koszmary i sny ślubno-weselne

jak wyglądały Wasze zaręczyny, jak sobie wyobrażacie zaręczyny? Formalności, nauki, kursy przedmałżeńskie, protokół kanoniczny, papierowe sprawki, rola świadków

koszmary i sny ślubno-weselne

Postprzez kiwikiwi » Pią Mar 05, 2010 10:45 am

Ostatnio edytowany przez kiwikiwi, Wto Gru 14, 2010 11:54 am, edytowano w sumie 1 raz
kiwikiwi
super gaduła
super gaduła

Postprzez dzinka » Pią Mar 05, 2010 11:23 am

hahahaha
ale sen :D

ja jeszcze nie miałam koszmarków z serii ślubno-weselnej

Awatar użytkownika
dzinka
kocham to forum? :)

Miejscowość: z domku :)

Postprzez P&M » Pią Mar 05, 2010 11:34 am

Mi się niestety mój nocny koszmar senny związany ze ślubem spełnił...Miałam koszmary związane z naszym fotografem, a mianowicie że nie stawił się w umówionym miejscu z nami, albo że się stawił tylko że potem stwierdził że mu się sprzęt popsuł i zdjęć nie będzie. Mój narzeczony się z tych moich snów śmiał że za bardzo to wszystko przezywam i temu. Jednak ja wolałam to sprawdzić tak dla świętego spokoju. No i się okazało że miała racje...fotograf nie odpisywał nam przez 3 tygodnie na 5 wysłanych przez nas mejli, nie odbierał od nas telefonów, a dzwoniliśmy o różnych porach dnia z różnych numerów telefonów... Na obecną chwile mamy już podpisana umowę z innym fotografem, ale zamierzamy odzyskać wpłaconą zaliczkę u tego pierwszego. dzisiaj popołudniu jadę z narzeczonym w miejsce gdzie podpisywaliśmy umowę i zamierzamy tego pana wziąść z zaskoczenia....  

Awatar użytkownika
P&M
często tu wpadam
często tu wpadam

Miejscowość: Wrocław

Postprzez writerka » Pią Mar 05, 2010 2:59 pm

Ja miałam koszmary jeszcze za nim zdecydowaliśmy się na ślub. Śniło mi się że siedzę z mamą przy jakimś stoliku przed kościołem. Dookoła nas było mnóstwo Panien młodych wystrojonych i czekających na swoją kolej. Część robiła sobie zdjęcia inne rozmawiały. A ja byłam wściekła bo chciałam żebyśmy zrobili ładne zdjęcia przed kościołem a to było niemożliwe(z racji tak dużej ilości ludzi). W pewny momencie moja mama wstała i powiedziała do mnie: "Chodźmy do domu pomożesz mi obierać ziemniaki. Na moje wesele  nikt nie przyszedł to i na Twoje nikt nie przyjdzie". Zrobiło mi się smutno ale poszłam. :(

Nie wiem dlaczego to mi się przyśniło bo na weselu mojej mamy było bardzo dużo osób. Ale obudziłam się nieźle przestraszona  :D
<br>
<br><br>
Awatar użytkownika
writerka
super gaduła
super gaduła

Miejscowość: Wrocław/Nottingham

Re: koszmary i sny ślubno-weselne

Postprzez wi. » Pią Mar 05, 2010 5:12 pm

saprima napisał(a):Czy ktoś z was miał już jakieś koszmary ślubno-weselne?
Ja dzisiaj miałam swój pierwszy koszmar weselny! Śniło mi się że wesele było w CZWARTEK i skończyliśmy się bawic o 23:00 bo moja mama stwierdziła że już trzeba by było kończyc zabawe ...AAAAAAAAAA... może to nie brzmi zbyt strasznie, ale we śnie to bardzo przeżywałam.
Piszcie co wam się sniło!! :))

mi sie non toper śniło że idę do ślubu w podartym dresie, nieumalowana ani nie uczesana a w rękach trzymam bukiet kwiatków zerwanych na szybko z treściowego ogródka :)  Ach no i zawsze w tym snie nagle sie okazywało że to juz slub dlatego nic nie miałam naszykowane...

a raz mi się śniło że miałam koszmarną suknię ślubną, uszyta z jakichś starych firanek czy coś. A że do  ślubu pozostało dwa tygodnie to żaden salon nie chciał mi uszyć ładnej sukni i szłam w tej firankowej.

wi.

Postprzez Liziii » Sob Mar 06, 2010 2:18 pm

Ja juz snilam miesiace temu ze biegam w sukni slubnej po okolicznych monopolach i kupuje taniego szampana w plastikowych (!) butelkach bo nie ma zadnego lepszego (nawet ruskiego)...

Mama snila ze wodki nie pstawila na stole i byl wstyd bo rodzina szemrala po kątach ze kiecke to mi kupili drogą i na alkohol nie starczylo..

Snilo mi sie rowniez ze zapomnialam o slubie, obudzilam sie, robilam jakies pierfoly a tu przyjezdza M z rodzicami, bukietem, w garniturze... a ja nieuczesana, nieumalowana, suknia nieodebrna z salonu..

Od tej pory mam chyba z 10 awaryjnych planow dnia spisanych :) gdyby byl poslizg czasowy, gdyby o czyms zapomniec.. Wiem tez ze swiadkowa jakby co zaciagnie tate w auto i podskoczy na miasto dopiac ostatnie rzeczy na ostatni guzik ;) swiadek tak samo..
Liziii
uwielbiam tu pisać
uwielbiam tu pisać

Miejscowość: Radom

Postprzez Sallyan_86 » Sob Mar 06, 2010 3:05 pm

.
Ostatnio edytowany przez Sallyan_86, Pon Wrz 19, 2011 2:29 pm, edytowano w sumie 1 raz
Sallyan_86

Miejscowość: --------------

Postprzez aggg » Nie Mar 07, 2010 12:06 pm

.
Ostatnio edytowany przez aggg, Śro Cze 02, 2010 10:02 am, edytowano w sumie 1 raz
aggg
super gaduła
super gaduła

Postprzez kiwikiwi » Nie Mar 07, 2010 12:07 pm

Ostatnio edytowany przez kiwikiwi, Wto Gru 14, 2010 11:49 am, edytowano w sumie 1 raz
kiwikiwi
super gaduła
super gaduła

Postprzez lilka886 » Nie Mar 07, 2010 12:31 pm

Dziewczyny posprawdzajcie w senniku te wasze sny.....bo np ten obiad weselny na cmentarzu to dziwne......czemu akurat cmentarz?? trzeba byłoby to sprawdzić

lilka886
super gaduła
super gaduła

Postprzez aggg » Nie Mar 07, 2010 12:37 pm

Ostatnio edytowany przez aggg, Śro Cze 02, 2010 10:01 am, edytowano w sumie 1 raz
aggg
super gaduła
super gaduła

Postprzez kiwikiwi » Nie Mar 07, 2010 2:05 pm

Ostatnio edytowany przez kiwikiwi, Wto Gru 14, 2010 11:48 am, edytowano w sumie 1 raz
kiwikiwi
super gaduła
super gaduła

Postprzez martki » Nie Mar 07, 2010 4:51 pm

oj ja już też doświadczyłam koszmarów sennych związanych ze ślubem i weselem
śniło mi się, że do kościoła przyjechałam sama i tylko mi ksiądz udzielił ślubu a mojemu M tak "eksternistycznie" bo stwierdził, że nie może dłużej czekać, a mojego kompletnie pijanego M mój przyszły teść przywiózł na salę weselną jak już wesele było dobrze w trakcie. Dodam jeszcze, że całe wesele odbywało się w jakimś mega wąskim pokoju zastawionym meblami z każdej strony.....

Masakra jakaś....
Martusia :-)

Awatar użytkownika
martki
uwielbiam tu pisać
uwielbiam tu pisać

Postprzez WITKA2000 » Pon Mar 08, 2010 9:47 am

a mi się śniło ostatnio że pod kościół mój tata przyjechał wielka koparką i powiedział, że on nas zwiezie na salę, że mamy wsiąść na łyżkę koparki i tak pojedziemy :) a w tym śnie miała dziwna sukienkę a pod nia czarne spodnie :) ale te sny nasze są zarąbiste
WITKA2000
często tu wpadam
często tu wpadam

Postprzez Jena » Pon Mar 08, 2010 10:00 am

martki napisał(a):oj ja już też doświadczyłam koszmarów sennych związanych ze ślubem i weselem
śniło mi się, że do kościoła przyjechałam sama i tylko mi ksiądz udzielił ślubu a mojemu M tak "eksternistycznie" bo stwierdził, że nie może dłużej czekać, a mojego kompletnie pijanego M mój przyszły teść przywiózł na salę weselną jak już wesele było dobrze w trakcie. Dodam jeszcze, że całe wesele odbywało się w jakimś mega wąskim pokoju zastawionym meblami z każdej strony.....

Masakra jakaś....
hahah ale się uśmiałam!!!!

Awatar użytkownika
Jena

Miejscowość: z daleka

Postprzez berbyll » Pon Mar 08, 2010 12:17 pm

Mi w sumie często śnił się mój ślub, ale niestety nie pamiętam już co dokładnie:) Mozę to i lepiej, bo ja  sny akurat wierzę :)

Awatar użytkownika
berbyll

Miejscowość: ...

Postprzez katinka » Wto Mar 09, 2010 4:51 am

hahaha nie no dobre dziewczyny sa te wasze sny:P
mi sie chyba jeszcze nic nie snilo albo juz nie pamietam :P

Awatar użytkownika
katinka
super gaduła
super gaduła

Miejscowość: wrocław

Postprzez demetrios » Wto Mar 09, 2010 10:45 am

A mi się dzisiaj śniło, że byłam razem z druhnami na sali weselnej, na której stało pełno okrągłych stolików (my mamy mieć prostokątne) i miałyśmy rozkładać na nich winietki. Przy tym rozkładaniu okazało się, że dużej części winietek brakuje. Zaczęłam się złościć na siebie, że dlaczego nie dodrukowałam więcej, dlaczego zapomniałam o połowie gości. A tu nagle goście zaczęli wchodzić na salę i nie wiedzieli gdzie mają usiąść. Wpadłam w straszną panikę, próbowałam ich sama pousadzać, ale ciągle przychodzili nowi, zaczęło dla nich brakować miejsc i wtedy się obudziłam.
Masakra...

Awatar użytkownika
demetrios

Miejscowość: okolice Krakowa

Postprzez grandowa » Wto Mar 09, 2010 12:27 pm

hehe,
a mnie się śniło że dzień wcześniej poszłam do kosmetyczki i zamiast jakiegoś olejku, wylała mi na twarz kwas, byłam w szpitalu, ale wypisałam się na własne życzenie, ślub się niby odbył, ale miałam tonę fluidu na twarzy który pod wpływem temperatury na twarzy topił mi się... hehe jeszcze nigdy nie byłam u kosmetyczki i teraz się zastanawiam czy iść :D:D
grandowa
prawie tu mieszkam:)
prawie tu mieszkam:)

Miejscowość: Częstochowa/ Jelenia Góra

Postprzez Sallyan_86 » Wto Mar 09, 2010 1:37 pm

.
Ostatnio edytowany przez Sallyan_86, Wto Wrz 20, 2011 8:45 am, edytowano w sumie 1 raz
Sallyan_86

Miejscowość: --------------

Następna

Wróć do Zaręczyny i sprawy przedślubne

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

Przejdź do portalu >>