Rocznicowo...papierowo...PM 2008 już minął rok!

urodzinki, imieninki, narodziny forumkowych dzieci, prezenty okolicznościowe i niespodzianki

Rocznicowo...papierowo...PM 2008 już minął rok!

Postprzez BRIDE » Czw Wrz 03, 2009 3:58 pm

:obraczki:
Dziewczyny -te które już świętowały i te które dopiero będą świetować papierową rocznicę   :D  dla Was i dla Waszych Mężusiów - słodkiego miłego życia, dużo miłości  :serce:  i wielu następnych radosnych rocznic. Kochajcie i bądźcie kochane :kiss_heart:

Ehhh  dziewczyny naprawdę nie wiem kiedy to mineło!? Dopiero wybierałyśmy sukienki, dzieliłyśmy smutki a tu już od roku jesteśmy szacownymi żonami cancan
Ten czas tak leci ,że nie wiadomo kiedy już prawie wszystkie PM  z 2009 się powydawały.

Chciałabym rozpocząć wątek o tym jak świętowałyście , albo zamierzacie świętować 1-rocznicę ślubu.My będziemy obchodzić ją za ok.2tyg i już się zastanawiam jak spędzić ten dzień????

Rocznica jest dla nich ważnym wydarzeniem i doszłam do wniosku ,że chcemy uczcić z najbliższymi, z rodzicami-teściami , bo mamy z nimi fajny kontakt, ze szwagrem bratową .Zmierzam urządzić w domu jakąś skromną kolację z winkiem ,posiedzimy, pogadam, powspominamy, myślicie ,że to dobry pomysł???? To chyba  doskonały pretekst do zaproszenia bliskich na wspólne wspominanie wesela oraz na miłe spędzenie czasu W sumie większość znajomych spędza ten dzień tylko we dwoje ale jakoś nie wyobrażam sobie nie dzielić radości z bliskimi.

Oczywiście romantycznie też będzie ,druga część świetowania będzie należeć tylko do nas :)Mój mąż całe lato spędził poza domem ,więc napewno będziemy mocno stęsknieni :)
Teraz zastanawiam się jak umilić nam ten dzień ??? Myślałam że zrobimy sobie jakiś spacer ,może po Ostrowie Tumskim i na moście zamkniemy swoją kłódkę miłości, słyszałyście o tej nowej wrocławskeij tradycji ??????Ja dowiedziałam się od znajomych z Niemiec! Oboje wyemigrowali 20lat temu i on właśnie oświadczył się we Wrocławiu , na tym tzw.moście miłości.
Chcieliśmy też zrobić sobie kilka profesjonalnych fotek a potem przestrzegać tej tradycji co roku ,pewnie kiedyś zacznął pojawiać się na nich dzieciaczki.

Zastanawiam się tez nad prezentem,chciałabym by było to i coś z przymróżeniem oka( lubimy sobie z siebie żartować ) i też coś wyjątkowego.Myślałam że jako pierwszą część prezentu podaruję mężowi jakiś ładnie i smacznie  poradnik erotyczny ,kamasutra, masaż partnerski, 101 pozycji seksualnych ,wpiszę dedyację i pozaznaczam to co chciałabym jeszcze "poprzerabiać" co myślicie ???w  końcu długie zimowe wieczory się zbliżają :)
Nie wiem tylko co jeszcze ???Zegarek dostał , inne standardowe rzeczy też .

A jak to było u Was???? Opowiadajcie !!!
BRIDE
super gaduła
super gaduła

Postprzez BRIDE » Czw Wrz 03, 2009 4:07 pm

ahhha wraz z życzeniami dedykuje wam piosenkę  Mieteka Szcześniaka

http://www.youtube.com/watch?v=SacJX7C-m-o
BRIDE
super gaduła
super gaduła

Wróć do Nasze święta

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości

Przejdź do portalu >>