Villa Caprice, czyli wszystko co chciałybyśmy wiedzieć :)

organizacja, lokale, oczepiny, program wesela, podziękowania, menu, terminy

Postprzez kociaczek » Pią Mar 19, 2010 1:10 pm

To tak:) Jak chwaliłam się gdzie indziej, kościół zmieniony na Uniwersytecki :)
Jeśli chodzi o jedzenie, to córka jednego z naszych kierowników brała ślub w lutym i nie przejedli :) Mówił, że pyszne, dużo, ale śledzi nie poleca - takie nijakie ponoć były... to takie info dla wielbicieli śledzi ;)

elfina - ja się wybieram i wybrać nie mogę, a mam dopytać o to, czy mamy jakiś wpływ na dekorację - czy możemy sobie wybrać kwiaty, albo chociaż ich kolor, etc... Jak się sprężę, to możemy się w poniedziałek w drzwiach Villi minąć :)
Awatar użytkownika
kociaczek
kocham to forum? :)

Miejscowość: Wroclove

Postprzez elfina01 » Pon Mar 22, 2010 10:13 pm

Jeżeli chodzi o porcje, to dowiedziałam się, że przy menu nr 2 są dwia kawałki mięsa na osobę. Co do reszty to Pan Darek twierdził, że na pewno starczy i że nie liczą dokładnie ile na kogo wypada. Ale słyszałam od koleżanek, które były na weselu jako goście, że naprawdę wszystkiego jest dużo, więc się specjalnie nie martwię :)
O wystrój nie pytałam niestety, wyleciało mi to z głowy.
elfina01
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez foczkoludek » Pon Mar 22, 2010 10:52 pm

Hmmm.. no ja też byłam zainteresowana menu nr 2 i właśnie takie informacje jak podałam otrzymałam od p.Darka.. więc już nie wiem sama..
foczkoludek
prawie tu mieszkam:)

Postprzez elfina01 » Wto Mar 23, 2010 10:28 am

Może doszedł do wniosku, że za dużo jedzenia zostaje? W reszłym roku w tym menu był makaron penne i zapytałam, czemu go teraz nie ma. Dowiedziałam się, że już za dużo zostawało jedzenia, dlatego to zlikwidowali. Może podobnie jest z tym mięsem...
elfina01
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez aernike » Wto Maj 11, 2010 11:43 am

Nie wiecie czasem czy w VC można mieć na weselu "niefakturowany" alkohol? Bo nie pamiętam dobrze, ale wydaje mi się, że w trakcie podpisywania umowy było hasło, że alkohol tylko z fakturą, na dowód jego oryginalności, a tymczasem mamy na oku pyszną cytrynówkę, której szkoda by było nie wykorzystać ;)

Awatar użytkownika
aernike

Miejscowość: Wrocław

Postprzez kociaczek » Wto Maj 11, 2010 12:03 pm

Chyba można, bo takiego zapisu w mojej umowie na 100% nie było...
Zresztą mój znajomy, który wydawał tam córkę za mąż pokazywał mi zdjęcia stołu myśliwskiego i to co było w beczułce eufemistycznie nazwał śliwowicą... nieeufemistycznie przepyszny bimber na śliwkach produkcji własnej :D
Awatar użytkownika
kociaczek

Postprzez aernike » Wto Maj 11, 2010 12:26 pm

No to dobrze by było... Bo cytrynówka jest taka pyszna, że jak jest na weselu to nikt nie chce wódki pić ;)

Awatar użytkownika
aernike

Postprzez kociaczek » Wto Maj 11, 2010 12:29 pm

Wiesz, ja w swojej nie mam, ale będę w czwartek w Villi to podpytam :)
Na razie dowiedziałam się, że można pomarudzić przy kwiatach w dekoracji stołów... no to będę marudziła :)
Awatar użytkownika
kociaczek

Postprzez aernike » Wto Maj 11, 2010 12:35 pm

oooo, no to czekaj, na pewno mam podchwytliwe pytania, których sama pewnie bym się wstydziła zadać ;) A nie, jednak nie mam, ale koniecznie daj znać o wszystkich możliwych ciekawostkach :)

Awatar użytkownika
aernike

Postprzez kociaczek » Wto Maj 11, 2010 12:50 pm

Jasne :) Jak coś to do czwartku masz czas na wymyślenie najbardziej podchwytliwego pytanie świata ;)
Awatar użytkownika
kociaczek

Postprzez aernike » Pią Maj 21, 2010 10:08 am

kociaczek - byłaś na tym spotkaniu? Udało sie podpytać w sprawach alkoholowych może? ;)

Awatar użytkownika
aernike

Postprzez kociaczek » Pią Maj 21, 2010 12:38 pm

byłam, byłam, ale... wiesz co, byłam z managerem umówiona, ale ze się spóźniliśmy, to miał już inne spotkanie i rozmawiałam z taką panią - blondynką. I generalnie ona powiedziała mi coś zupełnie innego niż manager, co więcej kiedy na chwilę do nas podszedł, to też zanegował co Pani powiedziała... Kołomyja informacyjna w pełni, więc o alkohol wolałam nie pytać jej, a zadzwonić za jakiś czas do niego.
Aha, sprawdziłam swoją umowę - nie mam takiego zapisu :)
Awatar użytkownika
kociaczek

Postprzez aernike » Pią Maj 21, 2010 12:56 pm

Oki, dzięki :) Zapisu to ja też nie mam, ale wychodzę z założenia, że jak dana kwestia w ogóle nie jest zapisana, to podlega ustnym ustaleniom, a z tego co piszesz może z tym być różnie... Pamiętaj koniecznie wypisywać tu najrozmaitsze drobiazgi, o których się dowiesz :D

Awatar użytkownika
aernike

Postprzez MadziaP » Wto Sie 03, 2010 6:10 pm

Byłam na weselu w Villa Caprice dwa razy, ostatnio w lipcu tego roku. Wszystko mi się podobało: miejsce, jedzenie, układ stołów, dekoracje, toalety, patio, obsługa, nie przeszkadzali mi nawet roznegliżowani plażowicze przy Morskim Oku, ale mam jedno "ale"
...
jest to piękne miejsce na organizacje wesel, ale nie w upały. Dwa klimatyzatory ustawione w jednym miejscu na sali nie rozwiązują problemu. Było tak duszno, tak parno, że większość osób wolała siedzieć na patio., pomijając sam fakt, ile jedzenia nie było ruszonego.

Ja widzę wesele w tym lokalu dla max 70 osób.

MadziaP
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez Mikaa » Wto Sie 03, 2010 6:48 pm

Dla max 70 osob??Tam od tylu dopiero mozna zrobic wesele;)
Mikaa

Miejscowość: Wroclaw

Postprzez MadziaP » Wto Sie 03, 2010 7:53 pm

Marikka serio ja widzę dla max 70 osób, wszystko zależy od tego jak goście lubią się bawić, jak mają być "tańce-przytulańce" to spokojnie więcej osób zmieści się na parkiecie, więc więcej widzę osób na weselu, ale przy skocznych piosenkach pary po prostu się o siebie "obijają".
Przy okazji podłogi :) to w ogóle nie jest śliska, tańczyło się super.
MadziaP
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez nażyczona » Wto Sie 03, 2010 10:20 pm

Ja byłam w Villi na weselu jako gość już 2 razy i byłam zachwycona. Gdyby nie to, że nie pomieści moich gości to bez wahania bym się na nią decydowała.
Dziękujemy i gorąco polecamy:
Monika & Emil Pośpieszni, mmfilms, Lady Stars, Karczma Miłocin, Agencja AMP, Fantasmagoria, Flossman, p. Maria Janiak

nażyczona

Postprzez kociaczek » Śro Sie 04, 2010 7:23 am

MadziaP masz rację, ze 70 osób, jeśli wszystko na jednej sali. Jeśli robisz wesele w układzie jemy na sali, tańczymy na patio, to od 70 zaczyna się zabawa :)
Co do temperatury - byłam na sali w największy upał, wg. pogodynki najcieplejszy dzień tego lata - i na Sali zmarzłam :D Fakt, że nie było jeszcze ludzi, ale znajoma, która wtedy wesele robiła, mówiła, że zimno nie było, ale wystarczająco chłodno, żeby jedzenie nie spłynęło, a palacze szybko z ogródka wracali ;)
Awatar użytkownika
kociaczek

Postprzez MadziaP » Śro Sie 04, 2010 10:26 am

Kociaczek na poprawinach byłam pierwszym z gości i jak było mało osób to faktycznie fajnie było chłodno, gorzej jak już więcej gości przybyło, zrób tak by obsługa uruchomiła te klimatyzatory znacznie wcześniej przed Waszym przyjazdem, a nie w trakcie podawania obiadu, jak sala pełna ludzi i w dodatku parno ;)
MadziaP
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Re: Villa Caprice, czyli wszystko co chciałybyśmy wiedzieć :

Postprzez Brachypelma » Sob Mar 16, 2013 2:09 pm

Hej. chciałabym odświeżyć wątek i zapytać o nowsze opinie na temat VC :) Od ostatnich postów minęło już sporo czasu i coś mogło się pozmieniać :)
Za jakiś czas mamy wesele w VC i jestem bardzo ciekawa wszelkich opinii, przestróg, sugestii :)
Sala jest przepiękna i na razie tylko tyle mogę ocenić. Mieliście tam wesele, albo bawiliście się jako goście?
Jaki układ stołów waszym zdaniem sprawdza się najlepiej? Czy lepiej robić tańce w części restauracyjnej, czy na patio?
Brachypelma
świeżutko na forum
świeżutko na forum

PoprzedniaNastępna

Wróć do Wesele

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości

Przejdź do portalu >>