Wrzesniowe Panny Mlode 2010r.:)

nasze sukienki, dodatki, buty, bielizna, porady "garderobiane"

Postprzez kasiakuzniki » Śro Wrz 08, 2010 1:53 pm

jeju nie mam jeszcze wiązanki wybranej dziewczyny gdzie wy zamawiacie??
muszę przygotować koperty bo każdemu trzeba płacić w dniu ślubu orkiestra, sala, autokar, ksiądz, organista, tylko kamerzysta i fotograf po....masakra
nie mam spinek do włosów, z makijażu jestem niezadowolona muszę iść na jeszcze jedną próbę! a to tylko 16 dni masakra poważnie zaczynam odczuwać co się będzie działo!

Awatar użytkownika
kasiakuzniki
prawie tu mieszkam:)

Miejscowość: Wrocław

Postprzez Rudzia » Śro Wrz 08, 2010 1:55 pm

kasiakuzniki no to się zaczyna...:) wszytsko na pewno będzie ok:)
Serdecznie DZIĘKUJEMY I POLECAMY: Salon Sukni Ślubnych "Anna Lisa" , Kwiaciarnia Glorioza; Cukiernia Spychała; p. Basia Romer - makijaż, Hotel Radisson; DJ Kamel:)

Rudzia
kocham to forum? :)

Postprzez kasiakuzniki » Śro Wrz 08, 2010 2:01 pm

no zaczyna się na całego to tylko 2 tyg trzeba do wszystkich zadzwonić kwiaciarki, fotografki, kamerzysty, orkiestry, makijażystki, trzeba włosy zafarbować porobić peelingi:D OMG a dopiero mówiłam łeee jeszcze pół roku do

Awatar użytkownika
kasiakuzniki

Postprzez lobuziontko » Śro Wrz 08, 2010 2:12 pm

Spokojnie, wszystko da się załatwić - a 2 tyg to wcale nie tak mało czasu, ja w miesiąc uwinęłam się z przygotowaniami ślubnymi :)
Teraz w piątek jadę wybrać wiązankę, wpłacić zaliczkę za nocleg dla gości, spotkać się z DJem oraz do końca obgadać wystrój sali i menu, a w sobotę mam makijaż próbny i fryzurę :)

Awatar użytkownika
lobuziontko
uwielbiam tu pisać
uwielbiam tu pisać

Miejscowość: Jelenia Góra

Postprzez Rudzia » Śro Wrz 08, 2010 2:21 pm

Pewnie mi łatow mówić bo ja mam jeszcze 9 miesięcy, ale spokojnie wsyztsko się da. Rozmawialismy ostatnio ze znajomymi i szczeki nam opady bo oni tez sami organizowali wesele a do ostaniego dnia ( czyli do piatku) pracowali, malo tego byli akuranie ostani tydzien w delegacjach). wszytsko się. teraz sie z tego smieją ale móiwli że wiekszość rzeczy w nocy robili....:)
Serdecznie DZIĘKUJEMY I POLECAMY: Salon Sukni Ślubnych "Anna Lisa" , Kwiaciarnia Glorioza; Cukiernia Spychała; p. Basia Romer - makijaż, Hotel Radisson; DJ Kamel:)

Rudzia

Postprzez kasiakuzniki » Śro Wrz 08, 2010 2:22 pm

nie no musi się załatwić i musi być dobrze. tylko powoli zaczynam odczuwać stres!

Awatar użytkownika
kasiakuzniki

Postprzez kociaczek » Śro Wrz 08, 2010 2:35 pm

Kasiu dwa tygodnie to kuuuupa czasu :D

Wiesz, a nie wolałabyś ludziom przelewami popłacić? Nas przekonała do tego znajoma, bo w sumie wygodniej kaskę przelać niż z kopertami latać... jeszcze się pomylą :) A tak chwilka przed kompem i z głowy:)

Kwiaty miałam zamawiać w Hali Targowej, ale jak pisałam, Pani sie sfilcowała... zamówiłam więc u dziewczyna na Solnym - tam zawsze kupuję bukiety na wszelkie okazje i po rozmowie z właścicielką jestem spokojna, zadowolona i pewna, że bukiet będzie super:) Poza tym okazało się, ze mój bukiet nie musi być na "mikrofonie" co od razu zredukowało cenę ze 150 na ok. 80 zł.... Będzie na pedicure ;)

Awatar użytkownika
kociaczek

Miejscowość: Wroclove

Postprzez malgonia i mariunio » Śro Wrz 08, 2010 3:53 pm

ja przygotowalam projekt winietek, takie male nasze foto w serduszku i nazwisko ladna trzcionka. Tato podiol sie wydrukowania i zakupu ladnego papieru. Gosci mamy zdeklarowanych 46 osob zaproszonych bylo 52 takze nie zle. Powoli kolko sie zamyka
Awatar użytkownika
malgonia i mariunio

Postprzez Mikaa » Śro Wrz 08, 2010 4:31 pm

kociaczku a co sie stalo z pania z Hali?
Mikaa

Miejscowość: Wroclaw

Postprzez katinka » Śro Wrz 08, 2010 5:10 pm

kurcze jak widze u Was dziewczyny ze Wam pozostawalo po 2 lub 9 dni to nie moge uwierzyc.... macie juz wszystko zapiete na ostatni guzik?
bo mi sie wydaje ze ja nie zdaze, a mam 2tygodnie... i naprawde zaczynam sie denerwowac :(
niby zostale same jakies drobiazgi, ale boje sie ze wlasnie o czyms takim malym zapomnimy... no ale coz trzeba działac :P
co do podziekowan dla rodzicow, to uwzzam ze te ksiazki sa super pomyslem i wcale nie bedzie tego malo, bo tak naprawde przeciez liczy sie gest, a nie jakis wielki kosz czy kufer wypelniony tymi slodyczami czy kwiatami, tak mi sie wydaje... tez mam problem co dac rodzicom oprocz kwiatkow, co prawda dzisiaj wpadlam na pomysl, ze mozna by im kupic takie koszulki " super mama" i "super tata" albo "najukochansza mama na swiecie" i tak samo z tata, nie wiem co sadzicie na ten temat? czy to nie lepszy pomysl na dzien mamy czy taty niz na podziekowania? oczywiscie do tego beda kwiatki i taki rulonik podziekowan.... no sama nie wiem :(

Awatar użytkownika
katinka
super gaduła
super gaduła

Miejscowość: wrocław

Postprzez Mikaa » Śro Wrz 08, 2010 5:19 pm

katinka nie martw sie zdazysz ze wszystkim:)Ja tez nie wierze ze to juz zaraz!!;)
A co do podziekowan to dla mnie takie koszulki sa wlasnie bardziej na dzien ojca dzien mamy niz na slub,my dajemy wielkie kosze kwiatow dla mam a dla ojcow dobry alkohol i do tego podziekowania w rulonach i pudeleczkach i mysle ze takie podziekowania beda super:)
Dziewczyny nie moge znalezc watku o ciastach, napiszcie gdzie zamawiacie,zeby byly dobre ale nie bardzo drogie?
Bo jednak bedziemy kupowac i potrzebujemy 4 blaszki.
Mikaa

Miejscowość: Wroclaw

Postprzez malgonia i mariunio » Czw Wrz 09, 2010 8:36 pm

zamowilismy pudeleczka na slodkosci
image file name: 2kbdd2d4b536.jpg
w pudeleczku bedzie rafaello
oraz 10 tub wystrzalowych z konfetti w ksztalcie bialych serduszek
prezentuja sie takimage file name: 2kbd2245992a.jpg
Chyba mam za duzo czasu ze sie zajmuje takimi pierdolami
Awatar użytkownika
malgonia i mariunio

Postprzez Rudzia » Czw Wrz 09, 2010 8:45 pm

malgonia ciesz sie ze masz czas bo dziewczyny tu na jego brak narzekaja, bedziesz miec wszytsko dopiete i poztsanie tylko czekac i dbac o siebie:)

Rudzia

Postprzez maarrta » Pią Wrz 10, 2010 12:16 am

A my wlasnie wrocilismy z relaksujacego piwka w rynku i musze przyznac, ze to byl dobry pomysl, bo od razu wszystko zaczelo wygladac bardziej optymistycznie - zostaly nam zabiegi upiekszajace (to jutro i w sobote), zawiezienie do restauracji alkoholi i sokow, zakup confetti i to chyba tyle ...
Sukienka w koncu w domu, po wielu stresach jest :)
i nie moge ciagle uwierzyc, ze to juz tylko jeden dzien :)
[
Awatar użytkownika
maarrta
uwielbiam tu pisać
uwielbiam tu pisać

Postprzez dzinka » Pią Wrz 10, 2010 6:00 am

maarrta  i prawidłowo :D
nie ma co stresa łapać w ostatnich godzinach stanu wolnego :D

Awatar użytkownika
dzinka

Miejscowość: z domku :)

Postprzez katinka » Pią Wrz 10, 2010 5:47 pm

no to teraz musisz sie relaksowac :) kurcze za 2 tygodnie tez bede dzien przed :P az sie boje myslec :D

my zamawiamy ciasta z gdańska :P tanie i baaaardzo dobre :) wiem ze w kazdy piatek przywoza do wroclawia ciasta :) a kosztuja netto 14zł :) czyli ok15zł  za kg :)

Awatar użytkownika
katinka
super gaduła
super gaduła

Miejscowość: wrocław

Postprzez kociaczek » Pią Wrz 10, 2010 10:06 pm

A ja już mam wszytsko dopięte... na ostatni guzik :)
Dorwałam kompa w domu rodziców - taka ponoć tradycja, ale bardziej chodzi o to, że fryzjerka blisko, a i Przyszły się spokojnie wyśpi i ... stęskni :D
Stres jest ogroooomniasty i życzę Wam wszytskim tak samo pozytywnego stresu, a jutrzejszym Pannom i sobie też pięknej pogody i pogody ducha na Naszej Nowej Drodze :D
Awatar użytkownika
kociaczek

Miejscowość: Wroclove

Postprzez maarrta » Sob Wrz 11, 2010 12:04 am

Jutrzejszym pannom i sobie samej zycze spokoju, dobrej pogody i mnostwa usmiechu ... stres jest przeogromny ale to takie mile uczucie juz teraz, gdy wszystko jest pozamykane ....
[
Awatar użytkownika
maarrta
uwielbiam tu pisać
uwielbiam tu pisać

Postprzez dzinka » Sob Wrz 11, 2010 8:18 am

Trzymam kciukole za Was, Wrześnióweczki, co by wszystko poszło O.K.

Awatar użytkownika
dzinka

Miejscowość: z domku :)

Postprzez valhalla » Sob Wrz 11, 2010 11:30 am

dziewczyny powodzenia dzisiaj!
widzę, że słoneczko ładnie za oknem świeci i mam nadzieję, że taka pogoda się dla Was utrzyma.
kociaczek - mam nadzieję, że "mimo" ślubu, nadal będziesz tu pisywać, bo się jakoś "mentalnie" do Ciebie przywiązałam i byłoby tu bez Ciebie pusto (; Wszystkiego dobrego, niech Wasze wesele będzie jak z bajki, a miłość towarzyszy Wam nawet w najprostszych i banalnych rzeczach :)
maarrta - również życzę Ci wszystkiego, co najpiękniejsze. Mam nadzieję, że wszystko pójdzie dzisiaj (i w przyszłości też ;)) po Waszej myśli. Dużo miłości dla Was.

Dziękujemy i polecamy: Karczma u Michelle, Dj- Łukasz Basta, barman- Marcin Szuścik, fotograf- Łukasz Sulka, dekoracje kwiatowe- p. Viola, makijaż- Barbara Romer, fryzjer-Sylwia Larisz, salon sukien ślubnych Clarissa, cukiernia Godek, transport- Idenbus.
Awatar użytkownika
valhalla

PoprzedniaNastępna

Wróć do Panna Młoda

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości

Przejdź do portalu >>