koszmary i sny ślubno-weselne

jak wyglądały Wasze zaręczyny, jak sobie wyobrażacie zaręczyny? Formalności, nauki, kursy przedmałżeńskie, protokół kanoniczny, papierowe sprawki, rola świadków

Re: koszmary i sny ślubno-weselne

Postprzez ansista » Wto Sty 29, 2013 8:52 am

Mi sie dzisiaj snilo ze przyszly zaproszenia...i krotko mowiac byly koszmarne. Zamiast zdobionej koperty nadruk na papierze i w dodatku papier z gatunku takich jak sie robi szmatlawe gazety (w stylo zycie na goraco czy cos takiego). Cale byly pomiete, jedynie kokardka w miare ladna. Az caly czas mam je przed oczami! Skonczylo sie tym ze rozdawalismy jakies biale kartki z napisem zaproszenie:D Cos czuje ze teraz czesto bede miala slubne koszmary...
Awatar użytkownika
ansista
prawie tu mieszkam:)

Miejscowość: Dawno temu Wroclaw

Postprzez Asiela » Wto Sty 29, 2013 3:44 pm

ansista napisał(a):Mi sie dzisiaj snilo ze przyszly zaproszenia...i krotko mowiac byly koszmarne. Zamiast zdobionej koperty nadruk na papierze i w dodatku papier z gatunku takich jak sie robi szmatlawe gazety (w stylo zycie na goraco czy cos takiego). Cale byly pomiete, jedynie kokardka w miare ladna. Az caly czas mam je przed oczami! Skonczylo sie tym ze rozdawalismy jakies biale kartki z napisem zaproszenie:D Cos czuje ze teraz czesto bede miala slubne koszmary...

to się zaczęło na dobre :D

Awatar użytkownika
Asiela
kocham to forum? :)

Miejscowość: Wrocław

Postprzez Spinka » Wto Sty 29, 2013 6:27 pm

Nie mam pojęcia dlaczego, ale śniło mi się, że trafiłam na wesele naszej Madeline! :D Byłam ubrana w szary sweter (taki stary, z lat 90-tych) i tak się głupio czułam wśród wystrojonych gości, że Madeline chyba to zauważyła i wraz ze swoim już mężem też się przebrali w jakieś swetry a potem to bawiliśmy się do rana :D
Awatar użytkownika
Spinka

Postprzez Asiela » Wto Sty 29, 2013 7:07 pm

Spinka napisał(a):Nie mam pojęcia dlaczego, ale śniło mi się, że trafiłam na wesele naszej Madeline! :D Byłam ubrana w szary sweter (taki stary, z lat 90-tych) i tak się głupio czułam wśród wystrojonych gości, że Madeline chyba to zauważyła i wraz ze swoim już mężem też się przebrali w jakieś swetry a potem to bawiliśmy się do rana :D

niech żyje sweter-party :D

Awatar użytkownika
Asiela

Postprzez madeline » Wto Sty 29, 2013 8:18 pm

Spinka napisał(a):Nie mam pojęcia dlaczego, ale śniło mi się, że trafiłam na wesele naszej Madeline! :D Byłam ubrana w szary sweter (taki stary, z lat 90-tych) i tak się głupio czułam wśród wystrojonych gości, że Madeline chyba to zauważyła i wraz ze swoim już mężem też się przebrali w jakieś swetry a potem to bawiliśmy się do rana :D

Spineczko ale się uśmiałam mam nadzieję,że mimo kwietnia swetry nie będą nam potrzebne
Awatar użytkownika
madeline

Postprzez betalena » Śro Sty 30, 2013 1:07 am

Sezon na koszmary ślubno-weselne 2013 uważam za oficjalnie otwarty :D taki sen to prawdziwa perełka!

have a sweet day
100% handmade
Awatar użytkownika
betalena

Miejscowość: LDN

Postprzez makrela » Śro Sty 30, 2013 1:16 am

Jak tak czytam Wasze koszmary, to czuję się wyalienowana normalnie :) Mnie się śnił raz i to też nie jakiś mega, a tak to nic. Zupełnie jakby temat ślubu mnie nie dotyczył

Awatar użytkownika
makrela

Postprzez nat89 » Śro Sty 30, 2013 1:31 am

makrela napisał(a):Jak tak czytam Wasze koszmary, to czuję się wyalienowana normalnie :) Mnie się śnił raz i to też nie jakiś mega, a tak to nic. Zupełnie jakby temat ślubu mnie nie dotyczył

Makrelko ja jakoś też nie miewam takich koszmarów. Raz wiem, że coś mi się śniło ale już nawet nie pamiętam co :D Więc nie jesteś sama :)

Awatar użytkownika
nat89

Postprzez Asiela » Śro Sty 30, 2013 1:55 pm

makrela napisał(a):Jak tak czytam Wasze koszmary, to czuję się wyalienowana normalnie :) Mnie się śnił raz i to też nie jakiś mega, a tak to nic. Zupełnie jakby temat ślubu mnie nie dotyczył

a może po prostu nie pamiętasz snów   ?

Awatar użytkownika
Asiela

Postprzez makrela » Śro Sty 30, 2013 2:01 pm

Na ogół pamiętam wszystkie, a może te ślubne wypieram z podświadomości?

Awatar użytkownika
makrela

Postprzez Asiela » Śro Sty 30, 2013 3:01 pm

makrela napisał(a):Na ogół pamiętam wszystkie, a może te ślubne wypieram z podświadomości?

hehe, no całkiem możliwe

Awatar użytkownika
Asiela

Postprzez Spinka » Czw Sty 31, 2013 11:02 pm

makrela napisał(a):Na ogół pamiętam wszystkie, a może te ślubne wypieram z podświadomości?

Lepiej wypierać z podświadomości, niż pamiętać widok siebie samej w szarym swetrze na własnym ślubie ;P
Awatar użytkownika
Spinka

Postprzez Asiela » Nie Lut 03, 2013 10:14 am

Spinka napisał(a):

Lepiej wypierać z podświadomości, niż pamiętać widok siebie samej w szarym swetrze na własnym ślubie ;P

albo w turbanie z welonu  i bez włosów jak to mi się śniło

Awatar użytkownika
Asiela

Postprzez achajq » Nie Lut 03, 2013 11:51 am

albo zimowym futrze do kostek i rozowym swetrze z falbankami na rekawach tak jak mi sie snilo :)

Awatar użytkownika
achajq

Miejscowość: Drömmarnas land

Postprzez Asiela » Nie Lut 03, 2013 1:03 pm

achajq napisał(a):albo zimowym futrze do kostek i rozowym swetrze z falbankami na rekawach tak jak mi sie snilo :)

my to na wybier z tymi wszystkimi pomysłami powinnyśmy trafić

Awatar użytkownika
Asiela

Postprzez Justynak86 » Nie Lut 03, 2013 2:34 pm

Kochane a ja musze Wam powiedzieć, że mój A. dziś zapytał się mnie czy mi się jakiś koszmar ślubny śnił, aja ze zdziwieniem co to za pytanie...odparłam, że nie  a on na to ,że to tym razem jemu się śniło... heheheh....
Mojemu A. śniło się wesele, że przyszło strasznie mało gości i całe wesele trwało do 20 :00   

Trzeba być podobnym, aby się zrozumieć i innym, aby się pokochać.                                          
                                                                 Eliza Orzeszkowa
Awatar użytkownika
Justynak86

Postprzez madeline » Nie Lut 03, 2013 5:35 pm

Justynak86 napisał(a):Kochane a ja musze Wam powiedzieć, że mój A. dziś zapytał się mnie czy mi się jakiś koszmar ślubny śnił, aja ze zdziwieniem co to za pytanie...odparłam, że nie  a on na to ,że to tym razem jemu się śniło... heheheh....
Mojemu A. śniło się wesele, że przyszło strasznie mało gości i całe wesele trwało do 20 :00   

Justynko- widzę ,że Twój A. również zaczyna mieć koszmary To chyba dobrze, znaczy się ,że też się przejmuje wszystkim itd
Awatar użytkownika
madeline

Postprzez Spinka » Nie Lut 03, 2013 6:01 pm

Justynko to dobry znak, może A. weźmie się za przygotowania z pełną parą, aby żaden z koszmarów się nie zrealizował :)

Asielko bez włosów? To jest cios poniżej pasa :D
Awatar użytkownika
Spinka

Postprzez Asiela » Pon Lut 04, 2013 9:28 pm

Spinka napisał(a):Asielko bez włosów? To jest cios poniżej pasa :D

yhym

Awatar użytkownika
Asiela

Postprzez christie » Pon Lut 04, 2013 9:32 pm

/edycja postu/
Ostatnio edytowany przez christie, Sob Cze 29, 2013 9:59 pm, edytowano w sumie 1 raz
Awatar użytkownika
christie

PoprzedniaNastępna

Wróć do Zaręczyny i sprawy przedślubne

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

Przejdź do portalu >>