joga - kto chodzi?

jak dbamy o ciało, zabiegi i upiększanie

joga - kto chodzi?

Postprzez ko_anka » Pią Paź 02, 2009 7:56 pm

Dziewczyny, myślę o zapianiu się na jogę, wiem niewiele, poza tym, że ma wielu zwolenników i jest dobra i dla duszy i ciała. Ale nie jestem wysportowana i boję się, że trzeba mieć dobrą kondycję do tych "wygibasów",
co wy na to?
faaajnie tu macie...

Awatar użytkownika
ko_anka
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Re: joga - kto chodzi?

Postprzez Sticky&Sweet » Czw Paź 14, 2010 3:26 pm

ko_anka napisał(a):Dziewczyny, myślę o zapianiu się na jogę, wiem niewiele, poza tym, że ma wielu zwolenników i jest dobra i dla duszy i ciała. Ale nie jestem wysportowana i boję się, że trzeba mieć dobrą kondycję do tych "wygibasów",
co wy na to?

Ja probowalam pilates (to nie joga ale podobne cwiczenia) joge hate oraz joge ashtange i jestem wielkim zwolennikiem tej ostatniej. Joga Ashtanga jest bardziej dynamiczna niz inne rodzaje yogi i posiada wiecej elementow. Sa to cwiczenia dla osob ktore nie lubia sie zbyt fosowac na silowni chociaz regularne chodzenie daje niesamowite efekty!!! Wcale nie trzeba byc wysportowanym i kazdy wykonuje poszczegolne elementy w miare swoich mozliwosci, tu jeszcze dodam ze czasami mozna sie spotkac z roznymi klasami np. dla poczatkujach lub zaawansowanych. Goraco polecam!

Serdecznie polecamy: Palac Brunow, Zespol Cocon's Club, Edyta Kusnierz - makijaz i fryzura, Slubna migafka, Florand z Boleslawca oraz cukiernia Brystolka z Jeleniej.
Awatar użytkownika
Sticky&Sweet
często tu wpadam
często tu wpadam

Miejscowość: WRC/GB

Postprzez alison » Wto Paź 19, 2010 10:26 pm

Z jogą, wbrew pozorom i obiegowym opiniom, trzeba uważać - ja sobie załatwiłam kręgosłup, wyginając się niemiłosiernie, a okazało sie, że miałam uszkodzone kręgi i to sie jeszcze pogłębiło.
Paradoksalnie więc - żeby chodzić na jogę - trzeba być zdrowym.

jednak ślubik poczeka...
Awatar użytkownika
alison
często tu wpadam
często tu wpadam

Miejscowość: wrocław

Postprzez maarrta » Pon Lis 08, 2010 2:16 pm

albo miec odpowiednia osobe do cwiczen - uwazana na swoja grupe :)
[
Awatar użytkownika
maarrta
uwielbiam tu pisać
uwielbiam tu pisać

Postprzez anet_krol » Nie Gru 26, 2010 9:39 am

joga nie jest chyba dla mnie - wole cos zdecydowanie aktywniejszego. troche poboksowac w worek, pobiegac, zagrac w kosza tez czasem mozna :)
anet_krol
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez KKK » Śro Lut 25, 2015 9:53 pm

Absolutnie zgadzam się zmagdalena866, ja zaczęłam przygodę z jogą od tego, że koleżanka namówiła mniena warsztaty jogi w Sulisławiu, bo nie chciała jechać sama. Warsztaty byłysuper i joga bardzo mi się spodobała, więc znalazłam przyzwoitą szkołę wrodzinnym mieście i chodzę regularnie już pół roku. Joga bardzo zmieniła mojepodejście do ludzi i życia, jest mi dużo łatwiej, bo jestem spokojniejsza ibardziej zrównoważona. <o:p></o:p>
KKK
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez patrycja11 » Wto Kwi 28, 2015 12:28 pm

Ja na jogę chodzę od niedawna, dopiero trzy miesiące, ale strasznie mi się podoba:)
lashandbrowacademy.pl
patrycja11
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Miejscowość: Kraków

Postprzez Samantiii » Nie Maj 24, 2015 7:06 pm

Kiedyś chodziłam, ale potem musiałam przerwać, teraz zamierzam wrócić, bo bardzo mi się podobało;)
Samantiii
często tu wpadam
często tu wpadam

Postprzez margolcia29 » Wto Maj 26, 2015 2:57 pm

Dla mnie to za nudne ale jednoczesnie dosyc trudne, jak nie jestes rozciagieta to trudno wytrzymac w jednej pozycji dluzsza chwile;)
margolcia29
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez Samantiii » Czw Wrz 10, 2015 10:50 am

Są różne rodzaje yogi, także takie bardzo dynamiczne gdzie nie ma mowy o nudzie :)
Samantiii
często tu wpadam
często tu wpadam

Wróć do Sylwetka i ciało

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości

Przejdź do portalu >>