Villa Caprice, czyli wszystko co chciałybyśmy wiedzieć :)

organizacja, lokale, oczepiny, program wesela, podziękowania, menu, terminy

Re: Villa Caprice, czyli wszystko co chciałybyśmy wiedzieć :

Postprzez Martka245 » Wto Mar 19, 2013 10:08 am

ja bylam tam na weselu niecale 3 lata temu. Wystruj sali to nie moj gust ale kazdy woli co innego. Wesele bylo na okolo 70 osob tance odbywaly sie na sali gdzie sie jadlo a podset dla orkiesty ustawiony byl kolo wejscia. Ogolnie nie mam jakichs dobrych wpomnien co do tego wesela. Jedzenie czasem zdarzalo sie przyniesc zimne a i w smaku rewelacji nie bylo. Bardzo smakowalymi natomiast kluski slaskie :-) podobalo mi sie takze ze wodka podawana byla w kubelkach z lodem co wykorzystam tez na swoim weselu. Co mnie jeszcze zrazilo to to ze kelnerzy bardzo szybko zabierali talerze i wymieniali na nowe. Np zostawilam sobie kawalek tortu bo zawolali na dwor na pokaz sztucznych ogni a po powrocie juz tego kawalka nie bylo. Parkiet troszke sliski ale bez tragedi :-)

Martka245
kocham to forum? :)
kocham to forum? :)

Postprzez Harika » Czw Kwi 02, 2015 1:40 pm

Bylam na weselu w Villi Caprice jako gosc, o ile dobrze pamietam w styczniu 2010 r. Do tej pory bardzo mile wspominam to wesele. Sala zrobila na mnie bardzo pozytywne wrazenie, jest naprawde piekna. Tanczylo sie na tej samej sali, gdzie byly ustawione stoly (dlugie prostokatne) i nie pamietam, zeby bylo zbyt glosno, nie slizgalam sie tez. Para Mloda brala slub cywilny w patio :) Po prostu przepiekne miejsce na slub :) Jasno, gustownie przyozdobione. Jedyne co mogloby mi przeszkadzac to okrzyki dochodzace z kapieliska i widok ludzi kapiacych sie, szczegolnie jesli wesele jest w miesiacach letnich, ale z drugiej strony przyjecie zaczyna sie poznym po poludniem, kiedy juz ludzie opuszczaja kapielisko. Mialam tez okazje zobaczyc apartament dla nowozencow i bardzo mi sie on spodobal, uwazam, ze to naprawde mily pokoj dla pary mlodej + ladna lazienka :)

Kluski slaskie maja pycha!! Jest to potrawa, ktora zapamietalam na lata :)
Harika
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez pannamigotka88 » Czw Lip 02, 2015 5:33 pm

A czy ludzie co są na kąpielisku nie zaglądają do sali weselnej?
[url=http://www.przewodnikmp.pl] [/url
pannamigotka88
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez Harika » Śro Sie 26, 2015 5:06 pm

pannamigotka88 napisał(a):A czy ludzie co są na kąpielisku nie zaglądają do sali weselnej?

tego nie wiem, gdyz w Villi Caprice bylam na weselu w styczniu, gdy kapielisko bylo zamkniete, ale nie wydaje mi sie, by w ogole byla taka mozliwosc. Plaza kapieliska znajduje sie po drugiej stronie Morskiego Oka.

Ogolnie bylam na kilku weselach w samym Wroclawiu i uwazam, ze sala jest naprawde jedna z fajniejszych i chodzi tutaj o caloksztalt: wystroj, jedzenie, akustyka, patio itd.
Sama gdybyl zdecydowala sie na sale w miescie to bylaby to wlasnie Villa Caprice :)
Harika
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez marusiowa » Nie Lip 24, 2016 5:06 pm

Czy ktoś ostatnio mial wesele w Vilii Caprice? Jakie są opinie? :)
Marusiowa
marusiowa
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Miejscowość: Wrocław

Poprzednia

Wróć do Wesele

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości

Przejdź do portalu >>