Ksiegi wpisow?

jak napisać, zaprojektować i wysłać ...

Re: Ksiegi wpisow?

Postprzez wiedzma_wroclawska » Nie Mar 18, 2012 9:51 pm

Żeby nie zaśmiecać wątku PM 2012 obiecałam, że zdjęcia z pierwszej fazy przygotowań księgi i albumu wkleję tu:

Etap pierwszy - ozdabianie pierdółek, malowanie itd. Część jest do księgi gości, część do albumu na zdjęcia :D

Awatar użytkownika
wiedzma_wroclawska
kocham to forum? :)

Miejscowość: Wrocław

Postprzez Ritva » Nie Mar 18, 2012 9:54 pm

Jestem fanką smoków :D
"Mówi się, że prawdziwa sztuka obroni się sama.
Ale nie przede mną."

Awatar użytkownika
Ritva

Postprzez wiedzma_wroclawska » Nie Mar 18, 2012 9:57 pm

Hihi, my też ;) Mag i Wiedźma bez smoków? Któż to widział! ;)
Awatar użytkownika
wiedzma_wroclawska

Postprzez kathrin » Nie Mar 18, 2012 10:47 pm

Fajnie to wyglada Wiedzmo, mieliscie dzisiaj duzo zabawy widze :)
kathrin

Miejscowość: Wroclove

Postprzez wiedzma_wroclawska » Nie Mar 18, 2012 10:50 pm

Było fantastycznie :D W sumie to dopiero początek, bo na więcej nam czasu nie starczyło :D a jeszcze napis, jakieś aforyzmy, dowcipy ;)
Awatar użytkownika
wiedzma_wroclawska

Postprzez betalena » Pon Mar 19, 2012 12:10 am

Wiedźmo, jaką masz bazę? 20 kart 30x30cm czy grubszą?

Bo właśnie nie wiem, jak to zorganizować, bo najgrubsze bazy jakie widziałam mają 20 kart, a potrzebuję więcej. Mama kupiła mi bindownicę, ale papier jest strasznie drogi, dużo taniej wychodzi kupić bazę :P

have a sweet day
100% handmade
Awatar użytkownika
betalena

Miejscowość: LDN

Postprzez wiedzma_wroclawska » Pon Mar 19, 2012 12:12 am

Mam 2 bazy, każda 30x30, ale 10 kartek, więcej nie chcieliśmy.
Awatar użytkownika
wiedzma_wroclawska

Postprzez marika.trzebnica » Nie Cze 17, 2012 3:10 pm

Dziewczyny mam problem. U mnie też była księga pamiątkowa, z życzeniami i niestety okazało się, ze wpadła w ręce dzieci które ją popisały. Prawie na każdej stronie są gryzmoły, co robić, jechać i prosić każdego gościa o ponowne wpisanie do nowej księgi ? Nie wiem czy wypada, ale chyba lepiej teraz niż, za kilka lat, bo to już nie to samo. Nie wiem co robić, pomóżcie. Żadne zmazywanie nie wchodzi w rachubę :(
Awatar użytkownika
marika.trzebnica
rozkręcam się
rozkręcam się

Miejscowość: Trzebnica

Postprzez MorrigaN » Nie Cze 17, 2012 3:24 pm

Chyba bym zabiła te dzieci :/ I właśnie z takich powodów jestem przeciwna dzieciom na weselach. Nie wiem co Ci doradzić w tej sprawie, ja byłabym tak wściekła, że chyba kazałabym rodzicom tych dzieci się teraz martwić jak to naprawić :(

Cacko, za którym żądza chciwie goni, Straciło urok, gdy je mamy w dłoni...
[URL=http://www.przewodnikmp.pl]
[/URL]
Awatar użytkownika
MorrigaN

Miejscowość: Wrocław/Jaworzno

Postprzez marika.trzebnica » Nie Cze 17, 2012 3:34 pm

MorrigaN napisał(a):Chyba bym zabiła te dzieci :/ I właśnie z takich powodów jestem przeciwna dzieciom na weselach. Nie wiem co Ci doradzić w tej sprawie, ja byłabym tak wściekła, że chyba kazałabym rodzicom tych dzieci się teraz martwić jak to naprawić :(

Zabić nie zabiję. Był pomysł, żeby dać dzieciakom flamastry i dużo kolorowanek. Niestety znalazły sobie inną kolorowankę.
Tutaj też kolejna fajna rada, chyba warto zainwestować nawet te 300-500 pln w opiekunkę do dzieci, która przypilnuje a przy okazji je zabawi, zorganizuje dla nich zabawy. U mnie Vico miał dużo balonów z których robił zwierzaczki dla dzieci, ale po godzinie dzieci szukały czegoś innego.
Awatar użytkownika
marika.trzebnica
rozkręcam się
rozkręcam się

Postprzez MorrigaN » Nie Cze 17, 2012 3:39 pm

marika.trzebnica napisał(a): Był pomysł, żeby dać dzieciakom flamastry i dużo kolorowanek. Niestety znalazły sobie inną kolorowankę.

Mimo wszystko uważam, że rodzice powinni zwracać uwagę na to co robią ich dzieci. Gdyby tak robili to raczej nie pozwoliliby im z.abazgrać Księgi Gości :/

Cacko, za którym żądza chciwie goni, Straciło urok, gdy je mamy w dłoni...
[URL=http://www.przewodnikmp.pl]
[/URL]
Awatar użytkownika
MorrigaN

Miejscowość: Wrocław/Jaworzno

Postprzez wiedzma_wroclawska » Pon Cze 18, 2012 7:29 am

MorrigaN napisał(a):
marika.trzebnica napisał(a): Był pomysł, żeby dać dzieciakom flamastry i dużo kolorowanek. Niestety znalazły sobie inną kolorowankę.

Mimo wszystko uważam, że rodzice powinni zwracać uwagę na to co robią ich dzieci. Gdyby tak robili to raczej nie pozwoliliby im z.abazgrać Księgi Gości :/

Dokładnie, mam to samo zdanie. U mnie było dziecko na weselu, miało chrapkę na Księgę, ale jednak rozsądni rodzice mieli na nie oko i nie było problemu.. Współczuję marika tej sytuacji. Nie da się jakoś tego zamazać/zatuszować?
Awatar użytkownika
wiedzma_wroclawska

Postprzez marika.trzebnica » Nie Cze 24, 2012 2:30 pm

Dzięki dziewczyny za wsparcie.
Chyba się uda coś zrobić. Oddaliśmy ją do studia graficznego i tam nam powiedzieli, że jest metoda, żeby zeskanować każdą ze stron, na komputerze zaretuszować wpisy dzieci i wydrukować czyste wpisy gości. Nie będzie to oryginał ale chyba to jedyne rozwiązanie. Policzyli 15 pln od strony przy koło 60 stron robi się niezła sumka którą trzeba wliczyć w koszt wesela. Zawsze jakaś niespodzianka wypadnie.
Awatar użytkownika
marika.trzebnica
rozkręcam się
rozkręcam się

Postprzez Eurograv_pl » Wto Sie 14, 2012 2:31 pm

Niestety trzeba się z tym liczyć, dzieci są wszędzie i się ich nie upilnuje. Ale warto coś z tym zrobić bo to naprawdę świetna pamiątka.
Eurograv_pl
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez Justynak86 » Wto Sie 14, 2012 10:40 pm

My raczej nie planujemy takiej księgi wpisów.... Może to i jakaś pamiątka, ale myśle ze kartki od gości wystarcza ;) do dnia dzisiejszego mam kartki z komuni :) i czasem lubię sobie je wyciągnąć i poczytać ;)

Trzeba być podobnym, aby się zrozumieć i innym, aby się pokochać.                                          
                                                                 Eliza Orzeszkowa
Awatar użytkownika
Justynak86

Postprzez brzoskwinia » Czw Sie 23, 2012 2:03 pm

Podobnie jak Justynak86 nie chcemy miec księgi wpisów bo nie jest mi ona do niczego potrzebna. My nigdy nie wpisujemy się do takich książek, bo co tam mądrego napisać - wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia czy spełnienia marzeń, to takie sztampowe. Oczywiście nie neguję Waszych wyborów dziewczyny, jednak my zrezygnowaliśmy z wszystkich niepotrzebnych dodatków i udziwnień typu oklejanie butelkę, prezenty dla gości, ozdrabianie auta itp.  może dlatego też nie będzie u nas księgi, jednak muszę przyznać, że projekty które pokazałyście są na prawdę rewelacyjne :)
Awatar użytkownika
brzoskwinia

Miejscowość: Wrocław/Opole

Postprzez nat89 » Czw Sie 23, 2012 8:43 pm

My z moim A. też zrezygnowaliśmy z księgi. Głównym argumentem jest to, że praktycznie od każdego z gości dostaje się kartkę z życzeniami, więc dodatkowe życzenia w księdze nie są nam potrzebne :p

Awatar użytkownika
nat89

Postprzez brzoskwinia » Pią Sie 24, 2012 5:57 am

Nasi znajomi, oprócz tego, że mieli księgę, to wymyślili jeszcze dwa inne sposoby na "pamiątki z wesela"

1. sztaluga z płótnem, gdzie każdy z gości mógł coś namalować, napisać itp. Ciekawie to wyglądało, jednak efekt końcowy jest taki, że praktycznie nic na nim nie widać, bo tylu było chętnych, wygląda to torszkę tak jakby wpuszczono tam gromadkę dzieci :) Nigdy sie nie wpisujemy do książek pamiątkowych, jednak na płótnie pozostawiliśmy nasz "znak firmowy" :)

2. antyrama na której namalowane było lub wklejone (już nie pamiętam) drzewo. Chętni (nie było ich zbyt wielu) odbijali na nim swoje linie papilarne, nie wiem czy miały być one listkami czy autor miał coś innego na myśli, jednak nie wyglądało to fajnie. Zainteresowanie było mizerne, przyznasz szczerze, że nie widziałam efektu końcowego.
Awatar użytkownika
brzoskwinia

Miejscowość: Wrocław/Opole

Postprzez wiedzma_wroclawska » Pią Sie 24, 2012 7:26 am

nat89 napisał(a):My z moim A. też zrezygnowaliśmy z księgi. Głównym argumentem jest to, że praktycznie od każdego z gości dostaje się kartkę z życzeniami, więc dodatkowe życzenia w księdze nie są nam potrzebne :p

U nas wyszło tak, że w księdze nie było żadnych życzeń - goście zostawili ciekawe wpisy, jakieś wierszyki. Wyszło świetnie - zawsze jak otwieram tę księgę to mi się micha cieszy :D
Awatar użytkownika
wiedzma_wroclawska

Postprzez panna_monika » Pią Sie 24, 2012 8:27 am

my też rezygnujemy z księgi wpisów. Jak już zauważyła nat od każdego dostaniemy kartkę, więc nie widzę sensu, żeby drugi raz pisać to samo

Awatar użytkownika
panna_monika

Miejscowość: Silesia

PoprzedniaNastępna

Wróć do Zaproszenia i podziękowania

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

Przejdź do portalu >>