muzyka w kosciele

orkiestra, DJ, muzyka w kościele, oprawa muzyczna na przyjęciu weselnym, program artystyczny, pokazy sztucznych ogni, inne atrakcje

muzyka w kosciele

Postprzez Natalia » Pią Sie 20, 2004 2:25 pm

jakie macie preferencje jesli chodzi o muzyke w kosciele? chodzi mi o instrumenty, ktore beda najpiekniej brzmialy, a moze chor albo spiewaczka? :zabawa:
Awatar użytkownika
Natalia
świeżutko na forum
świeżutko na forum

koniecznie skrzypce!

Postprzez Helcia » Pią Sie 20, 2004 2:50 pm

czesc,
mysle ze skrzypce koniecznie, w ubieglym roku bylam na slubie znajomych i poryczalam sie jak glupia przy Ave Maria na skrzypce, efekt murowany  
:mur:
happy ten dzień...
Awatar użytkownika
Helcia
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Miejscowość: Wrocław

spiew

Postprzez Babe » Nie Sie 22, 2004 10:15 pm

spiew przede wszystkim! jezlei tylko organista w miare trafia w klawisze, warto zaprosic spiewaczke o anielskim glosie, we Wroclawiu jest to np. Monika Gruszczynska, solistka operetki, profesjonalna, mila, mloda i zyczliwa.
Spiewala ostatnio w kosciele Garnizonowym na slubie mojej przyjaciolki, specjalnie dowiedzialam sie kto to bo ponad polowa gosci byla zachwycona i wzruszona, trudno to opisac, po prostu sprawdzcie, tel do niej 502 025 129.
:aniolek:
Babe

Oprawa uroczystości ślubnej

Postprzez TS MUSIC » Wto Wrz 07, 2004 1:39 pm

Polecam kwintet Wrocław Brass z Filharmonii Wrocławskiej, nic lepszego nie słyszałem na ślubie efekt murowany, posłuchać można na roboczej stronie TS MUSIC www.raf.dw.pl/tsmusic . Bliższe informacje 501028385 Tomasz Szwecki.
TS MUSIC

Postprzez Gość » Pon Wrz 13, 2004 1:48 pm

Witam,

mialam ślub 4 września w Kosciele Uniwersyteckim we Wrocławiu,  polecam kwartet smyczkowy La Primavera - wszyscy byli zachwyceni i wzruszeni, przy Ave Maria  plakali podobno wszyscy , dziewczyny pieknie graja,a ponadto maja bardzo ladne stylowe ubrania co dopelnia calosci, a co najwazniejsze sa sympatyczne  i profesjonalnie podchodza do kazdego zlecenia!

Ania, mloda mezatka :-)
Gość

Postprzez claire » Pon Wrz 20, 2004 12:03 am

Śpiew!!!
to najpiękniejsza muzyka duszy i serca!
i nie ma chyba człowieka, który nie wzruszy się słuchając śpiewanego z uczuciem "AVE MARIA"!
polecam młodą śpiewaczkę - profesjonalistka w każdym calu! odpowie na każde pytanie, doradzi... a przede wszystkim zaśpiewa przepięknie:
claire

Postprzez roma » Śro Wrz 29, 2004 5:19 pm

Przylaczam sie do grona zwolennikow pieknej muzyki w kosciele, w naszym wypadku byla to rowniez Pani Monika Gruszczynska, babcie i rodzice polpalaki sie ze wzruszenia, nawet mnie w pewnym momencie lekko zakrecilo.
Goscie byli oczarowani, choc nie wiedzieli komu to zawdzieczaja.
Moze wiec na lamach tego forum wyrazic tej artystce, choc to przeciez dla niej chaltura, swoje uznanie i wdziecznosc.
szczesliwa mezatka
Awatar użytkownika
roma
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Miejscowość: Dolny Slask

Postprzez Gość » Czw Lis 04, 2004 12:34 pm

My mieliśmy ślub w Kościele Garnizonowym u nas także śpiewała Monika Gruszczyńska......cudowna jest, pełen profesjonalizm, goście byli wzruszeni....niezapomniane uczucie....
Dziękujemy Moniko.....Gosia i Paweł
Gość

Postprzez Baśka » Śro Gru 01, 2004 1:09 pm

Czy mozecie mi podac ile kosztuje spiew solistki, ile skrzypce a ile inna oprawa muzyczna w kosciele? Dziekuje  :D
Baśka

Postprzez Helcia » Nie Sty 09, 2005 5:44 pm

hej, trzeba liczyc sie najczesciej z kosztem 150-250 zl, ale warto  :tecza:
happy ten dzień...
Awatar użytkownika
Helcia
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Miejscowość: Wrocław

Postprzez El_wira » Pią Sty 14, 2005 3:54 pm

faktycznie oprawa muzyvzna w kosciele to wazny element calosci, wystarczy obejrzec film wylaczajac dzwiek i juz czuc roznice  cancan
El_wira

Postprzez Gość » Pon Lut 07, 2005 10:34 am

A może ktos ma namiary na p. grudzczynska, skoro ja tak wszyscy chwalą. Bylabym wdzieczna.
Gość

Postprzez heja » Wto Lut 08, 2005 2:01 pm

heja

Postprzez ut.de » Czw Mar 31, 2005 5:09 am

A moze ktos mial doswiadczenia z meskim wokalem w trakcie slubu, mam na mysli soliste w kosciele?  :zabawa:
ut.de

Skrzypaczka

Postprzez Małgorzata » Sob Kwi 16, 2005 1:14 pm

:D Witam!
A ja jestem skrzypaczką która również oferuje upiększanie ceremonii ślubnej.
Jestem absolwentką Akademii Muzycznej - Wydziału Instrumentalnego.
Każdego zainteresowanego proszę o kontakt.
Tutaj sie nie reklamujemy, Admin
Dziękuję bardzo.Pozdrawiam!
Małgorzata
Małgorzata

Postprzez A_ja » Czw Kwi 28, 2005 8:05 pm

Witam cieplutko,
ja dolaczam sie do grona wielbicieli pani Gruszczynskiej, milo miec na slubie piekny glos i do tego znana osobe, ktora ma do tego duza kulture osobista i wdziek, choc faktem jest ze jesli jest schowana na chorze, to niestety nikt tego nie doceni.
Ale glos - szkolony jak trzeba i wszystkim lezka sie kreci  :mis:
A_ja_ja_a
Awatar użytkownika
A_ja
pierwsze kroki
pierwsze kroki

Miejscowość: wroclaw

Postprzez Niuta » Pią Lip 01, 2005 3:13 pm

U nas bedzie spiewala solistka pieknym sopranem,
mam nadzieje, ze wszystkim serca podejda do gardla ze wzruszenia.
W ub. roku bylismy na slubie z samym wiekowym organista, ktory dawal taki popis, ze goscie zamiast ze wzruszenia, pekali ze smiechu.
Najlepiej sprawdzcie w waszej paafii jak te sprawy stoja, bo pozniej juz nie jest do smiechu
:D
Niuta

Wróć do Muzyka i oprawa artystyczna ślubu i wesela

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości

Przejdź do portalu >>