Decorisus..

jak napisać, zaprojektować i wysłać ...

Re: Decorisus..

Postprzez Klaudia » Śro Paź 17, 2012 2:03 pm

Betty_boooo dzięki za informacje w sprawie kopert
Klaudia
kocham to forum? :)

Postprzez Justyś88 » Śro Lis 07, 2012 7:57 pm

Dziewczyny jak długo czekałyście na próbki zaproszeń?

Dziękujemy kwiaciarni Zielona Oliwka
Awatar użytkownika
Justyś88
prawie tu mieszkam:)

Postprzez madeline » Śro Lis 07, 2012 10:35 pm

Justyś88 napisał(a):Dziewczyny jak długo czekałyście na próbki zaproszeń?

Za pierwszym razem zamawiałam przez stronę i trwało to ok 10 dni roboczych, więc długo Za drugim razem nie było próbnych zaproszen(tych co  mnie interesowały..) , więc napisałam bezpośrednio na maila i poszło to baaardzo sprawnie!!! Chyba 3-4 dni robocze. Tak czy siak WARTO zamówić próbi i nawet poczekać dłużej , ponieważ pierwsze próbki które zamówiłam zdecydowanie nie spełniły naszych oczekiwań...
Awatar użytkownika
madeline

Miejscowość: Wrocław

Postprzez Klaudia » Śro Lis 07, 2012 10:43 pm

Justyś88 a jakie zaproszenia wybrałaś?
Klaudia

Postprzez madeline » Śro Lis 07, 2012 10:46 pm

Klaudia napisał(a):Justyś88 a jakie zaproszenia wybrałaś?

ja tez chcę wiedzieć !!!
Awatar użytkownika
madeline

Postprzez nat89 » Czw Lis 08, 2012 12:14 pm

Właśnie Justyś pochwal się jakie zaproszenia wybrałaś :D

Awatar użytkownika
nat89

Postprzez Justyś88 » Czw Lis 08, 2012 1:22 pm

Niestety jeszcze nic konkretnego,mam swoje typy ale muszę je omówić z narzeczonym.Zarządziłam ,że zrobimy to w ten weekend,zamówimy próbki i zdecydujemyJak tylko  wybierzemy to napiszę do których zawęziliśmy wybór.

Dziękujemy kwiaciarni Zielona Oliwka
Awatar użytkownika
Justyś88

Postprzez Klaudia » Czw Lis 08, 2012 2:45 pm

Koniecznie nam tu napisz
Klaudia

Postprzez justta83 » Pon Sty 21, 2013 3:46 pm

madeline napisał(a):Ja myślałam o decoricusie ale szczerze mówiąc po zaproszeniach próbnych które zamówiłam chyba zrezygnuję...Kolory zupełnie inne niż na stronie miał być ecru z łososiowym przyszedł jakiś żółty z kawowym...MASAKRA!!!! Chyba sama zacznę się bawić i przynajmniej będę wiedzieć co mam... Niestety chyba nie skorzystam z ich usług

Hej dziewczyny

Ja zamawiałam w decoricusie i jestem naprawdę zadowolona, to jest to czego szukałam a tych stron naprawdę trochę jest w necie. Nie zamawiałam próbek bo byłam osobiście w salonie we Wrocławiu, tyle tam tego że oczopląsu można było dostać nie wiadomo na co patrzeć bo to ładne i następne zaproszenie też ładne, no ale w końcu wybrałam to które najbardziej mi odpowiadało. A obsługa bez żadnych zastrzeżeń wszystko mi pani powiedziała jak się  zamawia i co mam do wyboru jakie kolory papieru i wstążek. Na zamówienie czekałam tak normalnie, w terminie i wszystko się zgadzało kolory takie jak chciałam

polecam Decorisus ja jestem naprawdę  zadowolona
justta83
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez madeline » Pon Sty 21, 2013 8:36 pm

justta83 napisał(a):
madeline napisał(a):Ja myślałam o decoricusie ale szczerze mówiąc po zaproszeniach próbnych które zamówiłam chyba zrezygnuję...Kolory zupełnie inne niż na stronie miał być ecru z łososiowym przyszedł jakiś żółty z kawowym...MASAKRA!!!! Chyba sama zacznę się bawić i przynajmniej będę wiedzieć co mam... Niestety chyba nie skorzystam z ich usług

Hej dziewczyny

Ja zamawiałam w decoricusie i jestem naprawdę zadowolona, to jest to czego szukałam a tych stron naprawdę trochę jest w necie. Nie zamawiałam próbek bo byłam osobiście w salonie we Wrocławiu, tyle tam tego że oczopląsu można było dostać nie wiadomo na co patrzeć bo to ładne i następne zaproszenie też ładne, no ale w końcu wybrałam to które najbardziej mi odpowiadało. A obsługa bez żadnych zastrzeżeń wszystko mi pani powiedziała jak się  zamawia i co mam do wyboru jakie kolory papieru i wstążek. Na zamówienie czekałam tak normalnie, w terminie i wszystko się zgadzało kolory takie jak chciałam

polecam Decorisus ja jestem naprawdę  zadowolona

z całym szcunkiem, ale to chyba reklama.. JA zamówiłam w końcu zaproszenia w decorisus metodą prób i bbłedów i teraz jestem zadowolona. Ale przyznam szczerze ,że w salonie jest mały wybór tego co tak na prawdę jest na stronie, więc kilka razy można się zracić...
Awatar użytkownika
madeline

Postprzez nat89 » Pon Sty 21, 2013 9:08 pm

justta83 napisał(a):A obsługa bez żadnych zastrzeżeń wszystko mi pani powiedziała jak się  zamawia i co mam do wyboru jakie kolory papieru i wstążek.

Ja co prawda też będę zamawiać zaproszenia z Decorisusa no ale niestety z postem justty83 zgodzić się nie mogę... A przede wszystkim z tą opinią na temat obsługi w salonie... Pani z salonu robi łaskę, że w ogóle obsługuje... Na każde nasze pytanie odpowiadała- "wszystko jest na stronie"... To po co mają sklep firmowy skoro wszystko jest na stronie? Także ja i narzeczony mieliśmy do obsługi ogromne zastrzeżenia. Gdyby nie fakt, że tylko od nich zaproszenia nam się podobają to na pewno pomyślelibyśmy o zmianie firmy...

Podobnie jak Madeline myślę, że to reklama...

Awatar użytkownika
nat89

Postprzez madeline » Pon Sty 21, 2013 9:11 pm

nat89 napisał(a):
justta83 napisał(a):A obsługa bez żadnych zastrzeżeń wszystko mi pani powiedziała jak się  zamawia i co mam do wyboru jakie kolory papieru i wstążek.

Ja co prawda też będę zamawiać zaproszenia z Decorisusa no ale niestety z postem justty83 zgodzić się nie mogę... A przede wszystkim z tą opinią na temat obsługi w salonie... Pani z salonu robi łaskę, że w ogóle obsługuje... Na każde nasze pytanie odpowiadała- "wszystko jest na stronie"... To po co mają sklep firmowy skoro wszystko jest na stronie? Także ja i narzeczony mieliśmy do obsługi ogromne zastrzeżenia. Gdyby nie fakt, że tylko od nich zaproszenia nam się podobają to na pewno pomyślelibyśmy o zmianie firmy...

Podobnie jak Madeline myślę, że to reklama...

co do obsługi mam takie same odczucia jak Ty Nat
Awatar użytkownika
madeline

Postprzez malwina_86 » Wto Sty 22, 2013 3:23 pm

Moja siostra jest po ASP, może uda mi się ją namówić na zrobienie zaproszeń i winietek Zawsze to parę groszy w kieszeni...
Awatar użytkownika
malwina_86
często tu wpadam
często tu wpadam

Postprzez madeline » Wto Sty 22, 2013 3:56 pm

malwina_86 napisał(a):Moja siostra jest po ASP, może uda mi się ją namówić na zrobienie zaproszeń i winietek Zawsze to parę groszy w kieszeni...

Malwina_86- jeśłi masz taką możliwość to dlaczego nie!!!
Awatar użytkownika
madeline

Postprzez nat89 » Wto Sty 22, 2013 4:05 pm

Dużo dziewczyn robi same zaproszenia, a jeszcze częściej same robią winietki. I wychodzą śliczne :) Ja niestety nie mam zdolności ani cierpliwości :P

Awatar użytkownika
nat89

Postprzez JoannaJulia » Pon Sty 28, 2013 12:09 pm

hej,

Chcę właśnie dzisiaj wspólnie z narzeczonym zrobić internetowe zamówienie zaproszeń. Co prawda chciałam to zrobić w salonie, ale zadzwonilam tam dzisiaj i dowiedziałam się, że taka możliwość jest tylko przez internet - to po cholerę otwierają salon firmowy??? Pani, z którą rozmawiałam robiła mi łaskę, że w ogóle odpowiada na moje pytania.... Cóż, jeszcze się doczekam faktury za fakt odbycia z nią rozmowy ... W kazdym razie będę musiała stawić dzisiaj czoła formularzowi internetowemu i tu chciałam sie spytać tych, które juz to robiły: miałyście z tym jakieś problemy/ ewentualne zastrzeżenia? Na co powinnam uważać? Bardzo się boję, że potem odeślą mi moje zamówienie z masą błędów :(:(:(
JoannaJulia
rozkręcam się
rozkręcam się

Postprzez madeline » Pon Sty 28, 2013 9:03 pm

JoannaJulia napisał(a):hej,

Chcę właśnie dzisiaj wspólnie z narzeczonym zrobić internetowe zamówienie zaproszeń. Co prawda chciałam to zrobić w salonie, ale zadzwonilam tam dzisiaj i dowiedziałam się, że taka możliwość jest tylko przez internet - to po cholerę otwierają salon firmowy??? Pani, z którą rozmawiałam robiła mi łaskę, że w ogóle odpowiada na moje pytania.... Cóż, jeszcze się doczekam faktury za fakt odbycia z nią rozmowy ... W kazdym razie będę musiała stawić dzisiaj czoła formularzowi internetowemu i tu chciałam sie spytać tych, które juz to robiły: miałyście z tym jakieś problemy/ ewentualne zastrzeżenia? Na co powinnam uważać? Bardzo się boję, że potem odeślą mi moje zamówienie z masą błędów :(:(:(

W salonie niestety nie ma możliwości zamawiania...a Panie też nie grzeszą uprzejmością Ja osobiście kontaktowałam się przez maila., Udało mi się tak, ponieważ nie było próbnych zaproszeń takich jak chciałam i najpierw zrobili mi próbne a później to już składałam zamówienie bezpośrednio...uważam ,że te formularze są do kitu..lepiej spróbuj zamówić przez maila kontaktując się na bierząco...

A co do decorisusa to znów się zawiodłam bo prosiłam ,żeby po ostatnim razie jak wysłano mi próbki zwykłym listem do skrzynki ,żeby wysłali piorytetem poleconym ...to nie!!!! Znów zapłaciłam 8 zl  i prosiłam o list polecony ....a wsyłali listem wartym 2 zl i rozdarta koperta w skrzynce Jestem tak wściekła ,że zaraz do nich piszę i niech mi oddają te 6 zl !!!!
Awatar użytkownika
madeline

Postprzez Mesca » Czw Lut 21, 2013 10:04 pm

A ja właśnie siadam do zamawiania. Mam nadzieję, że obędzie się bez niespodzianek! :)
Awatar użytkownika
Mesca
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez Monika79 » Wto Lut 26, 2013 2:10 pm

Witam,

Kurcze , troche sie zmartwilam tymi negatywnymi komentarzami .  My wlasnie zamowilismy u nich zaprosznia.Mam nadzieje ze wszystko bedzie ok.  Mieslismy robic sami ale niestety z czasem kiepsko.
No nic , trzeba teraz czekac.
Pozdrawiam.
Monika79
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez nat89 » Wto Lut 26, 2013 4:31 pm

Mesca i jak udało Ci się wszystko zamówić bez problemów? Jak już będziesz miała zaproszonka to koniecznie się nimi pochwal :)

Awatar użytkownika
nat89

PoprzedniaNastępna

Wróć do Zaproszenia i podziękowania

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości

Przejdź do portalu >>