie są zachwyceni ;)

Awatar użytkownika
marzenka84
kocham to forum? :)

Postprzez malgonia i mariunio » Pon Mar 05, 2012 2:01 pm

Kasiu ze nie tylko termin mamy prawie taki sam, ale i Imie nasza niunia bedzie miala na imie Milenka, tylko my wymyslilismy to imie na wczasach zanim bylam w ciazy a dokladnie na wczasach na ktorych zaszlam w ciaze :) Ja sie jakos kulam jeszcze, mala w 36 tc wazyla 2900, ale jakos czuje ze za szybko sie nie wykluje w zwiazku z czym na 100% jeszcze nie jestesmy gotowi, czeka nas wizyta w aptece i pare pierdolek, typu poscielenie kolyski. Ogarnal mnie jakis dziwny spokoj, widzialam porodowke i oddzial na ktorym bedziemy rodzic, bylam milo zaskoczona sliczny maly oddzialik, wiem ze pewnie akurat to bedzie mnie obchodzilo najmniej w trakcie porodu no, ale zawsze lepiej tak niz w jakims obskurnym miejscu;)
no i czekamy :)
Awatar użytkownika
malgonia i mariunio

Postprzez marzenka84 » Wto Mar 27, 2012 1:51 pm

Hej Kasiu, odezwij się co tam u Was słychać :) widzę, że jest już suwaczek, że Milenka ma już prawie miesiąc :)

Awatar użytkownika
marzenka84

Postprzez kaczuszka34 » Wto Wrz 25, 2012 1:44 pm

Wiktoria_S napisał(a):a propos szczepień- szczepiłyście się przeciw grypie w czasie ciąży. Ja przez ostatnie 2 lata się szczepię mniej więcej o tej porze jak już są "nowe" wirusy w szczepionkach, ale w tym roku sama nie wiem...
a i mój gin mówi że mogę pić wszelkie syropy z apteki dostępne bez recepty- wydaje mi się, że raczej nie, no ale mniejsza z tym,  Przeziębienie jeszcze mi nie przechodzi, dobrze chociaż, że angina się nie rozwinęła tylko stanęło na kaszlu i katarze, gorączki nawet nie mierzę, ale chyba nie mam- dobrze się czuję, tylko od kaszlu boli mnie dół brzucha, ale szyjka jest ok, więc się bardzo tym nie przejmuję

Możesz też do tych syropów wziąć te pigułki grip care od prenatala na przeziębienia, może ci się lepiej zrobi :)
kaczuszka34
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Poprzednia

Wróć do Ciąża i młode matki

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

Przejdź do portalu >>