chrapanie ;/

blaski i cienie, gdzie mieszkać i jak urządzać

Re: chrapanie ;/

Postprzez dream_bride » Wto Mar 19, 2013 3:59 pm

Ja tez mialam ten problem, cale szczescie juz go rozwiazalismy :).
Nie sypialam po nocach, bo chrapanie mojego meza nie dawalo mi spac, nic nie pomagalo...
W koncu postanowilismy sprobowac specjalnej poduszki, nie pamietam niestety marki, i pomoglo!!!
Nie moglam w to uwierzyc, od tamtego czasu problem z chrapaniem minal :)
dream_bride
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez lotosik00 » Wto Mar 19, 2013 6:46 pm

mmm, poduszka powiadasz, muszę poczytać po necie. Może faktycznie to będzie zbawienny sposób. Dzięki za podsunięcie pomysłu
Awatar użytkownika
lotosik00
uwielbiam tu pisać
uwielbiam tu pisać

Miejscowość: Wałbrzych

Postprzez monikaj » Sob Mar 23, 2013 8:46 am

Na mojego męża żadne przekręcania się na bok, czy na brzuch nie działa. Próbowałam też świstania do ucha i nic. Nwet budzenie go nie ma większego sensu, bo on chwili zasypia i znów zaczyna chrapać. Ja jestem tak zdenerwowana, że w życiu nie zasnę przed nim. Na chrapanie kupiłam mu zatem spray i jest teraz w miarę ok. Mam nadzieję, że z czasem się nic nie zmieni.
monikaj
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez greta » Czw Maj 09, 2013 12:58 pm

Ja też bardzo długo męczyłam się z chrapaniem mojego narzeczonego, który później został już moim mężem Byłam niewyspana, rozdrażniona, zaczęło się nieciekawie dziać w naszym związku. Zaczęłam szukać sposobów walki z tym problemem i trafiłam na fajny lek na chrapanie, który jest pod postacią spayu. Okazało się, że tego typu leki można kupić bez recepty, dobrze nawilżają gardło i likwidują problem chrapania na praktycznie całą noc   Polecam spróbować.
greta
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez Lali » Śro Wrz 11, 2013 10:07 pm

a jaki to spray? może i ja wypróbuję?

Awatar użytkownika
Lali
kocham to forum? :)
kocham to forum? :)

Postprzez lotosik00 » Pon Wrz 16, 2013 10:21 am

spray nazywa się silence, niby działa ściągająco na ścianki gardła i faktycznie trochę działa, nie powiem, żeby był od razu cud, ale chłop mój chrapie zdecydowanie ciszej po tym.
Awatar użytkownika
lotosik00
uwielbiam tu pisać
uwielbiam tu pisać

Postprzez modo912 » Nie Gru 01, 2013 12:34 pm

tez muszę tego wypróbować bo kurcze nie mogę zasnąć ... i jeszcze to "przecież ja nie chrapie" hehe straszne
>

>
Awatar użytkownika
modo912
super gaduła
super gaduła

Postprzez panimonika » Pon Sty 20, 2014 7:26 pm

Mojemu mężczyźnie czasem zdarza się chrapać, ale na szczęście mam zbyt mocny sen, żeby mnie coś takiego obudziło. Zdradzę Wam, że to ja częściej chrapię! Szczególnie po bardzo ciężkim dniu. Mój narzeczony zawsze się ze mnie śmieje z tego powodu, ale na szczęście mu to nie przeszkadza :)
panimonika
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez asia548 » Wto Mar 11, 2014 1:15 pm

Muszę przyznać, że mi się zdarzy czasami chrapać, ale na szczęście mojemu lubemu to nie przeszkadza
asia548
często tu wpadam
często tu wpadam

Postprzez Andrzej744 » Pon Mar 02, 2015 2:55 pm

Po dłuższym czasie powinno się przywyknąć do chrapania :) Tylko pierwsze miesiące są uciążliwe :)
Andrzej744
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Miejscowość: Rzeszów

Postprzez lotosik00 » Śro Mar 04, 2015 12:23 am

Właśnie ja z usypianiem nie mam problemow, ale tak koło 4 nad ranem kiedy juz przechodzę w tryb czuwania sie wybudzam i koniec. Przewalam się z boku na bok do 7 denerwując się przy tym.
Awatar użytkownika
lotosik00
uwielbiam tu pisać
uwielbiam tu pisać

Postprzez margolcia29 » Wto Maj 26, 2015 2:59 pm

Mój na szczescie nie chrapie, ale nie wiem jakbym zniosla chrapanie bo mam lekki sen, chyba musiałby cos z tym zrobic:)
margolcia29
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez pannamigotka88 » Wto Cze 30, 2015 5:31 pm

Współczuję, na szczęście mój śpi jak dziecko, z tymże ciągle mi kołdrę zabiera co jest mocno irytujące.
[url=http://www.przewodnikmp.pl] [/url
pannamigotka88
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez beatrycka » Wto Gru 15, 2015 11:12 am

Mój narzeczony niestety trochę chrapie. Nawet zastanawiamy się czy nie pójść z tym do lekarza. Teraz ponoć robią specjalne zabiegi, dzięki którym już się nie chrapie... jestem ciekawa czy to w ogóle działa.
beatrycka
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez Penelopka » Czw Gru 17, 2015 1:28 pm

Mój też czasem chrapie, ale jak na razie nie wpływa to szczególnie na mój sen wiec pocieszam się taką myślą: http://domyslenia.com/65/Kobieta-w-lozku ;) Niemniej ustalilismy już, ze jeżeli problem będzie sie nasilał wybierzemy się do lekarza. Pamiętajcie dziewczyny, ze chrapanie to nie tylko uciążliwa dolegliwość, często jest jednym z objawów poważnych chorób. Nie mozna go ignorować.
Penelopka
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez tosiakowa » Pon Gru 05, 2016 5:52 pm

Cześć dziewczyny.
Nie wiem czy wiecie, że chrapanie może też być symptomem poważniejszych dolegliwości. Myślę, że warto męża czy partnera zabrać na badania żeby wykluczyć potencjalnie niebezpieczne czynniki. Nie chodzi o to, że straszę, po prostu chciałabym abyście byly świadome, Wy, a przez to Wasi partnerzy. Ja używałam czegoś w tym rodzaju https://www.doz.pl/apteka/k1039-Zatyczk ... u_stoppery ale na dłuższą mętę to nie działało. Po pierwsze - nie dawała mi spokoju myśl, że to może być niebezpieczne (chrapanie). Druga sprawa, to zawsze bałam się, że spóźnię się rano do pracy. :-) Wibracje w telefonie przy takich stoperach niewiele tu pomogą
tosiakowa
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Poprzednia

Wróć do Wspólne mieszkanie

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości

Przejdź do portalu >>