Decorisus..

jak napisać, zaprojektować i wysłać ...

Decorisus..

Postprzez Mikaa » Śro Lis 18, 2009 2:02 pm

Dziewczyny czy ktoras zamawiala tam zaproszenia?Bo zamowilam tam zaproszenia i winietki ale bardzo kiepski jest z nimi kontakt i nie wiem czy to normalne czy nie?..
Mikaa
kocham to forum? :)

Miejscowość: Wroclaw

Postprzez zeberrka » Sob Gru 05, 2009 9:14 am

Ja zamawiałam tam zaproszenia. Wyszły naprawdę niesamowicie (zdjęcia w wątku o naszych zaproszeniach jakby ktoś chciał zobaczyć). Zrealizowani zamówienie nawet przed terminem. Fakt kontakt jest trudny, ale poza tym wszystko ok.
Awatar użytkownika
zeberrka
często tu wpadam
często tu wpadam

Miejscowość: Wrocław

Postprzez Dorotka » Pon Gru 28, 2009 8:44 pm

Też ich oferta mi się spodobała, ale czytałam komentarze na allegro i jest tam trochę negatywnych. Tak się zastanawiam czy jak się zamówi to można zapłacić przy odbiorze osobiście.... Wiem że salon mają przy Nowowiejskiej/Żeromskiego

Awatar użytkownika
Dorotka
uwielbiam tu pisać
uwielbiam tu pisać

Postprzez Kwiatek » Wto Gru 29, 2009 7:36 pm

Też widziałam ich ofertę i nawet wybrałam już zaproszenia :)) chciałabym jednak zobaczyć je na żywo i wybieram się do ich salonu, może jutro się uda :) Ktoś może już tam był??

Awatar użytkownika
Kwiatek
często tu wpadam
często tu wpadam

Postprzez Kwiatek » Pią Sty 01, 2010 10:39 am

Tak jak napisałam, byłam w Decoriusie zobaczyc nasze upolowane w necie zaproszenia :] I dobrze, że pojechaliśmy -na zdjęciach piękne, w rzeczywistości nas rozczarowały. Papier cieniutki, wykonanie też takie sobie :/

Awatar użytkownika
Kwiatek
często tu wpadam
często tu wpadam

Postprzez Mikaa » Pią Sty 01, 2010 1:12 pm

Kwiatek a mozesz wkleic,ktore to zaproszenia?
Mikaa

Postprzez wi. » Pią Sty 01, 2010 2:48 pm

powiem wam dziewczynki że przed ślubem oglądałam nie raz ich asortyment bo szukałam księgi gości (zakupiłam ja jednak w końcu przez allegro) i nic mnie nie urzekło. A co do negatywnych opinii o tej firmie to z ciekawości ostatnio wpisałam ich nazwę w wyszukiwarkę no i trzeba powiedzieć że na 10 opinii może jedna znajdzie się w miarę pozytywna. Nie wiem ale jak dla mnie to ta firma ma zbyt dużo niezadowolonych klientów i raczej nie ryzykowałabym z kupnem u nich czegokolwiek. Zwłaszcza zaproszeń ślubnych.

Ja wam z moje strony mogę bardzo polecić firmę która robiła nam zaproszenia. Zrobiły furorę bo były przepiękne (owszem swoje kosztowały bo po 5,70zł. za sztukę ale się opłacało) i wyglądały dokładnie tak jak chcieliśmy.

wi.

Postprzez Mikaa » Pią Sty 01, 2010 3:45 pm

A ja zaryzykowalam i zamowilam tam winietki,bo ladniejszych nigdzie nie znalazlam i o dziwo doszly w miare szybko i sa piekne!!Ale meczylam ich mailami i zaznaczalam ze zalezy mi na szybkiej i sprawnej realizacji.
Mikaa

Postprzez Kwiatek » Pią Sty 01, 2010 8:11 pm

to te zaproszenia:
"okładka" sprawia wrażenie w miarę sztywnej, ale w rzeczywistosci jest cienka jak papier śniadaniowy :/ cieszę się, że Twoje winietki sie udały :) oglądałam tez inne rzeczy i są ładne, jednak mnie zależałoby właśnie na tym wzorze i chyba zrobię je sama :/
image file name: 2k014c7fa676.jpg

Awatar użytkownika
Kwiatek
często tu wpadam
często tu wpadam

Postprzez WITKA2000 » Pon Sty 18, 2010 8:13 pm

Ja zamawiałam u nich podziękowania dla rodziców, poduszeczkę na obrączki i księgę życzeń i w sumie większych zastrzeżeń nie mam, zamówienie składałam z dziewczyną tam pracującą więc nie było żadnego problemu z tym, jedynie troszkę krzywy był napis na jednych podziękowaniach, poprawili i za kilka dni odebrałam w ich salonie :) podsumowując jestem zadowolona, ale radzę wam się przejechać tam do salonu bo dużo rzeczy wygląda inaczej niz na zdjęciu :)
WITKA2000
często tu wpadam
często tu wpadam

Postprzez lilka886 » Nie Maj 23, 2010 8:54 pm

Ja zamówiłam zaproszenia z karteczkami z prośba o kaskę  i księgę gości i jestem BARDZO zadowolona. Wyszło super!! Piękne zaproszenia i księga gości też cudo.

Długo się czeka na zamówienie ale jak dla  mnie warto. Zaproszenia już rozdane. Teraz czekam na potwierdzenia przybycia i zamawiam winietki:)

lilka886
super gaduła
super gaduła

Postprzez margo25 » Wto Maj 25, 2010 7:26 pm

ja zamówiłam księgę gości, ale jeszcze czekam :) mam nadzieję, że wszystko będzie idealne!
Awatar użytkownika
margo25
super gaduła
super gaduła

Miejscowość: B-c

Postprzez megan » Sob Maj 29, 2010 7:47 pm

To troszkę się naczekasz. Na Księgę Gości czekaliśmy prawie 2 miesiące i za każdym razem jak cudem się dodzwoniliśmy Pani mówiła że już wysłała i zdziwiona że nie doszła. Obiecywała w ramach przeprosin poduszeczkę na obrączki, kieliszki, świeczki i Bóg wie jeszcze co. W końcu pojechaliśmy do Wałbrzycha do tej "firmy" i okazało się ze to mała kanciapa w podziemiu, siedzi tam jedna baba która te wszystkie cuda skleja klejem, doszywa ręcznie koraliki i oczywiście nie odbiera telefonów. Pani była bardzo zdziwiona ze odnaleźliśmy siedzibę "firmy" i wezwała właścicielkę która przyjechała w obstawie pana Karka. Zażądaliśmy zwrotu pieniędzy i o dziwo od razu nam oddała. A cudowna księga w twardej dębowej oprawie okazała się zwykłą sklejką przewiązaną sznurkiem. Miałam za to dać 120 zł!!!!!!!!!!!!Szok. Ostatni raz wysyłam najpierw kasę nie widząc jak wygląda towar. Powodzenia
Awatar użytkownika
megan
super gaduła
super gaduła

Postprzez lilka886 » Sob Maj 29, 2010 10:18 pm

no to megan miałaś po prostu pecha. Nie wiem jak wygląda siedziba w Wałbrzychu, bo zamawiałam w biurze we Wrocławiu, gdzie można te wszystkie rzeczy obejrzeć.

lilka886
super gaduła
super gaduła

Postprzez margo25 » Nie Maj 30, 2010 12:35 pm

to się teraz porządnie zmartwiłam, bo na księgę wydałam 200 zł!! oby było wszystko w porządku...
Awatar użytkownika
margo25
super gaduła
super gaduła

Miejscowość: B-c

Postprzez katinka » Nie Maj 30, 2010 1:44 pm

kurcze strasznie mnie zdziwily wasze opinie, znam dwie pary ktore zamawialy tam zaproszenia i obie sa bardzo zadowolone  :) siedziba we wroclawiu wyglada pieknie, podobno naprawde rewelacyjne miejsce, ja tam nie bylam, ale to opinia mojej mamy, z tego co mi wlasnie mama powiedziala, to fakt troche sie czeka na te wszystkie drobiazgi czy zaproszenia bo maja strasznie duzo zamowien tak jej powiedziala pani w tym sklepie :)

Awatar użytkownika
katinka
super gaduła
super gaduła

Miejscowość: wrocław

Postprzez Mikaa » Nie Maj 30, 2010 1:49 pm

Ja tez raczej nie polecam tej firmy,fakt ze winietki dostalam ale nie takie jak chcialam!!Ale juz nie mam czasu na zmienianie tego itd.Nie ma porownania ze sprzedawcami np. z allegro,gdzie kupowalam zaproszenia,ksiege gosci,podziekowania dla rodzicow i jestem mega zadowolona:)
Mikaa

Postprzez megan » Pon Maj 31, 2010 7:56 pm

Może i teraz jest lepiej ja miałam taką a nie inną sytuację i to było prawie rok temu. Nigdy więcej nie skorzystam z usług tej firmy i tyle. Napisałam jak było ku przestrodze bo nie ja jedna dałam się tak zrobić. Można mieć piękne biuro We Wrocławiu ale jakość   usług chyba raczej została ta sama
Awatar użytkownika
megan
super gaduła
super gaduła

Re: Decorisus..

Postprzez ewelinka89 » Pon Mar 14, 2011 11:08 pm

To mnie przeraziłyście.. Byliśmy tam i podobały mi się ich zaproszenia. Ale zamówiliśmy i teraz pozostaje czekać..
ewelinka89
prawie tu mieszkam:)
prawie tu mieszkam:)

Re: Decorisus..

Postprzez Domina » Wto Mar 15, 2011 6:17 pm

Ewelinka, nie masz co się martwić. Ja zamawiałam zaproszenia w lutym - wszystko było ok. Zaproszenia są śliczne, wykonanie świetne... Więc nie denerwuj się, tylko spokojnie czekaj na zaproszenia :)
Domina
często tu wpadam
często tu wpadam

Następna

Wróć do Zaproszenia i podziękowania

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

Przejdź do portalu >>