życzenia bożonarodzeniowe

urodzinki, imieninki, narodziny forumkowych dzieci, prezenty okolicznościowe i niespodzianki

życzenia bożonarodzeniowe

Postprzez demetrios » Śro Gru 23, 2009 4:24 pm

Dziewczyny otwieram nowy wątek aby dotrzeć do każdej z Was :)

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia życzę Wam wielu radosnych przeżyć,spotkań z bliskimi, odpoczynku od trosk i wyzwań życia codziennego a  Nowy 2010 Rok niech będzie dla Was rokiem pomyślności, sukcesów oraz spełnienia najskrytszych marzeń.

image file name: 2ka2908c4c7c.jpg

Awatar użytkownika
demetrios
kocham to forum? :)

Miejscowość: okolice Krakowa

Postprzez eve » Śro Gru 23, 2009 6:04 pm

Ja dziekuje:) I wszystkim rowniez zycze przecudownych, rodzinnych, cieplych i radosnych Swiat, oraz wszelkiej pomyslnosci w Nowym Roku 2010!!!
Awatar użytkownika
eve

Miejscowość: wroclaw/londyn

Postprzez Mikaa » Śro Gru 23, 2009 7:24 pm

Ja tez dziekuje i zycze Wam wszystkim cieplych,radosnych,wspanialych Swiat i wszystkiego co najlepsze w Nowym Roku 2010!!:)
Mikaa

Miejscowość: Wroclaw

Postprzez angelika » Śro Gru 23, 2009 9:19 pm

Ja również życzę Wam wszystkim najpiękniejszych świąt w życiu:) Szczególnie tym forumowiczkom, które po raz pierwszy będą przygotowywać wigilię w nieco szerszym gronie ( np. z maluszkiem, bądź świeżo poślubionym mężulkiem) Ja już się nie mogę doczekać pierwszych świąt po ślubie w nowym domku;) jeszcze raz Wszystkiego Naj!!!
angelika
często tu wpadam
często tu wpadam

Postprzez ssylwiaa » Czw Gru 24, 2009 10:21 am

Również życzę zdrowych, spokojnych świąt spędzonych w rodzinnej atmosferze. Dużo szczęścia, spełnienia wszystkich marzeń no i duużo pomyślności w nowym 2010 roku w którym dla wielu z nas szykują się wielkie zmiany. Oby wszystko udało się tak jak sobie to zaplanowałyśmy.
Gorące buziaki :**

Awatar użytkownika
ssylwiaa
prawie tu mieszkam:)
prawie tu mieszkam:)

Postprzez elirena » Czw Gru 24, 2009 5:30 pm

Kochane dziewczyny!!!! Życzę Wam aby w te święta nie zabrakło Wam i Waszym bliskim miłości, radości i ciepła rodzinnego. Życzę spełnienia marzeń na każdy dzień świateczny i nowego roku. Radujmy się w tą piękną noc Bożego Narodzenia i czerpmy z niej wszystko co dla nas najlepsze na każdy dzień!

Awatar użytkownika
elirena
uwielbiam tu pisać
uwielbiam tu pisać

Wróć do Nasze święta

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości

Przejdź do portalu >>