Karczma Miłocin - opinie

organizacja, lokale, oczepiny, program wesela, podziękowania, menu, terminy

Karczma Miłocin - opinie

Postprzez evvelina » Śro Sie 19, 2009 5:19 pm

Z racji iż temat zniknął, a śledziłam go, gdyż zastanawiamy się nad wyborem sali i bierzemy pod uwagę również tę sale baaardzo bym prosiła Was o wpisywanie opinii na temat tej sali...
evvelina
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Miejscowość: Wrocław

Postprzez klaudynka » Sob Sie 22, 2009 8:55 am

opinii nie ma bo nowy obiekt
ceny sa wysokie, my szukajac sali stwierdzilismy ze srednia cena we wroclawiu to 160-180 za osobę, w milocinie juz jest 200 zł a niby to cena promocyjna bo na przyszly rok ma byc drozej, jezeli zostana przy tych 200 zł to warto
klaudynka
często tu wpadam
często tu wpadam

Postprzez M » Wto Sie 25, 2009 12:06 pm

nie wiem czy to istotne ale sala ma cudowne oswietlenie, takie magiczne, w pewnych miejscach sufit sie rozjasnia w innych nie..ciezko opisac ...ale efekt jest
M
prawie tu mieszkam:)

Postprzez broczek » Wto Sie 25, 2009 8:48 pm

hmmmm.... dziwne, a dlaczego tego tematu nagle nie ma ???
My podpisalismy umowe na przyszly rok :) jestem zakochana w tym miejscu...
co do ceny to bedzie ona wynosila ok 220 zł ale nie uwazam zeby to byla masakra cenowa jak na okolice wrocka tym bardziej ze w cene wliczone jest wszystko poza alkoholem, lacznie z wynajmem sali i dekoracja co na ogol jest traktowane jako oddzielna kwestia...
zreszta nieistotne my podjelismy decyzje jak tylko tam weszlismy i nic juz tego nie zmieni :)
broczek
często tu wpadam
często tu wpadam

Postprzez M » Wto Sie 25, 2009 9:34 pm

temat podobno zniknał gdyż wskazywał na autoreklamę
cena niska nie jest ale tam tez nie jest, że tak się wyrażę zwykle jak w hotelach po 160 zł ...mam nadzieje, że jedzonko okaze się równie pyszne jak urocze jest to miejsce
M

Postprzez Klaudusia » Wto Sie 25, 2009 9:58 pm

Tak miejsce urocze. Byłam tam przypadkowo nad jeziorkiem połowić rybki, bo tam można. Teren świetny, dziewczyny, które będą miały tak swoje wesele, zazdroszczę pleneru w tym urokliwym miejsc. Zapewne wszystko wyjdzie tam świetnie.
Klaudusia
uwielbiam tu pisać
uwielbiam tu pisać

Postprzez osmiorniczka8 » Wto Sie 25, 2009 10:24 pm

Broczek piszesz ze tylko alkohol musicie kupic, ja przed chwilą właśnie znalazłam tą Karczmę i bardzo mi się spodobała, zmartwila mnie jednak cena...czy w cenie jest wliczony tort, ciasta?? Jak jest z napojami ?? bez ograniczenia ??

Szukam sali na kwiecien czas mnie goni a ja jestem w lesie :(

osmiorniczka8

Miejscowość: Wrocław/Watford

Postprzez M » Wto Sie 25, 2009 11:10 pm

w cenie sa ciasta i owoce i dekoracja oraz napoje bez ograniczen co tez istotne
tort we własnym zakresie
karczma jeszcze lepiej wyglada na zywo ( a zwykle zdjecia sa lepsze :) ) na zywo widac szczegolny material, z którego jest zbudowana z takich warstw jakby - jest naprawde oryginalny i nie widac go na zdjeciu, na zdjeciu wydaje się wrecz zwykła
co wazne na zdjeciach nie widac przede wszystkim szczegolnego oswietlenia sali i całego pleneru, ktory jest ogromny i na kazdym kroku ma jakies urokliwe zakątki od ławeczek po chustawki, kładki i inne drewniane elementy oraz przeurocze lampy, a także ogromny plac zabaw dla dzieci...przy tym wszystko jest nowiutkie i czysciutkie
póki co tragiczna jest droga ale mają ją zrobić do końca września
przede wszystkim trzeba pojechac i koniecznie umowic sie z włascicielem, my za pierwszym razem pojechalismy bez umawiania sie i  mimo ze plener nas urzekl to nie zdecydowlaismy sie od razu
za drugim razem jak zaczarowni bylismy, a po rozmowie z Panem włascielem watpliwosci co do tego, ze miejsce jest nowe rozwiały się i siedzac sobie nad tym stawem na chustawce drewnianej takiej jakby dla par ( tez urocza a pogoda jeszcze była cudna )stwierdzilismy, ze jestesmy w raju :)
no pieknie pewnie mnie zaraz moderka posadzi o reklame :)
przy czym zaznaczam, jakie sa wesela nie wiemy, ale miejsce the best!
M

Postprzez broczek » Pią Sie 28, 2009 11:30 am

osmiorniczko - co do menu my zrobilismy maly myk ;) otoz do obiadu serwowane sa przystawki jakies strasznie wyszukane i my stwierdzilismy ze tych przystawek nie chcemy a w zamian chcielibysmy torta i w ten sposob mamy wliczone w cene menu - obiad - dwa dania i ok 2 porcje miesa na osobe, przystawki, jakies dodatki w postaci chleba, sosow, grzybkow itp, trzy kolacje, owoce, tort, ciasta (ale jest ich malo, wiec zastanawiam sie nad dokupieniem kilku blach, chociaz wszyscy mi mowia zebym nie przesadzala bo i tak wszystko zostanie) oraz napoje bezalkoholowe bez limitu co mnie akurat ucieszylo mocno, w cenie ejst wynajem sali i dekoracja nie wiem co z apartamentem dla mlodych bo sie w koncu nie dowiedzialam z przejecia :/
z sali jestem zadowolona zobaczymy co wyjdzie w praniu teraz szukam zespolu wrrrrrrrrrrr
broczek
często tu wpadam
często tu wpadam

Postprzez broczek » Pią Sie 28, 2009 11:32 am

kamila2023 zgadzam sie z toba pierwszy raz spotkalam sie z tym ze zdjecia sa gorsze od tego co jest w rzeczywistosci
broczek
często tu wpadam
często tu wpadam

Postprzez M » Pią Sie 28, 2009 4:03 pm

broczek - apartament jest gratis ...pytałam :)
M

Postprzez jamaica » Pią Sie 28, 2009 4:27 pm

a jak wyglądają pokoje? ktoś  widział?
Awatar użytkownika
jamaica

Postprzez M » Pią Sie 28, 2009 6:45 pm

...
Ostatnio edytowany przez M, Nie Sie 08, 2010 1:44 pm, edytowano w sumie 1 raz
M

Postprzez broczek » Pią Sie 28, 2009 8:04 pm

Kamila2023 a ty rowniez zdecydowalas sie ostatecznie na Milocin?
broczek
często tu wpadam
często tu wpadam

Postprzez M » Pią Sie 28, 2009 8:23 pm

tak i bije się po głowie, że jeszcze szukałam potem :) ale przynajmniej mam pewnośc ze wybór najlepszy  :)
M

Postprzez broczek » Pią Sie 28, 2009 11:31 pm

hahaha no coz najwazniejsze ze masz pewnosc :) ale z tego co pamietam to mialas jakies watpliwosci... ja mam tylko nadzieje ze ludzie mi nie zgina i ze wszyscy przyjada :)
broczek
często tu wpadam
często tu wpadam

Postprzez M » Pią Sie 28, 2009 11:55 pm

tak miałam watpliwosci co do sali tj jej wielkosci bo jest ogromna!!!  a my nie robimy zbyt duzego wesela ale jak pojechalismy drugi raz to jak zobaczylsimy oswietlenie i znow ten plener a pogoda była piekna ze nie mysle juz o tym, podobno duzo zalezy od rozstawienia stołów i jak bylismy było naszykowane na 120 osób i w sam raz ...
Ostatnio edytowany przez M Nie Lut 07, 2010 12:51 am, edytowano w sumie 2 razy
M

Postprzez jamaica » Nie Sie 30, 2009 7:00 pm

byliśmy dziś w tej cudownej karczmie. miejsce jest przecudne, wręcz wymarzone, ale....
jest daleko, właściwie już wszystkie wioski się kończą a karczmy dalej nie było widać, już byłam wściekła że to tak daleko ale widok mi zrekompensował tę odległość, już się rozmarzyłam że zrobimy wesele z noclegiem i poprawinami przy ognisku, ale... okazało się że pokoi będzie zaledwie 9...pomyślałam że goście będą musieli sobie jakoś poradzić i najwyżej się zatrudni kogoś do rozwożenia gości...ale....
cały czar prysł kiedy usłyszałam warunki.
po 1. robią wesela od 120 do 180 osób, jeśli osób jest mniej niż 100 to za każdą brakującą osobę płaci się 50% ceny...może bym to zrozumiała jakby była to stała kwota, ale im droższe menu tym więcej kosztują nas nieistniejący goście.
po 2. ceny menu to 220, 250 i 280!!! pln - chyba ktoś zwariował, wyzdrowiał, najadł się szaleju i zwariował jeszcze bardziej. We Wrocławskich Hotelach 4* jest taniej. Zresztą przeczytałam o 200 pln tu i na taką kwotę się nastawiałam - mają inne ceny dla każdego? Pani pewnie uznała że stać nas na droższe wesele ;) Jeśli tak, to mnie cieszy, bo to oznaczałoby, że potrafię się ubrać jak panienka z elity ;) dama z klasą ze  mnie ( no dobra już mnie ponosi ;))
po 3. pani miała nas w nosie, musieliśmy poprosić o wizytówkę....w drodze powrotnej policzyłam sobie, że skoro wesela od 120 do 180 osób przy tak drogich menu to przeciętny klient w postaci pary młodej zostawia u nich za jednonocną imprezę 25-50 tyś PLN. Może jakaś kawka dla potencjalnych klientów albo uśmiech? ja jeśli w pracy negocjuje tak duże kontrakty to skaczę i tańczę wokół klientów, ale Pani uznała że ona nic nie musi.
po 4. na pytanie czy to miejsce zimą też  ma swój urok, to Pani na mnie spojrzała jak na debila i rzekła " a czego Państwo oczekują zimą? Wiadomo że nie ma liści i trawa nie jest zielona".... khm...liczyłam na coś w stylu " zimą wcześniej się robi ciemno, jak zapewne Państwo zauważyli cały teren jest podświetlany, lampiony wprowadzają wyjątkowy nastrój, jeżeli jest śnieg, to pięknie się on mieni w świetle latarni, a mostki i huśtawki nabierają szczególnego uroku"... ale nic, grzecznie się wytłumaczyliśmy, że tak tylko pozwolilśmy sobie się rozmarzyć. Ja oczywiście pomyślałam o poprawinach w ogródku i jakimś ognisku i kuligu, pytam jak wygląda sprawa poprawin, a Pani " no raczej zimą nikt nie robi poprawin w ogródku, więc zostaje obiad", ja " ale można zrobić piękne ognisko", pani na to " i kulig", ja się ucieszyłam i już widziałam nas na tym kuligi, ale mój entuzjazm szybko ostudziła mina Pani pt "idźcie już sobie".
po 5. nie wiadomo kiedy będą pokoje i Pani nam nie zagwarantuje że będą na święta, bo oni chcą odpocząć.
po 6. liczymy że dostaniemy menu, bo pani na jakiejś kartce pogniecionej zapisała naszego maila i westchneła " dziś tylko maile zapisuje", a na kartce oprócz naszego miała tych maili aż ...1 :)
Ale miejsce jest urocze i napewno wybierzemy się tam ...z tym że nie na wesele, lecz na jakiś romantyczny obiadek i spacerek po tym uroczym terenie :)
Jakby Pani była ciut bardziej uprzejma ( albo przeczytała choć jedną książkę o obsłudze klienta) i ceny niższe, to myślę że nasze wesele by się odbyło właśnie tam :)
Awatar użytkownika
jamaica

Postprzez M » Nie Sie 30, 2009 8:48 pm

co do zimy: nie zdecydowałabym się robic tam wesela zimą, gdyz ten plener jest piekny pewnie glownie latem i w lecie mozne z niego w pelni skorzystac, my robimy w lipcu wiec szukalismy sali typowo z plenerem a ten byl najpiekniejszy!
dojazd: blisko nie jest ale szukalismy sali za wrockiem wiec to akurat nas nie przeraza
pokoje: maja powstac domki jeszcze do przyszłego lata, choc nam pokoi 9 wystarczy w zupełnosci, zamierzamy postawic na transport porzadny dla gosci
co do cen: moim zdaniem wysokie i 200 zł kosztują wesela które rezerwowane były wczesniej, od wrzesnia najtansze prawdopodobnie 220 wiec dla wszystkiech takie same choc podkreslam wysokie!!! przy czym dopiero na pocz wrzenia podadza ceny, mam nadzieje ze obinza albo pozostana przy 200 zł bo mimo ze miejsce urocze to za 220 na osobe to nawet jak kogos stac to jest to bardzo duzo kasy biorac pod uwage ze ludzie musze transport uwzglednic z budzecie..no my czekamy na ceny, zobaczymy co ustala...mysle ze wiedza ze cena gra pierwszorzedna role co do tego czy beda miec spokojnie sale rezerwowana latami do przodu bo dobre domy weselne tak maja...zobaczymy za pare dni
M

Postprzez broczek » Nie Sie 30, 2009 9:09 pm

Jamaica co do jednej rzeczy musze sie z toba w pelni zgodzic tez mnie to zrazilo na maxa - przy podpisaniu umowy i wplacie zaliczki 3 tys. zamowilismy kawe i w momencie kiedy zapytalismy sie ile mamy zaplacic pani podala nam rachunek za kawe.... wczesniej jak szukalismy miejsca na wesele i bralismy cokolwiek do picia to nikt nas za nic nie policzyl mimo ze tylko ogladalismy sale a nie podpisywalismy umowe i tutaj wielkiiiii minus, a poza tym to pani wydala mnie sie bardzo fajna osoba i mam nadzieje ze nadal bede miala takie wrazenie, co do ceny to nam mowila ze menu ma byc za 220, 250, 280 i cena zalezy od wykwintnosci menu a nie ilosci... a co do wysokosci menu to nie jest tanio to fakt, ale z drugiej strony bylismy pod strzelinem w krzepicach... sala masakra taka niby fajna ale tandeta wali po oczach menu 155 zl za osobe no ekstra cena ale jak doliczylismy owoce, ciasta, tort, napoje, dekoracje oraz dodatkowy koszt wynajmu sali czyli 1000 zl to wyszlo nas ok 200zl od osoby a miejsce nawet do piet nie dorasta... albo np hotel jasek jak dla mnie totalna porazka jeden wielki plac budowy bez charakteru i klimatu...
nie wiem sama moze i drogo moze i daleko nie mam pojecia ale po tym wszystkim co juz zobaczylam to to miejsce bylo jedynym godnym uwagi mam tylko nadzieje ze bedziemy miec 100 osob na weselu i po problemie z tym doliczaniem za osoby nieobecne
broczek
często tu wpadam
często tu wpadam

Następna

Wróć do Wesele

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

Przejdź do portalu >>