marzenia

facetom wstęp WZBRONIONY; ploteczki i rozmowy na luzie, o pożyciu, radościach i problemach

Postprzez berbyll » Śro Lut 10, 2010 9:36 pm

:)
Ostatnio edytowany przez berbyll, Pon Sty 17, 2011 10:08 am, edytowano w sumie 1 raz

Awatar użytkownika
berbyll
kocham to forum? :)

Miejscowość: ...

Postprzez creme_brulee » Śro Lut 17, 2010 2:50 pm

ja zawsze marzylam o dziecku i spelnilo sie to duzo wczesniej niz przypuszczalam. samotne wychowywanie tworzy mase marzen :) w tym przede wszystkim: kochajacy facet u boku, rodzenstwo dla corki i normalne funkcjonowanie, a jestesmy po roku przemieszkanym w osrodku interwencyjnym, troche na doczepke ale jednak...

kochajacy facet jest, jego wsparcie, moje podejscie i starania rodziny lekko ustabilizowaly nam sytuacje, w planach- a nie w marzeniach- jest slub i druga dzidzia... co tworzy dalsze marzenia- zeby sytuacja materialna byla na tyle dobra zeby moj mezczyzna pragnal tak samo jak ja wiekszej ilosci dzieci...

moim marzeniem cale zycie bylo tez zostanie lekarzem- wyladowalam na biotechnologii na polibudzie, studia ciezkie i takie ocierajace sie o medycyne ale mysle ze jakbym jeszcze miala szanse... to bym jeszcze sprobowala...

Awatar użytkownika
creme_brulee
prawie tu mieszkam:)

Miejscowość: Breslau

Postprzez kallisto » Śro Lut 24, 2010 9:59 am

Moje aktualne marzenie jest dosyć prozaiczne :) Marzę żeby w końcu znaleźć jakąś fajną pracę. Już 4 miesiące siedzę w domu i nic, w tym czasie zostałam zaproszona tylko na jedną rozmowę, a na to stanowisko przyjęli i tak koleżankę kierowniczki :( Można się załamać. Po co mi były te wszystkie studia i kursy...

Awatar użytkownika
kallisto
często tu wpadam
często tu wpadam

Miejscowość: Wrocław

Postprzez angelika » Pią Lut 26, 2010 10:17 pm

[quote="kallisto"]<br>Moje aktualne marzenie jest dosyć prozaiczne :) Marzę żeby w końcu znaleźć jakąś fajną pracę. Już 4 miesiące siedzę w domu i nic, w tym czasie zostałam zaproszona tylko na jedną rozmowę, a na to stanowisko przyjęli i tak koleżankę kierowniczki :( Można się załamać. Po co mi były te wszystkie studia i kursy...<br><br><br>[/quk

kallisto - Twoje marzenie wcale nie jest prozaiczne! Ja wiem, co to znaczy stres związany z poszukiwaniem pracy...sama to przeszłam ( na szczęście dobrze się wszystko ułożyło, bo po 2 misiącach się do mnie odezwali)...Niestety u nas w kraju bez znajomości to ciężko o cokolwiek...No jednak trzymam kciuki, żeby w końcu się do Ciebie szczęście uśmiechnęło ;) I nie poddawaj się!
angelika
często tu wpadam
często tu wpadam

Postprzez angelika » Pią Lut 26, 2010 10:26 pm

aaaaaaa  zapomniałabym ;)
berbyll - nie dziwie Ci się, że trochę się boisz....Ja też zawsze sobie mówię, że mogę być tą pierwszą, mogę być tą ostatnią, ale nigdy nie jedną z wielu.... Mam jednak nadzieję, że jeśli ten Twój dostał solidną nauczkę, to już się historia nie powtórzy....
creme_brulee - trzymam kciuki...oby Ci się wszystko spełniło....i podziwiam Cię za siłę...bo samemu wychowywać dziecko, to mega wyzwanie...
angelika
często tu wpadam
często tu wpadam

Postprzez kallisto » Sob Lut 27, 2010 10:24 pm

angelika dzięki za słowa otuchy :) Mam nadzieję, że już wkrótce znajdę to swoje wymarzone zajęcie :)

Awatar użytkownika
kallisto
często tu wpadam
często tu wpadam

Postprzez writerka » Nie Kwi 04, 2010 9:25 pm

niusia napisał(a):A teraz marzenia...
Moim najwiekszym marzeniem jest dzieciatko, od zawsze o tym marzylam. A teraz kiedy to marzenie mogloby sie spelnic, jakos strasznie trudno o to-juz 7 cykl. Wiem, ze musze byc cierpliwa, ze czasem trzeba poczekac ale ja tak bardzo sie boje, ze nigdy nie przytule do serduszka wlasnej kruszynki, a przeciez tak tego pragne!
Martwie sie, bo marzenia czasem sie nie spelniaja...

Trzymam kciuki za Ciebie bo wiem jak to jest :( My staramy się już 3 lata i nic :( Powoli tracę nadzieję... No ale ponoć cuda się zdarzają...

A co do marzeń...hmmm...marzy mi się tylko jedno(nie licząc dzidziusia): żeby wreszcie zaczęło nam się układać bo póki co to mamy mnóstwo problemów i żadnych szans na poprawę... :(

Reszcie życzę powodzenia w dążeniu do spełnienia marzeń :)
<br>
<br><br>
Awatar użytkownika
writerka
super gaduła
super gaduła

Miejscowość: Wrocław/Nottingham

Postprzez iwonaryki » Czw Kwi 22, 2010 2:32 pm

Naszym największym marzeniem jest mieć własny dom niestety nie wiem czy kiedy kolwiek ono się ziści gdyż nie mamy niestety ani działki a ni na czym wybudować taki dom  :( jednak ciagle mam nadzieję ze kiedyś uda nam sie to marzenie spełnić :cool:

ღღღ Gdy opadam z braku sił , dajesz Mi skrzydła by się wzbić ღღღ .
Awatar użytkownika
iwonaryki
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Miejscowość: Ryki

Re: marzenia

Postprzez dabrowianka » Czw Sty 13, 2011 6:33 pm

Jak byłam młodsza, marzyłam o tym, żeby się zakochać tak na zawsze, z wzajemnością. Doczekałam się, mam cudownego męża, którego bardzo kocham a On kocha mnie bardziej :)  
Teraz mam inne marzenie - własne mieszkanie. Niby nie jest źle, moi teściowie są ok, ale są takie małe szczegóły, które chciałabym zmienić, a tego nie mogę, bo to nie nasze mieszkanie. Zawsze będzie tak, jak teściowie chcą, bo to Ich lokum. A jak mnie coś drażni, to tak bardzo uaktywnia się pragnienie własnego mieszkania, że aż mi się robi przykro. To marzenie nie prędko się spełni...
I dzidziusia też bym chciała, zresztą obydwoje byśmy chcieli, ale dopiero w nowym mieszkaniu...
dabrowianka
pierwsze kroki
pierwsze kroki

Miejscowość: Wrocław/Opole

Postprzez Erill » Czw Sty 13, 2011 9:08 pm

Ja tak czytam Wasze marzenia stwierdzam, ze chyba tu nie pasuje.
Nie marze o dziecku - ale to nie znaczy, ze nie chcemy miec dzieci, Chcemy ale nie jest to cos o czym marze.
Lokum.. no moze ale tez bardzo spokojnie i mocno oddalone sa te marzenia, ze kiedys wlasnym dom, taki z ogrodem.

Moje marzenia sa zwiazane z rzeczami coraz mniej ralnymi dla mnie..
Na przyklad zawsze, ale to zawsze chcialam byc pilotem samolotu. Nie rejsowego ale chociaz awionetki. Teraz im jestem starsza tym bardziej sie boje ryzyka z tym zwiazanego i to marzenie sie coraz bardziej oddala..
Drugim bylo nurkowanie ktore zawsze mi umykalo, a po pobycie w Egipice i snuringu wiem ze nadal jesto moim marzeniem ogladanie podwodnego swita na zywo a nie w teleiwzji lub batyskfie..

Z bardziej blizszych.. to rozwiniecie sie mojego biznesu tak zeby miec przynajmniej dwa zlecenia w miesiacu (4-5 to max), nowy ostrzet do pracy..
Skonczenie studiow bo wlasnie jestem na V roku i przechodze kryzys..
Powrot do Tajlandii i zobaczenie HongKongu..
[FONT=Century Gothic]"Langusta żywi się wyłącznie owocami morza.. lecz gdyby mogła.. jadłaby dżem.."[/FONT]
Awatar użytkownika
Erill
uwielbiam tu pisać
uwielbiam tu pisać

Miejscowość: Wroc.Love

Postprzez valhalla » Czw Sty 13, 2011 10:09 pm

ja myślę, że dziewczyny wpisywały tu raczej marzenia dotyczące stricte rodziny, małżeństwa. Bo prawda jest taka, że każda z nas ma całą masę marzeń podobnych Tobie, ja np. marzę o wycieczce do Peru i jeszcze paru innych "niecodziennych" rzeczach.

Dziękujemy i polecamy: Karczma u Michelle, Dj- Łukasz Basta, barman- Marcin Szuścik, fotograf- Łukasz Sulka, dekoracje kwiatowe- p. Viola, makijaż- Barbara Romer, fryzjer-Sylwia Larisz, salon sukien ślubnych Clarissa, cukiernia Godek, transport- Idenbus.
Awatar użytkownika
valhalla

Postprzez Erill » Pią Sty 14, 2011 9:12 am

Może byc..
mnie sie wydawalo, ze temat jest generalnie o marzeniach a nie o marzeniach zwiazanych z rodzina ;)
Ale moze takie u dziewczyn maja wlasnie priorytet :) A u mnie nie :)
jakos sie musimy roznic by byla roznorodnosc w swiecie :)
[FONT=Century Gothic]"Langusta żywi się wyłącznie owocami morza.. lecz gdyby mogła.. jadłaby dżem.."[/FONT]
Awatar użytkownika
Erill
uwielbiam tu pisać
uwielbiam tu pisać

Miejscowość: Wroc.Love

Postprzez dabrowianka » Pią Sty 14, 2011 6:51 pm

Erill, wow, zaskoczyło mnie marzenie o byciu pilotem samolotu, to i tak jesteś odważna, nawet jeśli teraz trochę się boisz.
Trzymam kciuki za rozwinięcie biznesu.
Sama też marzę, tak po cichu, żeby rozwinął się biznes, który mój mąż założył pod koniec zeszłego roku. Nikt nie mówił, że na początku będzie łatwo, ale powolutku, rozwiniemy skrzydła :)
dabrowianka
pierwsze kroki
pierwsze kroki

Miejscowość: Wrocław/Opole

Postprzez marlinka1 » Wto Sty 18, 2011 10:30 am

a ja marzę o tym by dożyć starości w zdrowiu i szczęściu otoczona kochającą się rodziną , chcę stworzyć ciepły dom pełen miłości , oczywiście też pragnę żeby nasza firma się rozwijała, żebym miała swój wymarzony kąt a nie 10 metrowy pokój kątem u mamy , a dzieci ....ah....cudo....ale najważniejsze w życiu jest zdrowie...
url=http://www.przewodnikmp.pl] [/url]
marlinka1

Miejscowość: wrocław

Postprzez Nanu » Wto Sty 18, 2011 10:39 am

marlinka1 napisał(a):ale najważniejsze w życiu jest zdrowie...

Zawsze jak to słyszę, to przypominają mi się słowa babci K. - co tam zdrowie. Najważniejsze by była pogoda ducha i rodzina. Bo wtedy nawet jak podupadniesz na zdrowiu, to masz rodzinę, która pomoże i cię wesprze. A gdy brak ci rodziny i humoru, to nawet przy najlepszym zdrowiu życie jest szare.
[U][URL=http://www.suwaczki.com/][IMG]http://www.suwaczki.com/tickers/zrp0egz2hq4twaep.png[/IMG][/URL]
[/U][URL=http://www.suwaczki.com/][IMG]http://www.suwaczki.com/tickers/9o2zs8fwswtx6z85.png[/IMG][/URL]
[IMG]http://www.suwaczki.com/tickers/km5s8u69blg6fbcp.png[/IMG]
[URL=http://www.suwaczki.com/][IMG]http://www.suwaczki.com/tickers/relg20mmflbnpltm.png[/IMG][/URL]
Awatar użytkownika
Nanu

Miejscowość: małopolska

Postprzez marlinka1 » Wto Sty 18, 2011 8:30 pm

też prawda...
url=http://www.przewodnikmp.pl] [/url]
marlinka1

Miejscowość: wrocław

Postprzez margolcia2167 » Śro Mar 30, 2011 5:30 pm

marzenia?? sporo ich :) ale z tych takich najbardziej przyziemnych to mówić płynniej po niemiecku i nauczyć się hiszpańskiego i kiedyś pojechać do hiszpanii.
margolcia2167

Miejscowość: małopolska

Postprzez ferrera » Pią Maj 23, 2014 8:35 am

Hmm...o czym marzę? Na razie staram się o niczym. Po prostu życie bez marzeń jest o wiele łatwiejsze i pozwala człowiekowi cieszyć się chwilą.
Ale tak skrycie to chciałabym mieć domek z ogródkiem, gromadkę dzieci i w końcu dowiedzieć się co chciałabym robić w życiu ;-)
ferrera
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Poprzednia

Wróć do Między nami kobietami

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości

Przejdź do portalu >>