A co na nadmierne pocenie się ?

dla zdrowia i urody

A co na nadmierne pocenie się ?

Postprzez angelika » Pią Sie 28, 2009 9:30 pm

Drogie dziewczyny, czy znacie jakieś środki zapobiegające nadmiernemu poceniu się ? Niestety latem i w sytuacjach ,, stresujących"  (typu mój własny zbliżający się ślub :) zauważyłam, iż  moje gruczoły potowe są nadzwyczaj ,,aktywne". Efektem są małe krosteczki -potówki, i oczywiście uczucie dyskomfortu. Dlatego też proszę Was o pomoc :) I z góry dziękuję za odpowiedzi.
angelika
często tu wpadam
często tu wpadam

Postprzez Hella » Pią Sie 28, 2009 10:44 pm

Podobno wielu osobom pomógł Antidral. Stosujesz co kilka dni jak antyperspirant. I uwaga na podrażnioną skórę! Nie smaruj się po goleniu bo sobie pachy zadrapiesz do krwi....
Mi osobiście nie pomógł ;/  Podobno w takim wypadku trzeba przebadać tarczycę i nerki.

Ty przed Tobą świat, za Tobą ja,
a za mną już nikt...
Awatar użytkownika
Hella
kocham to forum? :)

Miejscowość: Wrocław

Postprzez Aniołek z piekła rodem » Sob Sie 29, 2009 12:14 am

Ja mam z tym straszny problem od zawsze. Z pachami teraz niewielki, ale stopy i dłonie to masakra.
Wcześnie spróbowałam tego Antidralu i nie pomógł, później miałam Etiaxil, super, ale jest tak silny, że miałam aż popieczone pachy ! Obecnie używam jedynie Nivea w kulce i pomaga. Jednak nie wiem co robić z tymi stopami i rękami... Na razie walczę tabletkami Perspi Block od wczoraj, zobaczymy.

Awatar użytkownika
Aniołek z piekła rodem

Miejscowość: Mazury

Postprzez angelika » Sob Sie 29, 2009 11:29 am

Aniołek z piekła rodem :) napisał(a):Ja mam z tym straszny problem od zawsze. Z pachami teraz niewielki, ale stopy i dłonie to masakra. <br>Wcześnie spróbowałam tego Antidralu i nie pomógł, później miałam Etiaxil, super, ale jest tak silny, że miałam aż popieczone pachy ! Obecnie używam jedynie Nivea w kulce i pomaga. Jednak nie wiem co robić z tymi stopami i rękami... Na razie walczę tabletkami Perspi Block od wczoraj, zobaczymy.<br>
Antidral ograniczył u mnie w jakimś stopniu pocenie się. Efekty zauważyłam przede wszystkim na stopach. Jednak pozostają jeszcze pachy., szyja..:/  Także jak narazie  pozostanie mi czekanie na newsy dotyczące  Perspi Blocku :)
angelika
często tu wpadam
często tu wpadam

Postprzez Aniołek z piekła rodem » Wto Wrz 01, 2009 10:18 pm

Jeszcze nie widzę żadnych efektów po Perspi...

Awatar użytkownika
Aniołek z piekła rodem

Miejscowość: Mazury

Postprzez angelika » Sob Wrz 12, 2009 10:00 pm

Aniołek z piekła rodem :) napisał(a):Jeszcze nie widzę żadnych efektów po Perspi...
  Zmieniło się coś w kwestii Perspi ? Jakieś efekty ?
angelika
często tu wpadam
często tu wpadam

Postprzez Sallyan_86 » Nie Wrz 13, 2009 5:30 pm

.
Ostatnio edytowany przez Sallyan_86, Wto Wrz 20, 2011 10:47 am, edytowano w sumie 1 raz
Sallyan_86

Miejscowość: --------------

Postprzez angelika » Śro Wrz 16, 2009 11:28 pm

Wielkie dzięki :) wypróbuje i zdam relacje :)
angelika
często tu wpadam
często tu wpadam

Re: A co na nadmierne pocenie się ?

Postprzez haniacentar » Śro Mar 23, 2011 3:43 pm

jak sie zblizają upały, to ja uzywam raz na tydzień " Antidral " kupuje to w aptece za 24 zł i starcza mi chyba na rok, smaruje raz na 4 dni, i na nieogolone pachy, bo inaczej szczy;ie tak mocno ze mozna zwariować
Awatar użytkownika
haniacentar
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez Erill » Śro Mar 23, 2011 4:38 pm

Mysmy kupili mojemu meżowi na okres przez slubem i na sam slub taki suplement diety bo mial kilka wartstw na sobie zeby nie splynal. I zaskakujaco dobrze sobie radzily te pigulki. Plus perpirant z rana. Ale umowmy sie, ze jak sie bierze prysznic o 10 rano, slub jest na 15 i jest 25 stopni, stresy i potem sie hula na imprezie to mozna sie spocic a tutaj malzonek bardzo sobie chwalil. Nie pamietam nazwy tego specyfiku, ale wiem ze jak sie zapyta w aptece o pigulki na pocenie sie to na pewno dadza.
[FONT=Century Gothic]"Langusta żywi się wyłącznie owocami morza.. lecz gdyby mogła.. jadłaby dżem.."[/FONT]
Awatar użytkownika
Erill
uwielbiam tu pisać
uwielbiam tu pisać

Miejscowość: Wroc.Love

Postprzez Rudzia » Śro Mar 23, 2011 10:50 pm

ja moge potwoerdzic osobistymi testami ze antidral exatil dzialaja, w sumie ten pierwszy jest w moim zdaniu nawet lepszy.
Serdecznie DZIĘKUJEMY I POLECAMY: Salon Sukni Ślubnych "Anna Lisa" , Kwiaciarnia Glorioza; Cukiernia Spychała; p. Basia Romer - makijaż, Hotel Radisson; DJ Kamel:)

Rudzia

Postprzez nusiaczek20 » Śro Mar 23, 2011 11:10 pm

Antidral na mnie najlepiej działa, smaruje raz w tygodniu a na codzien antyperspirant AA. Używam go od kilku lat i jest niezawodny bo nie zostawia bialych plam jak przy sztyftach.

Polecamy : Grupa muzyczna Extreme, Fotograf Grzegorz Wiernicki, Filmowanie Tomasz Miller, Kwiaciarnia Alma, Makijaż Anna Koch, Cukiernia Tortissima
Awatar użytkownika
nusiaczek20

Postprzez Nanu » Czw Mar 24, 2011 12:10 am

Ja używałam najpierw etiaxil (ten niebieski, dla wrażliwej skóry), a teraz andidral. Różnica w cenie jest spora (etiaxil to gdzieś 50 zł, a antidral 25), ale ten pierwszy był jak dla mnie lepszy. Działanie jest podobne (czyli są skuteczne), ale często po antidralu mam ochotę wydrapać sobie pachy do krwi, bo tak potwornie mnie podrażnia.
[U][URL=http://www.suwaczki.com/][IMG]http://www.suwaczki.com/tickers/zrp0egz2hq4twaep.png[/IMG][/URL]
[/U][URL=http://www.suwaczki.com/][IMG]http://www.suwaczki.com/tickers/9o2zs8fwswtx6z85.png[/IMG][/URL]
[IMG]http://www.suwaczki.com/tickers/km5s8u69blg6fbcp.png[/IMG]
[URL=http://www.suwaczki.com/][IMG]http://www.suwaczki.com/tickers/relg20mmflbnpltm.png[/IMG][/URL]
Awatar użytkownika
Nanu

Miejscowość: małopolska

Postprzez nusiaczek20 » Czw Mar 24, 2011 10:16 am

Nanu skąd ja to znam, swędzi strasznie czasami dlatego ja tylko troszkę smaruje na noc no i trzeba koszulkę najgorszą zakładać do spania bo antidral przebarwia ciuchy :(

Polecamy : Grupa muzyczna Extreme, Fotograf Grzegorz Wiernicki, Filmowanie Tomasz Miller, Kwiaciarnia Alma, Makijaż Anna Koch, Cukiernia Tortissima
Awatar użytkownika
nusiaczek20

Postprzez haniacentar » Czw Mar 24, 2011 3:29 pm

znam ten ból :D jak czasem zacznie swędzieć to mozna sie zaorać :D

ale ... to jest małe miki w porównaniu do uczucia mokrej pachy bez uzywania antidrala... uwazam ze to jeden z kosmetykó wszechczasów jak dla mnie

załuje ze jak byłam nastolatką to nie było go na rynku, bo czasem bywało ciężko jak hormony buzowały, i trzeba było chować pachy hehe
Awatar użytkownika
haniacentar
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez nusiaczek20 » Czw Mar 24, 2011 4:57 pm

No wtedy to się człowiek pocił i tylko chował paszki, dla mnie to był dopiero kompleks :D

Awatar użytkownika
nusiaczek20

Postprzez margolcia2167 » Pią Kwi 08, 2011 1:03 pm

w moim przypadku jest tak, że perspi mi pomaga. antidral też stosowałam, ale jak mi poparzyło skórę pod pachami, to go więcej nie używałam. niestety mam wrażliwą skórę i skłonną do podrażnień, dlatego odkąd pojawiły się dezodoranty garniera to je stosuję i nie narzekam. choć zawsze jak się kończy zima i zaczyna wiosna, to się okropnie pocę, ale biorę wtedy perspi i wsio wraca do normy.
margolcia2167
prawie tu mieszkam:)
prawie tu mieszkam:)

Miejscowość: małopolska

Postprzez magicznacalineczka » Pon Kwi 18, 2011 5:45 pm

haniacentar napisał(a):jak sie zblizają upały, to ja uzywam raz na tydzień " Antidral " kupuje to w aptece za 24 zł i starcza mi chyba na rok, smaruje raz na 4 dni, i na nieogolone pachy, bo inaczej szczy;ie tak mocno ze mozna zwariować

dokładnie ja tez mam ten sam preparat. niedrogi i skuteczny
Awatar użytkownika
magicznacalineczka
często tu wpadam
często tu wpadam

Postprzez broszka » Śro Wrz 19, 2012 12:33 pm

Witam, Antidral stosowałam i rzeczywiście mi pomógł na pocenie się pod pachami, ale już na pocenie się dłoni nie. :( Czy znacie cos pomocnego w takim przypadku?
Awatar użytkownika
broszka
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Miejscowość: Łódź

Postprzez MorrigaN » Pią Wrz 21, 2012 6:11 pm

Dla mnie Antidral jest ok. Jestem bardzo zadowolona z jego działania ale nie mam porównania z innymi tego typu preparatami.

Cacko, za którym żądza chciwie goni, Straciło urok, gdy je mamy w dłoni...
[URL=http://www.przewodnikmp.pl]
[/URL]
Awatar użytkownika
MorrigaN

Miejscowość: Wrocław/Jaworzno

Następna

Wróć do Inne

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

Przejdź do portalu >>