koszmary i sny ślubno-weselne

jak wyglądały Wasze zaręczyny, jak sobie wyobrażacie zaręczyny? Formalności, nauki, kursy przedmałżeńskie, protokół kanoniczny, papierowe sprawki, rola świadków

Re: koszmary i sny ślubno-weselne

Postprzez Spinka » Pon Lut 04, 2013 10:42 pm

Japonek w koszmarach przedślubnych jeszcze nie było :D :D
Awatar użytkownika
Spinka
kocham to forum? :)

Miejscowość: Wrocław

Postprzez Asiela » Pon Lut 04, 2013 10:50 pm

Spinka napisał(a):Japonek w koszmarach przedślubnych jeszcze nie było :D :D

zróbmy listę hiciorów sennych :D

Awatar użytkownika
Asiela

Postprzez Allana » Pon Lut 04, 2013 10:58 pm

Ja miałam w weekend całą wiązankę ślubnych koszmarów. Już dawno nie śnił mi się tak długi sen. Co chwila się budziłam, po czym z powrotem zasypiałam i sen śnił się dalej. Nie pamiętam już szczegółów, ale śniły mi się generalnie przygotowania w dniu ślubu, potem krótko sam ślub. Generalnie wszystko było jakąś katastrofą. Pamiętam, że pod dom podjechały czarne limuzyny, z której wysiedli mafiosi i nagle okazało że jakaś ciotka zapożyczyła się i oni przyjechali odebrać dług. Potem mój J. nie chciał ubrać garnituru. Wcisnęłam mu go na siłę, a jak się odwróciłam na chwilę to przebrał się w strój jak na polowanie - koszulka moro i taki śmieszny kapelusz. Krzyczałam, że ma się natychmiast przebrać. Stwierdziłam że dostanie różową muszkę. Jak walczyłam żeby ją zawiązać (nie wiedzieć czemu była na cieniutkiej niteczce), muszka zmieniła się na złotą. Jak ceremonia się już zaczęła (nie w kościele tylko w jakiejś dziwnej sali) to moja oprawa muzyczna nie mogła się zgrać i nagle wyskoczyła jakaś babka i zaczęła przygrywać na harmonijce ustnej... Działo się jeszcze mnóstwo innych rzeczy, ale już nie pamiętam.

Ja myślę, że każdy kolejny senny pomysł jest absolutnym hiciorem

Awatar użytkownika
Allana

Postprzez Asiela » Wto Lut 05, 2013 10:06 am

Allana napisał(a):Ja miałam w weekend całą wiązankę ślubnych koszmarów. Już dawno nie śnił mi się tak długi sen. Co chwila się budziłam, po czym z powrotem zasypiałam i sen śnił się dalej. Nie pamiętam już szczegółów, ale śniły mi się generalnie przygotowania w dniu ślubu, potem krótko sam ślub. Generalnie wszystko było jakąś katastrofą. Pamiętam, że pod dom podjechały czarne limuzyny, z której wysiedli mafiosi i nagle okazało że jakaś ciotka zapożyczyła się i oni przyjechali odebrać dług. Potem mój J. nie chciał ubrać garnituru. Wcisnęłam mu go na siłę, a jak się odwróciłam na chwilę to przebrał się w strój jak na polowanie - koszulka moro i taki śmieszny kapelusz. Krzyczałam, że ma się natychmiast przebrać. Stwierdziłam że dostanie różową muszkę. Jak walczyłam żeby ją zawiązać (nie wiedzieć czemu była na cieniutkiej niteczce), muszka zmieniła się na złotą. Jak ceremonia się już zaczęła (nie w kościele tylko w jakiejś dziwnej sali) to moja oprawa muzyczna nie mogła się zgrać i nagle wyskoczyła jakaś babka i zaczęła przygrywać na harmonijce ustnej... Działo się jeszcze mnóstwo innych rzeczy, ale już nie pamiętam.

Ja myślę, że każdy kolejny senny pomysł jest absolutnym hiciorem

Moro i różowa muszka musiały super wyglądać

Awatar użytkownika
Asiela

Postprzez Spinka » Wto Lut 05, 2013 7:07 pm

A myślałam, że te czarne limuzyny to na okoliczność Waszego ślubu, a tu proszę, cioteczka się zapożyczyła :D :D :D
Awatar użytkownika
Spinka

Postprzez malwina_86 » Śro Lut 06, 2013 11:31 pm

Spinka napisał(a):A myślałam, że te czarne limuzyny to na okoliczność Waszego ślubu, a tu proszę, cioteczka się zapożyczyła :D :D :D

Dobre
Awatar użytkownika
malwina_86
często tu wpadam
często tu wpadam

Postprzez betalena » Pią Lut 08, 2013 5:26 am

Allano, na podstawie Twojego snu można byłoby nakręcić niezły film :D

have a sweet day
100% handmade
Awatar użytkownika
betalena

Miejscowość: LDN

Postprzez cytrynowe_pole » Pią Lut 08, 2013 9:06 pm

Dołączam dzisiaj do ofiar koszmarów sennych...! Śniło mi się, że spotkałam się ze swoim byłym, powiedziałam mu, że biorę ślub, on zaczął się wydzierać, że co ja sobie myślę i jak to możliwe :P Ja mu powiedziałam, że przykro mi, ale rozstaliśmy się o jeden raz za dużo :D :D Po czym odeszłam dumnie :D Na dodatek on ma jutro urodziny, brrr ależ te sny potrafią płatać figle....
Awatar użytkownika
cytrynowe_pole

Postprzez achajq » Pią Lut 08, 2013 10:35 pm

cytrynowe_pole to ja mialam podobny tylko, ze byly na wiesc o slubie zaczal mnie przekonywac, ze zle robie i mam wrocic do niego ;) i postukalam go w glowe mowiac, ze mial swoja szanse. Ah te sny o bylych :D

Awatar użytkownika
achajq

Miejscowość: Drömmarnas land

Postprzez Asiela » Sob Lut 09, 2013 5:46 pm

cytrynowe_pole napisał(a):Dołączam dzisiaj do ofiar koszmarów sennych...! Śniło mi się, że spotkałam się ze swoim byłym, powiedziałam mu, że biorę ślub, on zaczął się wydzierać, że co ja sobie myślę i jak to możliwe :P Ja mu powiedziałam, że przykro mi, ale rozstaliśmy się o jeden raz za dużo :D :D Po czym odeszłam dumnie :D Na dodatek on ma jutro urodziny, brrr ależ te sny potrafią płatać figle....

"rozstaliśmy się o jeden raz za dużo :D" - GENIALNE

Awatar użytkownika
Asiela

Postprzez brzoskwinia » Sob Lut 09, 2013 8:48 pm

Mi natomiast dzisiaj się śniło, że nasz DJ przyjechał z Łodzi na rowerze i zabrał ze sobą jedynie boomboxa!
Awatar użytkownika
brzoskwinia

Miejscowość: Wrocław/Opole

Postprzez Asiela » Sob Lut 09, 2013 10:40 pm

brzoskwinia napisał(a):Mi natomiast dzisiaj się śniło, że nasz DJ przyjechał z Łodzi na rowerze i zabrał ze sobą jedynie boomboxa!

najważniejsze, że dotarł

Awatar użytkownika
Asiela

Postprzez betalena » Pon Lut 11, 2013 12:38 am

Asiela napisał(a):
brzoskwinia napisał(a):Mi natomiast dzisiaj się śniło, że nasz DJ przyjechał z Łodzi na rowerze i zabrał ze sobą jedynie boomboxa!

najważniejsze, że dotarł

święte słowa! Jak pewna historia pokazuje muzycy nie zawsze docierają na wesele..

have a sweet day
100% handmade
Awatar użytkownika
betalena

Miejscowość: LDN

Postprzez Justyś88 » Pon Lut 11, 2013 11:40 am

Sądziłam,że mnie koszmary weselne ominą ale też śniło mi się,że tort(którego nawet jeszcze nie zamówiliśmy) dotarł zupełnie inny niż chciałam i w dodatku z innymi imionami ! Strasznie się wściekałam,płakałam itd To chyba jakiś znak,dotąd kwestię tortu trochę bagatelizowaliśmy.

Dziękujemy kwiaciarni Zielona Oliwka
Awatar użytkownika
Justyś88
prawie tu mieszkam:)

Postprzez Asiela » Pon Lut 11, 2013 4:50 pm

Justyś88 napisał(a):Sądziłam,że mnie koszmary weselne ominą ale też śniło mi się,że tort(którego nawet jeszcze nie zamówiliśmy) dotarł zupełnie inny niż chciałam i w dodatku z innymi imionami ! Strasznie się wściekałam,płakałam itd To chyba jakiś znak,dotąd kwestię tortu trochę bagatelizowaliśmy.

ja w dniu ślubu dzwoniłam na salę czy przyjechał tort, bo też miałam takie różne obawy :D

Awatar użytkownika
Asiela

Postprzez ansista » Pon Lut 11, 2013 10:13 pm

Mi sie snil dzisiaj najgorszy mozliwy scenariusz wesela....Tyle rzeczy na raz sie nie udalo, ze az mozliwe tylko we snie:D
1. Mama nei dojechala na wesele, bo jej mezowi zabrali prawo jazdy.
2. Na slub przyszlo kolo 20 osob
3. Dj i fotograf nie przyjechali
4. Nikt nei chcial pic wodki (pol snu myslalam o tym po co ja tyle kupilam skoro nikt nie pije)
5. 5 kuzynowstwa i ich osoby towarzyszace przyniosly jeden prezent, ktorym byly naklejki z autami:D (pamietam jak je przegladalam i sie nadziwic nei moglam)

Nie pamietam co jeszcze, ale strasznie realistyczny byl ten sen...az sie obudzilam w srodku nocy przerazona i probowalam myslec o czyms innym by nie wrocic do tego snu....
Awatar użytkownika
ansista

Miejscowość: Dawno temu Wroclaw

Postprzez cytrynowe_pole » Pon Lut 11, 2013 10:19 pm

o jezuniu ansista padłam ze śmiechu :D    

Ale tobie pewnie wesoło nie było, mnie też się zaczyna powoli śnić moje wesele jako totalny niewypał, na którym wszyscy siedzą przy stołach a z nudów żują gumę i oglądają uważnie własne paznokcie...:D
Awatar użytkownika
cytrynowe_pole

Postprzez Asiela » Wto Lut 12, 2013 10:12 am

ansista napisał(a):Mi sie snil dzisiaj najgorszy mozliwy scenariusz wesela....Tyle rzeczy na raz sie nie udalo, ze az mozliwe tylko we snie:D
1. Mama nei dojechala na wesele, bo jej mezowi zabrali prawo jazdy.
2. Na slub przyszlo kolo 20 osob
3. Dj i fotograf nie przyjechali
4. Nikt nei chcial pic wodki (pol snu myslalam o tym po co ja tyle kupilam skoro nikt nie pije)
5. 5 kuzynowstwa i ich osoby towarzyszace przyniosly jeden prezent, ktorym byly naklejki z autami:D (pamietam jak je przegladalam i sie nadziwic nei moglam)

Nie pamietam co jeszcze, ale strasznie realistyczny byl ten sen...az sie obudzilam w srodku nocy przerazona i probowalam myslec o czyms innym by nie wrocic do tego snu....

cóż za kumulacja :) oby takie były tylko w totku :D

Awatar użytkownika
Asiela

Postprzez achajq » Wto Lut 12, 2013 12:03 pm

dzisiaj mialam sen, ze makijaz planowany to niebieskie usta! A wesele mialo sie odbyc na jakiejs disko umta umta. W snie zastanawialam sie czy mnie wpuszcza na wlasne wesele, bo przeciez przed klubem miala byc ostra selekcja :)
taki koszmar to chyba po obejrzeniu tego filmiku na yt!
https://www.youtube.com/watch?v=gWgH2xRvEQU

Awatar użytkownika
achajq

Miejscowość: Drömmarnas land

Postprzez makrela » Wto Lut 12, 2013 12:07 pm

Achajq co  TY oglądasz

Awatar użytkownika
makrela

PoprzedniaNastępna

Wróć do Zaręczyny i sprawy przedślubne

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości

Przejdź do portalu >>