marzenia

facetom wstęp WZBRONIONY; ploteczki i rozmowy na luzie, o pożyciu, radościach i problemach

marzenia

Postprzez gloriosa1 » Nie Gru 27, 2009 9:32 pm

hej dziewczyny to że marzenia się spełniają jestem żywym dowodem.To o czym marzyłam wszystko się spełniło ale oczywiście jak to w życiu bywa pojawiają sie nowe.Teraz chciałabym mieć ukończone kursy florystyczne choć pracuję w tym fachu już z jakieś 7lat i praktykę mam to brakuje mi "papierka" który jest niestety dość kosztowny no i przedewszystkim czas mi nie pozwala ale może kiedyś............... :D
Druga rzecz to może bardziej przyziemna chciałabym mieć zrobioną profesjonalną sesję zdjęciową taką z pazurem no ale odwaga mi nie pozwala jeste dość wstydliwa i nie wiem czy coś z tego będzie ale.......... .A jakie wy macie swoje marzenia takie swoje małe życznka takie siedzące tam gdzieś w was?
gloriosa1
uwielbiam tu pisać
uwielbiam tu pisać

Miejscowość: wlkp

Postprzez theli_85 » Nie Gru 27, 2009 11:18 pm

Hej! To może i ja opowiem... Pierwsze to pewnie takie jak większości z Was: własne lokum, wspaniały mąż, dzieciaki... Drugie to szkoła wizażu. Marzyłam od 7 lat, niestety poszłam na Politechnikę i na 4 roku znów powróciły, a teraz od lutego zapisuję się do szkoły :)
A trzecie, na którym mi najbardziej zależy... By mój narzeczony potrafił okazywać uczucia, by przy tym spontaniczny, nie bał się tego i by wszyscy widzieli, że ta miłość z niego emanuje, a nie tylko czasem ja gdzieś dostrzegę w dmowym zaciszu... Ciężko się żyje, mając świadomość, że chcesz komuś kogo kochasz oddać wszystko i jesteś w stanie poświęcić wszystko, a ta druga osoba nie czuje takiej samej potrzeby...

theli_85
super gaduła
super gaduła

Miejscowość: Wrocław/Glinianki

Postprzez niusia » Pon Gru 28, 2009 9:56 am

Wlasne lokum i wspanialego meza, ktory okazuje mi swoja milosc zawsze i wszedzie juz mam-to naprawde cudowny czlowiek, jak to mowia "ze swieca takiego szukac"!
A teraz marzenia...
Moim najwiekszym marzeniem jest dzieciatko, od zawsze o tym marzylam. A teraz kiedy to marzenie mogloby sie spelnic, jakos strasznie trudno o to-juz 7 cykl. Wiem, ze musze byc cierpliwa, ze czasem trzeba poczekac ale ja tak bardzo sie boje, ze nigdy nie przytule do serduszka wlasnej kruszynki, a przeciez tak tego pragne!
Martwie sie, bo marzenia czasem sie nie spelniaja...
Awatar użytkownika
niusia
często tu wpadam
często tu wpadam

Postprzez jasada » Pon Gru 28, 2009 7:41 pm

To i ja coś dodam od siebie. Własne mieszkanko i cudownego narzeczonego już mam. A o czym marze? O pięknym mieszkanku (juz po remoncie), wspaniałej rodzinie i abym mogła pracować w zawodzie a jestem rehabilitanktką. No i może o jakiejś szlaonej wyprawie we dwoje...
Awatar użytkownika
jasada
kocham to forum? :)

Miejscowość: wrocław

Postprzez gloriosa1 » Pon Gru 28, 2009 8:35 pm

hej niusia głowa do góry napewno się uda a nastąpi to pewnie w najmiej oczekiwanym momęcie tylko trzeba w to wierzyć  :D.
gloriosa1
uwielbiam tu pisać
uwielbiam tu pisać

Postprzez gloriosa1 » Pon Gru 28, 2009 8:45 pm

theli 85 co do facetów ta niektórzy tak mają powiem ci że mój mąż też nie jest zbyt wylewny.Na początku starałam się z tym walczyć ale nic z tego nie wyszło a ile można się kłócić a teraz tak jakby się nie" narzucam " ale powiem że rozmawialiśmy o tym ja nauczyłam się z tym żyć przyzwyczaiłam się do tego ale jak tylko mam okazję to korzystam także myślę jak porozmawiacie i wyjaśnicie sobie co dla kogo jest ważne napewno będzie lepiej pozdrawiam
gloriosa1
uwielbiam tu pisać
uwielbiam tu pisać

Postprzez angelika » Pon Gru 28, 2009 9:18 pm

gloriosa1- jeśli w końcu się przełamiesz  to mogę Ci polecić pewną dziewczynę , która robi świetne sesje zdjęciowe( masz około 50 zdjęć, ubierają Cię, malują, czeszą itd. za około 200pln) Takżę myślę, że warto poczuć się jak prawdziwy vip i wamp od czasu do czasu;) Z całego serca życzę Ci przełamania lodów;) Jeśli będziesz chciała, to na priv mogę Ci wysłać namiary i zobaczysz sobie na jej stronce trochę fotek.

niusia- myślę, że po prostu za bardzo chcesz maluszka i być może dlatego nie wychodzi;/ Kurcze tak jest często, że jak się nie chce to się ma, a jak się pragnie to za przeproszeniem dupa blada. Ja wierzę w siłę umysłu i w to, że nie zna on granic. Jeżeli czegoś się bardzo pragnie i nie wątpi się w to, że się w końcu to dotstanie, to spełni się marzenie.Pamiętaj, że wiara góry przynosi.

Ja mam marzenie, o którym tak naprawdę nikomu nie mówie...nie ze strachu, że się ono nie spełni...bo wiem, że w swoim czasie się spełni, ale muszę jeszcze trochę poczekać...Wydaje się ono nierealne i nieosiągalne, ale pocieszam się , że zawsze jak czegoś mocno pragnęłam, to prędzej czy później to się spełniało :) Powiem Wam, że będę wielką szczęściarą i podziele się z Wami jak  już dostanę ,,to "czego pragnę;)

Dziewczyny które pisały, że marzą o zrobieniu szkoły ( kursu) trzymam za Was kciuki i daję kopniaka, abyście jak najszybciej realizowały się i rozwijały:) Żebyście nigdy nie miały poczucia, że nie zrobiłyście czegoś ważnego w życiu;) Kobieta musi być niezależna...musi znać swoją wartość i czuć się spełniona;)

Polecam Wszystkim marzycielkom książkę ,,Sekret. Prawo przyciągania", albo film, który można obejrzeć na you tube o tym samym tytule. Trochę się rozpisałam;/
angelika
często tu wpadam
często tu wpadam

Postprzez tirin__tirin » Wto Gru 29, 2009 8:45 am

Kurcze dziewczyny pieknie piszecie o tych swoich marzeniach. Za wszytskie trzymam kciuki by ich marzenia sie spelnily. Ja mam wiele marzen malutkich i duzych. Waznych i wazniejszych. Do tych najwazniejszych moge zaliczyc dwa:
* pracy dla mnie i dla meza - takiej prawidziwej w ktorej moglibysmy sie spelniac.
*dziecka - niestety przy obecnej sytuacji zmuszeni bylismy odlozyc starania na jakis czas ;(
Mysle, ze wiele problemow sie roziwaze jak  dostaniemy prace. Moze w koncu i u nas sloneczko zaswieci.
Aha zeby nie bylo ja pracuje, ale za 1000 zlotych z dwoma dyplomami i dwa lata na tym samym stanowiku to chyba troche malo. Nie ukrywam, ze chcialbym wiecej.
Domek mamy, ale nie mamy pieniazkow by sie do niego wprowadzic, bo niestety nie stac nas na jego wykonczenie. Tak wiec w naszym wypadku pieniadze by duzo pomogly. Nie lubie byc uzalezniona od pieniadzy grrrr.
Gloriosa - rowneiz moge podac namiary na osoby wykonujace sesje.
Niusia - podobnie marzymy.
tirin__tirin

Postprzez anx » Wto Gru 29, 2009 10:10 am

No to oby w tym roku wszystkie nasze marzenia się spełniły- tego możemy sobie życzyć :):)
Ja również mam wiele marzeń, jedne bardziej realne, drugie mniej. Pierwsze najważniejsze chciałabym mieć tyle pieniążków aby zrobić małe schronisko dla psiaków i kociaków. Zwierzęta są moją ogromną miłością. Może kiedyś się uda...
Drugie bardziej przyziemne, podobne do Waszych: wybudować przytulny domek i mieć fajne dzieciaki.
Ale tak jak piszesz tirintirin- wszystko uzależnione od kasy- więc najważniejsze- muszę znaleźć po studiach super płatną pracę. I bardzo bym się cieszyła jak bym robiła to czego się uczę na studiach- napewno czyłabym się spełniona. Szczerze w to wierzę i uparcie będę dążyła do tego (choć już powoli czynię odpowiednie kroki:)), choćby po trupach do celu :D
Mam nadzieję dziewczyny, że Wasze marzenia się spełnią, ale najważniejsza jest chyba wiara i wyznaczenie sobie pewnych celów. Tirintirin, to że macie dom to już więcej jak połowa sukcesu, myślę, że szybciutko się u Was wszystko ułoży :)
Awatar użytkownika
anx

Miejscowość: Wrocław

Postprzez tirin__tirin » Wto Gru 29, 2009 1:55 pm

anx napisał(a):
Tirintirin, to że macie dom to już więcej jak połowa sukcesu, myślę, że szybciutko się u Was wszystko ułoży :)
Tak wiem wiem, dlatego az tak bardzo nie marudze. W sumie to mamy czas jeszcze na dorobienie sie ;). Chcialoby sie na juz, no ale niestety nie kazdy moze miec to czego chce. Mamy domek, konczymy go i co najwazniejsze nie mamy zadnych kredytow tak wiec nie jest najgorzej. Marzy nam sie super praca, bo mam dosc bycia na garnuszku mojej mamy.
tirin__tirin

Postprzez Hella » Nie Sty 03, 2010 6:01 pm

Tirintintin - głowa do góry - macie domek, to już duuużo [choć wiem że na razie to nie grzeje..] i nie macie żadnych kredytów. To super. :) My podnajmujemy małe mieszkanko i nie wiem już jak długo będziemy tam mieszkać i kiedy trzeba się będzie ratować moją Mamą.. A na kredyt na razie nie ma co marzyć. Zatem mogę się przyłączyć do listy Twoich marzeń - domek, dzieci i może nie zaraz super, ale dobra praca :)  Oby do przodu!

Ty przed Tobą świat, za Tobą ja,
a za mną już nikt...
Awatar użytkownika
Hella

Postprzez Hella » Nie Sty 03, 2010 6:03 pm

Aaa.. Dziewuszki - podeślecie namiary na te sesje? Czy ten koszt to rzeczywiście 200 czy raczej 2000??

Ty przed Tobą świat, za Tobą ja,
a za mną już nikt...
Awatar użytkownika
Hella

Postprzez angelika » Nie Sty 03, 2010 10:56 pm

Już wysyłam na priv ;) Ja sobie sesji nie robiłam, ale moja przyjaciółka tak;)  I na bank płaciła 200pln, jakieś 3 miesiące temu, więc wątpię, że cena podskoczyła, ale najlepiej napisz do tej pani fotograf maila;)
angelika
często tu wpadam
często tu wpadam

Postprzez Justyś » Pon Sty 04, 2010 1:51 pm

theli_85 napisał(a):Hej! To może i ja opowiem... Pierwsze to pewnie takie jak większości z Was: własne lokum, wspaniały mąż, dzieciaki... Drugie to szkoła wizażu. Marzyłam od 7 lat, niestety poszłam na Politechnikę i na 4 roku znów powróciły, a teraz od lutego zapisuję się do szkoły :)
A trzecie, na którym mi najbardziej zależy... By mój narzeczony potrafił okazywać uczucia, by przy tym spontaniczny, nie bał się tego i by wszyscy widzieli, że ta miłość z niego emanuje, a nie tylko czasem ja gdzieś dostrzegę w dmowym zaciszu... Ciężko się żyje, mając świadomość, że chcesz komuś kogo kochasz oddać wszystko i jesteś w stanie poświęcić wszystko, a ta druga osoba nie czuje takiej samej potrzeby...

Niestety mężczyźni już tak są stworzeni, że nie lubią się wysilać. Mój
tato jest takim typem. Po prostu w swoim rodzinnym domu nie miał od
kogo się tego nauczyć, ale widać moja mama nie jest aż tak wymagająca
bo nigdy na to nie narzekała i  jest z tatą już 25 lat a i zapowiada
się na kolejne 25:) Mój Mateusz też nie jest typem romantyka choć całe
życie myślałam, że mój mąż będzie pod tym względem przeciwieństwem do
mojego taty. Mój mężczyzna ma wile innych zalet które rekompensują mi
jego brak romantyzmu. Muszę jednak stwierdzić, że jego zwykłe "Kocham
Cię" za każdym razem mnie wzrusza bo wiem, że to jest szczere i
prawdziwe a jego częstotliwość sprawia, że ta zwykła deklaracja mi nie
spowszedniała i czuję, że jeszcze długo będzie brzmieć wyjątkowo:) Mam
nadzieję, że czujesz podobnie a jeśli tak bardzo Ci tego brak to życzę
Ci z całego serca aby Twoje marzenie się ziściło:)

pozdrawiam gorąco i trzymam kciuki!!!

Justyś
pierwsze kroki
pierwsze kroki

Postprzez Justyś » Pon Sty 04, 2010 2:01 pm

niusia napisał(a):Wlasne lokum i wspanialego meza, ktory okazuje mi swoja milosc zawsze i wszedzie juz mam-to naprawde cudowny czlowiek, jak to mowia "ze swieca takiego szukac"!
A teraz marzenia...
Moim najwiekszym marzeniem jest dzieciatko, od zawsze o tym marzylam. A teraz kiedy to marzenie mogloby sie spelnic, jakos strasznie trudno o to-juz 7 cykl. Wiem, ze musze byc cierpliwa, ze czasem trzeba poczekac ale ja tak bardzo sie boje, ze nigdy nie przytule do serduszka wlasnej kruszynki, a przeciez tak tego pragne!
Martwie sie, bo marzenia czasem sie nie spelniaja...

wierzę, w to że Ci się uda. Natura lubi płatać figle moja kuzynka starała się pół roku i zaszła w ciążę w najmniej oczekiwanym momencie, moja sąsiadka w wieku dwudziestu paru lat przeszła menopauzę i co rzecz jasna przestała jajeczkować, aż tu nagle na świat przyszła Haneczka, obecnie ma 6 m-cy i jest zdrowym i cudownym dzieciątkiem. Jak widzisz wszystko jest możliwe więc głowa do góry będzie dobrze!!

Justyś
pierwsze kroki
pierwsze kroki

Postprzez gloriosa1 » Śro Sty 06, 2010 1:49 pm

hej dziewczynki powiem wam że się wczytałam w te wasze pragnienia miło sie czyta i właściwie życzę Wam aby się wszystkie spełniły prędzej czy póżniej.Kurcze może się skuszę na te sesję ale powiem wam mam ogromne opory ale co tam jeden krok do przodu DAWAJCIE TE NAMIARY :D .A co do kursów to powiem że jeżdze na różne pokazy florystyczne a niedługo może się uda planujemy z mężem aby to on pojechał się szkolić to może przy okazji ja też coś liznę.Choć rzeczy praktycznych to właściwie nic nie potrzebuje twierdzę że znakomicie sama daję sobie radę ale papierek by się przydał.A co do innych marzeń to też mam tak oczywiście jak i wy mieć dzidzusia a jak w miarę pójdzie poród to nawet dwa tylko tak właściwie z tym musimy zaczekać bo jak pisałam mam '' swój interes'' no i podczas mojej nieobecności ktoś musiał by być więc na dzień dzisiejszy szukamy kogoś do pracy ale powiem wam nie ma lekko.Co do domku to mamy swoje mieszkanko w bloku po moich dziadkach 3 pokoje łazienka i kuchnia i garderoba,jesteśmy w trakcie remontu.Łazienka zrobiona kasa z wesela była więc coś udało się popchnąć tata położył płytki wykończył teraz pokoje.Garderoba zrobiona tylko meble do wstawienia.I teraz czekamy na jakiś przypływ gotówki aby coś popchnąć.Narazie mieszkamy z moimi rodzicami nikt nas nie wypędza i nie goni mieszkać mamy gdzie także powolutku do przodu :D
gloriosa1
uwielbiam tu pisać
uwielbiam tu pisać

Postprzez kociaczek » Wto Sty 12, 2010 9:12 pm

Heh... z marzeń tych "przyziemnych" - płaca adekwatna do pracy jaka wykonuję - gdybym zarabiała tyle ile powinnam, byłoby nas stać na spokojne wykończenie mieszkania i normalne życie mimo kredytu... teraz sobie radzimy... siłą woli, kombinowaniem i godzinami poszukiwań, wyrzeczeniami... a przecież to nasze najpiękniejsze lata - żal mi czasu i energii angażowanych w to, co konieczne...

z mniej przyziemnych - "zamieszkajmy pod wspólnym dachem, przed obcymi zamknijmy drzwi
                                    i posadźmy przed domem kwiaty, których nocą nie zerwie nikt;
                                    i przynieśmy suchego drzewa, żeby zimą nie było źle,
                                    parę jabłek... trochę chleba, co nam starcza na cały wiek...

przeczekajmy każdy kaprys losy zły,
                                    żeby potem żyć... normalnie żyć... "

z moich, własnych odjechanych - kolejnej pary zielonych kolczyków, kotka, a więc i braku uczulenia na sierść, kilograma czereśni i bardzo dużo czasu :)
Awatar użytkownika
kociaczek

Miejscowość: Wroclove

Postprzez anetka_b » Wto Sty 12, 2010 9:24 pm

To ja tez napiszę ....Z marzeń przyziemnych:
- powrót do Polski i zamieszkanie we własnym domku
- pomysl na własną firmę i założenie firmy, żeby być samym dla siebie Krzysztofem Jarzyną
- być w ciązy i zrobić super zajebistą sesję zdjęciową z brzuszkiem dla mojego kochanego mężą
- Zobaczyc Nowy York i Australię :)
- Kurs wizażu mi sie marzy :)
A z tych najbliższych to marzy mi się nowy zegarek i super wypasiona torebka i buty :)
anetka_b

Postprzez jamaica » Śro Sty 13, 2010 9:56 am

A mi się marzy, by żadne sprawy rodzinne już nie komplikowały nam planów ze ślubem ( bo ile można),
marzy mi się by się po prostu układało, firma własna również mi się marzy i wyposażyć do końca mieszkanie,
Z drobiazgów, to nowa torebka, i pierścionek swarovskiego w którym się ostatnio zakochałam :)
Awatar użytkownika
jamaica
prawie tu mieszkam:)
prawie tu mieszkam:)

Postprzez lucas307 » Wto Lut 09, 2010 12:08 pm

ja bym chciał mieć dwójkę dzieci ;p
lucas307
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Następna

Wróć do Między nami kobietami

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

Przejdź do portalu >>