WEDDMEDIA

zdjęcia ślubne, plenery, wideofilmowanie

WEDDMEDIA

Postprzez Dolchan » Sob Lut 27, 2010 9:13 pm

czy ktoś zamawiał usługe w tej firmie ? widziałam ich na targach, ale nie slyszałam o nich. :D  :D  :D
:)
Dolchan
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Miejscowość: Oława

Re: WEDDMEDIA

Postprzez patjak » Czw Cze 16, 2011 9:37 pm

Zadzwoń do video art studio, sprawdzeni, powodzenia:)!
patjak
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez malgo1989 » Pon Maj 19, 2014 9:36 pm

Hej.
Ja też się zastanawiam nad Weddmedia(kamera) i Weddphotography (foto), ale nikt z moich znajomych z nich jeszcze nie korzystał i opinii w necie nie ma. Może ktoś z Was korzystał z ich usług? Może jakiś Wasz  znajomy może coś a ich temat powiedzieć ?
malgo1989
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez Namarie » Pią Cze 27, 2014 3:27 pm

Odświeżę wątek. Ktoś miał z nimi styczność? :)
Awatar użytkownika
Namarie
lubię tu popisać
lubię tu popisać

Postprzez Anjee2206 » Pią Lip 18, 2014 7:42 pm

Dziewczyny!!!
Polecam z czystym sumieniem Weddmedia.  Kręcili u nas na weselu 14 czerwca:) Dokładnie miesiąc czekaliśmy na nasze filmy, są cudowne, videoclip i teledysk, który nam zrobili wzruszył wszystkim do łez, tak pięknie zmontowane, pełen profesjonalizm. Tak samo film, pomysłowy, oddaje w pełni tak jak było na weselu, łzy leciały ze wzruszenia i ze śmiechu:)

Również współpraca z nimi na wielki plus. Mimo, że podpisaliśmy umowę przez internet, bo mieszkamy za granicą i mieliśmy ograniczony czas na jakiekolwiek spotkania, dostosowali się do naszego terminu.  profesjonalna  miła obsługa bardzo dobry sprzęt dało efekt taki jak sobie my wymarzyliśmy:) No my jesteśmy zachwyceni i już z tysiąc razy obejrzałam filmiki:)

Awatar użytkownika
Anjee2206
kocham to forum? :)

Miejscowość: okolice Wrocławia

Postprzez Lika » Pon Paź 13, 2014 7:35 pm

Podpisuję się pod słowami Anjee w 10000% :) My też niedawno odebraliśmy swój film - czekaliśmy troszkę dłużej niż 30 dni,no ale to też okres taki gorący ;)

Film jest niesamowicie zmontowany, niebanalny i przedewszystkim ogląda się go z ochotą od A do Z ! Jest obraz "na żywo" połączony ze wstawkami z podłożonym podkładem muzycznym, co sprawia,że film jest lekki i przyjemny. Nie za długi nie przesadny, no po prostu superrrr :) Bardzo sie cieszę, że ich wybrałam, bo nawet mój mąż - który jest przeciwnikiem filmów weselnych - jest baardzo zadowolony :)

Polecam Weddmedia z całego serca :)
Awatar użytkownika
Lika

Wróć do Fotografia i wideofilmowanie

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości

Przejdź do portalu >>