wózki, nosidełka, łóżeczka - tu radzimy i wklejamy foty

9 miesięcy, refleksje, wspomnienia, trudności, opisy, rady ...

Postprzez bystra » Czw Cze 10, 2010 1:58 pm

Aniołku, jeszcze sie pochwal, ile to cudo kosztowalo :) Bo zakladam, ze sporo... nas niestety ograniczala cena, priotytetem byly dla mnie pompowane kola i miekkie zawieszenie - nie amortyzatory, tylko wahacze. marita kosztuje ok 1250 zl.

Anecia, Ty zaraz rodzisz!! :D badz dzielna, poczatki sa trudne ale podobno potem jest lepiej :)

Córeczka Aneczka 20.05.2010
bystra
kocham to forum? :)

Postprzez Majka1984 » Pią Cze 11, 2010 1:15 am

Aniołek z piekła rodem napisał(a):Jak już wszystko będzie gotowe, to wkleję fotki. Mam nadzieję, że za 2 tyg już będzie można mieszkać.

A wózek nasz to Mutsy Urban Rider. Jak dla mnie najlepszy na świecie, bo ma duże pompowane koła, tylna oś jest skrętna, więc bardzo łatwo się nim manewruje np. w sklepie czy nawet na chodniku między ludźmi, gondola jest niewielka. Ma teleskopowo regulowaną wysokość rączki, co dla mnie jest ważne, bo ja mam jedy Poza tym bardzo podoba mi się jego wygląd. Niestety jest dość ciężki, mimo aluminiowego stelaża, ale i tak był to najlżejszy wózek z pompowanymi kołami jaki nam się podobał.
Do tego zaszalałam i gondola będzie w kolorze białym :) Na szczęście łatwo się ten materiał pierze.MUTSY - URBANRIDER głęboki <font color=blue>2010</font> - kolor TEAM CREAM - 1szt.

Do tego mamy granatową już :) spacerówkę. Wiadomo, dziecko starsze, łatwo się wózek brudzi pod wpływem jedzenia czy innych czynników.
MUTSY - URBANRIDER spacerowy <font color=blue>2010</font> - kolor TEAM NAVY - 1szt.

Hej:)
My tez mamy mutsy:) Super wózek:)bardzo polecam.W ciagu miesiąca dużo zrobiłyśmy kilometrów:)
pozdrawiam
Majka

TY- najwięcej znaczysz z wszystkich słów...

Majka1984
super gaduła
super gaduła

Postprzez Aniołek z piekła rodem » Sob Cze 12, 2010 9:33 am

Bystra niestety wózek nie jest tani, ale dostaliśmy prezent pieniężny od babci męża i stwierdziliśmy, że właśnie te pieniążki przeznaczymy na wózek dla małego. Gondola + spacerówka to koszt 2200 zł. Nie mogę się już go doczekać :) Teraz taka pogoda, tylko na spacery z maluszkiem chodzić.

Awatar użytkownika
Aniołek z piekła rodem

Miejscowość: Mazury

Postprzez Anecia:) » Wto Cze 22, 2010 3:08 pm

Aniołku nie wahamy się między wózkami, chcemy Marite, już nawet kolor wybrany ;) ale kupimy jak się dzidzia urodzi :)

bystra termin mam jutro ale coś się nie zapowiada... :(
Awatar użytkownika
Anecia:)
uwielbiam tu pisać
uwielbiam tu pisać

Postprzez marcia_84 » Wto Cze 22, 2010 3:18 pm

Anecia:) napisał(a):Aniołku nie wahamy się między wózkami, chcemy Marite, już nawet kolor wybrany ;) ale kupimy jak się dzidzia urodzi :)

bystra termin mam jutro ale coś się nie zapowiada... :(

Anetka to pochwal się kolorem :D Bo ja dziś zaszalałam i zamówiłam mojego Jedo w kolorze lawendowym, tym co chciałam :-)
marcia_84
prawie tu mieszkam:)

Miejscowość: Wrocław

Postprzez Anecia:) » Wto Cze 22, 2010 3:29 pm

Kolorek mamy wybrany czarno-zielony, ale jak nie będzie takiego dokładnie, to wybierzemy inny, bo nie ma sensu czekać aż 6 tyg :( ale dużo wzorów mi się podoba z tych wózeczków :D
image file name: 2k41a4c6b06b.jpg
Awatar użytkownika
uwielbiam tu pisać
uwielbiam tu pisać

Postprzez marcia_84 » Wto Cze 22, 2010 3:31 pm

Śliczny! :)

A to nasz lawendowy kolorek:

image file name: 2k94d06f8220.jpg
marcia_84

Postprzez Anecia:) » Wto Cze 22, 2010 3:34 pm

No super kolorek :)) Adaś będzie miał super furę :D Mi z Jedo się czerwony podobał :) A gdzie zamawiacie??

Awatar użytkownika
uwielbiam tu pisać
uwielbiam tu pisać

Postprzez marcia_84 » Wto Cze 22, 2010 3:56 pm

Anecia:) napisał(a):No super kolorek :)) Adaś będzie miał super furę :D Mi z Jedo się czerwony podobał :) A gdzie zamawiacie??

Zamówiłam u użytkownika:
      dudekdladzieci_

(Od wielu lat prowadzi w Warszawie przy ul. Dzielnej 21 /róg Okopowej specjalistyczne sklepy z artykułami dla małych dzieci "Dudek dla Dzieci").

Wózek mają wysłać w czwartek - w piątek ma być u mnie.

Kupiłam wózek 2w1: wózek głęboki i spacerówka (1230 zł. już z przesyłką).
Dla porównania cena w Askocie na dzień dzisiejszy 1486 zł. i ciągle rośnie - nie wiedzieć czemu :P Dla mnie 250 zł. to duża różnica.

Fotelik mam zamówiony osobno: Maxi Cosi Cabrio Fix (kolor Tango Red) - kolor może nie wymarzony, ale była rewelacyjna okazja - też na Allegro :) Miałam kupić Citi, a dopłaciłam niewiele i mam ten!

image file name: 2ka34ff420ac.jpg
marcia_84

Postprzez Anecia:) » Wto Cze 22, 2010 4:04 pm

Ja Jedo oglądałam na Tęczowej, to były za 1100zł chyba z tego co pamiętam :) Tylko to było jakiś czas temu, więc teraz może więcej kosztują :) Wiem,że bardzo podobne ceny jak Marita. Ja Marity nie znalazłam nigdzie taniej jak w Bajce na Długosza :) A w Askocie moim zdaniem ceny zawyżone na maxa.... :/  
Awatar użytkownika
uwielbiam tu pisać
uwielbiam tu pisać

Postprzez marcia_84 » Wto Cze 22, 2010 4:08 pm

Anecia:) napisał(a):Ja Jedo oglądałam na Tęczowej, to były za 1100zł chyba z tego co pamiętam :) Tylko to było jakiś czas temu, więc teraz może więcej kosztują :) Wiem,że bardzo podobne ceny jak Marita. Ja Marity nie znalazłam nigdzie taniej jak w Bajce na Długosza :) A w Askocie moim zdaniem ceny zawyżone na maxa.... :/  

Na Tęczowej były Jedo, ale Bartatina w tej cenie :)

Ja w Askocie nic nie kupiłam - i nie zapowiada się narazie :D
marcia_84

Postprzez Anecia:) » Wto Cze 22, 2010 4:28 pm

Były też te 4ds ale teraz są chyba już za 1300zł także i tak wyszło Ci taniej :D
W Askocie się nie opłaca tak naprawdę... chyba,że jakaś promocja się trafi :)
Awatar użytkownika
uwielbiam tu pisać
uwielbiam tu pisać

Postprzez Aniołek z piekła rodem » Wto Cze 22, 2010 5:48 pm

Dziewczyny śliczne te wózki. Marita bardzo mi się podoba, zresztą Jedo też.
A kolor fotelika jest świetny.
My mamy żółty, taki mi się zamanił ;)
MAXI COSI - fotelik CabrioFix 2010 0-13kg - kolor SUMMERDANCE - 1szt.

Udało mi się nie urodzić w drodze, choć z dnia na dzień czuję się coraz bardziej zmęczona mimo, że jeszcze brykam ile mogę.
Niedzielne zakupy mnie wymęczyły ( 4 godziny w samej Ikei...) ale chyba na razie się nie zapowiada żaden wyjazd. Teraz właśnie jesteśmy na etapie wyboru sprzętów do domu i jutro idziemy kupować. Przeraża mnie ilość wydawanej kasy, ale chcemy wszystko kupić jak najszybciej, żeby móc się w końcu wprowadzić do nowego mieszkanka. Jeszcze tylko meble kuchenne w poniedziałek i można się wprowadzać :)

Anecia widać, że szykuje się dzidzia po terminie. Ciekawe jak będzie u mnie...

Awatar użytkownika
Aniołek z piekła rodem

Postprzez Anecia:) » Wto Cze 22, 2010 5:58 pm

Aniołku Ty masz tyle objawów... Coś mi się wydaje,że urodzisz jeszcze przede mną :D Hihihi
Wykańczanie mieszkanka to super sprawa :) Ale kasy ciągnie co niemiara! My urządziliśmy się w niecałe 2 miesiące... Ale pokoik Mikołajka szykowaliśmy dopiero jak już się wprowadziliśmy.. wiadomo,że jeszcze parę rzeczy wyjdzie w praniu ;P Zdjęcia pokoiku kiedyś wkleję i się pochwalę :)
Awatar użytkownika
uwielbiam tu pisać
uwielbiam tu pisać

Postprzez Aniołek z piekła rodem » Wto Cze 22, 2010 6:12 pm

Ja wkleję fotki jak już wszystko będzie zrobione. Właśnie mąż maluje pokój małego drugi raz, bo ta farba, co wybraliśmy na początku wygląda ładnie na opakowaniu, a w rzeczywistości razi po gałach jak nie wiem co. Taka fluorescencyjna zieleń :) I malujemy jednak na jasno. Trochę to opóźnia wstawienie mebelków, ale trudno.

A z tymi objawami to jest tak, że mogą mnie męczyć do 42 tygodnia tak naprawdę... Za to u Ciebie z dnia na dzień może się coś ruszyć, mimo że nawet tego nie podejrzewasz :)

Awatar użytkownika
Aniołek z piekła rodem

Postprzez gabi585 » Wto Cze 22, 2010 7:53 pm

Anecia:) napisał(a):Ja Jedo oglądałam na Tęczowej, to były za 1100zł chyba z tego co pamiętam :) Tylko to było jakiś czas temu, więc teraz może więcej kosztują :) Wiem,że bardzo podobne ceny jak Marita. Ja Marity nie znalazłam nigdzie taniej jak w Bajce na Długosza :) A w Askocie moim zdaniem ceny zawyżone na maxa.... :/  

ja za swój wózek Jedo zapłaciłam 949.00 zł w Askocie

Awatar użytkownika
gabi585
super gaduła
super gaduła

Postprzez marcia_84 » Wto Cze 22, 2010 9:04 pm

gabi585 napisał(a):

ja za swój wózek Jedo zapłaciłam 949.00 zł w Askocie

A jaki model i kiedy kupowałaś? Bo cena super!!! :-)
marcia_84

Postprzez marcia_84 » Wto Cze 22, 2010 9:05 pm

Aniołek z piekła rodem napisał(a):Dziewczyny śliczne te wózki. Marita bardzo mi się podoba, zresztą Jedo też.
A kolor fotelika jest świetny.
My mamy żółty, taki mi się zamanił ;)
MAXI COSI - fotelik CabrioFix 2010 0-13kg - kolor SUMMERDANCE - 1szt.

Super taki żółty kolor wygląda - taki słoneczny!!! :)
marcia_84

Postprzez gabi585 » Wto Cze 22, 2010 9:19 pm

d&g napisał(a):A to nasze Jedo :)

image file name: 2k4cee03968a.jpg

taki jak ma nasza koleżanka i ja kupowałam na początku marca tego roku

Awatar użytkownika
gabi585
super gaduła
super gaduła

Postprzez Aniołek z piekła rodem » Wto Cze 22, 2010 10:03 pm

Dzięki Marcia. On w rzeczywistości wygląda dużo fajniej, bo na tym zdjęciu jest dość mdły.

Awatar użytkownika
Aniołek z piekła rodem

PoprzedniaNastępna

Wróć do Ciąża i młode matki

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości

Przejdź do portalu >>