koszmary i sny ślubno-weselne

jak wyglądały Wasze zaręczyny, jak sobie wyobrażacie zaręczyny? Formalności, nauki, kursy przedmałżeńskie, protokół kanoniczny, papierowe sprawki, rola świadków

Re: koszmary i sny ślubno-weselne

Postprzez achajq » Wto Lut 12, 2013 11:09 am

ogladam koszmary gosci weselnych ;) bo jak widac para mloda bawila sie przednio ;)

Awatar użytkownika
achajq
kocham to forum? :)

Miejscowość: Drömmarnas land

Postprzez Asiela » Wto Lut 12, 2013 12:07 pm

makrela napisał(a):Achajq co  TY oglądasz

Achajq no właśnie co Ty oglądasz, przywołuję Cię do porządku :D

Awatar użytkownika
Asiela

Miejscowość: Wrocław

Postprzez achajq » Śro Mar 06, 2013 5:26 pm

myslalam, ze koszmary slubne mam juz za soba, ale dzisiaj obudzilam sie cala spocona, bo snil mi sie jeden z najgorszych ;)
Odwiedzilam salon w celu przymierzenia mojej sukienki i okazalo sie, ze... zamowili zla sukienke! I byla taka strasznie udziwniona, ze szok (drapowana u gory z WIELKA srebrna broszka cos w stylu jablonexu, falbanki byly z przodu i po bokach, a z tylu ciagnac sie dlugi i prosty tren, chyba taki mix z wszystkich sukienek jakie mierzylam hehe). I panie z salonu probowaly mi wmowic, ze wlasnie taka sukienke zamowilam, a ja juz taka na maxa wsciekla zaczelam krzyczec na caly glos, ze to nie jest moja sukienka i maja dac mi katalog i umowe i ja im pokaze jaka zamawialam, katalog niby sie zgubil, cos zaczely krecic, wyslalam mame po salonach obok zeby przyniosla katalog, przyszedl wlasciciel- pokazalysmy mu zdobyczny katalog, ktory pozniej niby tez sie zgubil i nam wmawiali, ze ja wymyslam, ze to jest ta sukienka i nic nie pomagalo. W koncu ubrana w ta koszmarna sukienke chodzilam po calym salonie krzyczac do innych dziewczyn zeby tam nic nie zamawialy, bo salon oszukuje itd i po tym wzieli mnie na bok i chcieli ugodowo jakos ta sprawe zalatwic, ze jak wezme ta sukienke co mialam na sobie to zaplace tylko polowe ceny itd. Oczywiscie sie nie zgodzilam i niby przyznali, ze sie pomylili i ze zamowia jeszcze moja wybrana J., ale zadnego ,,przepraszam'' itp. I sie obudzilam przerazona i odetchnelam z ulga, ze to tylko sen :D

wykoncze sie psychicznie przez te sny ;)P

Awatar użytkownika
achajq

Postprzez Asiela » Śro Mar 06, 2013 7:10 pm

achajq napisał(a):myslalam, ze koszmary slubne mam juz za soba, ale dzisiaj obudzilam sie cala spocona, bo snil mi sie jeden z najgorszych ;)
Odwiedzilam salon w celu przymierzenia mojej sukienki i okazalo sie, ze... zamowili zla sukienke! I byla taka strasznie udziwniona, ze szok (drapowana u gory z WIELKA srebrna broszka cos w stylu jablonexu, falbanki byly z przodu i po bokach, a z tylu ciagnac sie dlugi i prosty tren, chyba taki mix z wszystkich sukienek jakie mierzylam hehe). I panie z salonu probowaly mi wmowic, ze wlasnie taka sukienke zamowilam, a ja juz taka na maxa wsciekla zaczelam krzyczec na caly glos, ze to nie jest moja sukienka i maja dac mi katalog i umowe i ja im pokaze jaka zamawialam, katalog niby sie zgubil, cos zaczely krecic, wyslalam mame po salonach obok zeby przyniosla katalog, przyszedl wlasciciel- pokazalysmy mu zdobyczny katalog, ktory pozniej niby tez sie zgubil i nam wmawiali, ze ja wymyslam, ze to jest ta sukienka i nic nie pomagalo. W koncu ubrana w ta koszmarna sukienke chodzilam po calym salonie krzyczac do innych dziewczyn zeby tam nic nie zamawialy, bo salon oszukuje itd i po tym wzieli mnie na bok i chcieli ugodowo jakos ta sprawe zalatwic, ze jak wezme ta sukienke co mialam na sobie to zaplace tylko polowe ceny itd. Oczywiscie sie nie zgodzilam i niby przyznali, ze sie pomylili i ze zamowia jeszcze moja wybrana J., ale zadnego ,,przepraszam'' itp. I sie obudzilam przerazona i odetchnelam z ulga, ze to tylko sen :D

wykoncze sie psychicznie przez te sny ;)P

to teraz widzę sukienkowy "szał" Ci się w śnie udzielił :D

Awatar użytkownika
Asiela

Postprzez ansista » Śro Mar 06, 2013 10:12 pm

Sukienkowe sny sa chyba najgorsze...
Awatar użytkownika
ansista
prawie tu mieszkam:)
prawie tu mieszkam:)

Miejscowość: Dawno temu Wroclaw

Postprzez achajq » Czw Mar 07, 2013 11:26 am

jeszcze tyle do slubu, a tu dzisiaj kolejny koszmar ;)
snilo mi sie, ze jak sie szykowalismy do slubu to tesciowa zarzadala zeby fotograf zrobil jej sesje z naszym kotem (tesciowie maja bzika na punkcie Lili) i fotograf i kamerzysta poszli robic jej zdjecie, a my nie mielismy dokumentacji z przygotowan. Ale jak sie pozniej okazalo to dobrze, ze moje przygotowania nie byly uwiecznione, bo nagle patrze w lustro, a mi wypadlo tyle wlosow, ze mialam miejscacmi lyse placki! Koszmar jakis!
Pozniej uczylismy sie wypowiadac jakies dziwne rzeczy- przed zalozeniem obraczek trzeba bylo wypowiedziec jakas formulke, rzucil obraczke do gory, zamiast powitania chlebem i sola bylo powitanie babka piaskowa (to juz chyba wina Mata, bo ciagle mnie meczy zebym piekla babki piaskowe- jego ulubione hehe).
Mialam jeszcze duzo czasu i szlam z kolezanka ,,gdzies'' przez stare osiedle gdzie kiedys mieszkalam i nagle ona przerazona patrzy, ze na naszej drodze staja kilkunastoletni chlopacy, z ktorymi ona miala ,,na pienku'' i zbieraja dla zabawy... psie odchody. Zaczeli nas zaczepiac i my w nogi! Ja w tej kiecce platajacej sie miedzy nogami biegne co sil, bo nie chce zeby nas psimi kupami obrzucili. Gdzies sie zaczelysmy chowac za murkiem zeby nas nie zlapali i sie obudzilam :)
dodam jeszcze, ze w snie do slubu szlam w pierwszych tygodniach ciazy...

mozna nakrecic jakas komedia na podstawie moich znow!

Awatar użytkownika
achajq

Postprzez Asiela » Czw Mar 07, 2013 5:01 pm

Achajq co Ty się masz z tymi snami :D

Awatar użytkownika
Asiela

Postprzez nat89 » Czw Mar 07, 2013 7:27 pm

Achajq Twój drugi sen, a szczególnie motyw sesji zdjęciowej teściowej z kotem bardzo mnie rozbawił :) Domyślam się, że dla Ciebie było to mniej zabawne ale jak to się czyta to naprawdę bawi :D

Awatar użytkownika
nat89

Postprzez Asiela » Pią Mar 08, 2013 4:28 pm

nat89 napisał(a):Domyślam się, że dla Ciebie było to mniej zabawne ale jak to się czyta to naprawdę bawi :D

yhym :) ale ja ze swoich snów ubiegłorocznych tez miałam niezłą polewkę :D

Awatar użytkownika
Asiela

Postprzez Asiula_M » Wto Mar 12, 2013 10:50 pm

Aż się boję kiedy i mnie "nawiedzą" pierwsze ślubne koszmary. Już jestem przerażona... czytając to co Wam się śniło
Asiula_M
rozkręcam się
rozkręcam się

Postprzez Asiela » Śro Mar 13, 2013 11:49 am

Asiula_M napisał(a):Aż się boję kiedy i mnie "nawiedzą" pierwsze ślubne koszmary. Już jestem przerażona... czytając to co Wam się śniło

Nie bój się na zapas :) niektóre PM wcale nie miewały takich ślubnych snów bądź nie pamiętały ich :D

Awatar użytkownika
Asiela

Postprzez Asiula_M » Śro Mar 13, 2013 12:47 pm

Asiela napisał(a):
Asiula_M napisał(a):Aż się boję kiedy i mnie "nawiedzą" pierwsze ślubne koszmary. Już jestem przerażona... czytając to co Wam się śniło

Nie bój się na zapas :) niektóre PM wcale nie miewały takich ślubnych snów bądź nie pamiętały ich :D

Dzięki za pocieszenie   Dziś w nocy koszmarów jeszcze nie miałam
Asiula_M
rozkręcam się
rozkręcam się

Postprzez Asiela » Śro Mar 13, 2013 3:53 pm

Asiula_M napisał(a):
Asiela napisał(a):

Dzięki za pocieszenie   Dziś w nocy koszmarów jeszcze nie miałam

jak tak będziesz o nich myślała to siłą sugestii je na siebie sprowadzisz :D

Awatar użytkownika
Asiela

Postprzez Asiula_M » Śro Mar 13, 2013 10:53 pm

Asiela napisał(a):jak tak będziesz o nich myślała to siłą sugestii je na siebie sprowadzisz :D

Zaczynam myśleć o podróży poślubnej
Asiula_M
rozkręcam się
rozkręcam się

Postprzez betalena » Czw Mar 14, 2013 9:46 am

Achajaq, ale w tym drugim śnie, jak uciekałaś w sukience przed chłopakami z psimi kupami, to sukienka była już chociaż prawidłowa? :P

have a sweet day
100% handmade
Awatar użytkownika
betalena

Miejscowość: LDN

Postprzez achajq » Czw Mar 14, 2013 6:15 pm

betalena napisał(a):Achajaq, ale w tym drugim śnie, jak uciekałaś w sukience przed chłopakami z psimi kupami, to sukienka była już chociaż prawidłowa? :P

tak, tak! juz przynajmniej na ten temat koszmaru juz nie mam kolejnego :) ale mi to sie snia same ekstremalne rzeczy, o psich kupach to chyba zadna PMka nie snila ;)

Awatar użytkownika
achajq

Postprzez Asiela » Czw Mar 14, 2013 7:00 pm

achajq napisał(a): o psich kupach to chyba zadna PMka nie snila ;)

masz rację :) w tej kwestii jesteś wyjątkiem :D

Awatar użytkownika
Asiela

Postprzez 27 sukienek » Śro Kwi 10, 2013 2:05 pm

Moje drogie, a ja Wam powiem coś jeszcze - te koszmary mogą pojawiać się jeszcze dłuuuugoooo po! To tak z autopsji, oczywiście ;-)
Piszę o ślubach, bo wierzę w małżeństwo!
27sukienek.blogspot.com
Awatar użytkownika
27 sukienek
rozkręcam się
rozkręcam się

Postprzez Asiela » Śro Kwi 10, 2013 4:56 pm

ja tam po ślubie już nie miałam takich koszmarków :D

Awatar użytkownika
Asiela

Postprzez 27 sukienek » Śro Kwi 10, 2013 6:43 pm

Asiela napisał(a):ja tam po ślubie już nie miałam takich koszmarków :D

To widocznie miałaś idealne podejście do sprawy, a nie tak nerwowe jak ja:) Mnie przez prawie rok śniło się, że ślub się właśnie zaczyna, a ja dopiero myję głowę i wdziewam suknię!
Piszę o ślubach, bo wierzę w małżeństwo!
27sukienek.blogspot.com
Awatar użytkownika
27 sukienek
rozkręcam się
rozkręcam się

PoprzedniaNastępna

Wróć do Zaręczyny i sprawy przedślubne

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości

Przejdź do portalu >>