chrapanie ;/

blaski i cienie, gdzie mieszkać i jak urządzać

chrapanie ;/

Postprzez paulinka25 » Śro Mar 03, 2010 12:12 pm

Mieszkamy razem już z 5 lat, ale cały czas cierpię na bezsenność z powodu chrapania mojego mężczyzny. Macie ten sam problem?
Awatar użytkownika
paulinka25
rozkręcam się
rozkręcam się

Miejscowość: wrocław

Postprzez berbyll » Śro Mar 03, 2010 2:23 pm

hehe mój chrapie, ale tylko jak śpi na plecach. Wkurza mnie to jego chrapanie, ale da się wytrzymać. Szturcham go zawsze w nocy i przestaje.

Awatar użytkownika
berbyll
kocham to forum? :)

Miejscowość: ...

Postprzez paulinka25 » Śro Mar 03, 2010 2:34 pm

No a jak ja go szturcham to zawsze zbulwersowany odpowiada że on wcale nie chrapie :) Niestety na boku jak śpi to też chrapie :(
Awatar użytkownika
paulinka25
rozkręcam się
rozkręcam się

Postprzez Liziii » Śro Mar 03, 2010 2:42 pm

M takze chrapie mimo sterydowego sprayu do nosa ktory zazywaprzed snem. Zwezona przegroda nosowa niestety daje sie we znaki...
Jak sie polozy na plecach to daje czadu jak traktor, na boku juz mniej albo wcale.

Sa dwa wyjscia - klasc sie spac zanim luby zasnie, wtedy jeszc szansa ze zapadniesz w gleboki sen i chrapanie cie nie obudzi.
drugie rozwiazanie - kupic zatyczki do uszu ;) a budzik ustawic w telefonie na wibracje ;)
Liziii
uwielbiam tu pisać
uwielbiam tu pisać

Miejscowość: Radom

Postprzez ssylwiaa » Śro Mar 03, 2010 4:48 pm

W naszym związku to ja (podobno) chrapie :) a mój gada przez sen :) ostatnio sprzedawał w nocy felgi do samochodu hihi.

Awatar użytkownika
ssylwiaa
prawie tu mieszkam:)

Postprzez kallisto » Śro Mar 03, 2010 5:00 pm

Ehhh, mój chrapie jak śpi i na plechach i na boku, żadne spraye nie pomagają, ale jest to wina skrzywionej przegrody nosowej, więc chrapanie może zlikwidować tylko operacja :(
Ja jestem osobą, która bardzo lubi spać i jeśli się nie wyśpię to jestem później zła cały dzień, dlatego tak to chrapanie mi przeszkadza. Na razie nie mieszkamy jeszcze razem, więc męczę się tylko w weekendy, ale nie wiem co zrobię jak już razem zamieszkamy.
A co do zatyczek do uszu to stosuję, przetestowałam już kilka rodzajów stoperów (silikonowe, piankowe, do samodzielnego formowania), ale w każdych jego chrapanie słyszę. Nie jest oczywiście takie głośne jak bez stoperów, jest trochę przytłumione, więc jak zasnę przed nim to jest szansa, że mnie nie obudzi :) Ale z reguły mam problemy z zasypianiem i bardzo lekki sen, więc mój ukochany zapada w sen przede mną lub coś budzi mnie w nocy no i mam wtedy noc z głowy :)

Awatar użytkownika
kallisto
często tu wpadam
często tu wpadam

Miejscowość: Wrocław

Postprzez Sallyan_86 » Śro Mar 03, 2010 6:17 pm

.
Ostatnio edytowany przez Sallyan_86, Pią Paź 08, 2010 7:34 pm, edytowano w sumie 1 raz
Sallyan_86

Miejscowość: --------------

Postprzez angelika » Śro Mar 03, 2010 10:54 pm

Ja ponoć sapię... :D  Mój kochany często mi zatyka nos i wtedy się budzę i jest już ok :cool:  Wrrr co do stoperków to z tego co słyszałam nie wolno ich zbyt często stosować...
angelika
często tu wpadam
często tu wpadam

Postprzez aernike » Czw Mar 04, 2010 7:54 am

Ja też mam przejścia z chrapaniem - luby rąbie nie do zniesienia, w sąsiednich pokojach ludzie się budzą :D Wszystko przez krzywą przegrodę, ale do operacji namawiam go tylko troszkę ;) A śpimy najczęściej odwróceni do siebie plecami, na samych brzegach łóżka :D Ale my takie wierciochy jesteśmy, więc to nam nie przeszkadza. Aha - a po ostrych popijawach luby jest wysyłany na kanapę, bo wtedy to już bezsenna noc gwarantowana :)

Awatar użytkownika
aernike

Postprzez paulinka25 » Czw Mar 04, 2010 7:58 am

Kaliisto mam to samo, też lubię spać a jak sie nie wyśpię to jestem zła. I też niestety długo zasypiam w przeciwieństwie do majego lubego który się kładzie i już śpi. A rapie tak głośno, że jest mnie w stanie obudzić z głębokiego snu. Może też się przyzwyczaję (chociaż przyzwyczajam się już 5 lat) i będzie to moja "melodia" usypiająca ;)
Awatar użytkownika
paulinka25
rozkręcam się
rozkręcam się

Postprzez myszka_miki » Czw Mar 04, 2010 12:39 pm

Aernike mój też jak popije to nieprzespana noc gwarantowana ;)
`Zjawił się jak huragan i porwał mnie, jak suchy liść...
Awatar użytkownika
myszka_miki
rozkręcam się
rozkręcam się

Postprzez kallisto » Pią Mar 05, 2010 11:35 am

paulinka25 jak fajnie, że ktoś rozumie mój ból ;)
Awatar użytkownika
kallisto
często tu wpadam
często tu wpadam

Postprzez dorocia_23 » Wto Mar 09, 2010 5:31 pm

Mój chrapie jak wypije...hihih na szczęscie jest to rzadkością
dorocia_23
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez Mikaa » Wto Mar 09, 2010 6:37 pm

Dobry temat dziewczyny bo u nas jak najbardziej na czasie,ehhhhhhh:(
Moj tak chrapie ze mnie juz glowa boli na maxa,nie wspominajac ze sie nie wysypiam!Masakra po prostu,nic mu nie pomaga-ciezki przypadek;)Ja juz nawet nie mowie,ze on chrapie tylko ze wyje,hehe.
I zazwyczaj konczy sie na tym ze wysylam go do salonu,ale czasami kiedy nie slyszy co do niego mowie ja musze sie przeniesc,zeby choc troszke pospac!
Mikaa

Miejscowość: Wroclaw

Postprzez marzenka84 » Nie Mar 14, 2010 4:50 pm

dorocia_23 napisał(a):
Mój chrapie jak wypije...hihih na szczęscie jest to rzadkością

hehe, skąd ja to znam, u nas identycznie

Awatar użytkownika
marzenka84

Postprzez bystra » Nie Mar 14, 2010 7:20 pm

Moj potrafi potwornie chrapac i jesli kuksance nie skutkuja to go budze udawanym megaglosnym chrapnieciem (polecam, wstaje do pionu momentalnie i w szoku) i eksmituje na bardzo niewygodna kanape do salonu. Wiem, ze to nie jego wina, ze chrapie, ale za jakie grzechy ja mam cierpiec na bezsennosc?! na tak dalekoidace poswiecenie nie jestem gotowa :)

Córeczka Aneczka 20.05.2010
bystra

Re: chrapanie ;/

Postprzez margolcia2167 » Pią Paź 08, 2010 8:47 am

mój narzeczony czasami chrapie, więc go szturcham łokciem i wtedy przestaje i nawet się nie budzi. gorsze od chrapania jest bekanie - wrrr...
margolcia2167

Miejscowość: małopolska

Postprzez nusiaczek20 » Pią Paź 08, 2010 9:18 am

Mój M. też chrapie, śmieje się z niego że tylko co przyłoży głowę do poduszki to już chrapie, czasem go nawet budzą własne dźwięki Ale jak faktycznie wypije to jest gorzej, ale jak go szturchnę to przestaje i się obraca na bok :)

Polecamy : Grupa muzyczna Extreme, Fotograf Grzegorz Wiernicki, Filmowanie Tomasz Miller, Kwiaciarnia Alma, Makijaż Anna Koch, Cukiernia Tortissima
Awatar użytkownika
nusiaczek20

Postprzez valhalla » Pią Paź 08, 2010 2:35 pm

mój chrapie tylko jak śpi na plecach. Za to gadanie przez sen nie jest uzależnione od żadnej konkretnej pozycji ;P

Dziękujemy i polecamy: Karczma u Michelle, Dj- Łukasz Basta, barman- Marcin Szuścik, fotograf- Łukasz Sulka, dekoracje kwiatowe- p. Viola, makijaż- Barbara Romer, fryzjer-Sylwia Larisz, salon sukien ślubnych Clarissa, cukiernia Godek, transport- Idenbus.
Awatar użytkownika
valhalla

Postprzez Nanu » Pią Paź 08, 2010 3:44 pm

A mój na szczęście nie chrapie :D A przynajmniej nigdy nie słyszałam by chrapał (chociaż tylko kilka razy spaliśmy w jednym pokoju) i nikt z jego rodziny nie mówił, by miał taką przypadłość. Okropnie się z tego cieszę, bo mój tata okropnie chrapie i ma bezdech nocny i nie da się z nim spać w jednym pokoju ;/
[U][URL=http://www.suwaczki.com/][IMG]http://www.suwaczki.com/tickers/zrp0egz2hq4twaep.png[/IMG][/URL]
[/U][URL=http://www.suwaczki.com/][IMG]http://www.suwaczki.com/tickers/9o2zs8fwswtx6z85.png[/IMG][/URL]
[IMG]http://www.suwaczki.com/tickers/km5s8u69blg6fbcp.png[/IMG]
[URL=http://www.suwaczki.com/][IMG]http://www.suwaczki.com/tickers/relg20mmflbnpltm.png[/IMG][/URL]
Awatar użytkownika
Nanu

Miejscowość: małopolska

Następna

Wróć do Wspólne mieszkanie

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

Przejdź do portalu >>