merz spezial czy inneov na włosy?? co lepsze?

jak dbamy o ciało, zabiegi i upiększanie

merz spezial czy inneov na włosy?? co lepsze?

Postprzez klaudynka » Wto Lut 09, 2010 4:54 pm

jak w temacie, nie wiem na ktore sie zecydowac, wlosy mam dlugie farbowane chce je wzmonic i w oogle walczyc do wesela :)
klaudynka
często tu wpadam
często tu wpadam

Postprzez Mikaa » Wto Lut 09, 2010 5:01 pm

Dla mnie merz special,a mialam i te i te:)
Mikaa
kocham to forum? :)

Miejscowość: Wroclaw

Postprzez M » Wto Lut 09, 2010 5:35 pm

Martitka ja się własnie zastanawialam nad inneov, czyli srednio??
M
prawie tu mieszkam:)
prawie tu mieszkam:)

Postprzez Mikaa » Wto Lut 09, 2010 5:41 pm

Hmm no dla mnie zadna rewelacja;)
Mikaa

Miejscowość: Wroclaw

Postprzez maarrta » Wto Lut 09, 2010 9:05 pm

u mnie zawsze merz special - zawsze pomagaja a te drugie ... srednie, nie zauwazylam efektu
jesli chodzi o wzmocnienie wlosow to polecam ampulki aminexil loreala - ona naprawde poprawiaja kondycje wlosow
[
Awatar użytkownika
maarrta
uwielbiam tu pisać
uwielbiam tu pisać

Postprzez adanieszka » Wto Lut 09, 2010 11:26 pm

merz special - tylko i wyłącznie :)
po innych nie widać za dużych efektów, a te naprawdę działają :)
* * Kocha się za nic. Nie istnieje żaden powód do miłości * *
Awatar użytkownika
adanieszka
często tu wpadam
często tu wpadam

Miejscowość: Wrocław

Postprzez BRIDE » Śro Lut 10, 2010 9:57 am

stosowałam merz'a ale nie zauważyłam efektów , włosy i paznokcie już bardziej mi się wzmocniły po naszej polskiej Skrzypo-Vicie.
za to włosy bardzo mi się wzmocniły po szamponie z apteki

KLORANE SZAMPON NA BAZIE CHININY I WITAMIN B

• Do włosów osłabionych i wypadających.
  • Wzmacnia włosy, zapobiega ich wypadaniu.

przestały wypadać , odzyskały blask , niestety szampon dosyć kosztowny bo 24-28zł.

image file name: 2ka73935f783.jpg

ogólnie polecam całą serie , bardzo dobre kosmetyki , do suchych , przemęczonych włosow plecam Klorane regeneracja i energia balsam z olejem z norek

Aha z tej firmy tez są tabletki
Quinoral - Klorane

2 x 30 szt./ok. 52 zł. Skład: kapsułka biała: olej z pestek dyni, drożdże selenowe, siarczan cynku, witaminy B3, E, B6, B2, B1, A, B8 (biotyna); kapsułka zielona: olej z pestek dyni, ekstrakt z rokietty, ekstrakt z quinoa, ekstrakt z chininy. Dawkowanie: 1 kaps. rano przez 3 miesiące; opakowanie wystarcza na miesiąc. Cena miesięcznej kuracji: ok. 52 zł. Uwagi: szczególnie korzystny do włosów wypadających, przetłuszczających się, z łupieżem; do wrażliwej skóry głowy. Umiarkowana cena, ciekawy skład.
BRIDE
super gaduła
super gaduła

Postprzez misia1 » Śro Lut 10, 2010 1:26 pm

przez lata wypróbowałam wiele tabletek "na włosy i paznokcie", żadnych pozytywnych efektów nie było (biorąc Skrzypo-vitę miałam nudności), z listy do wypróbowania został mi tylko Merz i Inneov, najpierw kupiłam Merz i to był strzał w 10-kę, Inneov juz nie musiałam kupować więc nie mam porównania, wczesniej włosy wychodziły mi dosłownie garściami, robiłam badania - wszystkie dobre, bałam się potwornie że zanim dożyję 30tki to zostanę łysa, no i stał się cud w tej chwili czesząc się kilka-kilkanaście włosków zostanie na szczotce, ale to raczej norma;

natomiast z paznokciami nadal walczę - po kilku latach nakładania żelu mam bardzo nędzne paznokcie,  jestem na etapie poszukiwania dobrej odżywki

misia1
rozkręcam się
rozkręcam się

Miejscowość: wrocław

Re: merz spezial czy inneov na włosy?? co lepsze?

Postprzez martatf9 » Wto Sie 27, 2013 8:43 pm

zdecydowanie merz spezial. moje włosy i paznokcie były w naprawde złym stanie, o skórze już nie wspomnę, bo była strasznie sucha. jestem w połowie drugiej buteleczki merza a zmiana jest diametralna. wczesniej bralam vitapil, tez niezly. Alemoim zdaniem merz z nich wszystkich jest najlepszy :)
martatf9
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Torrent Tracker

Postprzez RobertSt » Nie Mar 16, 2014 6:19 pm

Tylko my , tu i teraz , dystrybucja multitrekernye u003ca href="http://extrawar.ru/"u003e Nowości u003c / a u003e na tracker extrawar.ru można pobrać w ciągu kilku minut .
extrawar.ru
Awatar użytkownika
RobertSt
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Torrent Tracker

Postprzez RobertSt » Nie Mar 16, 2014 6:20 pm

Tylko my , tu i teraz , dystrybucja multitrekernye u003ca href="http://extrawar.ru/"u003e 2D/3D-kreativ u003c / au003e na extrawar.ru tracker można pobrać w ciągu kilku sekund .
extrawar.ru
Awatar użytkownika
RobertSt
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Torrent Tracker

Postprzez RobertSt » Nie Mar 16, 2014 6:21 pm

Tylko my , tu i teraz , multitrekernye dystrybucji u003ca href="http://extrawar.ru/"u003e karaoke u003c / au003e na extrawar.ru tracker można pobrać w ciągu kilku sekund .
extrawar.ru
Awatar użytkownika
RobertSt
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Torrent Tracker

Postprzez RobertSt » Nie Mar 16, 2014 6:21 pm

Tylko my , tu i teraz , href="http://extrawar.ru/"u003e dystrybucja multitrekernye u003ca seriale zagraniczne u003c / au003e na tracker extrawar.ru można pobrać w ciągu kilku sekund .
extrawar.ru
Awatar użytkownika
RobertSt
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Re: merz spezial czy inneov na włosy?? co lepsze?

Postprzez mireczka » Czw Mar 17, 2016 9:22 am

Hej, oprócz zbawiennych tabletek, warto przygotować napar z pokrzywy, który po wystudzeniu należy wetrzeć w skórę głowy. Ponadto picie herbaty z pokrzywy pomaga zwalczyć stres, który niestety często występuje w gorączce przygotowań ślubnych. Poza tym pokrzywa dodaje energii, a teraz - w przededniu wiosny - szczególnie się przyda. Zastosowania tej rośliny są naprawdę zaskakujące, warto spróbować. Zajrzyjcie tu po więcej wspaniałych ziół http://sklep.ekoherba.pl/kategoria-produktu/ekologiczne-herbaty-ziolowe/ Pozdrawiam :)
mireczka
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Wróć do Sylwetka i ciało

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości

Przejdź do portalu >>