Karczma Miłocin - opinie

organizacja, lokale, oczepiny, program wesela, podziękowania, menu, terminy

Re: Karczma Miłocin - opinie

Postprzez greczynka » Sob Lip 26, 2014 7:05 pm

Biała kotka ilość jedzenia jest nie do przejedzenia. Jeśli robisz poprawiny w Miłocinie to oni nie uznają wystawiania potraw z wesela lecz przygotowują nowe potrawy - jest oddzielne menu. Musisz dostarczyć im plastikowe opakowania a wszystko Ci ładnie zapakują do domu. Na min kilka dni lodówka zapchana:) Ciasta też dużo zostaje więc moim zdaniem nie ma sensu domawiać dodatkowo ( my nie domawialiśmy). Nam zostało ok 10-15 pojemników mimo, ze gościom na odchodne dawaliśmy ciasto. Oczywiście zależy to od gości ale generalnie ciasta wbrew pozorom mało schodzi na weselu - jakoś tak słodkie z wódką się gryzie:)  Jedzenie jest nie tylko dobre - ono jest pyszne i pięknie podane.  Na pewno Miłocin zorganizuje Wam przepiękne wesele. My  wraz z naszymi gośćmi byliśmy pod ogromnym wrażeniem całej organizacji i obsługi naszego wesela.
Awatar użytkownika
greczynka
prawie tu mieszkam:)
prawie tu mieszkam:)

Postprzez kasik87 » Sob Wrz 06, 2014 8:24 pm

Jestem już po weselu w Miłocinie :) Minęło już troszeczkę czasu, więc mogę podzielić się opinią.
Jeśli chodzi o samo przyjęcie to było cudnie!!! Cała obsługa spisała się na medal, jedzonko przepyszne i sporo zostaje! Więc tutaj nie ma żadnych obaw.
Do samego przyjęcia nie mam żadnych zastrzeżeń, było kilka rzeczy które mnie poirytowały ale na szczęście na takie drobiazgi goście nie zwracają uwagi :)
Jeśli coś należałoby zmienić, to tylko i wyłącznie P. manager!!! Kobieta ma swoje fochy, które trzeba znosić. Kontaktu praktycznie zero. Na maile odpisuje po 2 tygodniach a tel nie odbiera. Gdy na miesiąc przed ślubem pojechaliśmy do Miłocina aby dograć szczegóły P. Karolina najwyraźniej miała zły dzień. Rozmowa była strasznie nie miła, kobieta odpowiadała nam na pytania tak, jak byśmy co miesiąc robili przyjęcie weselne i wszystko już wiedzieli. Dla niej wszystko było oczywiste. Boże jak sobie przypomnę spotkania z tą kobietą to aż mnie trzęsie... Po tej rozmowie, miałam już ochotę zrezygnować z wesela w tym miejscu! Pomijam już sam fakt, że była strasznie nie miła dla mojej florystki- bo zrezygnowałam z "miłocinowej". Widać, że P. Karolina nie jest tam zwykłym pracownikiem tylko "synową" właściciela i brakuje osoby, która mogłaby powiedzieć jej kilka słów!
Jeśli mam jeszcze na coś narzekać, to na pewno na śniadanie. Miałam noclegi dla praktycznie wszystkich gości, więc z tej racji zorganizowaliśmy dla nich śniadanko. To co zobaczyłam, ciężko było nazwać śniadaniem. Kawa, herbata różnego rodzaju płatki, trochę jogórtów naturalnych i talerz serków topionych, które rozeszły się w mgnieniu oka, troszeczkę szynki i to wszystko. To była jakaś kpina!!! Goście zeszli na śniadanie (prawie 100 osób) i nie mieli co jeść, siedzieli przy pustych stołach. Wstyd mi było strasznie, myślałam że się zapadnę pod ziemię:( wypili po filiżance herbaty i musieli czekać na poprawiny.
Jeśli zastanawiacie się nad poprawinami w plenerze, to radzę przemyśleć to sobie dobrze. Ja żałuję strasznie tej decyzji :(
Jeśli traficie na pogodę to ok nie ma problemu ale jeśli pada deszcz, to zostajecie z tym problemem sami!! U nas pogodę zapowiadali piękną jednak tak nie było :( Sobota była piękna i słoneczna a w niedzielę pogoda się załamała. P. Karolina zapewniała nas, że jeśli zdarzy się taka sytuacja, to będzie można przenieść gości do Mariny aby nie marzli. Tak też chcieliśmy uczynić ale oczywiście okazało się, że nie było takiej możliwości :( Od samego rana próbowaliśmy się dodzwonić do managerki ale oczywiście tel milczał a obsługa nic nie może :( Tak więc swoich poprawin nie wspominam miło :( goście zjedli i zmarznięci pojechali do domu :(
Ot i takie moje przemyślenia po weselu :) mam nadzieje, że komuś pomogą.
Samo przyjęcie wspominam bardzo dobrze i nie ma obaw, że coś będzie nie tak! Nad tym obsługa naprawdę panuje ;)
Co do reszty to zależy jak kto trafi :P
kasik87
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Miejscowość: Wrocław

Postprzez sylv » Nie Wrz 07, 2014 9:44 pm

kasik87 napisał(a):Jestem już po weselu w Miłocinie :) Minęło już troszeczkę czasu, więc mogę podzielić się opinią.
Jeśli chodzi o samo przyjęcie to było cudnie!!! Cała obsługa spisała się na medal, jedzonko przepyszne i sporo zostaje! Więc tutaj nie ma żadnych obaw.
Do samego przyjęcia nie mam żadnych zastrzeżeń, było kilka rzeczy które mnie poirytowały ale na szczęście na takie drobiazgi goście nie zwracają uwagi :)
Jeśli coś należałoby zmienić, to tylko i wyłącznie P. manager!!! Kobieta ma swoje fochy, które trzeba znosić. Kontaktu praktycznie zero. Na maile odpisuje po 2 tygodniach a tel nie odbiera. Gdy na miesiąc przed ślubem pojechaliśmy do Miłocina aby dograć szczegóły P. Karolina najwyraźniej miała zły dzień. Rozmowa była strasznie nie miła, kobieta odpowiadała nam na pytania tak, jak byśmy co miesiąc robili przyjęcie weselne i wszystko już wiedzieli. Dla niej wszystko było oczywiste. Boże jak sobie przypomnę spotkania z tą kobietą to aż mnie trzęsie... Po tej rozmowie, miałam już ochotę zrezygnować z wesela w tym miejscu! Pomijam już sam fakt, że była strasznie nie miła dla mojej florystki- bo zrezygnowałam z "miłocinowej". Widać, że P. Karolina nie jest tam zwykłym pracownikiem tylko "synową" właściciela i brakuje osoby, która mogłaby powiedzieć jej kilka słów!
Jeśli mam jeszcze na coś narzekać, to na pewno na śniadanie. Miałam noclegi dla praktycznie wszystkich gości, więc z tej racji zorganizowaliśmy dla nich śniadanko. To co zobaczyłam, ciężko było nazwać śniadaniem. Kawa, herbata różnego rodzaju płatki, trochę jogórtów naturalnych i talerz serków topionych, które rozeszły się w mgnieniu oka, troszeczkę szynki i to wszystko. To była jakaś kpina!!! Goście zeszli na śniadanie (prawie 100 osób) i nie mieli co jeść, siedzieli przy pustych stołach. Wstyd mi było strasznie, myślałam że się zapadnę pod ziemię:( wypili po filiżance herbaty i musieli czekać na poprawiny.
Jeśli zastanawiacie się nad poprawinami w plenerze, to radzę przemyśleć to sobie dobrze. Ja żałuję strasznie tej decyzji :(
Jeśli traficie na pogodę to ok nie ma problemu ale jeśli pada deszcz, to zostajecie z tym problemem sami!! U nas pogodę zapowiadali piękną jednak tak nie było :( Sobota była piękna i słoneczna a w niedzielę pogoda się załamała. P. Karolina zapewniała nas, że jeśli zdarzy się taka sytuacja, to będzie można przenieść gości do Mariny aby nie marzli. Tak też chcieliśmy uczynić ale oczywiście okazało się, że nie było takiej możliwości :( Od samego rana próbowaliśmy się dodzwonić do managerki ale oczywiście tel milczał a obsługa nic nie może :( Tak więc swoich poprawin nie wspominam miło :( goście zjedli i zmarznięci pojechali do domu :(
Ot i takie moje przemyślenia po weselu :) mam nadzieje, że komuś pomogą.
Samo przyjęcie wspominam bardzo dobrze i nie ma obaw, że coś będzie nie tak! Nad tym obsługa naprawdę panuje ;)
Co do reszty to zależy jak kto trafi :P

Kasik a jaką miałaś opcję menu? :)
sylv
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez kasik87 » Pon Wrz 08, 2014 7:40 pm

Miałam tą najbogatszą opcję, nie pamiętam jak ona się nazywa :) chyba de lux czy coś :)
kasik87
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Miejscowość: Wrocław

Postprzez stokrotka » Czw Wrz 11, 2014 2:35 am

Witajcie, może i ja się wypowiem, a raczej rozwinę swoją wypowiedź (ponieważ zaraz po weselu napisałam kilka słów).  Od naszego wesela minęły 3 miesiące. Mieliśmy opcję środkową z dodatkowym daniem - udźcem. Jedzenia było bardzo dużo, mnóstwo zostało. Wszystko było smaczne. Szczególnie polecam desery, u nas to był hit:)
Wszystko było zorganizowane na wysokim poziomie, obsługa spisała się na medal. Jeżeli chodzi o Panią Karolinę, to kontakt był bardzo dobry, cierpliwie odpowiadała na każdego maila, kilka razy spotkaliśmy się z nią. Nie wiem, być może my mieliśmy szczęście, bo wiem,że są osoby, które narzekają na nią (np. moja koleżanka, która miała wesele tam), ale ja nie mogę złego słowa powiedzieć.
Poprawiny mieliśmy w formie grilla, równiez pogoda go trochę zepsuła, ale na szczęście nie padało, więc nie wiem czy gdyby tak bylo byłaby możliwość przeniesienia do mariny, ale o tym byliśmy zapewniani.
Jedzenia zostało sporo, również z grilla. Ciast nie domawialiśmy dodatkowych, ale tak jak pisałam mieliśmy desery.  W razie pytań piszcie, jeszcze tu czasami zaglądam.
stokrotka
pierwsze kroki
pierwsze kroki

Postprzez Balerina » Czw Wrz 11, 2014 7:15 am

Witam.

JA tez mialam szczescie organizowania wesela w Karczmie I nie moge powiedziec niczego negatywnego :) Wesele bylo super zorganizowane, obsluga przemila I bardzo pomocna. Menu mielismy to srednie razem z udzcem I wszyscy sie zachwycali bo jedzonko bylo pyszne. Mielismy tez wiejski stol ktory byl hitem wsrod gosci :) Jedzenia I ciasta zostalo nam bardzo duzo. Jesli chodzi I p Karoline to ja nie narzekam, spotkalismy sie 2 lub trzy razy a reszte ze wzgledu na to ze mieszkam za granica zalatwiali moi rodzice ale nie mieli zadnych problemow z kontaktem. Florystka ktora wspolpracuje z karczma tez byla przesympatyczna I bardzo pomocna. Wszystkie kwiaty przywiozla mi do domu rano w dniu slubu bo byl straszny upal I robila je w piatek wieczorem zeby nie zwiedly  :)
Jestesmy z mezem bardzo zadowoleni z calej organizacji a goscie do tej pory wspominaja I chwala cale wesele :)

Awatar użytkownika
Balerina
kocham to forum? :)
kocham to forum? :)

Postprzez Agatka000 » Śro Sie 17, 2016 7:22 pm

Widzę, że temat wygasł... Bardzo interesują mnie świeże opinie. Proszę o pomoc. Jutro jadę podpisywać umowę a dopadły mnie wątpliwości...
Agatka000
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez Pani D » Pon Sie 22, 2016 4:14 pm

Witam, czy ktoś tutaj jeszcze zagląda? Chciałabym zapytać o jakieś świeże informacje na temat menu i tegorocznych cen... jak to wszystko wygląda? Mógłby ktoś udzielić wyczerpującą odpowiedź? Będę wdzięczna za wszelkie info :) Pozdrawiam!
Pani D
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez Mary111 » Czw Sie 25, 2016 3:48 pm

Witaj Pani D,

Ceny na rok 2016 to 260, 285 i 330 zl, noclegi w zaleznosci od tego czy w karczmie czy w hoteliku. Poprawiny przy grillu to ok 70 zl za osobe. Trzeba rowniez zaplacic 50% za Dja/Orkiestre, fotografa. Jest sporo dodatkowych kosztow, np. mrozenie alkoholu jesli zdecydujecie sie na opcje za 260, sniadania dla gosci, gdyz noclegi ich nie obejmuja, obsluga kelnerska alkoholu, tort. My juz podpisalismy umowe, ale teraz sie zastanawiam czy nie nazbyt pochopnie, poniewaz Pani Manager jest rzeczywiscie srednio komunikatywna i srednio pro-klient, co troche przycmiewa mi radosc przygotowan. Umowa jest rowniez napisana w taki sposob, ze uniemozliwia odstapienie terminu innej parze, wiec jesli zadzry sie, ze z jakiegos powodu bedziecie musieli zmienic termin to zaliczka (5tys zl) przepada.
Mary111
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez Pani D » Pią Sie 26, 2016 10:00 am

Bardzo Ci dziękuję za odpowiedz! :)

Rzeczywiście większe koszta wychodzą przy "podstawowym" menu i uważam, że jak na taką cenę to zbyt duże naciaganie na pieniądze... A z umową to musieli coś zmienić, bo wcześniej można było odstąpić termin komuś innemu i z tego co się orientuję to dość często widzialam takie ogłoszenia. Z drugiej strony możecie zrezygnować, ale bądź co bądź 5 tyś przepada :/ nie wiem, co ci poradzić... Ale myślę że gdybym znalazła tańszą oferte, gdzie nie trzeba by bylo dopłacać za np.mrożenie alkoholu (to dla mnie przesada lekka) i tego typu rzeczy to chyba bym zrezygnowała z mlocina i urzadzila wesele gdzie indziej...
Rozumiem, że oferta za 330 zł ma w sobie wszystko zawarte? Czy trzeba jeszcze za coś dopłacać?
A co do kontaktu z Panią Manager to może da się jakoś pogadać z właścicielem zamiast niej? Ktoś tutaj pisał ze wlasciciel jest w porządku
Pani D
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Poprzednia

Wróć do Wesele

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości

Przejdź do portalu >>