Decorisus..

jak napisać, zaprojektować i wysłać ...

Re: Decorisus..

Postprzez koralik87 » Śro Kwi 24, 2013 12:29 pm

. ........
Ostatnio edytowany przez koralik87, Czw Maj 02, 2013 10:13 pm, edytowano w sumie 1 raz
Awatar użytkownika
koralik87
często tu wpadam
często tu wpadam

Miejscowość: Wielkopolska

Postprzez Monika79 » Czw Maj 02, 2013 12:00 pm

Witam Was,

Chcialam wam tylko dac znac, iz zamowione zaproszenia dostalismy tak jak sobie zyczylismy.
Serdecznie pozdrawiam
Monika
Monika79
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez Gosia123 » Czw Mar 20, 2014 8:20 pm

Ta firma to oszuści, zanim zdecydujecie się na zakup, popatrzcie na wszystkei negatywne opinie na forach na ich temat. Ja niestety nie wierzyłam, i się przejechałam - za miesiąc mamy datę ślubu, a do tej pory już dawno po terminie zaproszenia jeszcze nie przyszły, codziennie ściemniają, że już wysyłają, totalne chamstwo, prawdopodobnie skończy się rozprawą w sądzie. OSTRZEGAM PRZED DECORISUS. Mają ładne zaproszenia jakich nie ma gdzie indziej i to mnie skusiło. I mamy teraz bardzo duży problem bo od 1,5 miesiąca jak zaproszeń nie było tak nie ma, nic innego nam nie pozostaje jak szukanie na szybko jakichkolwiek zaproszeń gdzie indziej, które mogą być od ręki. Stanowczo odradzam, ponieważ taki stres przed ślubem jest kompletnie niepotrzebny. TO jest jakiś żart a nie poważna firma. Przed nami jeszcze długa droga i walka z nimi żeby odzyskać pieniądze. Chamstwo do tego stopnia, że na potrzebę chwili nagle zmieniają regulamin w sklepie, aby utrudnić klientowi walkę z nimi.
Gosia123
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez kitkat » Pią Kwi 25, 2014 1:43 pm

Ja bylam osobiscie we Wroclawiu, i obsluga tragiczna! Pani kompletnie nie byla zainteresowana nasza obecnoscia, sprawiala wrazenie, ze jej bardzo przeszkadzamy, wzroku od komputera nie mogla odkleic, zero pomocy.  Noralnie lata 80te! wynocha bo mi przeszkadzacie!
Pomimo tego stwierdzilam, naiwnie, nie czytajac zadnych opinii, ze zamowie online od nich, poniewaz spodobal mi sie jeden wzor i nie moglam znalezc nic ciekawego gdzie indziej.
czekam juz 3tygodnie, zadnego emaila z jakakolwiek informacja, od dnia kiedy wplynely pieniazki, cisza...
wyslalam zapytanie i czekam na odpowiedz, ale termin realizacji to jest zart i nie bede nic od nich juz zamawiala.
Nie polecam,
ale jak mozecie jakas firme polecic, to poprosze!
dziekuje!
kitkat
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez szlon » Wto Maj 13, 2014 10:24 am

Witajcie!
Czy któras z Was moglaby mi podac dokladny czas oczekiwaia na realizacje zamowienia?
Ja zlozylam swoje zamowienie 12 kwietnia.
Do dzisiaj ich nie otrzymalam. W zeszlym tyg odpisano mi laskawie ze wysylka planowana jest na 12stego, wczoraj pisalam tam i dzownilam i sie okazalo ze w systemie maja wpisane ze wysylka max do 20stego maja...
zaluje ze wczesniej nie poczytalam opinii na temat tej "firmy""..

pozdrawiam,
szlon
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez toniwed » Wto Paź 28, 2014 10:13 am

Czasem potrafią strasznie człowiekowi namieszać
toniwed
lubię tu popisać
lubię tu popisać

Poprzednia

Wróć do Zaproszenia i podziękowania

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

Przejdź do portalu >>